» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia

Horoskop numerologiczny

Numerologia liczb W życiu codziennie towarzyszą nam liczby. Praktycznie wszystkiemu przyporządkowana jest jakaś wartość liczbowa – może to być cena, waga, wzrost, gęstość. Można powiedzieć, że cały świat bazuje na liczbach. Uważa się, że każda liczba posiada wibrację, która emituję pewną energię, która wpływa na wszystko, co się dookoła dzieje. Znając podstawy numerologii, możemy poznać pozytywne i negatywne aspekty swojej osobowości i Naszych bliskich.
Numerologia jest niemal nieodłącznym elementem ezoteryki, gdyż w tym przypadku liczby mają charakter niemal magiczny. Zakłada ona, że każda liczba posiada przypisaną wibrację, która tworzy pewien schemat, dzięki któremu można odczytać charakter danej osoby, a nawet poznać jej przeznaczenie. Każdy z nas posiada swoją liczbę życia, która może sporo o nas powiedzieć. Wśród takich liczb, możemy wyróżnić cyfry z przedziału od 1 do 9. Każda posiada przypisane cechy, które dotyczą Naszej osobowości, kariery zawodowej, a nawet opisują powodzenie w sferze uczuć. Liczba ta jest bardzo prosta do obliczenia, gdyż polega na zsumowaniu wszystkich cyfr z daty urodzenia.
Przykładowo osoba urodzona dnia 1.05.1988, posiada liczbę życia równą 5 (1+5+1+9+8+8=32=5). Jeżeli wynik daje nam natomiast liczbę dwucyfrową o takich samych cyfrach, wówczas mamy tutaj do czynienia ze szczególną liczbą.
Istnieją bowiem liczby mistrzowskie, jak 11, 22, czy 33. Osoby mające taką liczbę zazwyczaj wyróżniają się na tle innych swoimi nieprzeciętnymi zdolnościami i licznymi talentami. Posiadają niesamowicie przyciągającą osobowość, bezwarunkową miłość, czy nieskończoną wręcz pomysłowość.
W każdym razie numerologia to dobra forma zabawy, która jest porównywalna z czytaniem horoskopów.


Sprawdź swoją liczbę numerologiczną:
Podaj datę urodzenia:

Lista interpretacji numerologicznych:

Liczby mistrzowskie w numerologii:

Ocena: 4.59 6 (głosów: 113)
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl