» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop

Horoskopy

Horoskopy

Według astrologii uważa się, że wszechświat i wszystko, co się w nim znajduje jest ze sobą powiązane. Biorąc pod uwagę fakt, że planety (w tym również ziemia) są jego częścią, tak samo człowiek, jako istota żyjąca na ziemi należy do wszechświata i podlega jego prawom. Mimo, iż współcześnie często nie traktuje się jej jako naukę (mimo, iż w czasach starożytnych astrologia była ceniona wyżej od astronomii) a metody którymi tworzone i interpretowane są horoskopy stykają się z dużą krytyką, to i tak społeczeństwo nadal wierzy w moc interpretacji układu ciał niebieskich (gwiazd) dla poszczególnych znaków zodiaku, których kolejność nie jest przypadkowa. Uważa się również, że każdy obiekt lub istota będąca w konkretnym znaku zodiaku podlega jego wpływom. Szczególnie wysoką uwagę przykuwają właściwości prognostyczne, dzięki tranzytom planet, które mogą określić pozytywne lub negatywne czynniki w wybranym okresie życia, jak również poznać okresy najbardziej sprzyjające i dołujące.

» Zobacz energię dnia dla wszystkich znaków zodiaku «

Bardzo często astrologia nie jest on wykorzystywana do badań naukowych, ponieważ nie urzeczywistnia tego, co może zajść naprawdę w życiu realnym. Stanowi natomiast jedno ze źródeł wiedzy o najbliższej przyszłości, chociaż w tych kwestiach uwagi są podzielone. Od wielu lat jest ściśle wiąże się z ezoteryką i rozwojem osobistym. Ma nawet swoje zastosowanie w medycynie dalekiego wschody. Zdarza się, że niektóre osoby zaczynają tydzień, miesiąc, a nawet dzień od spojrzenia w aktualny rozkład w horoskopach licząc, że układ gwiazd będzie dla nich sprzyjający. Pamiętaj, że najdokładniejszą przepowiednię otrzymasz ze swojej daty urodzenia, w której ważny jest nie tylko dzień, ale również godzina. Jeżeli takie warunki zostaną spełnione, otrzymana przepowiednia będzie dokładniejsza, osobista i wyjątkowo precyzyjna.

Wybierz swój znak zodiaku:
Na Naszej stronie możesz znaleźć szczegółowe informacje o znakach zodiaku, sprawdzić ich dopasowanie oraz dowiedzieć się, jakie mają one predyspozycje.
Niektórzy twierdzą nawet, że horoskop w każdej formie jest czymś, co pozwala manipulować dzisiejszym społeczeństwem, ale jest to zbyt dosadne sformułowanie, ponieważ ludność czytała, czyta i raczej będzie zaglądać w przepowiednie, które dotyczą ich samych lub określonej zbiorowości. Czasem są one oparciem dla ludzi szukających pocieszenia i wsparcia.

Mamy już 2023 i chyba każdy z nas uwielbia ten moment, gdy zaczyna się nowy rok. Dla każdego jest to okazja, aby zapomnieć o tym, co było i zostawić za sobą spory bagaż wspomnień. Dla jednych rok 2022 był pełen niezwykłych i szczęśliwych przeżyć oraz nowych możliwości. Na pewno znajdą się również i tacy, którzy nie wspominają go najlepiej i chcieliby jak najszybciej o nim zapomnieć. Nie mniej jednak każdy z nas doświadczył czegoś ciekawego, każdy się czegoś nauczył i wyciągnął jakieś wnioski. Nowy rok wprowadza powiew świeżości do naszego życia. Czujemy się wtedy wolni od obciążeń poprzedniego roku i zaczynamy snuć ciekawe marzenia związane ze swoją przyszłością. Rok 2023 może przynieść każdemu niejedną okazję, aby osiągnąć w swoim życiu coś więcej. Wszystko zależy od Ciebie jaki będzie to rok i żaden horoskop noworoczny nie przekreśli Twoich marzeń, celów i działań. Mamy nadzieję, że w nowym roku spełnią się Wasze pragnienia.
Ocena: 4.71 6 (głosów: 626)
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl