» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop

Horoskop online dla każdego!

Horoskop online dla każdego!

Według astrologii uważa się, że wszechświat i wszystko, co się w nim znajduje jest ze sobą powiązane. Biorąc pod uwagę fakt, że planety (w tym również ziemia) są jego częścią, tak samo człowiek, jako istota żyjąca na ziemi należy do wszechświata i podlega jego prawom. Mimo, iż współcześnie często nie traktuje się jej jako naukę (mimo, iż w czasach starożytnych astrologia była ceniona wyżej od astronomii) a metody którymi tworzone i interpretowane są horoskopy stykają się z dużą krytyką, to i tak społeczeństwo nadal wierzy w moc interpretacji układu ciał niebieskich (gwiazd) dla poszczególnych znaków zodiaku, których kolejność nie jest przypadkowa. Uważa się również, że każdy obiekt lub istota będąca w konkretnym znaku zodiaku podlega jego wpływom. Szczególnie wysoką uwagę przykuwają właściwości prognostyczne, dzięki tranzytom planet, które mogą określić pozytywne lub negatywne czynniki w wybranym okresie życia, jak również poznać okresy najbardziej sprzyjające i dołujące.

Bardzo często astrologia nie jest on wykorzystywana do badań naukowych, ponieważ nie urzeczywistnia tego, co może zajść naprawdę w życiu realnym. Stanowi natomiast jedno ze źródeł wiedzy o najbliższej przyszłości, chociaż w tych kwestiach uwagi są podzielone. Od wielu lat jest ściśle wiąże się z ezoteryką i rozwojem osobistym. Ma nawet swoje zastosowanie w medycynie dalekiego wschody. Zdarza się, że niektóre osoby zaczynają tydzień, miesiąc, a nawet dzień od spojrzenia w aktualny rozkład w horoskopach licząc, że układ gwiazd będzie dla nich sprzyjający. Pamiętaj, że najdokładniejszą przepowiednię otrzymasz ze swojej daty urodzenia, w której ważny jest nie tylko dzień, ale również godzina. Jeżeli takie warunki zostaną spełnione, otrzymana przepowiednia będzie dokładniejsza, osobista i wyjątkowo precyzyjna.

Wybierz swój znak zodiaku:
Ponieważ wszystkie horoskopy nadal łączy ukryta w sobie tajemnica, pojawiły się one na naszej stronie internetowej w różnej formie, uzupełniając tym samym jej zawartość. Staramy się, aby zawarte w nich informacje dla wybranego znaku zodiaku były trafne i miały pozytywne przesłanie. Mimo, iż nie zawsze da się w 100% określić jakimi cechami dysponuje wybrany znak, to dzięki temu, że nasz serwis jest częściowo współredagowany przez użytkowników, opisy uzupełniane są przez osoby mające doświadczenie w obcowaniu z konkretnymi zodiakalnymi osobami, dzieląc się tym samym swoimi spostrzeżeniami i uwagami. Przeważająca ilość opisów na naszej stronie jest trafna, co widać w komentarzach pod artykułami potwierdzającymi zawarte w treści fakty. Oczywiście interpretacje należy traktować z dystansem i przymrużeniem oka, chociaż nierzadko zdarza się, iż treści w nich zawarte pokrywają się z rzeczywistością. Mimo fali krytyki z jaką styka się prawdomówność horoskopów, nadal są one chętnie czytane. Mamy nadzieję, że nasze horoskopy dodadzą Ci otuchy, przyniosą ulgę oraz nadzieję na przyszłość, a także pomogą zmotywować się.

Niektórzy twierdzą nawet, że horoskop w każdej formie jest czymś, co pozwala manipulować dzisiejszym społeczeństwem, ale jest to zbyt dosadne sformułowanie, ponieważ ludność czytała, czyta i raczej będzie zaglądać w przepowiednie, które dotyczą ich samych lub określonej zbiorowości. Czasem są one oparciem dla ludzi szukających pocieszenia i wsparcia. Mimo podzielonych zdań na temat wiarygodności, zaufania w astrologii i odczytywaniu cech charakteru i przyszłości z układu gwiazd i planet wierzymy, że treści zawarte na tej stronie okażą się pomocne.
Ocena: 4.87 6 (głosów: 263)
System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2016 - DobrySennik.pl