» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » System interpretacji snów

Dodaj sen i otrzymaj jego interpretację !

Analiza snów Miałeś sen, w którym pojawiło się sporo symboli i nie wiesz, co mogą one oznaczać? Z myślą o Tobie stworzyliśmy "system interpretacji snów", który wykona szczegółową analizę całego Twojego snu w kilka minut! Prace nad tym systemem trwały ponad dwa lata!

Nasz system w chwili obecnej jest w stanie rozpoznać 12432 nazw symboli z Twojego snu !

Jak to działa?
Opisując swój sen, nasz system wyszuka z treści wszystkie symbole, które znajdują się w Naszej bazie. Kiedy wyszukiwanie się zakończy, wybierasz jeden dominujący symbol (system mógłby go sam określić, ale dla pewności, aby wyniki były jak najbardziej trafne postanowiliśmy, że zrobi to osoba dodające sen). Następnie określasz dla wszystkich symboli siłę emocji (w skali od najbardziej negatywnych do najbardziej pozytywnych), oraz siłę symbolu (czyli w jak dużym stopniu przeważał dany symbol we śnie). Możesz również określić kolory dla symboli jeśli jest to możliwe (w innym przypadku system sam spróbuje je ustalić). Na podstawie podanych przez Ciebie informacji system określi, w jak dużym stopniu wszystkie symbole wpływają na cały sen!
Kiedy wypełnisz wszystkie wymagane pola i zatwierdzisz formularz, rozpocznie się jego dokładna i szybka analiza, która układana jest na podstawie obliczeń!

Otrzymana interpretacja zawiera listę dominujących symboli. Na ich podstawie określa też prawdopodobny motyw lub tło akcji. Próbuje też zinterpretować kolory, jakie mogły się pojawić (znaczenie będzie skuteczniejsze, gdy wcześniej określisz je podasz). Nasz system ocenia też ogólne emocje, siłę snu, a nawet określa prawdopodobieństwo tego, czy dany sen był ważny!

Interpretacja układana jest na podstawie obliczeń, a nie z metod wróżenia! Najważniejsze jest jednak na końcu!
Każdy znaleziony symbol z Twojego snu ma znaczenie zaczerpnięte dawnych i współczesnych senników. Gdybyś próbował samodzielnie wykonać analizę snu, musiałbyś sprawdzać każdy symbol z osobna. Nasz system zrobi to za Ciebie i dodatkowo weźmie pod uwagę natężenie symboli, dzięki którym wie, które znaczenia punktować najwyżej! Na końcu otrzymasz słowną interpretację dwóch najbardziej dominujących znaczeń z senników dla Twojego snu!

Wersja: 1.00

Ocena: 4.34 6 (głosów: 167)

Wpisz tytuł snu (np. Wizyta u babci, Sen o koleżance itp.):


Opisz dokładnie swój sen (używaj poprawnej polszczyzny, aby otrzymać najlepszą analizę):

Liczba znaków: 0

Tryb wyszukiwania symboli: Automatyczny (dla opisu poniżej 1500 znaków)Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Rudera Wielki i stary drewniany dom, rudera....
  • Przyjaciel Co jakiś czas, śni mi się chłopak, którym (w śnie) jestem bardzo zainteresowana i mam u niego ...
  • Duch Śnił mi się duch, nie znam go, ale powiedział albo przekazał, żebym się za niego po modlił, ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl