O nas

Salon Tajemnic

Początek Naszej strony sięga roku 2012, kiedy to w pierwszych dniach września została uruchomiona strona internetowa pod domeną "SalonTajemnic.pl". Chcieliśmy stworzyć prosty, przyjemny i niepowtarzalny portal o tematyce paranormalnej i lekko ezoterycznej, który będzie jedyny w swoim rodzaju. Skupiliśmy się na tym, aby strona była tworzona pod kątem pozytywnego myślenia, dlatego znajdujące się na naszej strony horoskopy i wróżby miały optymistyczne przesłania. Uważamy, że każdy jest kowalem swojego losu i to, na czym skupiamy nasze myśli prędzej, czy później stanie się rzeczywistością. W dużym stopniu poruszyliśmy temat "prawa przyciągania", który w ostatnich latach zyskał wielką popularność. Mamy nadzieję, że napisane przez Nas afirmacje pomogły wielu osobom.

Z czasem zauważyliśmy, że kierunek portalu idzie w inną stronę, niż tego chcemy. Największą popularnością cieszyły się działy z wróżbami i horoskopami, które były jedynie dodatkiem na naszej stronie. Inaczej mówiąc zaczął się robić z Naszej strony typowy portal ezoteryczny, czego chcieliśmy uniknąć. Chcieliśmy to zmienić, dlatego zaczęliśmy od dłuższego czasu pracować nad zupełnie nową wersją strony, która przyciągnie czymś innym, niż tylko wróżbami i horoskopami. Tak oto pod koniec roku 2014 powstał serwis "DobrySennik.pl", który został ukierunkowany na tematykę snów i ich interpretacji, będący jednocześnie kontynuacją "Salonu Tajemnic". Wizję strony internetowej mielimy w głowie już od ponad 2 lat. Nie wiedzieliśmy, że trzeba będzie poświęcić tak dużo pracy, aby go stworzyć.
Najwięcej pracy w tworzeniu "Dobrego Sennika" zajęło nam napisanie systemu interpretacji snów i stworzenie jego bazy - trwało to 2 lata! Samo opracowanie algorytmu było krótkie, ponieważ zajęło nam to niecały tydzień. Mamy nadzieje, że nasza ciężka praca nie poszła na marne, a nasz system pomoże Ci szybko i sprawnie zinterpretować nawet najbardziej skomplikowany sen.
Stworzyliśmy też system afirmacji, który łączy w sobie skuteczność afirmacji i wizualizacji. Metoda została oparta na naszych wieloletnich obserwacjach.
Dodaliśmy też na stronie funkcje społecznościowe. Zarejestrowani internauci mają więcej możliwości. Mogą m.in. prowadzić osobisty i rozbudowany dziennik snów.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli zostać z Naszym portalem na dłużej!

fot. sxc.hu / ggausmann

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl