» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » T » Telefon - znaczenie snu

Sennik Telefon

TelefonOdzwierciedla nasze potrzeby towarzyskie. Pojawia się często w momencie, gdy potrzebujemy wsparcia wśród bliskich lub chcemy się komuś z czegoś zwierzyć. Telefon symbolizuje również chwiejność w interesach.

Rozmawiać przez telefon - wyraża większą potrzebę kontaktu z ludźmi. dodatkowo oznacza, że nie powinniśmy zaniedbywać kontaktów ze znajomymi.

Jeżeli przerywasz rozmowę lub odkładasz słuchawkę na miejsce - obawiasz się, że będziesz przez kogoś odtrącony.

Gdy nie odbieramy dzwoniącego telefonu - oznacza, że blokujemy się przed kontaktem z pewnymi ludźmi.

Dzwonić do kogoś - obawiasz się, że nie załatwiłeś czegoś do końca.

Usłyszeć dzwoniący telefon we śnie - jest znakiem nagłego wydarzenia, przez które staniemy się bardziej uważni.

Gdy wpadnie do wody - próbujesz zignorować czyjeś starania.

Gdy rozmowa zaczyna przerywać i słyszeć w niej zakłócenia - kłopoty towarzyskie.

Jeżeli otrzymasz telefon od zmarłej osoby - zbliżająca się pomoc.

Robić zdjęcia lub filmować przy pomocy telefonu - ciekawe wydarzenie.

Gdy przeglądasz w nim internet przy pomocy sieci wifi - próba nawiązania nowych znajomości.

Uszkodzony lub całkowicie zepsuty - kłopoty ze znajomymi. sen może być dla nas ostrzeżeniem, abyśmy nie zaniedbywali naszych kontaktów z przyjaciółmi.

Jeżeli korzystasz z telefonu stacjonarnego - problemy w porozumieniu się z innymi.

fot. sxc.hu/photo/1307594 , sqback
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Dorota (28-04-2017r.) - W śnie zgubiłam telefon a czułam że jest dla mnie ważny. Idąc drogą i szukając go natrafiłam na telefon całkiem podobny do telefonu mojego syna. Okazało się ze jest to telefon obcej osoby. Śniła mi się jeszcze torebka, w niej też szukałam telefonu.
~Ewa (22-03-2017r.) - Wędrowałam po lesie i nagle przez przypadek wyrzuciłam torbę w której był telefon komórkowy do kosza i nagle pojawiła się śmieciarka i zabrała wszystkie śmieci
~Ewelina (18-01-2017r.) - Stałam w pokoju grała muzyka, ale słyszałam dźwięk klawiszy w telefonie, który miałam w kieszeni nie był mój. Wyszłam z pokoju bo bałam się sama popatrzeć w telefon stanęłam obok kuchni w której mój znajomy gotował był odwrócony. Wyjęłam telefon na ekranie wyświetliła się wiadomość o treści "twarz". W tym samym momencie "coś" uniosło mnie do góry zaczęłam krzyczeć o pomoc, ale nie wiem czy wydobywał się ze mnie jakiekolwiek głos to coś unosiło mnie w stronę balkonu chciało mnie przez niego wyrzucić starałam się bronić i w tym momencie się obudziłam.
~Robert (11-01-2017r.) - Śniło mi się, że otrzymałem Telefon komórkowy, który należał kiedyś do mojej ukochanej kobiety, przeglądałem tam jakieś numery jednak coś stale mnie odrywało, aby sprawdzić czy był zapisany mój numer.
~Sisi (15-12-2016r.) - Śniło mi się jezioro gdzieś na wsi. W pobliżu była jakaś stara szopa, znalazłam czarny telefon, należał do kogoś innego, kogo ja znałam. Nie oddałam go, przywłaszczyłam go sobie.
~Majka (30-10-2016r.) - Znalazłem mój telefon rozjechany przez kogoś przyczepą od traktora. Byłem zły a telefon wyrzucony zostały w las. Czułem się oburzony. Las wokół mnie,traktor, znaleziony przedmiot, zła osoba która mi co wyrzuciła.
~Kamila (17-10-2016r.) - Śniło mi się, że zadzwoniła do mnie moja mama i powiedziała, że babcia nie żyje. Szłam przez boisko i krzyczała i płakałam, że tylko nie ona.
~Magda (29-05-2016r.) - Śniło mi się, że zepsuła mi się bateria od telefonu komórkowego. Zła zaczęłam wyrzucać poduszki koleżanek z internatu przez okno. Następnie poszłam po nie, ale spotkałam grupę mężczyzn na dziedzińcu szkoły. Poczułam niepokój i się obudziłam.
~Kasia (26-01-2016r.) - Śniło mi się ,że do mojego brata dzwonił chłopak który mi się podoba, brat chwilę z nim pogadał i dał mi telefon. Nie wiedziałam kto dzwoni, spojrzałam na wyświetlacz i się trochę zdziwiłam, przyłożyłam słuchawkę do ucha, ale się rozłączył, więc oddałam bratu telefon, ten zaś mi kazał oddzwonić. Jak powiedział tak zrobiłam i po drugiej stronie odezwał się chłopak, który mi się podoba, i spytał się czy tak dalej być może. Nie wiedziałam o co chodzi , i po chwili powiedział z radością w głosie, że jestem mu bezcenna i on proponuje mi siebie. I jakąś tam spódnicę - nie pamiętam już i się rozłączył.
~Iza (2-01-2016r.) - Śniło mi się, że trzymam mój nowy telefon klapką do mnie, ekran dotykałam palcami i wydawało mi się, że składa się z dużej ilości kawałków posklejanych razem. Gdy go odwróciłam zobaczyłam, że rzeczywiście jego ekran jest potrzaskany. Posiadam hartowaną szybkę, jednak nie obroniła ekranu do końca bo niektóre elementy głównego ekranu odpadły. Reszty snu nie pamiętam ponieważ był bardzo mglisty i tylko to mi utknęło w pamięci.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o znajdywaniu telefonów : Śniłam, że idę drogą i nagle wchodzę w prawo jakąś polane, łąkę i widzę tam rozrzucone śmieci. Wśród nich Znajduję najpierw płyty do gry PlayStation i ot...
~Magda | 28 Października 2023, godz. 11:02r. | Sen o znajdywaniu telefonów »

Ukradziony telefon: Wyszłam z mieszkania i miałam coś zrobić na zewnątrz, chyba wyrzucić śmieci i trzymałam telefon w ręce. Chciałam go na chwilę odłożyć na bok więc poło...
~Anna | 12 Lutego 2023, godz. 10:17r. | Ukradziony telefon »

Sen o telefonie: Śniło mi się, że miałam dwa telefony. Jeden służbowy jeden prywatny. Mąż wyjechał i nie było go od miesięcy nie wiedział, że mam telefon służbowy. Był...
~Aneta | 13 Października 2018, godz. 7:42r. | Sen o telefonie »

Ocena: 4.24 6 (głosów: 16)
Podobne sny: Harmonia, Komin, Luneta, Huśtawka,

Najnowsze komentarze (16):
 • ~Gość (28 Października 2023, godz. 10:47)

  Śniłam, że idę droga i wchodzę w jakąś polanę gdzie jest dużo rozrzuconych śmieci. Wśród nich znajduje pudełka po grach na PlayStation i otwieram pudełka, aby zobaczyć czy są w nich płyty. Po czym patrzę, a tam telefon komórkowy jeden, drugi, trzeci. Każdy jakby coraz nowszy w sensie modelu. Włączam i Każdy działa. W jednym widzę zamazany guzik jakby starty. Kolejne są w bardzo dobrym stanie. I tak chodzę, szukam, zaglądam i widzę, że w pobliżu siedzi mój znajomy, którego dawno nie widziałam. On mi się przygląda, ale ja udaję, że jest mi obojętny. I tak krążę wokół niego. I sen się urwał.
 • ~Gość (6 Listopad 2022, godz. 7:25)

  Ostatnio w moim śnie pojawił się motyw nowego telefonu, nie dla mnie, a dla mojej mamy. Generalnie cały sen kręcił się wokół telefonu. Co to może oznaczać? Dodam, że mam ostatnio problem ze skontaktowaniem się z ukochaną osobą.
  Pozdrawiam
 • ~Gość (26 Listopad 2021, godz. 14:54)

  Dzwoniła do mnie zmarła babcia i powiedziała, że moja ciocia, a jej córka nie żyje. Po czym zadałam jej pytanie "Babciu jak Ci tam jest?" - babcia rozłączyła się.
 • ~Gość (3 Lutego 2021, godz. 9:53)

  Dostałam telefon komórkowy do ręki i miałam odpisać, a była niby wiadomość, zdjęcie, miałam na to odpisać.
 • ~Ewelina (18 Maja 2020, godz. 5:45)

  Śniło mi się, że byłam z dzieckiem na lotnisku w jakimś sklepie. Zobaczyłam koleżankę, pobiegłam i zabrałam telefon męża (nie wiem skąd go miałam), a nie swój i porozmawiałam chwilkę z koleżanka. Później bardzo długo nie umiałam dotrzeć do tego sklepu. Po drodze spotykałam różne znajome mi osoby. Ale płakałam, że zgubiłam dziecko. Zostawiłam gdzieś telefon męża, który miałam i nie miałam już żadnego telefonu, ale finalnie odnalazłam dziecko. Oba telefony ktoś już zabrał.
 • ~Gość (26 Stycznia 2019, godz. 10:07)

  Śniło mi się, że w rozbiłam szybkę w telefonie, kawałki szkła odsunęłam z ekranu i wtedy okazało się, że było to szkło hartowane, a pod nim znajdowało się kolejne w nienaruszonym stanie.
 • ~Gość (6 Stycznia 2019, godz. 11:49)

  Mnie się śniło jak z dawnymi kolegami się zadawałam (i jednemu pożyczyłam pieniądze, co do dziś mi ich nie oddał) i jednemu pożyczyłam mój obecny telefon komórkowy i nie chciał mi go oddać i pośrednikiem rozmowy był ten drugi.
 • ~Weronika (26 Listopad 2018, godz. 23:45)

  Śniło mi się , że byłam w domu i rozmawiałam z kimś przez telefon , nagle jakby przypomniałam sobie, że za chwilke mam autobus i zaczęłam biec z pokoju na przedpokój by ubrać buty i przewróciłam się i upuściłam telefon , nie potrzaskał się. Byłam wtedy bardzo wytsraszona i widziałam jak ten telefon z zwolnionym tempie upada ( był to jeden ze starszych modeli) nie mój telefon. Podniosłam go spojrzałam czy nic się nie stało potarlam o spodnie i wyszłam z domu
 • ~Gość (14 Listopad 2018, godz. 20:30)

  Snilo mi sie ze bylam swiadkiem rozmowy mojego chlopaka z byla dziewczyna trwala krótko siedziałam obok niego i co powiedziałam
 • ~Lucy (21 Kwietnia 2018, godz. 18:23)

  Od dawna śni mi się, że dzwonię pod numer alarmowy 112 i nikt nie odbiera... albo włącza się muzyka albo od razu się rozłącza. Troszkę mnie to zmartwiło bo to kolejny raz... (ok. 11-12)
 • ~B (19 Października 2017, godz. 14:28)

  Często śni mi się, że dzwonię na alarmowy 112(bo coś się złego dzieje) i różnie - nie mogę się dodzwonić/nie umiem wytłumaczyć co sie dzieje/mam problem z wybraniem numeru(przeskakują mi klawisze)/nie umiem wytlumaczyc rozmówcy co sie dzieje i gdzie sie dzieje.
   
 • ~Małgoś (28 Kwietnia 2017, godz. 8:50)

  Witam śniło mi się że zgubiłam telefon,a były w nim ważne informacje
  po jakimś czasie znalazłam telefon z wyglądu przypominał tel syna, ale był to telefon kogoś obcego.
 • ~Eryk (11 Stycznia 2017, godz. 17:24)

  Śniła mi się kobieta siedząca na kolanach i bardzo płacząca. Była nią kochana kobieta jednak twarz miała mojej siostry.
 • ~Edward (3 Grudnia 2016, godz. 14:32)

  Zabrano mnie telefon komórkowy. Wpadł do do wody. Odzyskałem ten telefon. Okazało się, że jest zepsuty. Koniec snu.
 • ~Łukasz (7 Października 2016, godz. 7:05)

  Dzwonił do mnie brat i mówił do mnie, że coś co robię jest bez sensu ... i nie mogę tego snu odnaleźć a nie wiem co to oznacza. Proszę o pomoc!
 • ~Aga (9 Czerwca 2016, godz. 11:44)

  Witam dziś miałam sen taki w mieszkaniu było tak jakby zmierzch i w pokoiku zaczął dzwonić mój telefon. Brat powiedział, że to do mnie i mówił imię znajomej u której robiliśmy ( na jawie ja już nie pracowałam bo wygadywała mi moją pracę że za mało zrobiłam i mi tyle nie zapłaci chociaż tak naprawdę wykonywałam jak najlepiej potrafię swoją pracę ) i właśnie w tym śnie to ona dzwoniła na początku myślałam że to do brata bo on w końcu dalej u niej robi ale to było jednak do mnie podłączyłam tel. Pod ładowarkę bo miałam słabą baterię i w między czasie odbierałam tel. Na początku była cisza mówiłam słucham i imię jej, ale później jakby zastanawiała się co powiedzieć i nagle mówiła coś o meczu szkoda że dziś nie ma bo oglądnęła bym sobie ja mówiłam że jest bo oglądaliśmy dziś z mamą i mówiłam imię mojego drugiego brata że oglądaliśmy siatkówkę i pod wieczór będzie piłka nożna. Ona mówiła, że nie wiedziała że oglądnie i dobrze że mówiłam za chwilę znowu coś mruczała i mówiła że chciała jeszcze coś powiedzieć (przez cały czas miałam wrażenie jakby chciała abym przyszła do pracy że nie chciała mnie tak potraktować ) i nagle był ostry grzmot jakby piorun uderzył gdzieś w nasz dom był tak głośny chyba z1000 decybeli że opuściłam słuchawkę wyłączyłam z sieci i pobiegłam z kuchni gdzie prowadziłam rozmowę do pokoju a tel. Zostawiłam w kuchni w pokoju przy piecu przekładałam jakieś ciuchy aby doschły i czułam w sobie nerw i żal że mi nic nie wzchodzi w życiu i każdy mnie tylko krytykuje usiadła się na wersalkę koło pieca i za chwilę znów był ostry grzmot taki sam jak wtedy wstałam i patrzyłam na niebo z dala stojąc przez okno. Było niebieskie i jasne chmury jakby była ładna pogoda a była buża. Proszę o interpretacje mojego snu co to oznacza trudno jest znaleść w słowniku takie szczeguły.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Mucha Wchodząc do kuchni, weszłam w lepką podłogę. Muchy zaczęły się wzbijać i wydawać okropny o...
 • Księżyc Rzuciłam do nieba nitkę. Ściągnęłam księżyc prosto w moje ręce. To było piękne....
 • Mucha Smażyłam dużą ilość much na patelni, obrzydliwy sen.. ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl