» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » T » Telefon - znaczenie snu

Sennik Telefon

TelefonOdzwierciedla nasze potrzeby towarzyskie. Pojawia się często w momencie, gdy potrzebujemy wsparcia wśród bliskich lub chcemy się komuś z czegoś zwierzyć. Telefon symbolizuje również chwiejność w interesach.

Rozmawiać przez telefon - wyraża większą potrzebę kontaktu z ludźmi. dodatkowo oznacza, że nie powinniśmy zaniedbywać kontaktów ze znajomymi.

Jeżeli przerywasz rozmowę lub odkładasz słuchawkę na miejsce - obawiasz się, że będziesz przez kogoś odtrącony.

Gdy nie odbieramy dzwoniącego telefonu - oznacza, że blokujemy się przed kontaktem z pewnymi ludźmi.

Dzwonić do kogoś - obawiasz się, że nie załatwiłeś czegoś do końca.

Usłyszeć dzwoniący telefon we śnie - jest znakiem nagłego wydarzenia, przez które staniemy się bardziej uważni.

Gdy wpadnie do wody - próbujesz zignorować czyjeś starania.

Gdy rozmowa zaczyna przerywać i słyszeć w niej zakłócenia - kłopoty towarzyskie.

Jeżeli otrzymasz telefon od zmarłej osoby - zbliżająca się pomoc.

Robić zdjęcia lub filmować przy pomocy telefonu - ciekawe wydarzenie.

Gdy przeglądasz w nim internet przy pomocy sieci wifi - próba nawiązania nowych znajomości.

Uszkodzony lub całkowicie zepsuty - kłopoty ze znajomymi. sen może być dla nas ostrzeżeniem, abyśmy nie zaniedbywali naszych kontaktów z przyjaciółmi.

Jeżeli korzystasz z telefonu stacjonarnego - problemy w porozumieniu się z innymi.

fot. sxc.hu/photo/1307594 , sqback
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ewelina (18-01-2017r.) - Stałam w pokoju grała muzyka, ale słyszałam dźwięk klawiszy w telefonie, który miałam w kieszeni nie był mój. Wyszłam z pokoju bo bałam się sama popatrzeć w telefon stanęłam obok kuchni w której mój znajomy gotował był odwrócony. Wyjęłam telefon na ekranie wyświetliła się wiadomość o treści "twarz". W tym samym momencie "coś" uniosło mnie do góry zaczęłam krzyczeć o pomoc, ale nie wiem czy wydobywał się ze mnie jakiekolwiek głos to coś unosiło mnie w stronę balkonu chciało mnie przez niego wyrzucić starałam się bronić i w tym momencie się obudziłam.
~Robert (11-01-2017r.) - Śniło mi się, że otrzymałem Telefon komórkowy, który należał kiedyś do mojej ukochanej kobiety, przeglądałem tam jakieś numery jednak coś stale mnie odrywało, aby sprawdzić czy był zapisany mój numer.
~Sisi (15-12-2016r.) - Śniło mi się jezioro gdzieś na wsi. W pobliżu była jakaś stara szopa, znalazłam czarny telefon, należał do kogoś innego, kogo ja znałam. Nie oddałam go, przywłaszczyłam go sobie.
~Majka (30-10-2016r.) - Znalazłem mój telefon rozjechany przez kogoś przyczepą od traktora. Byłem zły a telefon wyrzucony zostały w las. Czułem się oburzony. Las wokół mnie,traktor, znaleziony przedmiot, zła osoba która mi co wyrzuciła.
~Kamila (17-10-2016r.) - Śniło mi się, że zadzwoniła do mnie moja mama i powiedziała, że babcia nie żyje. Szłam przez boisko i krzyczała i płakałam, że tylko nie ona.
~Magda (29-05-2016r.) - Śniło mi się, że zepsuła mi się bateria od telefonu komórkowego. Zła zaczęłam wyrzucać poduszki koleżanek z internatu przez okno. Następnie poszłam po nie, ale spotkałam grupę mężczyzn na dziedzińcu szkoły. Poczułam niepokój i się obudziłam.
~Kasia (26-01-2016r.) - Śniło mi się ,że do mojego brata dzwonił chłopak który mi się podoba, brat chwilę z nim pogadał i dał mi telefon. Nie wiedziałam kto dzwoni, spojrzałam na wyświetlacz i się trochę zdziwiłam, przyłożyłam słuchawkę do ucha, ale się rozłączył, więc oddałam bratu telefon, ten zaś mi kazał oddzwonić. Jak powiedział tak zrobiłam i po drugiej stronie odezwał się chłopak, który mi się podoba, i spytał się czy tak dalej być może. Nie wiedziałam o co chodzi , i po chwili powiedział z radością w głosie, że jestem mu bezcenna i on proponuje mi siebie. I jakąś tam spódnicę - nie pamiętam już i się rozłączył.
~Iza (2-01-2016r.) - Śniło mi się, że trzymam mój nowy telefon klapką do mnie, ekran dotykałam palcami i wydawało mi się, że składa się z dużej ilości kawałków posklejanych razem. Gdy go odwróciłam zobaczyłam, że rzeczywiście jego ekran jest potrzaskany. Posiadam hartowaną szybkę, jednak nie obroniła ekranu do końca bo niektóre elementy głównego ekranu odpadły. Reszty snu nie pamiętam ponieważ był bardzo mglisty i tylko to mi utknęło w pamięci.
~Maria (9-12-2015r.) - Jechałam autobusem ze szwagierką i innymi z rodziny na wycieczkę. Autobus jechał coraz bardziej węższą ulicą. Dojechał na miejsce w oddali było morze. Wysiedliśmy. Zorientowałam się,że nie mam walizki. Wróciłam po nią ale jej tam nie było.szwagierka poszła. Ja nie wiedziałam gdzie mam iść, zostałam sama. Próbowałam zadzwonić, miałam w kieszeniach 4 telefony, ale żaden nie był mój nie mogłam się nigdzie dodzwonić. W końcu zaczęłam prowadzić rozmowę z moja zmarła teściową, która pytała się jak ja się czuje. Nagle zobaczyłam fioletowe rany na moich nogach, nie bolały ale zdziwił mnie ich kolor. Wybrudziłam nimi cały płaszcz. Spotkałam kobietę, poprosiłam o szklankę wody, ale ona nie chciała mi jej dać. W końcu stwierdziłam, że to na pewno sen i chciałam się obudzić i obudziłam.
~Ewa (23-10-2015r.) - Szłam na jakiś kurs. Weszłam wysoko po schodach, podeszłam do recepcji. Zadzwonił telefon. Odebrałam. Wówczas okazało się, że jest tam tłum ludzi. Zeszłam ponownie po schodach na półpiętro, aby w spokoju porozmawiać. Kłóciłam się. Później okazało się, że sprawa jest do wyjaśnienia i że wszystko w porządku.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Dziwna impreza: Trafiłam na dziwną imprezę. Paliliśmy, tańczyliśmy. Byłam tam z synem, który jednak wydawał się starszy. Na tej imprezie spotkałam znajomych z pracy, k...
~Ewa | 3 Sierpnia 2015, godz. 9:56r. | Dziwna impreza »

Sen o wypadku: Wyglądałam z okna nagle zerwał się ogromny wiatr który pozrywał ulice i przerwał drogę samochody zaczęły wypadać z drogi. Chyba byłam umówiona bo wyjechała...
~aga | 25 Kwietnia 2015, godz. 9:55r. | Sen o wypadku »

Wiosna: Byłem w pracy, przechodziłem obok pokoju w którym pracuje znajoma która mi się podoba ale udawałem że jej nie widzę. Nagle znalazłem się u siebie na podwór...
~rob | 31 Stycznia 2015, godz. 14:59r. | Wiosna »

Ocena: 4.24 6 (głosów: 16)
Podobne sny: Gazeta, Komputer, Komin, Harmonia,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Eryk (11 Stycznia 2017, godz. 17:24)

  Śniła mi się kobieta siedząca na kolanach i bardzo płacząca. Była nią kochana kobieta jednak twarz miała mojej siostry.
 • ~Edward (3 Grudnia 2016, godz. 14:32)

  Zabrano mnie telefon komórkowy. Wpadł do do wody. Odzyskałem ten telefon. Okazało się, że jest zepsuty. Koniec snu.
 • ~Łukasz (7 Października 2016, godz. 7:05)

  Dzwonił do mnie brat i mówił do mnie, że coś co robię jest bez sensu ... i nie mogę tego snu odnaleźć a nie wiem co to oznacza. Proszę o pomoc!
 • ~Aga (9 Czerwca 2016, godz. 11:44)

  Witam dziś miałam sen taki w mieszkaniu było tak jakby zmierzch i w pokoiku zaczął dzwonić mój telefon. Brat powiedział, że to do mnie i mówił imię znajomej u której robiliśmy ( na jawie ja już nie pracowałam bo wygadywała mi moją pracę że za mało zrobiłam i mi tyle nie zapłaci chociaż tak naprawdę wykonywałam jak najlepiej potrafię swoją pracę ) i właśnie w tym śnie to ona dzwoniła na początku myślałam że to do brata bo on w końcu dalej u niej robi ale to było jednak do mnie podłączyłam tel. Pod ładowarkę bo miałam słabą baterię i w między czasie odbierałam tel. Na początku była cisza mówiłam słucham i imię jej, ale później jakby zastanawiała się co powiedzieć i nagle mówiła coś o meczu szkoda że dziś nie ma bo oglądnęła bym sobie ja mówiłam że jest bo oglądaliśmy dziś z mamą i mówiłam imię mojego drugiego brata że oglądaliśmy siatkówkę i pod wieczór będzie piłka nożna. Ona mówiła, że nie wiedziała że oglądnie i dobrze że mówiłam za chwilę znowu coś mruczała i mówiła że chciała jeszcze coś powiedzieć (przez cały czas miałam wrażenie jakby chciała abym przyszła do pracy że nie chciała mnie tak potraktować ) i nagle był ostry grzmot jakby piorun uderzył gdzieś w nasz dom był tak głośny chyba z1000 decybeli że opuściłam słuchawkę wyłączyłam z sieci i pobiegłam z kuchni gdzie prowadziłam rozmowę do pokoju a tel. Zostawiłam w kuchni w pokoju przy piecu przekładałam jakieś ciuchy aby doschły i czułam w sobie nerw i żal że mi nic nie wzchodzi w życiu i każdy mnie tylko krytykuje usiadła się na wersalkę koło pieca i za chwilę znów był ostry grzmot taki sam jak wtedy wstałam i patrzyłam na niebo z dala stojąc przez okno. Było niebieskie i jasne chmury jakby była ładna pogoda a była buża. Proszę o interpretacje mojego snu co to oznacza trudno jest znaleść w słowniku takie szczeguły.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Postrzał śniło mi się, że uciekałem i to była chyba wojna. Strzelano do mnie z karabinu i zostałem tra...
 • Wojna Weszłam do wielkiego budynku, spacerowałam po nim. Był wielki szary i ponury jak jakieś opuszczo...
 • Piwo Kobieta (żona mojego kochanka) chciała na moją głowę wylać piwo...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl