» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » Z » Zęby - znaczenie snu

Sennik Zęby

ZębyDość często zdarza się, że śnimy o zębach. Jeżeli nie jest to spowodowane tym, że odczuwamy fizyczny ból zębów w rzeczywistości, to taki sen próbuje nam zakomunikować o czymś ważnym. Zwróć uwagę, czy towarzyszyło Ci w trakcie snu przyjemne lub niemiłe uczucie, gdyż znaczenie zębów bywa różne w zależności od odczuwalnych emocji.
Dawne senniki interpretowały zęby, jako znak problemów rodzinnych a nawet śmierci. Nie mniej jednak warto zapoznać się ze szczegółową interpretacją tego snu, zanim wyciągniemy ostateczne wnioski.

Jeżeli masz białe i piękne zęby - znak dobrego zdrowia i lepszego samopoczucia. inne interpretacje mówią o licznym potomstwie.

Jeśli są one zepsute - niedotrzymanie dawnych obowiązków może mieć kiepski przebieg w przyszłości.

Wypadające zęby - problemy osobiste; straty w rodzinie.

Gdy w ogóle nie masz zębów - odzwierciedla to twoje lęki i obawy.

Jeżeli stan uzębienia jest bardzo zły - wtedy najprawdopodobniej oznacza to choroby i problemy ze zdrowiem.

Wyrywane - ból mogący mieć początek w sferze miłosnej.

Sztuczne zęby - twoja decyzja może być nietrafna.

Złote - znak bogactwa i dobrobytu.

Przerośnięte - możesz narobić sobie kłopotów.

Jeżeli widzisz plombę - musisz uporządkować sobie jakieś dawne sprawy.

Mleczne - masz jeszcze trochę czasu na podjęcie ważnej decyzji.

fot. freeimages.com/photo/884146 , gokce-
Interpretacje internautów:

Zęby w snach nawiązują do tego, co w nas samych najbardziej stałe, pierwotne. Łączą się swym znaczeniem z kośćmi, skałą i żywiołem ziemi. Należą do szkieletu – są zarówno najgłębiej nas „schowane” i najtrwalsze, dlatego też w snach ukazują pierwotną siłę śniącego, jego waleczność, moc, energię a także wszystko to, co związane rodziną i tradycją, tym czym przesiąknął.
Zęby dzielimy na siekacze, trzonowe i kły.

Kły związane są z naszą agresywnością, zdolnością do ataku i obrony. Wskazują na umiejętność toczenia walki o to, co ważne, łączą się z odwagą i ochroną własnego terytorium. Dodają sił, energii, witalności, potencji.

Siekacze są najbardziej widoczne, reprezentatywne. Odnoszą się do pewności siebie, światła jakie rozsiewamy w towarzystwie, umiejętności zwracania na siebie uwagi, poloru, towarzyskiej chwały, sukcesu.

Zęby trzonowe symbolizują wsparcie, jakie otrzymaliśmy z racji przynależności do danego klanu, rodu, rodziny, wskazują na potężnych protektorów. Dodają uporu, siły, wiary w siebie, wytrzymałości.
Ponieważ zęby tracimy wraz z wiekiem, łączą się z symboliką czasu. Dlatego strata zębów we śnie, połączona znaczeniowo ze starzeniem, mówi o utracie dynamiki, młodości, magnetyzmu, seksapilu, sił i wigoru. Z kolei dobre uzębienie oznacza wigor, siłę, zdrowie i rozkwit, potwierdza naszą waleczność, wiarę w siebie, magnetyzm seksualny.
Według starożytnych zęby odnoszą się do mieszkańców domu śniącego, rodziny oraz zdrowia.

Zdrowe, duże i silne zęby w górnej szczęce wskazują na gospodarzy domu, matkę i ojca, współmałżonka, a także najbliższych przyjaciół – tych którzy stanowią sedno i treść naszego intymnego, domowego życia.
Zęby ukryte w głębi lub dolnej szczęce mówią o postaciach drugoplanowych, dalszych krewnych, znajomych, czasem dzieciach.

Zepsute zęby – wskazują na relację lub działalność, która nam nie służy, której należałoby się pozbyć dla dobra kondycji i reputacji.
Zdrowy ząb, który wypada lub zostaje nam wybity, wyrwany – zapowiedź utraty bliskiej osoby lub upadek istotnej działalności, przedsięwzięcia. Psychiczny szok często wywołany śmiercią lub nagłą utratą czegoś, co do tej pory stanowiło fundament egzystencji.
Ząb łączy się ściśle z pożądaniem, pragnieniem. Będąc atrybutem wampirów staje się symbolem nieokiełznanej żądzy, instynktu. Ich stan mówi o umiejętności lub braku tejże do zachowania zdrowego egoizmu.
~K.K.

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Magda (26-04-2018r.) - Śniło mi się że widzę kogoś, to chyba był mój brat. Uśmiechnął się i zobaczyłam, że nie ma wszystkich przednich zębów. Zaczęliśmy się kłócić czyje to zęby, moje czy jego. Ale to nie było moje odbicie w lustrze tylko widziałam kogoś innego bez zębów.
~Magda (23-04-2017r.) - Ruszam językiem po moich zębach. Kilka mi się rusza. Wypadają mi,jedne po drugich, wszystkie. Wypadają białe, piękne i zdrowe. Nie odczuwam bólu oraz nie leci mi krew.
~Magda (23-04-2017r.) - Wypadają mi zęby,są białe, zdrowe. Wypadają wszystkie naraz, próbuję je utrzymać,dotykam ich ale wypadają jeszcze bardziej, wyrastają nowe,które również wypadają. W śnie nie pojawia się krew. Mam w rodzinie chorą młodą kuzynkę.
~Wojtek (22-03-2017r.) - Stojąc przed lustrem zauważam wystające i rosnące kły. W pewnym momencie dotykam jednego i palcami wyciągam bez bólu i krwi. Oglądam go, jest duży lekko żółty ,usuwam z niego mały kawałeczek kamienia. Następnie wciskam na miejsce zaciskam szczękę zęby się chowają i wyglądają normalnie. Wszystko przebiega spokojnie bez bólu i krwi.
~Aleksandra (19-03-2017r.) - Z dolnej szczęki odpadli mi kawałek zęba. Opuchlizna dziąsła. Widziałam swoją smutną twarz w lustrze. Bałam się i myślałam, że zaczynam ciężko chorować.
~Gosia (7-03-2017r.) - Rozmawiałam z koleżanka i nagle poczułam że mam coś w buzi.Wyplułam to na rękę i okazało się że to ząb.Był cały a od strony korzenia miał pielinkę pod którą była jakaś maź.Byłam zdziwiona i zadowolona bo ten ząb na codzień mnie bolał.
~Joanna (1-03-2017r.) - Śniło mi się że zaczęła mi wypadać plomba z przodu a potem inne i wypadły mi prawie wszystkie zęby nie było krwi. Patrzyłam do lustra i wyglądała okropnie bez zębów, ale pomyślałam, że będę miała nowe ładniejsze.
~Marzena (19-02-2017r.) - Poszłam do pracy na zebranie.W trakcie chodzenia po zapleczu wpadła na mnie nie chcący koleżanka,uderzając mnie w szczękę. Podeszłam do lustra i zobaczyłam jak wypada mi ząb siekacz, lewa jedynka.
~Agnieszka (28-01-2017r.) - Śniło mi się, patrzyłam w lusterko na moje zęby. Widziałam, że ząb jedynka wypadł i miałam go w ręce, a drugi bardzo się ruszał w przód i w tył. Jak zamykałam buzię to cały czas się bałam, że ten drugi też mi wypadnie.
~Dominika (23-01-2017r.) - Robiłam coś w pokoju, gdzie siedział mój tata, siostra, partnerka taty. Raptem się uderzyłam w buzie i poczułam, ze ząb mi się rusza, dwójka górna. Za parę chwil wypadł, pokruszony, biały, taki idealny.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wypadające zęby : Śniło mi się, że moje zęby od nasady miały kolor siny, a w połowie były białe. Byłam gdzieś na łonie natury, pamiętam zieloną trawę. Najpierw zaczęły wypada...
~Ewela | 12 Lipca 2024, godz. 11:13r. | Wypadające zęby »

Sen o wyrywaniu zęba : W tym śnie ruszał mi się lekko ząb. Jakiś nieznany mi facet pomagał mi go wyrwać, po tym jak go o to poprosiłam. Zawiązałam go na nitkę i ruszałam, aby go wyrw...
~Iza | 9 Czerwca 2024, godz. 12:57r. | Sen o wyrywaniu zęba »

Zaniedbane zęby u chorej koleżanki: Śniła mi się koleżanka z dawnej pracy. Poszłam do niej, by oddać książkę (nigdy wcześniej u niej nie byłam, nie czyta książek). Kiedy ją zobaczyłam, w...
~Joanna | 3 Czerwca 2024, godz. 22:27r. | Zaniedbane zęby u chorej koleżanki »

Ocena: 4.68 6 (głosów: 19)
Podobne sny: Talia, Brwi, Żebro, Żołądek,

Najnowsze komentarze (49):
 • ~Gość (24 Marca 2024, godz. 8:03)

  Dzień dobry,
  Śniło mi się, że był piękny słoneczny dzień i poszliśmy do dentysty z narzeczonym sprawdzić po prostu, jak tam moje zęby. Pani doktor zaczęła mi oglądać zęby tym małym lusterkiem i w nim widziałam piękne, białe zdrowe zęby. W tych miejscach gdzie mam plomby, tam były te zęby. Pani doktor stwierdziła, że jednak na dole będziemy te zęby plombować, bo trzeba. Mimo tego, że są zdrowe i wszystkie zęby dolne zaczęła wiercić i te, które miały plombę wyciągać i wkładać w nie plomby. Koniec snu. Dziękuję za interpretację.
 • ~Gość (2 Maja 2022, godz. 11:27)

  Siekacz pokruszony na dole, a w środku pusty i czysty.
 • ~Robert (8 Kwietnia 2022, godz. 8:32)

  Sen - ból zęba. Otwieram buzię i widzę lekko spuchnięte dziąsło. Kiedy je przyciskam, dziąsło pęka i uwalnia ropę z krwią. Idę do łazienki i opłukuję jamę ustną wodą, wypluwając ropę z krwią. Kiedy tak opłukuję następuję obudzenie.
 • ~Ewa (24 Marca 2022, godz. 20:17)

  Dziś śniło mi się, że czułam jak rusza mi się ząb w dolnej szczęce. Po chwili go wyjęłam i byłam zdziwiona, bo ząb był ładny, biały i całkowicie zdrowy.
  Proszę o interpretacje.
 • ~Gość (23 Stycznia 2022, godz. 15:33)

  Śniło mi się, że mam piękne białe zęby i jeden z nich u góry z przodu mi się złamał, dwójka siekacz i zaczęłam wołać siostrę, żeby jej pokazać. Co to może znaczyć?
 • ~Gość (9 Stycznia 2022, godz. 11:51)

  W moim śnie podeszłam do lusterka, bo denerwował mnie ząb, prawa jedynka, która nachodziła na lewą. Gdy chciałam ją wyprostować ta zaczęła się obracać i wypadła, miała długi korzeń w kształcie rogu bez krwi i bólu poczułam wstyd "jak ja będę wyglądać", a po tym zobaczyłam, że mam dwa wampirze kły.
 • ~Małgorzata K (23 Sierpnia 2021, godz. 19:29)

  Śniło mi się, że jeden po drugim zaczęły mi wpadać zęby. Bezboleśnie, zaczęły się tak ruszać, że wypadły mi prawie wszystkie prócz przednich. Wypluwałam je do dłoni i komuś oddawałam. W tym śnie podczas wypadania zębów rozmawiałam o spadku z osobą, z którą walczyłam w sądach o ten spadek. Widziałam też tam moją siostrę i siostrzenicę, ale one nie brały udziału w tej rozmowie. A także pojawił się mój mąż, ale go nie widziałam.
 • ~Gość (16 Lipca 2021, godz. 3:34)

  Śnił mi się spacer z siostrą która umarła 4 miesiące temu. Była bardzo zmęczona i powiedziała, że teraz zaczyna się uzdrawiać. Poczułam, że mam coś w ustach, to była mała kulka, wyciągnęłam i się obudziłam.
 • Aalia (3 Lipca 2021, godz. 8:27)

  Śniło mi się, że dentysta wyrywa mi kilka zębów ostatnich i ząb mądrości. Były zepsute. Pokazywał mi je. Nie było krwi i bólu. Co to oznacza?
 • ~Magdalena (3 Stycznia 2021, godz. 9:39)

  Śniło mi się,ze moje dwie przednie jedynki były czarne, próbowałam zdrapać ten czarny nalot z zębów, ale nie mogłam. Prawa jedynka była wykrzywiona i trochę się pokruszyła. Co to oznacza?
 • Brys21 (25 Grudnia 2020, godz. 6:40)

  Śniłem o tym, że wypadają mi zęby, zdrowe bez krwi i bólu. Wypadła mi jedynka i kilka zębów z prawej górnej szczęki, chciałem zobaczyć jak bez nich wyglądam, ale wszystkie były na swoim miejscu.
 • ~Gość (28 Listopad 2020, godz. 8:30)

  Śniło mi się ze wypadły mi dolne, trzy jedynki, zdrowe bez krwi, ale było na nich dużo dziąsła tzn.mięsa. Obecnie nosze aparat ortodontyczny i te trzy zęby maja odsłonięta szyjkę zębowa i są słabe. Co ten sen może oznaczać?
 • ~Gość (17 Sierpnia 2020, godz. 11:02)

  Dziś miałam sen że byłam z synem u dentysty, który wyrywał mu ząb najpierw chciała go wyrwać asystentka ale na moją reakcję wyrywał dentysta.
 • ~Gość (23 Maja 2020, godz. 7:55)

  Śniło mi się że jeden ząb, który był zdrowy zaczął mi się ruszać i wypadł i była dziura w dziąśle, była to dwójka i ja płakałam, że jestem szczerbata, za chwilę patrzę a drugi ząb który był zepsuty odpada mi po kawałku.
 • ~Gość (15 Marca 2020, godz. 12:41)

  Śniło mi się że dentystka wyrwała mi biały lśniący ząb. Nie odczuwałam bólu.
 • ~Gość (15 Lutego 2020, godz. 11:27)

  Śniło mi się że ruszam mleczaka, który się rusza
 • ~Gość (21 Stycznia 2020, godz. 18:13)

  Śniło mi się, że byłam domu Moich rodzicow i siedziałam przy stole. Nagle na szafkę wyszła mysz i stała. Był tam też mój były mąż który próbując ja złapać, nakryl ja miską i wsadził kij pod miskę, chciał zabić tą mysz ale kij uderzył go w twarz i wybił sobie zdrowy ząb.
 • ~Gość (19 Stycznia 2020, godz. 7:59)

  Widziałem we śnie dziecko koleżanki, uśmiechało się i miało różnej wielkości zęby, niektóre bardzo przerośnięte.
 • ~Gość (10 Stycznia 2020, godz. 8:50)

  Śniło mi się , że coś poczułam w buzi , wkładam rękę wyciągam, a tam ząb , zdrowy dorodny ząb , próbuje znaleźć w swojej buzi który to , zaglądam do buzi, a tam wszystkie zdrowe zęby i to znajdują się na swoim miejscu.
 • ~Natalia (2 Stycznia 2020, godz. 13:06)

  Śniło mi się dzisiaj, że czułam w buzi krew, poszłam do łazienki spojrzałam do lustra i okazało się, że ta krew leci mi z siekacza. I tak jak stałam przed tym lustrem, chwyciłam ten ząb, ruszał się i okazało się, że od drugiej strony był dziurawy i go wyrwałam. Nic nie bolało. Co to znaczy?
 • ~Gość (2 Stycznia 2020, godz. 7:27)

  pokruszone biale zeby na moim reku ale nie moje
 • ~Ola (17 Grudnia 2019, godz. 7:07)

  Śniło mi się ,że stoję przed lustrem i zaczynam ruszać zęba językiem, tego pierwszego. On zaczyna się ruszać, leci dużo krwi , próbuje go wyrwać, ale ma mega głęboko korzenie, gdy ząb jest jeszcze korzeniem w szczęce płacze i pokazuje to mamie
 • ~Gość (2 Grudnia 2019, godz. 20:49)

  Moja przednia koronka wypadła! Nie było krwi
 • ~Gość (14 Listopad 2019, godz. 7:21)

  Śniło mi się, ze wycisnęłam ropę z dziąsła, nacisnęłam a ono pękło i leciała ropa. Mogę prosić o interpretacje?
 • ~Gość (8 Maja 2019, godz. 7:39)

  Śniło mi się że synkowi z gumą do życia wyszedł ząb mleczny. Wszyscy się smialismy z tego. Jak to zinterpretować?
 • ~Gość (15 Kwietnia 2019, godz. 10:45)

  Śniło mi się ,że podczas mycia zębów patrzył na mnie nowo poznany chłopak.
 • ~Gość 990013 (9 Lutego 2019, godz. 10:36)

  Śniło mi się, że mój syn wypchnął sobie językiem 2 zęby mleczne które miały splątane ze sobą korzenie. Zęby były ładne, białe i bez krwi.
 • ~Gość (27 Stycznia 2019, godz. 11:00)

  Dzisiejszej nocy śniło mi się, że wypadały mi zęby. Mało tego całą szczękę wyciągnęłam ,byłam przerażona tym i na dodatek spuchłam. Pamiętam tyle, że jechałam do szpitala i się obudziłam .... Co to może znaczyć ..do tej pory myślę o tym.
 • ~Gość (13 Stycznia 2019, godz. 17:35)

  Sen wstaje w łóżka patrzę w lustro mam tylko 1/2 mostu z korony na zębach 1,1,2,2 na górze dentysta wyrywa połówkę która została pod nią widzę pierwszy raz ukryte żeby ( leczony byłem pod narkoza ) stan zębów oceniam na bardzo dobry i myślenie dlaczego mam koronę jeżeli zęby miałem zdrowe
 • ~Gość (6 Stycznia 2019, godz. 10:51)

  Widzę swoje dziecko które się uśmiecha i ma piękna biała nowa 1, wystaje jej dopiero kawałek ale jest śliczna.
 • ~Wiola (29 Grudnia 2018, godz. 16:28)

  Śniło mi się, że szłam do rodziców i rozmawiałam przez telefon i nagle poczułam, że mam buzię pełną zębów, ale tylko z tej strony gdzie policzki. Chciałam je wypluć i nawet o tym powiedziałam.
  Nie widziałam ich, ale czułam, że są zdrowe i białe. Co to może oznaczać?
 • ~Reven (10 Grudnia 2018, godz. 10:24)

  Śniło mi sie że wyrywalam zęba i z nim ciągnął się biały łańcuszek
 • ~Gość (10 Grudnia 2018, godz. 7:15)

  Dziś śniłam że spotkałam mi bliska osobę ale ona nie miała wogole zębów śmiała się z tego i próbowała coś jeść dzięki za odpowiedź co to znaczy ☺️
 • ~Gość (9 Grudnia 2018, godz. 13:28)

  W moim snie dziecku wypadl mleczny zab pierwszy po lwej stronie na dole
 • ~BASIA (6 Grudnia 2018, godz. 9:09)

  Śnił mi się mój mąż który wyjął zęby z górnej szczęki I powiedział mi że nie może mnie całować ponieważ ma robaki. Ja ich nie widziałam ale miałam odczucia że mnie o to obwinia.
 • ~Gość (8 Października 2018, godz. 21:21)

  Śniło mi się ze mam wszędzie brudne plamy na zębach i nie mogłam ich doczyścić
 • mała16 (12 Czerwca 2018, godz. 4:48)

  Witam , śniło mi się że zdejmuje kamień i osad z zębów. Zęby są bielsze, ale nie wszystko łatwo schodzi.
 • ~Gość (8 Czerwca 2018, godz. 7:41)

  Witam serdecznie.
  Śniło mi się ,że poszłam umyć zęby i podczas mycia wypadł mi bezboleśnie ząb. To była trójka w górnej szczęce.
  Pozdrawiam
 • ~Kasia (25 Kwietnia 2018, godz. 18:45)

  Wyjęłam z ust ostatni dolny ząb z mojej lewej strony. Był biały. Kiedy go odwróciłam z tyłu była czarna dziura.

 • ~Agata (31 Stycznia 2018, godz. 9:57)

  Śniło mi sie że dotykam jezykiem jedynki i dwojki. Wypadaja. Białe i zdrowe.na jednym może troche krwi. Nie odczuwałam zlych emocji. Smiałam sie do partnera jak bede wygladać bez tych zębów. Wydawało mi sie nawet że to jeszcze mleczne zęby.
  Mam syna który ząbkuje może ma zwiazek
 • ~Ewa607 (24 Grudnia 2017, godz. 9:24)

  Poszłam do dentysty bo bolał mnie ząb trzonowy ( nie byl to silny ból) , chyba 7 . Dentysta nie mial fotela i położył mnie na dwóch pufach. Nagle wyrwał mi zęba , nie bolało, chyba bylo troche krwi ale za bardzo nie pamietam... wiem ze poczułam ulgę i zdziwienie ze nie bolało, bo jak zaczynał to płakałam ze strachu... pozniej nagle zniknął.
 • ~Karola (30 Października 2017, godz. 21:49)

  Miałam sen że sama wyrwałam sobie 2 zęby górne (dwójki lub trójki). Nie było śladu krwi - zęby były zdrowe. Nastepnie zadzwoniłam do koleżanki i opowiadałam jej że wyrwałam te zęby przez pomyłkę (?!)
 • ~Anna (23 Października 2017, godz. 7:33)

  Miałam jechać na wycieczkę, poczułam że coś stało się z lewa jedynką, popatrzylam do lustra i była biała zdrowa tylko pęknięta. Bałam się że mi wypadnie bo zaczęła się cała ruszać i przyszła moja mama(która zmarła 2 lata temu) i wyrwała mi go. Miałam trochę krwi ale dała mi chusteczkę i pojechałam na tą wycieczkę.
 • ~Alicja (7 Października 2017, godz. 14:15)

  Snily mi sie zęby wypadające białe, zdrowe ale w buzi miałam wszystkie.. Zęby wypadały od uderzenia przez osobę...
 • ~Mia (26 Sierpnia 2017, godz. 9:02)

  Śniło mi się, ze byłam na mojej imprezie urodzinowej i moja przyjaciółką wpadła na mnie i iderzyłam buzia w jej ramie, po chwili jechałam tramwajem i nagle poczułam językiem, że rusza mi się jedynka i za chwile wypadły mi dwie jedynki bałam się otworzyć buzoe tylko czułam językiem, że ich tam nie ma.
 • ~Kasia (17 Marca 2017, godz. 21:49)

  Śniło mi się ,ze siedziałam z moja mama i córka.córka wzięła cukierek do buzi po czym zaczęła się dusić. Zareagowała klepie ja w plecy a ona wypłukać dwa żeby z czarnymi planami. Proszę pomóżcie zinterpretować mi ten sen. ps były to żeby trzonowe
 • ~Pyśka (19 Lutego 2017, godz. 11:51)

  Śniło mi się, że stał przede mną mój chłopak. Zaglądał mi do buzi i powiedział coś w stylu "jejuu jakie ty masz zniszczone zęby" powiedziałam mu że wiem i.. sen się skończył. Co może to oznaczać ??
 • ~Sylwia L. (9 Lutego 2017, godz. 12:23)

  Dziś w nocy śniło mi się, że miałam spuchnięte i bolące dziąsła. Poszłam do łazienki i w lustrze zobaczyłam że po lewej stronie jamy ustnej był czarny, obrzydliwy robak. Wyciągnęłam go, i w tym momencie wypadła mi prawa jedynka. Przeraziło mnie to, a mama mi powiedziała, że dentysta może mi ją jakoś przykleić do tej lewej. Jednak ją zgubiłam i nie mogłam później w ogóle znaleźć. Po jakimś czasie zabolała mnie prawa strona buzi i stamtąd też wyjęłam robaka. Lewa jedynka jednak nie wypadła....
 • ~Patka (19 Stycznia 2017, godz. 13:04)

  Śniło mi się, że ruszał mi się ząb, otworzyłam buzie i zobaczyłam, że wypada mi lewy ( z mojej perspektywy) dolny ząb trzonowy, wyciągnęłam go, było dużo krwi, ząb był zdrowy, ładny, biały, zastanawiałam się dlaczego mi wypadł. Musiałam co chwilę płukać ostrożnie buzie, żeby wypłukać krew, bo cały czas leciała, w miejscu zęba miałam dziurę, ale taką normalną jak po zębie. Nie zmartwiłam się, bo stwierdziłam, że nie będzie widać tej dziury.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl