» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Wróżby » Losuj kartę tarota

Losuj kartę tarota

Losuj kartę tarotaWylosowanie karty tarota z talii Wielkich Arkan, pomoże Ci w otrzymaniu odpowiedzi niemal na każde pytanie. Talia składa się z 22 malowniczych kart, z których każda ma różne znaczenie w zależności od tego, czy wylosowana karta jest w pozycji prostej, czy odwróconej. Wróżby z kart tarota cieszą się niezwykłą popularnością, która stale wydaje się rosnąć. Zazwyczaj każdemu się wydaje, że karty pozwolą odkryć przed nimi przyszłość, wskazać właściwą drogę, oraz pokierować ich losem, aby wszystko zaczęło się układać.

Tarot może być jedynie drogowskazem, ale nigdy nie powie Ci, co Cię na prawdę czeka. Wszystko zależy tylko od Ciebie, dlatego każdy z nas bierze osobiście odpowiedzialność za swoje życie. Nie mniej jednak rady ukazane za pomocą kart mogą się okazać w niektórych sytuacjach bardzo cenne i pouczające.


Spróbuj na chwilę zastanowić się nad pytaniem, które chcesz zadać kartom. Nie próbuj wielokrotnie pytać o to samo, gdyż w ten sposób możesz nie otrzymać trafnej odpowiedzi. Kiedy już wiesz, o co chcesz spytać - przejdź niżej, aby wylosować kartę tarota, do której ukaże się interpretacja. Być może naświetli rozwiązanie Twojego problemu, znajdując odpowiednie wyjście z sytuacji. Karty tarota pomagają również otrzymać odpowiedź na każde pytanie - wszystko zależy od tego, jak zinterpretujesz wylosowaną kartę.

Uwaga!
Wróżba jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich, które miały fizyczny kontakt z kartami tarota. Jeśli nie znasz się na wróżeniu z kart tarota, wówczas zapraszam do wyboru innej wróżby.

» Losuj kartę tarota «
Ocena: 4.23 6 (głosów: 2954)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl