» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Wróżby » Wróżba z trzech kart

Tarot - Wróżba z trzech kart

Tarot online W tym dziale możesz samodzielnie rozłożyć karty i wykonać wróżbę. Możesz dzięki niej poznać szczegółową odpowiedź na dany problem, uwzględniając wydarzenia, które Ci towarzyszyły, bądź których możesz się spodziewać. Za pomocą tej talii poznasz odpowiedź związaną z przeszłymi wydarzeniami, które w chwili obecnej będą już za Tobą. Odkryjesz jakie wydarzenia, czy emocje panują w Twoim życiu obecnie, oraz co być może Cię czeka w najbliższej lub dalszej przyszłości.

W przeciwieństwie do zwykłej wróżby z jednej karty tarota Arkan Wielkich, możesz tutaj otrzymać dokładny zarys sytuacji, dzięki któremu być może otrzymasz pełną odpowiedź na swoje pytanie i rozjaśnią się w ten sposób różne wątpliwości. Od dawnych czasów stosowaną tą talię wierząc, że posiada ona niezwykłe możliwości prognostyczne i posiada bardzo szerokie możliwości. Na naszej stronie internetowej nie musisz płacić za wróżby - postawisz karty tarota za darmo. Musisz wiedzieć, że karty mogą Ci jedynie naświetlić daną sytuację w taki sposób, abyś mógł samodzielnie domyśleć się, czego dotyczy dana wróżba i co tarot chce Ci przekazać. Pamiętaj, że i tak bez znaczenia, co wskażą karty - ty i tak masz największy wpływ na swój los.

Pamiętaj, że przed wykonaniem wróżby, należy się dokładnie zastanowić nad swoim pytaniem, które chcesz zadać kartom. Postaraj się dokładnie skupić i skoncentrować na tym, o co chcesz zapytać. Wyrzuć w tym czasie wszelkie negatywne myśli. Nie należy też wielokrotnie pytać o to samo. Porada otrzymana z kart tarota może się okazać czasem cenną wskazówką. Wiedz również, że tarotem posługiwać się mogą wykonać wyłącznie osoby pełnoletnie, które wcześniej mały fizyczny kontakt z kartami. W przeciwnym razie trudno będzie Ci uzyskać szczegółową i trafną interpretację.

Uwaga!
Wróżba jest przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich, które miały już wcześniej fizyczną styczność z kartami tarota. Jeśli nie znasz się na wróżeniu z kart tarota, wówczas zapraszam do wyboru innej wróżby.
» Wykonaj wróżbę ogólną z kart tarota « » Wróżba na miłość « » Wróżba na finanse «
Ocena: 4.19 6 (głosów: 4540)
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl