» Przejdź do Menu «

Panna

Panna
Żywioł: Ziemia.

Szczęśliwe kamienie: szmaragd, diament, zielony kwarc.

Szczęśliwe dni: piątki, soboty.

Znane Panny: Cameron Diaz, Salma Hayek, Lance Armstrong, Sean Connery.

Panna - opis znaku zodiaku
Osoby urodzone pod znakiem Panny starają się dążyć w życiu niemalże do perfekcji. Zawsze chcą zrealizować swoje cele jak najlepiej tylko można. Panny posiadają ogromną potrzebę dążenia do realizacji swoich wymarzonych celów. Starają się ulepszać wszystko, co mogą, dlatego ich mieszkanie często wywołuje duży podziw wśród bliskich. Są pełne energii i uwielbiają porządek i czystość. Inne osoby darzą szacunkiem, dzięki czemu same również są wśród społeczeństwa szanowane.

Panny bardzo często sugerują innym ludziom jak powinny zadbać nad swoim wyglądem, czy w jaki sposób mają się ubrać. Czasami jest to dla drugich osób jakby ingerowanie w ich sferę prywatności, ale przeważnie ludzie są zadowoleni, jak ktoś im doradzi jak mają się ubrać, ponieważ każdy chce być na topie i ubierać się modnie. Z takiego doradztwa korzystają zarówno kobiety jak i mężczyźni. Osoby spod znaku Panny uwielbiają przebywać wśród przyrody, ponieważ kochają faunę i florę, wręcz zachwycają się każda chwilą spędzoną wśród dzikiej przyrody. Ludzie tacy lubią zajmować się ogrodem i pielęgnacją roślinności, sprawia im to wielką przyjemność, bo mają świadomość, ze życie roślin zależy tylko od nich.

Często Panny cechuje schludność, organizacja i mobilizacja, która w wielu sytuacjach bardzo się przydaje. Zbyt duże dążenie do doskonałości może się objawić krytycyzmem w stosunku do otoczenia, dlatego też osoby takie starają się zachowywać dystans do otoczenia. Lubią przebywać w towarzystwie ludzi oraz dobrze nawiązują z nimi kontakty, ale jednocześnie są ostrożne. Panny mogą być w przyszłości dobrymi handlowcami, archeologami, podróżnikami, doradcami, czy też negocjatorami. Jeśli zdecydują się pracować w takim charakterze, to na pewno osiągną sukces jeśli będą przykładać się do wykonywanej pracy.

W sprawach osobistych mogą nie mieć śmiałości, ponieważ dotyczy to tylko ich samych. Przeważnie posiadają skromny charakter, jednak cenią sobie wysoki luksus, wygodę, oraz przyjemności cielesne, które często starają się zaspokajać. Mają wysoką potrzebę bycia osobą użyteczną w otoczeniu, chcą być postrzegane jako ludzie przydatni. Panny uwielbiają wręcz zbierać informacje z otoczenia, ponieważ wiedzą, że innym się to przyda, a to z kolei sprawia im przyjemność.
Dekady Panny
Osoby urodzone w pierwszej dekadzie Panny (23.08 – 2.09) cechują się wyjątkową wrażliwością na świat. Należą do osób dość skrytych i zamkniętych w sobie – niechętnie mówią innym o swoich problemach. Zazwyczaj brakuje im śmiałości i pewności siebie. Wykazują się natomiast wielkim sercem – potrafią rozpalić ogromne uczucie, które zaprowadzi ich związek w bezwarunkową i nieskończoną miłość. Potrafią być nieraz zręczni i trafnie podejmować trudne decyzje.

Osoby urodzone w drugiej dekadzie Panny (3.09 – 12.09) wykazują się większą odwagą i determinacją, niż Panny w pierwszej dekadzie. Mają w sobie wręcz upór i chęć w osiągnięciu czegoś więcej w życiu. Już w młodych latach wykazują się samoorganizacją, która jest w przyszłości ich sporym atutem. To także osoby dość czułe i kochające. Czasem brakuje im kogoś bliskiego – zdarza im się, że pojawia się w ich życiu okres, kiedy muszą żyć w samotności.

Osoby urodzone w trzeciej dekadzie Panny (13.09 – 22.09) wyróżniają się wielkim intelektem i wiedzą. Mają wręcz nosa do robienia interesów, dlatego często decydują się na założenie własnej działalności gospodarczej. Potrafią się zatroszczyć o swoich bliskich. Umiejętnie znajdują granicę, pomiędzy pogonią za bogactwem, a życiem rodzinnym. Czasem jednak bywają dość pesymistycznie nastawieni na otoczenie. Nie raz w życiu wykażą się swoim sprytem i niepohamowaną inteligencją.
Ocena: 4.44 6 (głosów: 25)
Najnowsze komentarze (9):
 • ~15wrzesien (7 Października 2022, godz. 3:12)

  Panny są zwariowane, a w każdym horoskopie księgowe, zimne i ponure. Wszystkie panny jakie znam, mają talenty artystyczne, a tu zawsze odwrotnie.
 • ~Gość (1 Grudnia 2020, godz. 6:24)

  Moim marzeniem jest dostać autograf od autora tego horoskopu! Skrupulatność w opisie niektórych cech u panny niesamowita! Zwłaszcza tych, które dotyczą sfery bardzo osobistej! Normalnie jasnowidz!
 • ~Gość (1 Grudnia 2020, godz. 5:51)

  Może tak, a może nie.
 • Tandelu (20 Lipca 2018, godz. 15:52)

  Panna 21.09 Lubię mieć porządek w domu, ale nie lubię sprzątać więc mały bałagan mi nie przeszkadza :D. Nie sugurję ludziom jak się powinni ubierać, zdażyć się może powiedzenie przyjaciółce, że ma na sobie za dużo wzorów, albo mężowi, żeby wyciągnął koszulkę z spodni :D, ale raczej nie wiązałabym tego z znakiem zodiaku. Kiedyś chciałam zostać archeologiem ale z powodu buntowiczego charakteru i nie lubienia szkoły, skończyłam jako nudny mgr administracji zamiast archeolog, uwielbiam podróżować. Lubię zdobywać wiedzę. Mam ndzieję, że macie rację i moja osoba ma nosa do interesów i w końcu załążę własną działalnośc gospodarczą jak tylko dostanę olśnienia co chcę robić :-D. Jestem trochę poukładana a trochę rozstrzepana w zależności od pory dnia :). Lubię przyrodę, ale nie cierpię prac w ogrodzie i grzebania się w ziemi, przesadzanie kwiatków jest obowiązkiem a nie przyjemnością. Osobowość silna i pewna siebie.
 • Sweet Secret (19 Października 2017, godz. 3:11)

  Wszystko o mnie... Jestem dla ludzi, szkoda że nikt dla mnie... Zawsze byłam, jestem i będę sobą - wiem to na pewno.... Żyję żeby kochać, nie żeby być kochaną...
 • ~Teresa (4 Lipca 2017, godz. 23:13)

  Panna zgadzam się ,ale bycie taką jest moja radością, po prostu lubię siebie taką jaka jestem....)))))
 • ~teresa (22 Marca 2017, godz. 14:29)

  nie zgadzam się ja jest z pod znaku panny i nic z tego co jest napisane nie pasuje do mnie,może co nie co ale tak nic.(*(
 • ~Dorota (27 Grudnia 2012, godz. 4:19)

  Zgadza się w 100 procentach... To ja swoja podpora i skromność na każdym kroku :-))))). Po prostu Panna Dorotka:D
 • ~Deli (16 Listopad 2012, godz. 23:05)

  Panna 16.09 września zgadza się w 200% to mój mąż, moje szczęście.....:)
Dodaj komentarz »


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl