» Przejdź do Menu «

Ryby

Ryby
Żywioł: Woda.

Szczęśliwe kamienie: złoto, koral, perła.

Szczęśliwe dni: Poniedziałek, Wtorek, Niedziela.

Znane Ryby: Jessica Biel, John Bon Jovi, Albert Einstein, Victor Hugo, Seal, Bruce Wills.

Ryby - opis znaku zodiaku
Osobowość Ryb czasami może być jedną wielką zagadką, ponieważ dość trudno jest je rozszyfrować kim tak naprawdę są i jaki mają charakter. Wśród ryb zazwyczaj dominuje niezwykła wrażliwość i uczuciowość, często posiadają duszę romantyka, mimo że to w sobie ukrywają i o tym nie mówią. Często bywają natomiast zamknięte w sobie, nieśmiałe i wstydliwe. Muszą uważać, aby nie ulegać zbyt szybko emocjom. Cechują się wyjątkową siłą, która pozwala im przetrwać nawet w najgorszych sytuacjach. Nie boją się dzięki temu podejmować nawet najtrudniejszych wyzwań. Stają się w ten sposób ludźmi o mocnych nerwach, którzy zachowują zimną krew nawet w najbardziej niedogodnych sytuacjach. Jeżeli zdarzają im się porażki w życiu, to nie użalają się nad tym wszystkim co zaszło, tylko bardzo szybko wracają do normalności i zapominają o porażce, ale jednocześnie się na tym uczą.

Ryby posiadają umiejętności, które pozwalają im przystosować się do życia w różnych warunkach, co sprawia, że żyje im się łatwiej. Ryby mają wyjątkową zdolność, która pozwala na zmianę osobowości w sytuacjach, kiedy jest to konieczne. Wyróżniają się bardzo silną orientacją emocjonalną, dlatego też same emocje są dla nich bardzo ważne i kierują się właśnie według nich. Bardzo duża ilość ryb zostaje w przyszłości artystami, aktorami, sędziami, doradcami, nauczycielami lub pisarzami. Są cierpliwe dzięki czemu zostają za to wynagrodzeni.

W życiu często szukają celu, który pomoże im zachować stabilność i poczucie wartości. Jeżeli już postawią sobie dany cel, to dążą do jego osiągnięcia i w większości przypadków jest tak, jak tego chcą. Osoby urodzone pod znakiem Ryb nawiązują silne relacje z ludźmi oraz bacznie obserwują ich zachowanie. Dzięki takiemu postępowaniu szybko potrafią ocenić człowieka po jego zachowaniu. Ryby przeważnie odczuwają duchową potrzebę życia, ponieważ uważają, że życie jest piękne w każdych chwilach.
Dekady Ryb
Urodzeni w pierwszej dekadzie Ryb (21.02-29.02), należą do osób, które szukają towarzystwa ludzi. Bardzo silnie działa na nich Neptun. Często potrzebują one pomocy, gdyż zdarza im się wpadać w małe kłopoty. Zdarza im się, że nie potrafią samodzielnie dokonywać decyzji, przez co konsultują to z bliskimi osobami. Czasami czują się odrzuceni i zdystansowani do otoczenia. Na ogół potrafią być bardzo mili i uprzejmi. To bardzo wrażliwe dusze, które silnie przeżywają wszystkie wydarzenia.

Urodzeni w drugiej dekadzie Ryb (1.03-10.03), to osoby wyjątkowo rozważne i ostrożne. Starają się nie podejmować gwałtownych i nieprzemyślanych decyzji. Tak samo, jak w pierwszej dekadzie – potrzebują pomocy i wsparcia bliskich. Preferują lekki tryb życia, dlatego rzadko decydują się na ciężką pracę. Czasami mają nadzieję, że pomoc sama do nich przyjdzie. Muszą uważać na swój pesymizm, zazdrość i kapryśność.

Urodzeni w trzeciej dekadzie Ryb (11.03-20.03), to osoby niezdecydowane, które bardzo rzadko podejmują szybkie decyzje. Cenią swoją wewnętrzną wartość i są dumni z tego. Bywają trochę zarozumiali i zbyt pewni siebie. Rzadko trzymają się konkretnych celów w życiu. Zazwyczaj zdarza im się potknąć o coś w życiu. Potrafią być również zbyt dziecinnie nastawieni do poważnych spraw.
Ocena: 5.01 6 (głosów: 48)
Najnowsze komentarze (11):
 • ~Gość (23 Lipca 2023, godz. 13:53)

  Co mówi sen, kiedy wszystko śni mi się w czerni?
 • ~Gość (7 Stycznia 2023, godz. 21:13)

  Super horoskop, wszystko się zgadza.
 • ~Damian (10 Października 2020, godz. 14:55)

  28.02.1987 A MI SIE TU MOZNA POWIEDZIEC ALL TAKI JESTEM JAK TAM PISZE
 • ~Juliett (30 Maja 2015, godz. 13:09)

  Tylko trochę się sprawdza...jestem rybą urodzoną w ascedencie strzelca i z tamtego znaku mam bardziej charakter niż z ryb. W skali: 90% charakteru ze strzelca,10% charakteru-ryby
 • ~martini (19 Marca 2013, godz. 3:31)

  Bardzo trafny opis! Jestem tajemnicza i niesamowicie cenie sobie prywatność tak samo swoją jak i innych. Zawsze opanowana,miła i życzliwa .
   
 • ~Ala (15 Marca 2013, godz. 22:20)

  ja jestem z pierwszej dekady. To prawda,że osobowość ryb to jedna, wielka zagadka - czasami nawet dla mnie samej ;-).
 • ~Ula (24 Lutego 2013, godz. 23:35)

  Ten horoskop napisał ktoś, kto nie rozumie ryb. Świadczy o tym sposób ujęcia w słowa. Jestem też smokiem i numerologiczną ósemką. Cele mam ambitne i realizuję je z cierpliwością. Zdarza się potknąć? Jak każdemu. Przynajmniej traktuję swe potknięcia jako doświadczenie i niczego nie żałuję. Dziecinne podejście? Znam dzieci, które mają bardziej odpowiedzialne podejście do życia, niż ich rodzice. Panie ryby przez całe życie mają w sposobie bycia coś z małej dziewczynki. To coś natomiast nie ma nic wspólnego ze sposobem myślenia.
  Owszem znam swoją wartość ale zarozumialstwo, to ostatnia rzecz o jaką mnie posądzą, ci, którzy mnie znają.
 • ~smok (17 Stycznia 2013, godz. 15:25)

  Guzik prawda nic się nie sprawdza. Znam gościa, który się nie reklamuje ale wszystko mu się sprawdza jak nie wierzysz to mogę cię z nim skontaktować.
   
 • ~julka (15 Stycznia 2013, godz. 9:57)

  Pierwszy horoskop, w którym jest dość trafnie opisana sytuacja i osobowość ryby a jestem z drugiej dekady, dodam tylko,że znajomi uważają mnie za dość silną osobowość i nie lubię, kiedy mi się przewodzi :)
 • ~luki (20 Grudnia 2012, godz. 23:02)

  Zgadzam się z tym komentarzem, ryby takie są - wiem po Sobie :)
 • ~Kimi (17 Grudnia 2012, godz. 21:03)

  Dużo informacji tutaj zawartych zgadza się ze mną. Mimo wszystko jestem osobą dość łagodną i ciepłą, która chętnie wyciągnie w kierunku potrzebujących swą pomocną dłoń. Znajomi twierdzą, że wywieram dobry wpływ na ludzi.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl