» Przejdź do Menu «

Horoskop miłosny: Ryby

Horoskop miłosny dla znaku RybyRyby należą do osób, które często pogrążaj się w marzeniach o idealnej i romantycznej miłości, często snując tym samym swoje plany na przyszłość. Należą do osób bardzo wrażliwych, dlatego łatwo można rozbudzić ich serce gorącym uczuciem, ale tak samo szybko można ich uczucia zranić.
To prawdziwi marzyciele, którzy wielokrotnie bujają w obłokach namiętności. Doskonale potrafią zrozumieć swojego partnera, wykazując się tym samym silną empatią i współczuciem. W trudnych sytuacjach nie szczędzą mu swojej pomocy.
Bardzo kochają oraz szanują zwierzęta i przyrodę. W życiu starają się dążyć do tego, aby w ich związku panowała gorąca i namiętna miłość. Swoimi silnymi emocjami potrafią wywrzeć ogromny wpływ na swojego partnera. Zazwyczaj nie poddają się w różnych niepowodzeniach miłosnych - wierząc, że i tak im się w życiu kiedyś poszczęści.
Ryby dysponują świetną wręcz intuicją, przez co dobrze znają się na ludziach i doskonale wyczuwają ich emocje. W ich związkach nie brakuje romantycznych i szczęśliwych chwil. Osoby z tego znaku zodiaku wykazują się przeważnie najwyższą aktywnością w budowaniu silnej relacji między partnerem.

Ona:
Wrażliwa, namiętna i czuła. Obdarzona ogromną empatią i świetną intuicją. Chętnie wyciąga pomocną dłoń w trudnych sytuacjach. Jest przy tym godna zaufana i sprawiedliwa.

On:
Romantyczny, ekscentryczny i silnie przeżywający wewnętrzne uczucia. Potrafi rozbudzić serce nie jednej kobiety. Często ucieka od rzeczywistości, szukając swojego własnego świata.

Ocena: 4.94 6 (głosów: 45)
Najnowsze komentarze (11):
 • ~Gość (10 Marca 2021, godz. 16:17)

  Wszystko się zgadza.
 • ~Gość (11 Kwietnia 2019, godz. 18:21)

  Popieram, ryby to dranie nic nie warte jako mąż i ojciec.
   
 • ~kejkej (25 Lutego 2017, godz. 13:46)

  Jestem zdziwiona jak wiele się zgadza, w moim przypadku:
  Ryby dysponują świetną wręcz intuicją, przez co dobrze znają się na ludziach i doskonale wyczuwają ich emocje.
  Bardzo kochają oraz szanują zwierzęta i przyrodę.
  W życiu starają się dążyć do tego, aby w ich związku panowała gorąca i namiętna miłość.
  Pozdrawiam RYBY
 • ~Rybka (6 Stycznia 2017, godz. 13:27)

  Ale najgorsze co może być... to dwie rybki. Właśnie te dwie rybki rozstały się po 6 latach... Cóż każde z nas miało wyobrażenia, co do wspaniałej, idealnej miłości. Tylko, że ja po przejściach życiowych wiedziałam już, że idealnej i wspaniałej miłości nie ma...wtedy, gdy nie ma kompromisów...
   
 • ~jola (10 Kwietnia 2016, godz. 10:39)

  Mój mąż jest rybą i niestety nic poza tym, że jest marzycielem bujającym w obłokach się nie zgadza. Zero czułości, bliskości. Totalne drewno. Mogę się przytulać do ściany na jedno wyjdzie. Zdrady, spotkania z prostytutkami są na porządku dziennym. Nas czyli mnie i dzieci traktuje jak wycieraczki i choćby nie wiem co robić i jak być troskliwym jest dla nas pełen pogardy. Natomiast dla każdej innej kobiety zwłaszcza młodej jest tak czuły i wylewny, że klękajcie narody. Rozwodu nie chce bo lubi wygodę czyli żona i dzieci powodują, że w oczach innych jest normalnym, super mężem i ojcem a naprawdę to jedna wielka kupa g...
   
 • ~Elżbieta (31 Stycznia 2014, godz. 16:59)

  No tak wszystko się zgadza,pozdrawiam wszystkie rybki.
 • ~Jaszek (12 Stycznia 2014, godz. 18:46)

  Cały ja nic dodać nic ująć aż się wierzyć nie chcę :)
 • ~Ktoś :) (28 Sierpnia 2013, godz. 10:59)

  Maluję, rysuję, piszę wiersze, opowiadania, jestem bardzo uczuciowa i niestabilna emocjonalnie. Często wpadam w małe kłopoty. :) To prawda, trudno mi podjąć decyzję. Ciągle marzę o wspaniałej miłości.
 • ~Ryba (26 Marca 2013, godz. 16:53)

  To prawda. Ryby mają intuicję. Właściwie poznając Kogoś - to pierwsze wrażenie prawie zawsze się sprawdza . Przyparte do muru potrafią dokonać cudu .Niestety mają też tendencję do marnowania czasu na bezowocne przemyślenia.
  W miłości? Dokładnie jak napisano.
  Dziwne te Ryby. Dziwny ten mój znak :)
   
 • ~dawidos (22 Marca 2013, godz. 20:15)

  Cały ja, he he. Piszę piosenki, Śpiewam, Piszę wiersze i pomagam znajomych. Nie dodali tylko tego, że jak ktoś mnie wkurzy lub się ze mnie naśmiewa nigdy, ale to nigdy już nie otrzyma ode mnie pomocy, ponieważ jestem pamiętliwy. Takim osobą nie pomagam choćby nie wiem jak prosili.
   
 • ~Ala (22 Grudnia 2012, godz. 9:19)

  Jako ryba muszę przyznać, że jestem osobą niezwykle kochającą romantyczne chwile. Nie wyobrażam sobie związku bez namiętności. Partner powinien być dla mnie kochający i wierny.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl