» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » L » Las - znaczenie snu

Sennik Las

LasLas jest miejscem wyciszenia, w którym możemy oderwać się od codziennych zajęć, dając odetchnąć swoim zmysłom. Taki sen jest dla nas dobrym znakiem. Może oznaczać miły etap w życiu, który wiąże się z ciekawą dla nas zmianą. Dla niektórych sen jest ostrzeżeniem przed zbyt silnym dążeniem do dóbr materialnych.

Być w lesie - wkrótce dobrze się odprężysz.

Wycinanie drzew - małe wydatki.

Iglasty las - zbliżająca się pomysłowość.

Kiedy jesteśmy w mrocznym lesie - odkryjesz coś ciekawego.

Piękny las - szczęście i radość.

Kiedy jest pełen grzybów - małe przyjemności.

Baśniowy las - zagłębisz się w swoich marzeniach.

Uciekać w lesie przed niebezpieczeństwem - strata finansowa.

Sprzedać komuś las - otrzymasz podarunek.

Zgubić się w nim - znajdziesz dobre wyjście z trudnej sytuacji.

Płonący - odczujesz stratę.

Kiedy odwiedzamy las nocą - zamieszanie lub nieporozumienie.

Kiedy go niszczysz - niepokój.

Gęsty las - niezdecydowanie.

fot. sxc.hu/photo/1409797 , Krappweis
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Alina (22-01-2017r.) - Pojechałam ze znajomymi samochodem do lasu na grzyby. Wysiadam z samochodu i patrzę ,ze jest mrok, mgła i grzybów nie da się zbierać. Jestem sama,boję się. Widzę między drzewami krzyże grobów i znicze. Wiem, że są to groby moich bliskich. Boję się ale wiem,ze jestem sama. Postanawiam iść drogą przed siebie. Wychodzę na szosę - jest jasno.Widzę drogowskaz. Zatrzymuje się samochód. Kierowca chce mi pomóc. Wsiadam do samochodu
~Hahahgj (25-12-2016r.) - Byłam z dwoma obcymi mężczyznami, jeden postanowił wskoczyć pod samochód, uderzając także w tira i tracąc nogę. Dwóch mężczyzn zakopywało jakieś zwłoki, postanowiłam odejść wiedząc, że zaraz zjawi się policja. Szłam przez las prosto do domów nad wodą. Spotkałam dwa przyjazne psy. Weszłam do jednego domu. Byli tam ludzie i moja ciocia. Otworzyliśmy lodówkę
~z (25-11-2016r.) - Idę na jesienny spacer z tatą do lasu i spotykam stado jeleni, które biegną w moją stronę. Jeden z nich lekko mnie uderza, ale nie odczuwam bólu.
~Dawid (28-09-2016r.) - Szliśmy, przez las w 3, ja, Adrian i Michał. Nagle po pewnym czasie podbiegł pies i ugryzł mojego kolegę w nogę, po czym ten zaczął przemieniać się w wilkołaka, uciekłem przed nim gdy nagle stał na parapecie u mnie w domu, zrzuciłem go przez okno, i spojrzałem w dół, biegał tam w kółko i nagle zawył
~Beata (13-09-2016r.) - Miałam jechać rowerem do sklepu, ale było już ciemno, miałam wjechać do lasu ale tam było strasznie ciemno, gałązki uderzyły mnie w twarz, usłyszałam ujadanie dzikich zwierząt, wystraszyłam się i zawróciłam, nagle jakaś jasność z nieba oświetliła mi drogę
~Karolina (15-03-2016r.) - Najpierw weszłam do niedużego lasu, był to spalony albo zniszczony las, ale nie wyglądał źle, odradzał się. Drzewa były białe i brązowe. W lesie mieszkały elfy. Był poprzecinany mnóstwem ścieżek. Doszłam do centrum lasu gdzie był plac z ubitej ziemi, byli tam jacyś ludzie i przedmioty. W niedługim czasie ma wydarzyć się tam jakieś ważne wydarzenie. Byłam spokojna i opuściłam las.
~Magda (4-02-2016r.) - Byłam z dwiema koleżankami w jakimś starym domu. Nikogo tam nie było oprócz nas. Popatrzyłam za okno i zobaczyłam idącą w stronę domu w którym byłyśmy, śmierć ubraną na czarno z kapturem na głowie i kosą w ręku. Czułam, że idzie nas zabić. Zaczęliśmy z dziewczynami uciekać, jednak przy tylnymi wyjściu doszliśmy do wniosku, że musimy biec pojedynczo żeby nas nie zobaczyła. Dom stał na dużym pustym polu. Kawałek od domu była ubikacja za którą miałyśmy się schować, następnie uciec do lasu który był kawałek dalej koleżanki. Po kolei uciekłyśmy, ją biegłam ostatnia. Odwróciłam się i zobaczyłam, że śmierć mnie zobaczyła i zaczęła biegnąc w moją stronę. Biegłyśmy więc prosto do lasu. Czułam, że tam będę bezpieczna. Jakieś trzy metry od lasu potknęłam się i wywróciłam. Obudziłam się i zobaczyłam, że śmierć stoi już na de mną z kosą w ręku. Uśmiechnęła się szyderczo i zrobiła zamach kosa na mnie, wtedy się obudziłam i ujrzałam ją stojąca przy szafie z tym szyderczym uśmiechem. Zaczęłam krzyczeć, mój chłopak zapalił światło a ona znikła. Długo nie umiałam się uspokoić.
~nezumi (25-10-2015r.) - Przeżyłam koniec świata. Zaatakowani przez zmutowane potwory niszczący las w którym byłam i nagle ktoś rzucił na mnie rój zmutowanych os i zmutowany potwor, który się zlitował nade mną i nad światem powiedział żeby przestali. I wszystko stanęło, nic się więcej nie działo. Serce mu się skruszyło.
~Kamila (7-10-2015r.) - Śnił mi się las zielony w tym lesie był dom z drzewa mojej koleżanki pojechałam by ją odwiedzić. W tym domu były kaflowe dwa piece i schody, które prowadziły na górę. Dom wykańczali. Byli tam jacyś robotnicy. Śnił mi się też mój były chłopak był tam i byli też moi już nie żyjący rodzice chyba gotowałam na polanie jakiś obiad. Było tam w tym lesie dużo różnych polanek i widziałam też trzy koniki Pony różowe. Widziałam też kogoś znajomego, który leżał w łóżku i chyba chorował. Wiem, że spałam w tym lesie na jakimś łóżku i ktoś tam ze mną był, jakaś koleżanka albo moja córka.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

spotkanie z przyjacielem: Byłam w sklepie z 2 przyjaciółmi, spieszyliśmy się do kasy bo byliśmy na jakiejś wycieczce i nie mieliśmy dużo czasu. Był z nami jeszcze kolega z klasy, ...
~maja | 14 Lutego 2022, godz. 10:37r. | spotkanie z przyjacielem »

Las, ludzie: Śniło mi się, że byłam z grupą ludzie w lesie i szukaliśmy drogi do jakiegoś punktu. Las był piękny, zielony, byli też w nim moi znajomi. Obok jednej ze ...
~Magdalena | 25 Października 2021, godz. 8:22r. | Las, ludzie »

Poparzenie : Śniło mi się, że mój były chłopak oblał mi twarz kwasem. Po lewej stronie twarzy byłam cała poparzona. Bardzo bolało, płakałam i poszłam wtedy do piel...
~Julia | 29 Listopad 2020, godz. 8:59r. | Poparzenie »

Ocena: 4.83 6 (głosów: 12)
Podobne sny: Pióra, Ziemia, Grunt, Upał ,

Najnowsze komentarze (6):
 • ~Gość (16 Stycznia 2024, godz. 8:11)

  Stoję przed rozległą polaną, obok mnie stoi mój tata. Wchodzimy do ciemnego lasu. Boję się, ale on mnie przez niego przeprowadza. Mijamy zamarznięty staw, ścieżka jest ledwo widoczna. Na końcu wychodzę z lasu i idę dalej sama aż do kościoła.
 • ~Hania (23 Kwietnia 2022, godz. 5:34)

  Mi się ciągle coś dziwnego śni, a dzisiaj to, że biegałam po lesie i tam szukałam spokoju, bo w świecie było źle, ludzie zabijali ludzi. Chodziliśmy tylko kraść jakieś jedzenie, bo byłam potem jeszcze z kimś, no takie to dziwne.
 • ~Gość (18 Maja 2021, godz. 7:14)

  Był dzień. Weszłam do lasu z psem tylko na brzeg, był bardzo gesty i było w nim ciemno. Bałam się. Las był iglasty. Wyszłam razem z psem. Znów było jasno.
 • ~Gość (8 Lutego 2021, godz. 10:04)

  Nie wiem czy to zwykły zbieg okoliczności, czy nie, ale w praktycznie każdą pełnie śni mi się jeden i ten sam charakterystyczny las... przez środkową polane w kształcie trójkąta, przebiega droga krzyżująca się z inną mniejszą dróżką. Obie są piaskowe. Trawa jest żywa, jasno zielona. Ogólny teren nie jest równy, a jakby położony na wzgórku. Drzewa w lesie są gigantyczne, z dość cienkimi pniami jak na tą wysokość. Co jest dziwne, drzewa w pierwszym rzędzie są ścięte do połowy i jakby obrane z kory (albo po prostu są bardzo jaśniutkie). Ogółem las nie jest bardzo gęsty, ale obszerny i tylko liściasty. Dodam jeszcze, że nigdy w życiu nie widziałam takiego miejsca.
 • ~Gość (26 Stycznia 2020, godz. 10:33)

  Poszedłem z tatą do lasu aby ściąć drzewa. Jedno duże udało się powalić. Po czasie zauważyłem, że pali się stary korzeń, skutecznie go ugasiłem. Jeżdżąc samochodem po leśnej ścieżce złapała mnie straż leśna i wypisali mandat. Od strażnika otrzymałem dodatkowo koszulkę i kilka nieznanych starych monet.
 • ~Masia (8 Października 2015, godz. 10:20)

  Śniło mi się że byłam na 4 roku nauczania w pewnej szkole. Były tam różne kierunki ja byłam na ogólnym. Poznałam tam chłopaka miał na imię Thomas. Był zabawny i zawsze jak siadałam to mnie podnosił za rękę. W końcu chodziliśmy razem po lesie który był częścią szkoły. Było to bardzo dziwne bo zawarły się tam elementy mojego życia np. To že mało jem i pewna osoba dająca mi koszyk winogron, i konie na których jeździłam. Miałam naprawdę piękny sen i mam nadzieję na jego spełnienie w moim normalnym życiu.
  Pozdrawiam
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl