» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Słońce - znaczenie snu

Sennik Słońce

SłońceSymbolizuje szczęście, energię, wyższą świadomość, zdrowie i harmonię. Jest bardzo pozytywnym i korzystnym znakiem w snach, mogącym zwiastować pogodne i radosne chwile. Sen ze słońcem przeważnie utożsamia się z dobrymi cechami, jednocześnie wymazując z naszego życia różne nieprzyjemności. Według starych senników, słońce może być znakiem ważnych wiadomości.

Jeżeli dostrzegasz blask rażącego słońca - harmonia i radość z życia.

Promienie słońca - szczęście.

Widzieć je za chmurami - małe przeszkody z których pomyślnie uda ci się wydostać.

Gdy na niebie widzisz jednocześnie słońce i księżyc - sen może symbolizować niepewność lub zakończenie ważnego etapu.

Wschód słońca - oznacza nowy początek, czasem zbliżającą się wiadomość z dalekich stron.

Jeżeli patrzysz na zachodzące słońce - może to być znak zmartwień i problemów osobistych.

Widzieć jego zaćmienie - ciekawe wydarzenie.

Gdy oparzysz się od żaru słońca - miłość.

fot. sxc.hu/photo/1396991 , Krappweis
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ania (30-03-2017r.) - Patrzę się przez okno z rodzicami i widzę wielkie słońce z pomarańczowym kolorem dookoła. Nagle, woda którą widziałam pod sobą (River Thames) zaczęła znikać. Co to może oznaczać?
~E. (29-09-2016r.) - Siedzę na tapczanie z Sędzią. Sędzia na wpół leży, uśmiecha się szczerze i czyta akta mojej sprawy. Czyta zeznania mojego syna. On w tym czasie podbiega i uśmiecha się. Ja czekam na werdykt, obawiam się trochę innych zeznań. Jesteśmy w na wpół otwartym pomieszczeniu z litego kamienia, podłoga brukowana wychodzi bezpośrednio na ulicę. Jest ranek, a całą scenę oświetla jasne i wysokie słońce. Promienie wpadają do środka i oświetlają nas przyjemnie. Odczuwam radość i oczekiwanie. Ogólnie sen sprawiał pozytywne wrażenie.
~Piotr (18-04-2016r.) - Jestem razem z synem w domu mojej nieżyjącej babci ciotecznej. Syn się uczy, jest pochmurno i ponuro. Patrzymy razem z synem przez okno na jezioro, nagle zza chmur wychodzi słońce. Ogarnia nas nieziemska jasność.
~DD (26-01-2016r.) - Patrzę przez okno. Na czarnym niebie świeci słońce. Jaskrawy ogień spala je całe od samego dołu aż słońce wybucha. Widzę też inne planety, jakbym oglądała całą galaktykę. Czuję strach i przerażenie. To oznacza, że życie na ziemi zostanie unicestwione. Nie wiadomo tylko jak szybko. Rodzina prosi, żebym nie mówiła babci, ale jednak się wygadałam i babcia wpada w panikę, a ją czuję się bezsilna.
~Leon (18-10-2015r.) - Czarne niebo na nim czerwone wybuchające słonce, patrze na to z okna i czuje strach. Widzę również nadlatującą z nieba kometę i Saturna choć wszyscy ludzie mówią, że to Pluton. Wszyscy ludzie stoją i obserwują to i są zafascynowani jakby niczego nie rozumiejąc a ja wiem, ze to nic dobrego i czuję ogromne przerażenie i niedowierzanie, że reszta nic nie pojmuje.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Zachód słońca nad morzem: Śnił mi się złoty, przepiękny zachód słońca nad morzem. Zachód słońca był wypełniony złocistymi promieniami słońca odbijającymi się od morskiej wody. By...
~Magda | 19 Stycznia 2020, godz. 14:14r. | Zachód słońca nad morzem »

spacer o wschodzie słońca: Szłam szeroką, piaszczystą drogą w stronę wschodzącego słońca. Wcześniej uczyłam się piosenki i oglądałam buty. Niebo było różowe, a światło wokół nas srebrne...
~Magga | 17 Sierpnia 2019, godz. 8:03r. | spacer o wschodzie słońca »

Słońce w środku nocy: Sprzątaliśmy z mężem i kolegą obejście domu. Pogoda była pochmurna, ale nagle zdałam sobie sprawę, że jest pierwsza w nocy , a słońce jest wysoko na n...
~Ebula | 6 Lipca 2018, godz. 8:42r. | Słońce w środku nocy »

Ocena: 4.69 6 (głosów: 13)
Podobne sny: Łąka, Atmosfera, Przepaść, Pogoda,

Najnowsze komentarze (5):
 • ~Gość (9 Grudnia 2019, godz. 20:10)

  Duże okna w pokoju, a przez nie wpadają promienie słoneczne, jest miło bo są takie świetliste.
 • ~regina (11 Lutego 2019, godz. 9:12)

  Widziałam dwa obok siebie wschodzące słońce na pięknym na pięknym niebie. Od drugiego słońca emanowały przecudne tęczowe kolory.
 • ~Nightmare (24 Września 2018, godz. 9:50)

  Rzadko miewam sny, ale ten był bardzo dziwny. Pamiętam, że coś się stało niby ze słońcem, zapadła decyzja, aby polecieć i to zbadać. Pamiętam oślepiający blask. Potem zaczęli wylewać z beczek na powierzchnię słońca coś czarnego, umożliwiło nam to chodzenie po jego powierzchni. Nie mieliśmy żadnych skafandrów, pamiętam, że szedłem w półmroku i czułem ciepło pd stopami. Wokół miejscami było widać zarysy coś jakby niewielkich drzew. Nagle ktoś powiedział, że musimy się spieszyć, bo niedługo słońce będzie wschodzić i spłoniemy. Wtedy się obudziłem z walącym sercem. Dziwne to było.
 • Izzyy47 (9 Sierpnia 2018, godz. 9:30)

  W moim śnie razem z jakimiś nieznajomymi mi ludźmi próbowaliśmy coś naprawić (była to jakaś butla, dokładnie nie wiem). Potem okazało się, że jeśli tego nie naprawimy to spadnie słońce i księżyc. No i w końcu spadł księżyc, ale to nie była jakaś Wielka apokalipsa, po prostu spadł i poturlal się dalej. Potem, gdy chyba już te butlę naprawilismy, rozstawialiśmy wszędzie kwiaty- słoneczniki. No a potem się obudzilam.

  Sen bardzo dziwny i wgl nie mam pojęcia o co w nim chodzi, także liczę na pomoc :)
 • ~Gość (18 Maja 2018, godz. 1:42)

  W moim śnie na niebie pojawiło sie w dwoch rzędach 10, 15 słońc. Zrobiło sie bardzo gorąco, oceany zaczęły parować w szalonym tempie. Wszyscy na wyspie uświadomili sobie, że nadszedł koniec. Być może jest to zapowiedź jzasadniczrj zmiany w życiu, nawet katastrofy.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Pogrzeb Śnił mi się tata, który naprawdę nie żyje już 11 lat. Sen był o tym, że umarł i przygotowa...
 • Kot Śniło mi się nad samym ranem, że ruszyłam na poszukiwanie kota z moją dawna, licealną przyjac...
 • Świeca Kupować ciemne świece....
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl