» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » T » Tęcza - znaczenie snu

Sennik Tęcza

TęczaJest szczęśliwym znakiem, mogącym oznaczać lepsze perspektywy na przyszłość. Tęcza należy też do pomyślnych symboli w miłości. Dla zakochanych zwiastuje śmiałe kroki na przód.

Gdy zobaczysz we śnie tęczę - oznacza, że twoja przyszłość może się okazać bardziej optymistyczna, niż ci się wydaje.

Jeżeli emanuje ciepłymi i kolorowymi barwami - zbliżający się koniec nieprzyjemności, po którym nadejdzie szczęście.

Chodzić po niej - pokonasz przeszkody bez większych trudności.

Widzieć tęczę w nocy - zbliżająca się przemiana.

Jeżeli posiada ponure i przygnębiające kolory - smutek i rozczarowanie.

Widzieć na końcu tęczy garniec złota - zbliżający się uśmiech losu.

Gdy po deszczu pojawi się na niebie tęcza - pocieszenie.

fot. sxc.hu/photo/1388746 , chrismo52
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~anna (30-04-2016r.) - Jestem na imprezie plenerowej, na świeżym powietrzu. To służbowe wydarzenie, ale jestem wśród przyjaznych ludzi. Obserwuję na niebie kolorową tęczę, kolory są bardzo intensywne na tle błękitnego nieba. Ktoś mi tę tęcze wcześniej pokazał, zwrócił moja uwagę na nią. Nagle niebo się chmurzy, zrywa się bardzo silny wiatr i ulewa. Chronię się pod jakimś namiotem, czuję się dobrze i bezpiecznie, wesoło, mimo panującej wokół pogody.
~Anka (9-12-2015r.) - Szłam z przyjaciółkami moją ulicą i w pewnym momencie na mojej drodze pojawiła się tęcza. Na początku była tylko w kolorze zielonym fioletowym i niebieskim aż zaczęła rosnąć resztą kolorów do góry. Za nią był dom i weszliśmy do niego. Okazało się że to jakiś zjazd i musiałyśmy znaleźć dla nas pokój. Rozdzieliłyśmy się i zaczęłyśmy szukać. Mijałam różne pokoje ale żaden mi nie pasował. W końcu trafiłam na stary, zatęchły pokój w którym były schody na wyższy poziom. Spodobał mi się więc zawołałam dziewczyny. Kiedy weszłam było w nim dużo wielkich żab w chełmach.
~Anna (8-11-2015r.) - Razem z rodziną byłam u dziadków na wsi - pracowaliśmy w polu, podczas wykopków ziemniaków. Po skończeniu pracy, wróciliśmy do ogrodu, a na niebie pojawiła się tęcza.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Podziwianie tęczy: Schodząc po schodach zobaczyłam na końcu schodów tęczę dywanik. Spojrzałam na niebo,a tam jasna tęcza na wschodzie. Zobaczyłam na przeciwko mnie zja...
~Urszula | 20 Stycznia 2019, godz. 13:32r. | Podziwianie tęczy »

Ocena: 3.65 6 (głosów: 15)
Podobne sny: Wiatr, Glina, Horyzont, Upał ,

Najnowsze komentarze (2):
  • ~Gość (13 Grudnia 2019, godz. 10:10)

    Śniło mi. Się że przed kimś uciekalam z moim bratem nagle zobaczyłam piekną tęczę, dotykalam ją była przyjemna w dotyku nagle zniknęła co to może znaczyć?
  • ~Łukasz (4 Stycznia 2018, godz. 23:54)

    Z całego snu pamiętam tylko część. Znajduje się w ponurym oszklonym korytarzu najprawdopodobniej biurowca. Uczestniczę tam w jakiejś dyskusji z niezidentyfikowaną grupką osób. Czuję się niekonfortowo jestem niezadowolony, poddrażniony- rozmowa mi nie idzie, na koniec ogarnia mnie zobojętnienie tematem. Nagle zauważam za oknami tworzącą się tęczę. Pokazuje ją współrozmówcom ale oni nie reagują. Podchodzę bliżej okna.Jest naprawdę blisko. Z takiego bliska jeszcze tęczy w realu nie widziałem. Jestem nią zafascynowany. Zastanawiam się gdzie jest jej koniec. Nagle zauważam, że cześć tęczy przeszywa na wylot prostopadłą część korytarza nieopodal miejsca w którym się znajduję. Biegnę tam co sił aby znaleźć się w jej wnętrzu.Jestem w środku.Początkowo nic się nie dzieje. Rozglądam się i nagle jakaś ogromna siła porywa mnie na jeden z końców tęczy Wtedy się przebudziłem- od razu analizuję sen. Po przebudzeniu Czuję się trochę niepewnie ale wiem, że we śnie spotkało mnie coś wyjątkowego, dobrego. Jeszcze czuje w piersiach te dynamiczne porwanie na jeden z krańców tęczy które przyrównałbym do tych jakie występują przy starcie samolotów odrzuconych czy rakiety na orbitę. Proszę o interpretację Co oznacza mój sen? Pozdrawiam.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Żmija Ktoś mnie niósł, bo nie miałam butów. Nagle zobaczyłam, że wszędzie są żmije. Ostrzegłam ...
  • Przeprowadzka Wracam do domu i rodzice (mama) każe mi się szybko pakować, nie wiem dokąd jedziemy, we śnie pa...
  • Mężczyzna Próbuje wydostać się z obcego miasta, chyba z Barcelony, mam rower który przeszkadza mi przepraw...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl