» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Szukać - znaczenie snu

Sennik Szukać

SzukaćSzukanie czegoś we śnie oznacza realizację celów, których pierwsze rezultaty zaczną być przez nas dostrzegane dopiero po jakimś czasie. Musisz się trochę uzbroić w cierpliwość. Sen może wyrażać twoje zdeterminowanie, aby móc spełnić swój cel.

fot. sxc.hu/photo/844917 , mterraza
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Weronika (29-03-2017r.) - Śniło mi się że jadę pociągiem z ukochanym. Śpimy w nim razem potem szukałam innej osoby do miłości aby mnie pokochała. Potem wysiadam jakby na stacji docelowej gdzie ten tory się kończą a pociąg się rozbija i wysiadaja osoby a ja na to patrzę.
~Kamil (20-03-2017r.) - Moja 17 letnią siostra zaginęła. Miała być w szkole ale nie przyszła do niej. Nikt jej nie widział. Miała przynieść coś do szkoły ale nie doniosła. Przejechałem całe miasto z moim przyjacielem po drodze była scena a tam próba koncertowa. Cały czas dzwoniłem do niej i miała wyłączony telefon. Szukałem jej 3 dni i byłem pewien, że ktoś ją porwał. W końcu wszedłem do szkolnej sprzątaczki pytając czy jej nie widziała gdy zaprzeczyła zacząłem płakać. Płakałem bardzo. Nagle ujrzałem wielki słup kilometr przede mną na którym wisiały wielkie buty. W tym samym momencie zobaczyłem sprzątaczke która stała i trzymała zdjęcie Marty. Zaczęła płakać, a gdy zobaczyłem fotografię to się obudziłem. Albo ktoś ją porwał albo zabił..
~Agnieszka (1-11-2016r.) - Śniło mi się, że moja siostra próbowała rozebrać się przed moim mężem, z czego on był bardzo zadowolony. Ja się na niego obraziłam i wyszłam z pokoju. On poszedł za mną. Ja leżałam na łóżku a on stał za mną i się nie odzywał bo uważał że nic złego nie zrobił. Gdy mu powiedziałam jakby się czul gdybym ja coś takiego zrobiła przed innym mężczyzną dopiero jakby dotarło do niego co złego w tym było takie miałam wrażenie. Po chwili wyszedł a ja zaczęłam go szukać chodząc po jakiś pietruchę gdzie na każdym była duża sala i dużo ludzi. Na jednym piętrze w drzwiach stał telewizor który tarasował mi przejście.
~Agnieszka (5-09-2016r.) - Śniło mi się ze szukałam swojego męża wołając go ciągle. Szukając go mijałam coś podobnego do targu ale to chyba nie był targ bo jakąś kobieta wyraziła się, że kurtki które tam składano można szyć. Potem trafiłam na jakieś pastwisko gdzie były owce i dwa psy jeden podbiegł do mnie i lizał mnie po dłoni. Gdy zawołałam męża on odezwał się że zaraz przyjdzie i wciąż go nie było. Nadal go wołałam a on się już nie odezwał więcej. Minęłam jakiegoś mężczyznę podobnego do mojego męża ale to nie był on chociaż wcześniej myślałam że to on. Ten mężczyzna rozmawiał przez telefon.
~Ewa (28-06-2016r.) - Szukałam mamy nad brzegiem morza. Pomyślałam że jeśli coś się jej stało lepiej będzie jeśli wejdę na wzgórze, skąd łatwiej ją będzie znaleźć. Stojąc na wzgórzu zobaczyłam ją pod wodą. Morze było spokojne i bardzo niebieskie. Leżała pod wodą w różowym szlafroku i była nieruchoma. Wskoczyłam do wody i wyciągnęłam ją na brzeg. Była bardzo blada i miała zaciśnięte usta. Bardzo się o nią bałam, zaczęłam robić sztuczne oddychanie. Rozchyliła usta i pocałowała mnie. W tym momencie się obudziłam, bardzo się o nią martwiąc. Moja mama jest w szpitalu w tej chwili i się martwię.
~Basia (17-06-2016r.) - Szukałam domu wszędzie po innych osiedlach. Nie mogłam go znaleźć, w końcu ma innym osiedlu był, ale jakiś inny, dziwny. Nagle jakaś czarna kobieta przed domem mnie zaczepia. Pytała ile tu mieszkam i że mam w środku fajne kurtki. Ja się wystraszyłam jej i chciałem zamknąć drzwi a ona nogę mi trzymała w drzwiach. Nie chciała puścić, w końcu ja otworzyłam lekko drzwi przeprosił ją i ona uciekła.
~mika (12-11-2015r.) - Byłam w jakimś pomieszczeniu, szukałam spodni, ale nie znalazłam. Widzę szafkę a pod nią jakieś zwierzę się chowa, myślę, że to szczur. Potem rozmawiam z lekarzem o jakimś naszym wspólnym interesie. Proponuję, żeby rozbudowali przychodnię, bo jest mało miejsca i nie ma wjazdu dla niepełnosprawnych. Potem idę gdzieś z mamą, jakiś chodnik, widzę ulicę i mamy przejść na drugą stronę. Na koniec okazało się, że mama ma moje spodnie.
~Beata (12-11-2015r.) - Razem z mężem i synem jechałam za granicę. Pakowałam się, teściowa zrobiła kanapki, tak mi smakowały że nie mogłam się najeść. Czekaliśmy na pociąg, poszłam do WC, ale mój kolega się spóźnił i trzeba było po niego dzwonić. Zgubiłam buta klapka i szukałam go.
~BOGDAN (5-11-2015r.) - Otrzymałem zaproszenie na ważną uroczystość. Zacząłem przygotowywać się i nie mogłem znaleźć odpowiedniej koszuli. Miałem na sobie koszulę spoconą. A to była gala wręczenia mi jakiegoś certyfikatu. Szukałem koszuli po szafach, stojakach w prasowalni. Krzyczałem na wszystkich, ale domownicy nie wchodzili w rozmowy ze mną. Od tego krzyku straciłem głos i taki zrezygnowany dałem spokój. Ale miałem odczucie, że po jakimś czasie może to dobrze stało się i obudziłem się z optymizmem.
~Gabi (25-10-2015r.) - Śniło mi się , że kogoś szukałam . Była to ciemna noc na początku szłam sobie przez plaże następnie weszłam w głąb lasu przez pierwsze chwile się nie bałam dopiera zaczęłam odczuwać strach jak zobaczyłam ,że samochód jedzie wtedy zeszłam z drogi i się schowałam, jak samochód sobie pojechał to szłam dalej w tym lesie było bardzo dużo błota tak jakby nie dawno padało , nagle zauważyłam motor a potem starszego pana wtedy naprawdę się wystraszyłam, nie zdążyłam się schować ,więc ze strachem szłam prosto przed siebie i powiedziałam do starszego pana dzień dobry i wtedy szybszymi kroki prawie , że biegłam ruszyłam dalej miałam przeczucia , że On mnie goni , ale ja dalej pomimo tego szukałam kogoś , lub czegoś.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

torba: Śniło mi się, że byłam na jakimś wyjeździe i zostawiłam torbę w jakiejś przechowani. Nie byłam pewna, czy będzie tam bezpieczna. Moje obawy się potwier...
~Iga | 8 Stycznia 2021, godz. 15:03r. | torba »

Zgubienie się i pragnienie : Byłam na siłowni i zachciało mi się pić, zaczęłam szukać miejsca gdzie byłaby woda, doszłam do miejsca gdzie było dużo kolorowych plastikowych kubków i ni...
~Jagoda | 24 Sierpnia 2020, godz. 12:48r. | Zgubienie się i pragnienie »

lotnisko: Śniło mi się najpierw, że siedziałam w sali odlotów na lotnisku i podszedł do mnie ktoś znajomy i przedstawił mi bardzo przystojnego mężczyznę, ten mężczyz...
~Iga | 23 Lipca 2019, godz. 8:05r. | lotnisko »

Ocena: 3.85 6 (głosów: 8)
Podobne sny: Odprowadzać, Wyjazd, Jazda, Odnosić,

Najnowsze komentarze (11):
 • ~Gość (30 Listopad 2020, godz. 9:08)

  Myślę, że interpretacja była bardzo dobra, a ja skupiałam się na zupełnie innym aspekcie. Dziękuję.
 • ~Gość (25 Marca 2020, godz. 8:23)

  Śniło mi się dzisiaj, że pojechaliśmy ze znajomymi na jakieś jezioro, byłem tam ze swoją dziewczyną ale ona w pewnym momencie gdzieś zniknęła, więc zacząłem jej szukać. Pamiętam że wszedłem na jakiś daszek i ją zobaczyłem jak idzie, krzyknąłem hejj kilka razy, a gdy usłyszała to krzyknęła siema. Potem właśnie sen nabrał szybkiego tempa zacząłem biec dookoła tego budynku, ale to okazało się bardzo skaplikowane, biegłem, biegłem, trafiłem do jakiegoś pokoju, w którym zobaczyłem przez jakieś drzwi ze szkła dziewczynę całująca się z jakimś typem. óna miała na karku taki sam tatuaż jak moja dziewczyna, bo zobaczyłem ją od tyłu, wszedłem tam ale okazało się że to nie była ona i zacząłem biec dalej. Brałem udział w jakimś konkursie, gdzie ruscy rzucali mi po nogach kamieniami, a ja musiałem ich unikać żeby biec dalej no i wygrałem. Potem jakaś stara Rosjanka dała mi jakąś nagrodę, bylo to pół słoika zupy, xd zresztą jak tam u niej stałem to ten słoik pękł, bo ona ciągle taką malutką łyżeczką zabierała mi po trochu i zupa się rozlała. Po czym kazała mi wybrać inną nagrodę, no i w końcu zacząłem szukać jej dalej, biegłem, minęło sporo czasu, a na końcu znalazłem ją jak całuje się z jakimś gościem. Reszty nie pamiętam, ale obudziłem się taki przerażony w kiepskim humorze.
 • ~Gość (19 Marca 2020, godz. 17:33)

  Śniło mi się, że robiłam zakupy w galerii i zostawiłam płaszcz, buty i torebkę w szatni. Otoczenie zmieniło się na blok mieszkalny i kiedy chciałam wracać do domu okazało się, że zgubiłam numerek i nie wiem gdzie są rzeczy. Szatni zrobiły się setki na każdym piętrze, pomiędzy piętrami, na schodach. Nie mogłam znaleźć swoich rzeczy, płakałam, to trwało godzinami. Ostatecznie numerek znalazł się w mojej kieszeni, ale pokierował mnie do niewłaściwej szatni. Zamiast swoich rzeczy znalazłam trupa.
 • ~Łukasz (14 Lutego 2020, godz. 6:36)

  Łukasz.Od trzech dni śni mi się, że szukam żony.Te sny są tak realne, że muszę parę godzin po obudzeniu dojść do siebie. W trakcie snu płacze i to do tego stopnia, że gdy budzik budzi mnie do pracy mam faktycznie drobne łezki w kącikach oczu. W trakcie poszukiwań pojawiają się dzieci, rodzina różni ludzie różne sytuacje. To gdzieś w jakiejś nieznanej miejscowości to raz na dworcu pkp to jeszcze gdzie indziej. Nigdy nie udaje się odnaleźć ukochanej osoby. Raz pojawiają się, ale daleko i szybko znikła. W poszukiwaniach pomagała mi rodzina ,raz dzieci, a raz rodzina była przeciwko mnie i już całkiem to był dramat. Co oznaczają te sny? 3 dni pod rząd.Proszę o pomoc.
 • ~Gość 6 (6 Lutego 2020, godz. 9:58)

  Śnilo mi sie ze szukalam czegos w szafie u mojego brata, w szafie bylo poukladane jak ostatnio ma. Z szafy wykladalam rzeczy nie potrzebne zawadzajace i czegos szukalam to byla jak by nwm pod noc godzina, albo taka 8godz cos takiego i moj brat slysze ze wychodzi z kuchni i idzie do góry do pokoju, ucieklam z pokoju i on dziwil sie czemu jest wszystko porozwalane a rodzice mnie zauważyli jak lunatykowalam bo chyba w tedy postanowilam tak zrobic zeby mnie nie przypapal brat. Brat poukladal rzeczy lezace na podlodze i byl jak by lekko zdenerowowany. (bo wiem ze ma tam cos czego nie powinien miec prawie nikt, to nie jest jakas bizuteria czy cos ale cos innego)
 • ~Gość (31 Lipca 2019, godz. 21:54)

  Padał deszcz ,a ja szukałam swojego męża.
 • ~Gość (25 Lipca 2019, godz. 16:16)

  Snila mi sie zmarla mama brudna obszarpana w mieszkaniu bylo duzo gliny blota chcialam ja uscisnac i sie obudzilam
 • ~Mirra (27 Września 2017, godz. 6:25)

  Śniło mi się, że bylam na jakiejs imprezie-wydarzeniu z mama, w której byłam "bohaterka"(odznaczali mnie za nie cos albo to mieszkanie byl wernisaz moj jakis..). Niestety byly tez osoby, ktote mi zazdroscily i postanowily ze zemszcza sie na mnie upijajac i upokarzajac doszczetnie moja mamę na tym wydarzeniu.
  Ku moim oczom szybko ukazala sie pijana twarz mamy, ledwo stojacej na nogach. Mignal mi jeszcze znajomy z dziecinstwa, również pijany. Gdzies mmie zawolali i, niekoniecznie sie mama zaopiekowalam w takim stanie.
  Po czym obudziły mi sie zmysly w autobusie ( chyba do rodzinnego miasta , do domu) i zorientowalam sie ze mamie moglo sie cos stac. Wpadlam w panike bo nie moglam sie z nia skontaktowac w ogole, widzialam gdzies jej torebke zostawiona, zrozumialam ze ja zostawila pod wplywem alkoholu(zupełnie jak ja czasem swoje rzeczy w klubie). Zaczelam dzwonic na policję i po szpitalach szukac mamy, jedbak ledwo moglam mowic, mialam jakis zacisk szczęki.
  Po czym wysiadlam i nagle zaczelam szukac mamy na wlasna reke po miescie z siostra ( nie bylo siostry na imprezie, nie wiem skad ona sie wziela).

  Zanim znalazlysmy mamę, obudzilam sie męża w wielkim przestachu z lzami w oczach.
  Pamietam jak sie balam ze cos jej sie stalo. I sie zgubila, ze nie zaopiekowalam sie nia na imprezie, ze to moj wina i ze znajdę ja za pozno...
 • ~MAŁGOSIA (14 Lipca 2017, godz. 9:01)

  Śniło mi się że poszłam do jadłodajni i przede mną miał stać w kolejce mąż ale go nie było. Dlatego wyszłam z kolejki i wraz z synem zaczęłam go szukać . Syn powiedział że go widział i jest na dole tzn . zobaczyłam jakby miejsce poniżej do którego trzeba zejść ale nie było schodów. Ja męża nie widziałam ale za to zobaczyłam drugiego syna który tam jeździł na rowerze. . Potem zaczął mi się ruszać ząb w dolnej części jamy ustnej i go dotknęłam to wypadł. Niestety męża nie znalazłam i zaczęłam płakać .
 • ~Felicja (25 Listopad 2016, godz. 19:05)

  Mam stale sen o mojej platonicznej miłości z przed lat niestety z kilku przyczyn nie wyznałam mu tego co czuję, trochę tego żałuje. Myślałam że ten etap mam za sobą a jednak śni mi się że go szukam. Myślę że on też coś czuł do mnie, niestety miałam koleżanki które odwiodły mnie od tego. Teraz on ciągle mi się śni nie pamiętam jego twarzy, ale jestem świadoma kim jest....
 • ~Mery (10 Września 2016, godz. 17:09)

  Byłam u rodziców, w domu było jakieś spotkanie z nieznajomym mężczyzna,atrakcyjnym. Podobał się mojej siostrze ale to do mnie powiedział,ze ma moje zdj i chciałby abym zapisała sobie jego .W tym momencie wyjrzałam przez okno kuchni i widzę dosłownie czarne niebo. Wybiegłam z krzykiem, że muszę poszukać syna bo jest na dworze. Za chwilę okazało się że to pożar a na ulicy leży pełno dzieci, widzę mojego syna, idzie z kolegą i w pewnym momencie kładzie się na ulicę jak reszta dzieci. W tym momencie ten mężczyzna z domu wybiega do nas bierze syna na ręce i zabiera nas do auta po czym uciekamy z tego miejsca.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Pochłonięta przez ogień Śniłam, że wiele osób chciało mnie podpalić zapałkami. Zapałki były bardzo duże....
 • Papież Śniło mi się w rocznicę jego urodzin, że przyszedł do mnie do domu. Było też wiele ludzi. Po...
 • Mol Wybierałem z worka jakąś żółtą drobną kasze do garnka, żeby ją opłukać i na pewnej głę...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl