» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » T » Teść - znaczenie snu

Sennik Teść

TeśćJeżeli we śnie spotkasz się ze swoim teściem - twoja wytrwałość zostanie wynagrodzona.

Kłócić się z nim - jest zwiastunem poniesionej straty i nieprzyjemnych znajomości.

Widzieć nieżyjącego teścia - oznacza, że powinieneś dążyć do pojednania, zwalczając konflikty w rodzinie.

Jeżeli jest on chory lub umierający - pogodzisz się z kimś.

Widzieć go zadowolonego - udane i szczęśliwe małżeństwo.

fot. freeimages.com/photo/837549 , kovik
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ada (13-02-2017r.) - Siedzialam przy stoliku z jakimiś ludźmi. Nagle zobaczyłam teścia z wózkiem dziecięcym. Podbiegłam i wyjęłam dziecko niemowlaka- śliczna dziewczynka.To nie była moja córka tylko teścia i nieżyjącej teściowej. Teść powiedział że już o nich zapomniałam a przecież mam to dziecko zabrać i wychować.
~Ala (6-01-2017r.) - Byliśmy w domu u rodziców mojego męża. Nie rozmawiamy z nimi parę lat. Kiedy wrócili do domu przestraszyłam się że będzie awantura ale teść podszedł do mnie i pocałował mnie w policzek na przywitanie. Podarował także misia dla naszego syna. Naszego syna do tej pory nie znają. Powiedział to dla kajtka. Nie odzywała się wcale, a teść był miły.
~Ols (29-10-2015r.) - Przyjechali do mnie teściowie. Mój mąż miał prawie urodziny i w śnie było bardzo dużo ciast jedne w kolorze karmelu drugie czekoladowe a trzecie z zielenią i bielą. Teść był po operacji biodra i był w bardzo dobrym stanie to znaczy chodził bez problemu, ja się cieszyłam że zajmą się dziećmi a teściowa do teścia chodź kochanie jedziemy na wycieczkę. Ja i mój mąż byliśmy źli , bo myśleliśmy że zajmą się dziećmi. Mąż i ja stwierdziliśmy, że teść latał jak by mu nic nie dolegało a mówił ciągle moje biodro, że ja jestem po operacji.
~Iza (21-10-2015r.) - Mój teść obecnie jest w szpitalu i jego stan jest dość poważny i lekarz mówił, że nie wiadomo kiedy wyjdzie a wczorajszej nocy przyśnił mi się w domu w którym mieszkamy. Spojrzałam na niego zdziwiona i zapytałam co ty tu robisz przecież cie mieli zbadać. A on mi powiedział, że przetoczyli mu krew i wyszedł. Nie pamiętam, ale chyba był uśmiechnięty i zadowolony, że jest w domu.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o chorym teściu: Byłam w sali szpitalnej, na łóżku leżał mój w rzeczywistości nieżyjący teść. Był bardzo smutny, wystraszony patrzył w przeciwną stronę, tak jakby coś w...
~Kamila | 26 Stycznia 2020, godz. 17:05r. | Sen o chorym teściu »

Ocena: 3.88 6 (głosów: 16)
Podobne sny: Karzeł, Kolega, Fakir, Malarz,

Najnowsze komentarze (9):
 • ~Gość (8 Maja 2022, godz. 7:05)

  Siedziałam obok łóżka chorego teścia. On ledwo siedział, spytałam się go, czy go położyć żeby odpoczął, odparł że tak. Gdy położyłam teścia i go przykrywałam, on objął mnie ramieniem i mocno przytulił.
 • ~Gość (25 Kwietnia 2022, godz. 5:53)

  Widziałam go w domu, miał pomnik, kupił go mąż i go normalnie widziałam.
 • ~Gość (1 Sierpnia 2020, godz. 5:07)

  Romans z teściem.
 • ~Gość (28 Września 2019, godz. 9:37)

  We śnie słyszałam. Zza, ściany jak jakaś kobietka i facet modlili się w intencji zmarłego teścia. Gdy wpadłam do pokoju teścia ujrzała go siedzącego przy stole, nie żył. Przy stole siedziała ta kobietka, na lozku teścia leżał jakiś facet. Była świeca, ja zaczęłam coś do nich gadać i gadałam na głos, a obudził mnie mąż. W rzeczywistosci teść jest dwa tygodnie w szpitalu, pierwszy raz trafił tam pod koniec maja. Potem był na rehabilitacji bo nie chodzi. Jest leżący i przeżywam jego chorobę
 • ~Gość (27 Maja 2019, godz. 9:44)

  Śniło mi się , ze moja matka która już nie żyje gonila mnie i moich kuzynów z siekierą .
 • ~Gość (1 Listopad 2018, godz. 15:32)

  ŚNił mi się teściu który jest pochowany i ze byłam na smetarzu i pomnik się odsunoł i otwarła się. Trumna a teściu chciał ze mną rozmawac a byłam tam z synkiem 4-letnim i partnerem a synem tescia co to oznacza
 • ~Gość (9 Maja 2018, godz. 8:49)

  Mój teść leży chory w szpitalu po zawale i jest nieprzytomny. Śniło mi się że byłam u nich w domu a on wyszedł się przywitać taki elegancki i zupełnie zdrowy.
 • ~Ilona (14 Lipca 2017, godz. 3:13)

  Rozmawiałam z mężem i szwagrem do pokoju wchodzi teść trzymając klucze z brelokiem w serduszko i mówił że chowa serce do kieszeni kiedy chowam klucze do kieszeni. Teść był wesoły i zadowolony.
 • ~Tomasz (2 Stycznia 2016, godz. 15:03)

  Śniło mi się, że 'teść', bo to tak naprawdę ojciec mojej dziewczyny, nie jesteśmy małżeństwem, wpadł do mnie do mieszkania i wrzeszczał, awanturował się, zastraszał, a nawet demolował mi wnętrza. Byłem w szoku, bo żyję z tym człowiekiem w bardzo dobrej komunikatywie, nie mogłem się otrząsnąć i w to uwierzyć, że ten człowiek traktuje mnie jak wroga. Byłem pewien, że przez niego muszę się rozstać z dziewczyną.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Ciąża Śniło mi się, że byłam w ciąży i miałam bardzo duży brzuszek ciążowy i widziałam ruchy d...
 • Zmarły sąsiad Zmarły sąsiad, który żyje....
 • Kamień Jak to możliwe, że mam na imię Bożena i dzisiaj miałam taki sam sen ?100%...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl