» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Prawo przyciągania

Siła naszych myśli

Prawo przyciągania

Nasze myśli mają potężną moc. Każdy pomysł, idea, sukces lub porażka ma swój początek w umyśle. Przedsiębiorca myślący kategoriami sukcesu, wykluczający jakąkolwiek opcję porażki i precyzyjnie skupiający się na osiągnięciu celu, prędzej, czy później osiągnie go. Pesymista dostrzegający jedynie szarą rzeczywistość i brak perspektyw w życiu coraz bardziej przyciąga to do siebie. Bezrobotny skupiający się na szerzącej się skali bezrobocia i niewidzący dla siebie żadnych możliwości na podjęcie pracy raczej nie będzie w stanie jej znaleźć. Czy zatem wystarczy zmienić własne nawyki myślowe, aby sukces stał się dla nas bardziej osiągalny ? Właśnie w tym celu powstał ten dział. Możesz się sam przekonać, czy myśli potrafią wpływać na materię.

Na podstawie wielu lat doświadczeń stworzyliśmy ciekawy system, który może pomóc Ci pozbyć się negatywnych myśli i przybliżyć do konkretnego celu. W przeciwieństwie do tradycyjnych afirmacji, zaczynamy od relaksacji, aby odprężyć umysł. Następnie łączymy tradycyjne czytanie motywujących afirmacji, które są przeplatane z wizualizacją celu. Dodatkowo dodaliśmy ciekawe zdjęcia, które w połączeniu z łagodną animacją jeszcze lepiej utrwalają się w pamięci.

Jeżeli masz konkretny cel, który na prawdę chcesz osiągnąć i w kierunku którego starasz się cały czas dążyć, wtedy nasz system afirmacji może Ci się bardzo przydać. Pamiętaj, że najważniejsze jest działanie - bez względu na to ile razy dziennie będziesz czytać afirmacje, raczej nie pomogą Ci, jeżeli będziesz oczekiwać bezczynnie, aż los się uśmiechnie. Warto jednak przetestować system z naszej strony, bo być może będzie dla Ciebie bardzo pomocny.

Ocena: 4.49 6 (głosów: 88)
Najnowsze artykuły na temat prawa przyciągania:
Prawo Założenia według Neville'a Goddarda

Prawo Założenia według Neville'a GoddardaW świecie rozwoju osobistego i duchowego jednym z najbardziej fascynujących zagadnień jest to, w jaki sposób nasze myśli kształtują rzeczywistość wokół nas. Neville Goddard, amerykański nauczyciel duchowy i autor, zapoczątkował zjawisko, które obecnie jest szeroko znane jako prawo założenia. Jego nauki kontynuują inspirować ludzi na całym świecie do odkrywania potężnego wpływu, jaki mają nasze przekonania i wyobrażenia na nasze życie.

Autor: | Dodano: 28 Marca 2024, godz. 14:17 | Kategoria: Prawo przyciągania » Praktyczne zastosowanie
Jak postrzeganie samego siebie wpływa na nasze życie?

Jak postrzeganie samego siebie wpływa na nasze życie?Prawo przyciągania, to koncepcja szeroko rozpowszechniona w dziedzinie rozwoju osobistego i psychologii, która mówi o tym, że przyciągamy do swojego życia to, na czym skupiamy swoją uwagę.

Autor: | Dodano: 25 Marca 2024, godz. 11:11 | Kategoria: Prawo przyciągania » Praktyczne zastosowanie
Czy można przyciągnąć pieniądze i bogactwo?

Czy można przyciągnąć pieniądze i bogactwo?Chyba każdy z nas chciałby żyć w luksusie i dobrobycie, nie martwiąc się tym, że w pewnym momencie braknie nam pieniędzy lub stracimy pracę. Niestety tylko nieliczni mogą się pochwalić takim życiem. Część pławi się w bogactwie, natomiast druga część doświadcza biedy i ubóstwa. Czy można zatem sądzić, że jedni są lepsi od drugich? Czemu akurat niektórym powodzi się w życiu zawodowym a innym nie? Czy nawet biedna osoba może osiągnąć w życiu sukces i stać się bogata? Okazje się, że tak!

Autor: admin | Dodano: 8 Stycznia 2014, godz. 14:40 | Kategoria: Prawo przyciągania » Praktyczne zastosowanie
System afirmacji

Ostatnie komentarze


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl