» Przejdź do Menu «

Afirmacja radości

Afirmacja radościZ pomocą tej afirmacji nabierzesz wiary w swoją wartość, odzyskasz siły witalne i chęć życia. Jej regularne czytanie pomoże Ci otworzyć się na niesamowitą radość i dostrzec otaczające Cię piękno. Dzięki niej możesz uwolnić się z negatywnych wzorców, dając tym samym sobie szansę na zupełnie nowy, optymistyczny początek.

Ja (imię) uwalniam się od wszelkich negatywnych wzorców i myśli, wchodząc od teraz w lepsze życie! Uświadamiam sobie, że zawsze towarzyszą mi pozytywne i optymistyczne myśli, które prowadzą mnie ku spełnieniu marzeń! Ja (imię) wybaczam wszystkim, którzy wyrządzili mi krzywdę, życząc im wszystkiego najlepszego.

tęcza

Ja (imię) odczuwam niesamowitą lekkość i radość z życia! Świat wokół mnie maluje się w kolorowych, ciepłych i żywych barwach. Wszystko dookoła wydaje się być piękne, zadbane i harmonijne. Czuję otaczający mnie ład i porządek. Odczuwam delikatny powiew natury, który otacza mnie swoją zieloną, uzdrawiającą energią. Raduję się każdą chwilą mojego życia, czerpiąc z niego to, co najlepsze!

chmury

Ja (imię) jestem osobą wyjątkową. Na mojej twarzy gości malowniczy uśmiech. Potrafię śmiać się i weselić, kiedy tylko tego chcę! Moja mądrość i wiedza jest doceniana przez ludzi w moim otoczeniu. Widzę siebie w towarzystwie osób, które podziwiają mnie za Moją cudowną osobowość. Szanuję wszystkich i dziękuję tym, którzy mnie szanują. Czuję swoją wielką wartość uświadamiając sobie, że wszystko zaczęło się pomyślnie układać, a ja już teraz odczuwam spełnienie i radość z życia!
 
Mój umysł i moje myśli są przepełnione nieskończoną miłością, radością, wdzięcznością i szczęściem. Dziękuję za tak cudowne życie wierząc, że właśnie teraz rozpoczął się najpiękniejszy okres w moim życiu!

kwiatMoja podświadomość doskonale wie, że obecny czas jest dla mnie wyjątkowy, gdyż wszystko w moim życiu zaczęło się układać. Moja podświadomość wie również, że Mogę mieć szczęśliwe i udane życie – mam zamiar zacząć nowy, szczęśliwy etap w moim życiu i tak właśnie się dzieje! Już teraz dziękuję za wszystkie pozytywne zmiany, które wkroczyły do mojego życia. Czuję obecność tych cudownych zmian wierząc, że niebawem doświadczę cudu spełnienia wszelkich marzeń.

Ja (imię) czuję, że jestem uwolniona/y, a wszystko wokół mnie zaczyna się pozytywnie układać! Życie jest piękne i cudowne!

Źródła:
- fot. sxc.hu / qute, bcsilva, Krappweis
Ocena: 5.2 6 (głosów: 66)
Autor: | Dodano: 4 Października 2012, godz. 7:46 | Odsłon (79227)
Najnowsze komentarze (16):
 • Iwona (13 Grudnia 2022, godz. 7:40)

  Czytając te afirmacje, potwierdzam, że to działa. Przekonałam się sama na sobie. Jeszcze bardziej jestem szczęśliwa, pełna miłości, przyciągam pieniądze, dobrych ludzi. Uczucie miłości, szczęścia, powodzenia, wiary czuje w całym ciele. Życzę tego wszystkim ludziom na całym świecie. Kocham życie i ludzi❤ jestem szczęśliwa
 • ~tadzik (21 Lipca 2021, godz. 23:13)

  Codziennie, na każdym polu wszystkie moje sprawy układają się coraz lepiej. Wszystko czego pragnę, już ku mnie zmierza, a jeśli tego nie otrzymam, to na mej drodze pojawi się coś jeszcze wspanialszego. Dziękuje Ci Boże.
 • ~Gość (7 Lutego 2020, godz. 19:23)

  Będę próbować, zobaczymy. Czy nagle zacznę tryskać pozytywna energią, uśmiechem, jakoś ostatnio spodobało mi się coś innego. Możliwe, że tak to działa. Nie wiem. A może wpadłam w jakiś trans emanowania tej mojej toksycznej części natury.
 • ~Edyta (6 Marca 2018, godz. 13:17)

  Istotne reguły w tworzeniu afirmacji:
  1. Nigdy nie mów 'nigdy'. Uwagę także warto zwrócić na słowo 'zawsze'.
  2. Unikać wszelkiego używania "nie", np. Od dzisiaj nie będę palić, gdyż pomimo występującego przeczenia w zdaniu występuje "będę paliła". Intencja staje się przez to niejasna.

  Mysle, wiec jestem. Tworze, bo jestem.
   
 • ~Iza (29 Czerwca 2017, godz. 20:05)

  Kocham życie. Byłam tu w 2013 i wciąż uważam, że życie jest piękne, czytam i się uśmiecham. Wiara czyni cuda.
 • ~J (18 Września 2016, godz. 7:44)

  Dzień dobry, dziękuję za pozytywne afirmacje zamieszczone na Waszej stronie. Czy planujecie może rozbudowę tego wątku ? Uwierzyłam w moc afirmacji :) i szukam jakichś na zdanie egzaminu - sukces, czy macie w zanadrzu jakieś godne polecenia i chcielibyście się nimi podzielić? Pozdrawiam serdecznie - uwielbiam Wasza stronę :)
 • ~aktoreczka (24 Czerwca 2015, godz. 19:09)

  Potwierdzam, działa! Ja również uroniłam kilka łez ale z wdzięczności dla Boga, że życie jest naprawdę piękne! Teraz pozostaje tylko modlić się i dziękować za wszystko!
  Bardzo dziękuję za tą afirmację! Ona działa!
 • ~Ilona (5 Września 2014, godz. 0:18)

  Nie umiem jej czytać.Za każdym razem ryczę,a łzy jak grochy.;(. Za dużo smutku we mnie.
   
 • ~Eliza8 (27 Maja 2014, godz. 12:13)

  Wspaniała Afirmacja ;-) Życzę Wszystkim aby ona pomogła i pozwoliła się Rozwinąć!;-)
 • ~wiki (18 Stycznia 2014, godz. 16:54)

  Mam depresje i mam zamiar od dzisiaj wymawiać afirmację radości. Zobaczymy napisze :-)
 • ~Kate (11 Stycznia 2014, godz. 20:39)

  działa , sprawdzone , czytam i uśmiecham się sama do siebie , a po przeczytaniu czuję się wyśmienicie :):):)
 • ~PinkMilk (3 Stycznia 2014, godz. 13:34)

  Zwykle wszystko widziałam w czarnych barwach i twierdziłam, że nic mnie się nie należy. Dzięki tej afirmacji jestem spokojniejsza i naprawdę radosna! To działa. Warto ją wypowiedzieć, gdy ma się trudny dzień.
 • ~Iza (7 Listopad 2013, godz. 22:04)

  Kocham życie. To jest wspaniałe, daje wsparcie i codzienną dawkę energii, pozytywnej! Życzę wszystkim czytającym uśmiechu i wiary.
 • ~Ania (4 Maja 2013, godz. 12:17)

  Działa to jest cudowne. Od kilku lat cierpiałam na depresję. Teraz wszystko się zmieniło. Życie jest piękne!
 • ~frytaas (25 Kwietnia 2013, godz. 8:46)

  Ona działa. Trzeba w nią mocno uwierzyć i być pewnym jej działania tak samo, jak się jest pewnym porannego wstawania i śniadania :)
 • ~ela (20 Stycznia 2013, godz. 12:34)

  Piękna afirmacja. Czytając ją miałam gęsią skórkę na całym ciele. Widocznie to jest odzew, że zaczyna działać. Dam znać jak podziałało. Powodzenia wszystkim.
Dodaj komentarz »


System afirmacji

Ostatnie komentarze


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl