» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Prawo przyciągania » Afirmacje tradycyjne » Przyciąganie mężczyzny lub kobiety

Przyciąganie mężczyzny lub kobiety

Przyciąganie mężczyzny lub kobietyZastanawiasz się jak przyciągnąć mężczyznę lub kobietę do Twojego życia? Z pomocą prawa przyciągania możemy nie tylko przyciągnąć dobra materialne, ale również swoją drugą połówkę. Twoja podświadomość może nakierować Cię na właściwą osobę, która spełni Twoje oczekiwania, wprowadzając do Twojego życia udany i szczęśliwy związek.

Opiszę tutaj metody pozwalające na przyciągnięcie swojej drugiej połówki z użyciem „prawa przyciągania”. Jest to jedynie artykuł uzupełniający do metod, które opisałem wcześniej w artykule wstępnym.

Jeżeli prawo przyciągania nie jest Ci znane, to zapraszam najpierw do przeczytania artykułu wprowadzającego: prawo przyciągania - wstęp.

Z uwagi, że większa część odbiorców portalu jest płci żeńskiej, przykładem będzie tutaj „przyciąganie mężczyzny”. Oczywiście poniższe metody można również wykorzystać na przyciąganie partnerki, odpowiednio zmieniając cel z mężczyzny na kobietę. Poniższe wskazówki kieruję zarówno dla osób, które nigdy nie spotkały swojego partnera/partnerki, jak również będących po nieudanych związkach.1) Zmiana wewnętrznych przekonań
miłośćPierwszym najważniejszym krokiem jest zmiana, którą musimy dokonać w nas samych. Głęboko w Naszym wnętrzu mogą leżeć przekonania, które blokują nas przed podjęciem odważnego kroku w życiu uczuciowym. Spróbuj zastanowić się, dlaczego jesteś samotna? W tym celu możesz napisać na kartce dziesięć zdań zaczynających się od: „Nie mam partnera, ponieważ (…)” i spróbuj je samodzielnie dokończyć. Jeżeli przykładowo dokończysz zdanie w taki sposób „Nie mam partnera, ponieważ jestem nieśmiała”, to oznacza, że jedną z blokad, które dzielą Cię od wymarzonego mężczyzny jest nieśmiałość. Do każdej takiej znalezionej blokady należy napisać afirmację uwalniającą z wewnętrznych przekonać, które stanowią blokadę przed poznaniem partnera – dzięki takiej afirmacji uwolnisz się z tych blokad, a tym samym otworzysz przed sobą furtkę do drugiej połówki.

2) Wybaczenie
Dość silną blokadą przed poznaniem mężczyzny może się okazać nieudany związek, bądź samotność, której nie jesteśmy sobie w stanie wybaczyć. Przepełnienie takimi negatywnymi myślami skutecznie może zablokować Cię w dotarciu do idealnego mężczyzny. Wybacz zatem sobie wszelkie negatywne związki z przeszłości, dziękując za nie (gdyż z pewnością nawet, jeżeli nie były dla Ciebie przyjemne, to wniosły do Twojego życia cenne doświadczenie i czegoś Cię nauczyły) oraz dziękując swojemu poprzedniemu partnerowi za możliwość bycia razem, jednocześnie wybaczając i życząc mu szczęścia. Osoby samotne powinny również wybaczyć sobie swoją samotność, jeżeli nie są jej w stanie zaakceptować, jednocześnie wierząc mocno, że fakt poznania mężczyzny jest im przeznaczony. Staraj się również szanować każdą osobę bez względu na to, jakie relacje mogły Cię z nią łączyć w przeszłości.

3) Negatywne przesądy
Jeżeli przez długi czas jesteś samotna, to nie możesz mieć o to pretensji do innych. Nie wmawiaj sobie, że nikt nie jest Ci przeznaczony, bądź zawsze masz pecha, gdyż w ten sposób będziesz się bardziej pogrążać w swojej samotności. Wszelkie przesądy mogą się spełnić, jeżeli w nie uwierzyć i je zaakceptujesz. Ważne jest, aby zaakceptować fakt, że udany związek jest Ci pisany bez względu na sytuację, w której się znajdujesz. Wmawianie sobie pecha, to niemal rzucanie klątwy na siebie!

4) Tryskaj energią, radością i optymizmem
Jeżeli Twoje wnętrze jest przepełnione smutkiem i złością, to nawet nieświadomie wytwarzasz wokół siebie nieprzyjemną atmosferę, która działa odpychająco w stosunku do otoczenia. Smutek może przyciągnąć smutek, natomiast radość przyciągnie radość. Twoje emocje mogą działać niczym magnes, dlatego zacznij od teraz z uśmiechem i radością podchodzić do życia, a z pewnością przyciągniesz do siebie wartościowych ludzi. Zacznij szanować ludzi, życz wszystkim jak najlepiej. Zaakceptuj siebie taką, jaką jesteś. Jeżeli często ogarnia Cię smutek, niepewność, bądź wszelkie złe emocje, to warto wspomóc się afirmacją wspomagającą (np. afirmacją radości na Naszym portalu)

5) Wizualizacja partnera
Staraj się jak najczęściej wizualizować swojego idealnego partnera. Stwórz w myślach Twój idealny wizerunek mężczyzny, wyobrażając sobie nie tylko jego wygląd, ale również osobowość. Obdarz go cechami, jakie powinien Twoim zdaniem posiadać idealny mężczyzna (np. lojalność, wierność, zamożność). Poczuj wręcz jego obecność, jego dotyk, zapach, ciepło dłoni. Wyobraź sobie, że jest Tobą zauroczony i nie widzi świat poza Tobą. Snuj myśli, jak spędzacie razem czas w romantycznych i cudownych chwilach. Planuj również plany dotyczące Waszego związku tak, jakby On już był przy Tobie. Ważne jest, aby wizję mężczyzny łączyć jedynie z pozytywnymi cechami, gdyż jeżeli Nasz cel nie będzie odpowiednio sprecyzowany (np. nastawimy się tylko na fakt przyciągnięcia mężczyzny), to może się zdarzyć, że przyciągniemy do swojego życia mężczyznę, którego charakteru nie będziemy w stanie zaakceptować. Na Naszym portalu znajdziesz również afirmacje wspomagające przyciąganie partnera lub partnerki. Możesz również afirmować sobie, że Twoja podświadomość doskonale wie która osoba jest Ci przeznaczona, a za jakiś czas otrzymasz odpowiedź.6) Bądź cierpliwa
Nie zwracaj uwagi na upływający czas, tylko mocno trzymaj się Twojej wizji idealnego mężczyzny, który wkrótce pojawi się w Twoim życiu. Szukanie partnera na siłę może przynieść jedynie odwrotny rezultat do zamierzonego. Może się nawet okazać, że szukając go w desperacji, nie zawsze okaże się idealnym mężczyzną. Nastawiając się na konkretną datę (np. że za 2 tygodnie mamy spotkać partnera) może nas zniechęcić, jeżeli okaże się, że do tego czasu nic takiego się nie wydarzy. Oczywiście istnieje szansa, że prawo przyciągania zareaguje na Nasze żądanie co do konkretnej daty, jednak lepiej jest po prostu wyobrażać sobie, że partner zbliża się wielkimi krokami, czując wręcz jego obecność. Staraj się, aby towarzyszył Ci spokój i pewność siebie, że uda Ci się poznać mężczyznę, o którym marzysz.

7) Obserwuj znaki z otoczenia
Patrz uważnie, co się wokół Ciebie dzieje. Być może w Twoim życiu pojawią się sytuacje, mogące zbliżyć Cię do partnera, a które pozornie mogą się wydawać zupełnie z tym niezwiązane. Prawo przyciągania nie zawsze musi prowadzić nas prostą drogą do celu – czasem potrafi nawet zburzyć pewne struktury (co nie zawsze musi być czymś przyjemnym), aby móc otworzyć przed nami drogę do celu, burząc po drodze wszelkie blokady. Przykładowo może się zdarzyć, że jedną z twoich blokad będzie nieśmiałość, dlatego będziesz musiała się zmierzyć z sytuacjami, po których nabierzesz większej pewności siebie. Po prostu idź przed siebie wykorzystując nadarzające się okazje.

8) Dziennik wdzięczności
Warto założyć swój osobisty dzienniczek wdzięczności, w którym będziesz notować każdą sytuację, dzięki której zrobiłaś nawet mały krok w drodze do poznania partnera, dziękując za to. Artykuł na temat prowadzenia dziennika wdzięczności znajdziesz w oddzielnym artykule na Naszym portalu. Dziękuj za wszystko, co zbliża Cię do celu.

przyciąganie partnera

Źródła:
- fot. sxc.hu / mzacha, kay82, beermug, harryfung, k_vohsen, robak_sxc
Ocena: 4.75 6 (głosów: 99)
Autor: | Dodano: 2 Listopad 2012, godz. 12:14 | Odsłon (125602)
Najnowsze komentarze (10):
 • ~Gość (7 Lutego 2020, godz. 19:17)

  Nie moge pozwolic sobie na jedna małą łze w oku. To chyba nie jest wykonalne. Ja nie chowam w sobie urazy całe życie do ludzi którzy wyrządzili mi krzywdę. Potrafię ich szanować. Ale mam dość, bo nie widzę w nich żadnej zmiany, przeciwnie ciagle to samo, ironia, ironia. I co mam być taka szlachetna przez całe życie. Byłam i jakoś nikt tego nie zauważył. Za to teraz wszyscy widza tylko moja arogancję.
 • ~Gość (19 Września 2019, godz. 23:53)

  Super artykuł, dziękuję :)
 • ~Irek 66 (3 Maja 2017, godz. 19:39)

  Los, Przeznaczenie, Boski Plan...
  Każdemu pisane jest totalnie inne życie...
  Każdy ma inne zadanie do wykonania tu na ziemi...
  Będzie tylko to, co ma być...
  Jeden ma więcej szczęścia w miłości a drugi do gry w kości...
  Wśród ludzi są wybrańcy.., wybrańcy "Góry"...
  A L E !
  więcej pokory, dobra w swoim sercu i na dłoni, przebaczenia, akceptacji siebie i innych, tolerancji, dóbr rzeczenia, wiary, nadziei, czułości... a wtedy Miłość sama przyjdzie. Bo dopóki nie ma w nas miłości, miłość z zewnątrz nie zagości.
  Pytam, po co afirmacje?
  Przecież Bóg ma racje.
  On powtarzał zawsze jedno, całej sprawy sedno
  Miłość, Miłość, Miłość, Miłość, Miłość, Miłość, Miłość...
  Znajdż ją w sobie a ona znajdzie Ciebie...
  Dziękuję. Pozdrawiam.
  Irek

   
 • ~Rycząca30 (29 Marca 2017, godz. 9:00)

  Udało mi się go przyciągnąć przynajmniej na kilka schadzek, ale jego dziewczyna jakoś się dowiedziała i mnie chyba na pokaz przed nią dość chamsko potraktował. Teraz sprawa przycichła i znowu jest miły, ale czy jest sens pakować się w coś co chyba nie ma przyszłości? Nie chce być tylko kochanką :/
 • ~Aa (26 Marca 2017, godz. 22:07)

  Jak ma się już swoje lata to ciężko kogoś przyciągnąć. Dziadki chcą mieć kobiety o 30 lat młodsze. Dobrze po czterdziestce to kobieta staje się przezroczysta dla mężczyzn. Taka prawda
 • ~nika (23 Sierpnia 2016, godz. 20:12)

  Ani nie przyciągnęłam mężczyzny o którym marzyłam a jeszcze do tego rozpadł mi sie związek Dziękuje! ;(((((((((
   
 • ~ona (7 Kwietnia 2013, godz. 20:07)

  A co w sytuacji kiedy wiem kogo chce przyciągnąć? Jest to konkretny mężczyzna z którym chce być.
 • ~Diana (17 Marca 2013, godz. 9:19)

  Kasiu, najwyraźniej gdzieś musiałaś popełnić błąd i to nie musi być coś związanego z prawem przyciągania. Każdy ma inny charakter i inaczej działa na facetów - żadne prawo przyciągania tego nie zmieni :)
 • ~kasia (16 Marca 2013, godz. 23:22)

  Nie zgadzam się z tym. Byłam kiedyś wesoła, uśmiechnięta, pełna energii i poznawałam chłopaków, facetów i co słyszałam? Że jestem za dobra za fajna i zostawiali mnie. Zdradzali i takie tam ble ble i tak mi życie dokopało, że straciłam zaufanie w ludzi, a teraz to już w ogóle sama patologia. Teraz tez mam powodzenie, ale co z tego jak każdy chce tylko na raz do łóżka, a ja siebie szanuje. Samo zakłamanie i obłuda.
   
 • ~alberta (23 Stycznia 2013, godz. 15:47)

  Wszystko to jest prawda. Po rozwodzie potrzebowałam 5 lat, aby być wśród żywych. W tym czasie widocznie emanowałam smutkiem, złością i mordem w oczach gdy tylko jakiś zbliżał się do mnie. No i jak było do przewidzenia nic się nie działo. Dopiero gdy poczułam, że stanęłam na nogi, miałam zawsze powód aby śmiać się i żartować, zaczęła się plejada gwiazd. Więc gdy jesteśmy rzuceni przez życie na kolana, nie przyciągniemy nic dobrego, smutek przyciągnie smutek czyli jakieś następne dno nam się trafi. Moja rada, optymizm i jeszcze raz optymizm. Na drugim miejscu i to bardzo ważne - totalna akceptacja siebie i to pod każdym względem. Np gdy czujemy się brzydkie, czy pokraki to zawsze znajdzie się ktoś, kto nam to będzie chciał udowodnić lub przypomnieć. Powtarzam jeszcze raz totalna akceptacja swojej osoby. Gdy tego się nauczyłam mam partnera dla którego jestem kochana, śliczna i cała naj naj. Wszystkim powodzenia.
   
Dodaj komentarz »


System afirmacji

Ostatnie komentarze


O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl