» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Znaki zodiaku » Bliźnięta

Bliźnięta

Bliźnięta
Żywioł: Powietrze.

Szczęśliwe kamienie: Diament, kryształ kwarcowy, akwamaryn.

Szczęśliwe dni: Środy, Piątki.

Znane Bliźnięta: Paul McCartney, Kylie Minogue, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Clint Eastwood, Johnny Depp, Marylin Monroe, Drew Carey, Colin Farrell.

Bliźnięta - opis znaku zodiaku
Jest to niemal pewne, że nie ma rzeczy wśród bliźniąt, które by ich nie interesowały. Wszystkiego chcą spróbować i zobaczyć jak to działa. Są osobami bardzo ciekawskimi, dlatego za wszelką cenę starają się zaspokajać swoją ciekawość, zbierając różne informacje, oraz pogłębiając swoją wiedzę. Z perspektywy obserwatora wygląda to oczywiście bardzo ciekawie i jest to godne naśladowania.

Bliźnięta zawsze muszą wiedzieć, co dzieje się wokół nich, wszędzie jest ich pełno. Posiadają sporą skłonność do plotkowania oraz wtrącania się do życia innych. Niestety nie jest to zbyt pozytywna cecha charakteru, ale osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku takie już po prostu są i nic na to nie poradzą. Ludzie tacy są bardzo wygadani – praktycznie można z nimi porozmawiać na każdy temat, dzięki czemu rzadko może zapanować między takimi osobami niezręczna cisza. Mimo że przekazują bardzo dużo informacji rozmawiającym z nimi osobom, to wciąż zachowują tajemniczość wobec swojej osoby, przez co ich rozmówcy z ciekawością wysłuchują co mają te osoby do powiedzenia.

Osoby spod znaku Bliźniąt posiadają bardzo szeroki wachlarz zainteresowań oraz zdolności, które pozwalają im na osiągnięcie sukcesów w wielu dziedzinach. Czasami można mieć wrażenie, że potrafią dysponować różnymi osobowościami, co często dla ludzi spod innych znaków zodiaku jest po prostu nieosiągalne. Dość często może się zdarzać, że mówią za dużo, dlatego występują sytuacje, że czasem doświadczają odtrącenia, obrażania się ludzi na nich.

Zodiakalne Bliźnięta mają wysokie predyspozycje, aby stać się naukowcem, głównie przez zaspokajanie swojej ciekawości, zdobywają cenne doświadczenia. Posiadają również zdolności aktorskie, z uwagi na wysoką umiejętność gestykulacji, dlatego też ludzie spod tego znaku zodiaku zawsze mogą próbować swoich sił w tej branży.
Dekady Bliźniąt
Osoby urodzone w pierwszej dekadzie Bliźniąt (22.05-31.05) dysponują bardzo wysoką ambicją. Często wysoko stawiają sobie poprzeczkę w życiu. Zazwyczaj wiedzą, co chcą w życiu robić. Trafnie podejmują wszelkie wybory i decyzje. Bywają dość wygadane i mają wysoką skłonność do plotkowania. Wykazują się sporą kreatywnością i twórczością

Osoby urodzone w drugiej dekadzie Bliźniąt (1.06-10.06) należą do osób, które muszą mieć pełny portfel. Wytrwale podążają za zdobywaniem coraz to wyższego majątku. Uwielbiają wręcz podróżować i stale zmieniać miejsce. Wykazują się sporą wrażliwością – szczególnie w stosunku do sztuki. Pieniądze nie są dla nich najważniejsze. Nie lubią się nadmiernie przepracowywać. Preferują bardziej wygodny tryb życia.

Osoby urodzone w trzeciej dekadzie Bliźniąt (11.06-21.06) bywają bardzo towarzyskie i otwarte na ludzi. Praktycznie nie znoszą samotności. Wysoko cenią sobie związek małżeński, gdyż ich zdaniem jest on w życiu najważniejszy. Należą do osób wybitnie uzdolnionych. Posiadają liczne talenty, jednak nie o wszystkich zdają sobie sprawę. Chętnie pomagają innym, jak również sami nie raz oczekują czyjejś pomocy i zaangażowania.
Ocena: 4.02 6 (głosów: 28)
Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gość (2 Października 2022, godz. 3:07)

  Nice!
 • ~Alexa (4 Czerwca 2013, godz. 8:13)

  Ja właśnie dzisiaj obchodzę urodziny i mogę powiedzieć, że mój horoskop to strzał w dziesiątkę.
 • ~0106 (28 Lutego 2013, godz. 11:01)

  Muszę stwierdzić jako bliźniak mój horoskop sprawdza się niestety tylko w połowie. Zawsze horoskopy czytam z przymrużeniem oka, dlatego nie jestem zawiedziona.
 • ~Andy (27 Stycznia 2013, godz. 9:52)

  Jako bliźniak muszę stwierdzić, że zawarty tutaj opis mojego znaku zodiaku okazuje się być dość trafny :) Jestem właśnie taki, jak tutaj zostało to opisane :D
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl