» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Znaki zodiaku » Bliźnięta

Bliźnięta

Bliźnięta
Żywioł: Powietrze.

Szczęśliwe kamienie: Diament, kryształ kwarcowy, akwamaryn.

Szczęśliwe dni: Środy, Piątki.

Znane Bliźnięta: Paul McCartney, Kylie Minogue, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Clint Eastwood, Johnny Depp, Marylin Monroe, Drew Carey, Colin Farrell.

Bliźnięta - opis znaku zodiaku
Jest to niemal pewne, że nie ma rzeczy wśród bliźniąt, które by ich nie interesowały. Wszystkiego chcą spróbować i zobaczyć jak to działa. Są osobami bardzo ciekawskimi, dlatego za wszelką cenę starają się zaspokajać swoją ciekawość, zbierając różne informacje, oraz pogłębiając swoją wiedzę. Z perspektywy obserwatora wygląda to oczywiście bardzo ciekawie i jest to godne naśladowania.

Bliźnięta zawsze muszą wiedzieć, co dzieje się wokół nich, wszędzie jest ich pełno. Posiadają sporą skłonność do plotkowania oraz wtrącania się do życia innych. Niestety nie jest to zbyt pozytywna cecha charakteru, ale osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku takie już po prostu są i nic na to nie poradzą. Ludzie tacy są bardzo wygadani – praktycznie można z nimi porozmawiać na każdy temat, dzięki czemu rzadko może zapanować między takimi osobami niezręczna cisza. Mimo że przekazują bardzo dużo informacji rozmawiającym z nimi osobom, to wciąż zachowują tajemniczość wobec swojej osoby, przez co ich rozmówcy z ciekawością wysłuchują co mają te osoby do powiedzenia.

Osoby spod znaku Bliźniąt posiadają bardzo szeroki wachlarz zainteresowań oraz zdolności, które pozwalają im na osiągnięcie sukcesów w wielu dziedzinach. Czasami można mieć wrażenie, że potrafią dysponować różnymi osobowościami, co często dla ludzi spod innych znaków zodiaku jest po prostu nieosiągalne. Dość często może się zdarzać, że mówią za dużo, dlatego występują sytuacje, że czasem doświadczają odtrącenia, obrażania się ludzi na nich.

Zodiakalne Bliźnięta mają wysokie predyspozycje, aby stać się naukowcem, głównie przez zaspokajanie swojej ciekawości, zdobywają cenne doświadczenia. Posiadają również zdolności aktorskie, z uwagi na wysoką umiejętność gestykulacji, dlatego też ludzie spod tego znaku zodiaku zawsze mogą próbować swoich sił w tej branży.
Dekady Bliźniąt
Osoby urodzone w pierwszej dekadzie Bliźniąt (22.05-31.05) dysponują bardzo wysoką ambicją. Często wysoko stawiają sobie poprzeczkę w życiu. Zazwyczaj wiedzą, co chcą w życiu robić. Trafnie podejmują wszelkie wybory i decyzje. Bywają dość wygadane i mają wysoką skłonność do plotkowania. Wykazują się sporą kreatywnością i twórczością

Osoby urodzone w drugiej dekadzie Bliźniąt (1.06-10.06) należą do osób, które muszą mieć pełny portfel. Wytrwale podążają za zdobywaniem coraz to wyższego majątku. Uwielbiają wręcz podróżować i stale zmieniać miejsce. Wykazują się sporą wrażliwością – szczególnie w stosunku do sztuki. Pieniądze nie są dla nich najważniejsze. Nie lubią się nadmiernie przepracowywać. Preferują bardziej wygodny tryb życia.

Osoby urodzone w trzeciej dekadzie Bliźniąt (11.06-21.06) bywają bardzo towarzyskie i otwarte na ludzi. Praktycznie nie znoszą samotności. Wysoko cenią sobie związek małżeński, gdyż ich zdaniem jest on w życiu najważniejszy. Należą do osób wybitnie uzdolnionych. Posiadają liczne talenty, jednak nie o wszystkich zdają sobie sprawę. Chętnie pomagają innym, jak również sami nie raz oczekują czyjejś pomocy i zaangażowania.
Główne cechy osobowości Bliźniąt
Bliźnięta uważane są za osoby mało rozważne, które w wielu sytuacjach zachowują się nierozsądnie. To osoby wyróżniające się dużą wrażliwością oraz mające tendencję do zmiennych nastrojów.

Z drugiej strony lubią spokój, unikają nieporozumień i trzymają się z daleka od jakichkolwiek konfliktów. Zamiast zajmować się dramatami wolą skupić się na swoim życiu.

Jeśli ktoś bardzo je zdenerwuje, potrafią się należycie odpłacić.

Cenią sobie rodzinę i najbliższych. Niełatwo się zakochują i potrzebują więcej czasu, aby przed kimś się otworzyć. Kiedy już się zaangażują emocjonalnie, dają z siebie wszystko, co najlepsze, aby ich relacja była udana.

W związkach są wierne swojemu partnerowi. Darzą go dużym szacunkiem i są bardzo lojalne.

To osoby kreatywne o wielu pomysłach. Mają różne zainteresowania, są ciekawe świata i lubią dowiadywać się nowych rzeczy.

Jako znak powietrzny bliźnięta cenią sobie wolność, są samodzielne i wolą podążać własną, wytyczoną przez siebie ścieżką.

Nie lubią, kiedy ktoś je kontroluje. To dobrzy obserwatorzy, zainteresowani tym, co się wokół nich dzieje.

Osoby spod znaku bliźniąt lubią flirtować. Często robią to nieświadomie i jest to dla nich forma rozrywki.
Nie przepadają za przebywaniem w towarzystwie ludzi, którzy narzekają albo marudzą.

Zdecydowanie bardziej wolą otaczać się ludźmi, którzy mają ciekawe zainteresowania i poczucie humoru.

Z kolei poczucie humoru bliźniąt jest dość specyficzne i nie każdemu będzie odpowiadać.

To osoby, które nie mają oporów, by wyrazić swoje zdanie. Zawsze mówią to, co myślą i są autentyczne. Są również współczujące i lubią pomagać innym.

Bliźnięta, czasami mogą być odbierane przez innych, jako dziwne lub ekscentryczne. Pewne ich cechy osobowości mogą dla niektórych być zaskakujące.

Mają szczególną zdolność do przekonywania i zjednywania sobie ludzi.

To osoby elastyczne, które łatwo przystosowują się do zmiennych warunków.

Jeśli chodzi o znajomych, to dobierają ich z dużą uważnością i ostrożnością. Tylko z nielicznymi potrafią dzielić się ważnymi rzeczami ze swojego prywatnego życia.

Lubią być ciągle w ruchu i nudzą się, kiedy zbyt długo nic się nie dzieje. Uwielbiają przygody i chętnie biorą udział, w ekscytujących, często nawet ekstremalnych wydarzeniach.
Ocena: 4.02 6 (głosów: 28)
Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gość (2 Października 2022, godz. 3:07)

  Nice!
 • ~Alexa (4 Czerwca 2013, godz. 8:13)

  Ja właśnie dzisiaj obchodzę urodziny i mogę powiedzieć, że mój horoskop to strzał w dziesiątkę.
 • ~0106 (28 Lutego 2013, godz. 11:01)

  Muszę stwierdzić jako bliźniak mój horoskop sprawdza się niestety tylko w połowie. Zawsze horoskopy czytam z przymrużeniem oka, dlatego nie jestem zawiedziona.
 • ~Andy (27 Stycznia 2013, godz. 9:52)

  Jako bliźniak muszę stwierdzić, że zawarty tutaj opis mojego znaku zodiaku okazuje się być dość trafny :) Jestem właśnie taki, jak tutaj zostało to opisane :D
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl