» Przejdź do Menu «

Horoskop miłosny: Bliźnięta

Horoskop miłosny dla znaku BliźniętaŁatwe nawiązywanie kontaktów z ludźmi, to z pewnością jeden z głównych atutów osób spod znaku Bliźniąt. Osoby z tego znaku zodiaku potrafią oczarować i zainteresować sobą niemalże każdą osobę - mają wręcz magnetyczne działanie na ludzi.
Bliźnięta mają bardzo szeroki wachlarz zainteresowań, co przekłada się na ich wiedzę - dzięki temu zawsze znajdą temat do rozmowy, a tym samym bardzo łatwo i szybko nawiązują kontakty z ludźmi. Często należą do osób, które potrafią bardzo szybko poderwać drugą połówkę i oczarować ją swoim wdziękiem i elokwencją.
Wielokrotnie potrafią zaskoczyć swojego partnera czymś pozytywnym, dzięki czemu ich partner z pewnością nie zazna uczucia nudy i rutyny w związku.
Założenie rodziny traktują bardzo poważnie i odpowiedzialnie - pragną, aby była budowana w oparciu o wzajemną miłość oraz dawała poczucie bezpieczeństwa i stabilności w życiu.
Bliźnięta należą do osób niemalże nierozłącznych, dlatego potrafią budować bardzo długie i silne związki, które potrafią przetrwać różne wzloty i upadki. Bardzo kochają ludzi, dlatego rodzina będzie dla nich ważniejsza od pieniędzy i kariery.


Ona:
Ciepła i gadatliwa. Często nie kryje w towarzystwie ludzi swoich poglądów. Potrafi rozmawiać godzinami niemalże na każdy temat. Posiada bardzo szerokie zainteresowania. Jej pragnieniem jest stworzyć stabilny i długi związek z odpowiedzialnym i kochającym partnerem.

On:
Wygadany, otwarty i odpowiedzialny. Bardzo duże znaczenie mają dla niego przyjaciele i rodzina, dlatego często jest gotów poświęci się dla nich. Pragnie stworzyć ciepły i kochający związek. Nie cierpi nudy i rutyny w związku, dlatego często sam stara się temu zaradzić. Dobrze czuje się w stabilnym i wesołym związku.

Ocena: 5.05 6 (głosów: 50)
Najnowsze komentarze (17):
 • ~łuczniczka (20 Czerwca 2021, godz. 12:28)

  Bliźnięta myślą, że jak ktoś nie gada to ma wywalone, a on po prostu jest smutny. :c
 • ~Gość (1 Lutego 2021, godz. 10:11)

  "Ciepła i gadatliwa. Często nie kryje w towarzystwie ludzi swoich poglądów. Potrafi rozmawiać godzinami niemalże na każdy temat. Posiada bardzo szerokie zainteresowania. Jej pragnieniem jest stworzyć stabilny i długi związek z odpowiedzialnym i kochającym partnerem." no nie jestem zbytnio wygadana, ukrywam emocje, nie wyrażam swojego zdania... nic się nie zgadza.
 • ~Gość (3 Kwietnia 2019, godz. 3:36)

  Bardzo prawdziwy horoskop.
 • ~Z drugiej dekady (28 Lutego 2019, godz. 17:49)

  Jakoś nie widzę siebie w tej roli. Nic nigdy nie pasowało i nie zgadzało się. Wróże i wróżki też nie potrafią sobie poradzić z moją osobowością. Coś jest nie tak.
 • Arkadius (17 Stycznia 2019, godz. 9:32)

  Prawda :)
 • ~Gość (1 Września 2018, godz. 23:33)

  Bliźnięta nie są niestałe w związkach tylko trudno znaleźć osobę, która jest warta tak wielkiej miłości. Ja znalazłam takiego partnera, 17 lat razem. Szanuje moje zainteresowania, a jest ich nie mało. A przede wszystkim czas spędza ze mną i tylko ze mną. Wszystko robimy razem i nigdy nam się nie znudziło. Informuję was, że są takie kochające osoby dla których będziecie nr.1 i dla których warto pracować nad sobą i związkiem. I to prawda, że bliźniak kocha na całość, każdą komórką swojego ciała co się przekłada na wszystkie sfery życia. Nigdy nie związałabym się z osobą dla której nie warto lub nie kontynuowałabym związku z osobą, która po kilku latach znajomości zaczyna schodzić ze ścieżki kochania albo się znudziło, albo przestała się starać, dla mnie to koniec miłości. Wtedy od razu brak mi siły i choć nie chcę muszę odejść. Stąd pewnie wzięła się opinia, że jesteśmy jacyś niestali w uczuciach, a to partnerzy nie są kryształowi. Nie mogła bym być z osobą która robi coś nieetycznego lub wykorzystuje inne osoby by osiągnąć swój cel.
 • ~:) (8 Października 2017, godz. 22:39)

  Wszystko sie zgadza jestem blizniaczką i to jest opis o mnie :)

   
 • roksula (25 Października 2015, godz. 23:53)

  Trafia w samo sedno!
   
 • ~Anna (2 Stycznia 2015, godz. 15:54)

  Tak. Bliźnięta mają dwie twarze. Jedna dla wszystkich uśmiechnięta, szczęśliwa i ta druga ukryta w sobie wypełniona rozpaczą, smutkiem. Czasem tak wielkim, że prawie rozsadzającym. Bliźniak bardzo silnie przeżywa zdradę, zawiedzione uczucia itp. Ale skąd możecie wiedzieć, co ona czuje, kiedy dla was z jej buzi uśmiech nie schodzi?
   
 • ~lukas (1 Października 2013, godz. 17:47)

  Hej bliźniaki! Jestem jednym z was, przynajmniej tak mi się wydaje bo ten opis to do mnie nie pasuje. Może troszeczkę.
   
 • ~lila (13 Sierpnia 2013, godz. 14:47)

  Małgosia, nie możesz się poddawać, na pewno znajdziesz wartościowego partnera. Ja zdrady też bym nie wybaczyła i nie wybaczyłam. Również jestem po takim zawodzie miłosnym i uwierz mi, że też myślałam, że życie mi się zawaliło, dwa lata musiały minąć zanim się z tego otrząsnęłam. Widocznie ten facet nie był Ciebie wart i nie ma co po nim płakać, potraktuj to jako życiową lekcję i wyciągnij wnioski na przyszłość. I przede wszystkim stawiaj siebie na pierwszym miejscu, swoje potrzeby i to jak Ty się czujesz w związku. Wierzę , że znajdziesz w życiu prawdziwą miłość, trzymam kciuki, wszystkiego najlepszego. Pozdrawiam.
 • ~Małgosia (11 Sierpnia 2013, godz. 18:31)

  Lila! A może Ty jesteś moją siostrą bliźniaczką? He he... Myślisz tak samo jak ja. Ja również cenię rodzinę ponad wszystko ale niestety byłam zdradzana. Teraz jestem smutna bo już nigdy nie będzie tak pięknie jak mogło być... On wszystko zepsuł a ja nie wybaczę...
 • ~lila (4 Sierpnia 2013, godz. 15:40)

  Zgadzam się z tym opisem w 100%, jako bliźniaczka uważam że miłość i rodzina są ponad wszystko, są motorem napędzającym mnie do życia. Bliźniaczka to ekstrawertyczka, która nie potrafi i nie chce kryć swoich uczuć, jak kocha to ciałem i duszą, jest bezkompromisowa, dużo wymaga od partnera ponieważ w związek wkłada całą siebie i nie uznaje letnich związków. Partner, który da bliźniaczce dużo miłości, zrozumienia, poczucie bezpieczeństwa, stabilność oraz będzie akceptował ją taką jaka jest będzie miał niebo na ziemi. Natomiast biada takiemu, który będzie bliźniaczkę zdradzał, oszukiwał i okazywał brak szacunku. Dlatego jeśli Bliźniaczka kocha i jest kochana będzie góry przenosić natomiast skrzywdzona w popiół wszystko obróci :D
   
 • ~Jolanta (15 Marca 2013, godz. 3:51)

  Zgadzam się z tym opisem . Nie każdy bliźniak jest taki sam . Niektórzy maja wpływy innych planet, innego otoczenia i dlatego mają trochę inne cechy. Ogólnie bliźnięta mojego kalibru cenią miłość ponad wszystko, są bardzo lojalne i tworzą stałe związki z odpowiednimi osobami .
 • ~Basia (7 Lutego 2013, godz. 14:41)

  Trochę jest w tym prawdy, aczkolwiek nie wszystko się ze mną zgadza. Faktycznie jakoś nie mam problemów z nawiązywaniem kontaktów oraz interesuje się wieloma rzeczami.
 • ~monika (7 Lutego 2013, godz. 11:35)

  Połowa to nie prawda, Bliźnięta zazwyczaj maja dwie twarze i są nie stale w związkach!
   
 • ~esmeralda (13 Stycznia 2013, godz. 23:57)

  Nic się nie zgadza. Opis jest jakiegoś innego znaku.
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl