» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Wypadek - znaczenie snu

Sennik Wypadek

WypadekOznacza, że obawiasz się tego, co przyniesie Ci przyszłość i dlatego wolisz lepiej nie ryzykować z odważnymi planami. Przełamując strach będziesz mógł w przyszłości dojść do bogactwa i szczęścia.

Jeżeli miałeś wypadek samochodowy - strach przed przyszłością, bądź znak obniżonego samopoczucia.

Być świadkiem wypadku - obawiasz się, że podjęte ryzyko przyniesie ci straty.

Motocyklowy - nadmierny popęd do dóbr materialnych.

Na rowerze - nie jesteś przekonany, że mimo zapewnionych środków bezpieczeństwa będziesz się czuć bezpiecznie.

fot. sxc.hu/photo/1406893 , vloo
Interpretacje internautów:

Śniło mi się , że miałam wypadek czołowy z którego wyszłam cało. Niestety kierowca drugiego auta kierującego na mnie nie przeżył ,zostawiając mi list z przeprosinami, zdjęciami syna i jakiejś kobiety ,plik pieniędzy i krawat - granatowy zwinięty śledź.
AsiaMk

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Gabi (19-04-2017r.) - Śniło mi się, że mój znajomy ze wsi miał wypadek samochodowy. Zaznaczę, że jest to były przyjaciel mojego chłopaka a prawo jazdy ma dopiero 3 miesiące. Samochód był dość porządnie zmasakrowany ale nie pamiętam co stało się ze znajomym. Dziwne mi się wydawało to ,że snił mi się akurat on gdyż jeździ takim samym samochodem jaki posiadam ja.
~Kasia (23-02-2017r.) - Mój były mąż powoduje wypadek samochodowy, w którym poszkodowanych jest bardzo dużo samochodów, uderza w samochód, w którym jest panna młoda, panna młoda jest ranna. Ja widząc to bardzo mocno płaczę, krzyczę na niego, boję się, robię mu wyrzuty
~Ewelina (15-01-2017r.) - Śnił mi się wypadek autobusu. Dużo ludzi leżało na skarpie zakrwawionych i martwych. Było pełno krwi. Niektórzy jeszcze żyli, ale byli i tacy co umierali. Straszny sen.
~Urszula (13-12-2016r.) - wiozę obce dziecko w wózku (wózek parasolka) dziecko wypada na buzię płacze i cała buzia jest zakrwawiona. Ja krzyczę i wołam męża na pomoc.
~Maro (28-08-2016r.) - Jechałem swoim autem droga asfaltowa. Ja kierowałem. W aucie jechali ze mną znajomi. Miałem wypadek. Wpadłem jakby w poślizg przebiłem bandę i metalowy pręt od bandy przebił drzwi auta i wbił się mi w bok brzucha pod żebrami. Spytałem się czy wszyscy cali. Trzy osoby z auta stały już na zewnątrz i pytały czemu nie wysiadam. Kazałem im dzwonić na karetkę.
~Aga (14-08-2016r.) - Jechałam z chłopakiem do pracy jego autem autostradą bo ogólnie do pracy mamy bardzo daleką drogę i śniło mi się, że mieliśmy wypadek na autostradzie.
~Andżelika (3-08-2016r.) - Mój dziadek ostrzega mnie żebym uważała bo będę miała wypadek, moja mama i jej brat są dziećmi i bawią się w małym namiocie w salonie.
~Asia (23-07-2016r.) - Jechałam samochodem z moimi starymi znajomymi, ale żaden z nich nie miał prawa jazdy. Jadąc graliśmy w grę która osoba szybciej zostanie postrzelona z pistoletu. W pewnym momencie przyspieszyli i stracili panowanie nad samochodem. Wpadliśmy do jakiegoś rowu, a ja wychodząc wpadłam do bagna, bardzo się wystraszyłam, ale żaden z nich nie chciał mi pomóc. Zabolało mnie to bo kiedyś łączyły nas bardzo dobre relacje. Wróciłam do domu z moimi dwoma znajomymi, którzy mi pomogli, a reszta dotarła znacznie później. Ja w tym czasie siedziałam na schodach z chłopakiem, z którym kiedyś wychodziłam, ale nie trwało to długo.
~maryla (4-07-2016r.) - Szłam ulica i zobaczyłam jak samochód hamuje i kolejne uderzają w niego z drugiej strony. Bardzo rozpędzony samochód stracił kontrolę, przejechał przez skrzyżowanie, uderzył w coś i zapłonął. Powodem tych stłuczek był przechodzący przez ulicę lis, którego znalazłam. Kawałek dalej na przystanku autobusowym miał oderwaną łapę i konał. Chciałam mu pomóc a mój chłopak jeszcze go drażnił.
~Klaudia (4-01-2016r.) - Jadąc na uczenie, szkolenie miałam wypadek na motocyklu. Rozbiłam sobie głowę i pokaleczyłam twarz. Chodziłam w bandażach.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wypadek i wesele: Miałam jechać na wesele kogoś z rodziny. Nagle jadąc jedną z ulic zauważyłam, że jest korek. Stała policja, ale w tle było widać, że był wypadek samochodu z ...
~Alicja | 31 Października 2022, godz. 4:54r. | Wypadek i wesele »

Wypadek: Gdzieś z szłam. Chciałam przejść przez drogę, ale zwróciło moją uwagę skupisko ludzi. Zapytałam co się stało. Powiedziano mi, że chłopak chciał przejść...
~Ula | 14 Lutego 2019, godz. 5:24r. | Wypadek »

Wypadek: Jedziemy z mężem autokarem na wycieczkę.kierowca jedzie bardzo szybko i niebezpiecznie, autokar obciera się o bariery, odczuwam strach i widzę na tras...
~ola | 31 Maja 2015, godz. 13:02r. | Wypadek »

Ocena: 3.98 6 (głosów: 13)
Podobne sny: Egzekucja, Epidemia, Rabunek, Afera,

Najnowsze komentarze (7):
 • ~Ola (22 Maja 2022, godz. 19:04)

  Tej nocy miałam dwa sny. Jeden krótki, prosty. Widziałam swoje odbicie w lustrze podczas czesania szczotką włosów. Wszystko byłoby okej, gdyby nie mały szczegół - włosy zostawały na tej szczotce.
  Chwilę potem drugi sen. Jechałam autem z mężem (on kierował) w znanej mi miejscowości. Przez boczną szybę widziałam rozpędzone auto, które nie wyhamowało, wpadło w wąwóz i wjechało na tory kolejowe, tam kilka razy przekoziołkowało. Zaczęłam krzyczeć do męża, żeby się zatrzymał, że musimy pomóc. Szybko podbiegliśmy tam, mąż próbował pomóc kierowcy, ja pasażerowi. Okazało się jednak, że autem podróżowała jedna osoba. Ja trzymałam głowę, a mąż oddzielone od niej ciało. Nie znaliśmy tej osoby. Sen skończył się tak, że zaczęłam szukać telefonu by zadzwonić po pomoc.

  Rzadko pamiętam swoje sny. Jakby w ogóle nic się nie śniło. Te trochę mnie przestraszyły.
 • ~Gość 1 (7 Listopad 2020, godz. 21:43)

  Wjechał na mnie samochód, uderzył w nogi, ale nie połamał.
 • ~Sebastian (28 Listopad 2019, godz. 15:33)

  Śniło mi się że widziałem wypadek brata i kolegi ,najechał na nich tir ,brat stracił oko ,ogólnie wypadło mu ono i był bardzo poturbowany. Kolega nie miał większych obrażeń ,widziałem też jak ktoś leżał pod tym nie żywy. Pobiegłem dzwonić po pomoc ,gdy wróciłem brat mówił, że już znalazł oko i jest wszystko dobrze ,ale mimo tego że miał to oko to miał zeza. Co to wszystko może oznaczać?
 • ~Gosia (22 Marca 2018, godz. 10:20)

  Przechodząc ulicą widzę wypadek. Wyrwany fotel z samochodu. Potem widzę moją była sąsiadkę z wnukami, byli zakrwawieni. Pamiętam że mówiłam do nich, że będzie dobrze i głaskałam po twarzach.
 • ~Edyta (9 Maja 2017, godz. 13:54)

  Śnił mi się wypadek samochodowy jechałam autem z moim dzieckiem.Nagle przede mną tir i za mną tir chcialam uciec i dachowalam. Potem szłam droga w amoku z kierownicą w rękach myśląc że jadę dalej autem. Z wypadku wyszłam cało i dziecko Tak ze. Dziwny sen i co może znaczyć ?
 • ~Emilia (10 Marca 2017, godz. 14:06)

  widzę wypadek dwóch aut ciężarowych w miejscu gdzie mieszkałam jako dziecko. Z jednego auta ucieka facet i kilkoro dzieci, nie chcą mojej pomocy, z drugiego auta facet też nie, dziwny sen...
 • ~Marta (25 Września 2016, godz. 16:34)

  Jadę samochodem na targ do miasteczka. Jestem z moim synem. Kiedy wracam jadąc dość szybko powoduję czołową stłuczkę, bo okazuje się, że zmienił się nakaz ruchu z prawostronnego na lewostronny. Wychodzę z wypadku bez szwanku.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Cukier Cukier w torebce ...
 • Klucz Ex mojego partnera przyszła i położyła pęk kluczy na stole. Co to znaczy? Czy odczepi się w ko...
 • Nóż Byłam z rodzicami na jakiejś wsi(chyba na wakacjach) w jakiejś wynajętej chacie. W tej chacie mi...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl