» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Wypadek - znaczenie snu

Sennik Wypadek

WypadekOznacza, że obawiasz się tego, co przyniesie Ci przyszłość i dlatego wolisz lepiej nie ryzykować z odważnymi planami. Przełamując strach będziesz mógł w przyszłości dojść do bogactwa i szczęścia.

Jeżeli miałeś wypadek samochodowy - strach przed przyszłością, bądź znak obniżonego samopoczucia.

Być świadkiem wypadku - obawiasz się, że podjęte ryzyko przyniesie ci straty.

Motocyklowy - nadmierny popęd do dóbr materialnych.

Na rowerze - nie jesteś przekonany, że mimo zapewnionych środków bezpieczeństwa będziesz się czuć bezpiecznie.

fot. sxc.hu/photo/1406893 , vloo
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Ewelina (15-01-2017r.) - Śnił mi się wypadek autobusu. Dużo ludzi leżało na skarpie zakrwawionych i martwych. Było pełno krwi. Niektórzy jeszcze żyli, ale byli i tacy co umierali. Straszny sen.
~Urszula (13-12-2016r.) - wiozę obce dziecko w wózku (wózek parasolka) dziecko wypada na buzię płacze i cała buzia jest zakrwawiona. Ja krzyczę i wołam męża na pomoc.
~Maro (28-08-2016r.) - Jechałem swoim autem droga asfaltowa. Ja kierowałem. W aucie jechali ze mną znajomi. Miałem wypadek. Wpadłem jakby w poślizg przebiłem bandę i metalowy pręt od bandy przebił drzwi auta i wbił się mi w bok brzucha pod żebrami. Spytałem się czy wszyscy cali. Trzy osoby z auta stały już na zewnątrz i pytały czemu nie wysiadam. Kazałem im dzwonić na karetkę.
~Aga (14-08-2016r.) - Jechałam z chłopakiem do pracy jego autem autostradą bo ogólnie do pracy mamy bardzo daleką drogę i śniło mi się, że mieliśmy wypadek na autostradzie.
~Andżelika (3-08-2016r.) - Mój dziadek ostrzega mnie żebym uważała bo będę miała wypadek, moja mama i jej brat są dziećmi i bawią się w małym namiocie w salonie.
~Asia (23-07-2016r.) - Jechałam samochodem z moimi starymi znajomymi, ale żaden z nich nie miał prawa jazdy. Jadąc graliśmy w grę która osoba szybciej zostanie postrzelona z pistoletu. W pewnym momencie przyspieszyli i stracili panowanie nad samochodem. Wpadliśmy do jakiegoś rowu, a ja wychodząc wpadłam do bagna, bardzo się wystraszyłam, ale żaden z nich nie chciał mi pomóc. Zabolało mnie to bo kiedyś łączyły nas bardzo dobre relacje. Wróciłam do domu z moimi dwoma znajomymi, którzy mi pomogli, a reszta dotarła znacznie później. Ja w tym czasie siedziałam na schodach z chłopakiem, z którym kiedyś wychodziłam, ale nie trwało to długo.
~maryla (4-07-2016r.) - Szłam ulica i zobaczyłam jak samochód hamuje i kolejne uderzają w niego z drugiej strony. Bardzo rozpędzony samochód stracił kontrolę, przejechał przez skrzyżowanie, uderzył w coś i zapłonął. Powodem tych stłuczek był przechodzący przez ulicę lis, którego znalazłam. Kawałek dalej na przystanku autobusowym miał oderwaną łapę i konał. Chciałam mu pomóc a mój chłopak jeszcze go drażnił.
~Klaudia (4-01-2016r.) - Jadąc na uczenie, szkolenie miałam wypadek na motocyklu. Rozbiłam sobie głowę i pokaleczyłam twarz. Chodziłam w bandażach.
~Jan (7-11-2015r.) - Spacerowałem z żoną i córką, wózek był zbyt blisko krawężnika i nagle nadjechał TIR.... wtedy się obudziłem.
~ala (29-10-2015r.) - Pożar zniszczył kilka domów w okolicy. Wiele osób stało się biednych. Nasz dom również płonął ale nie ponieśliśmy wielkich strat, nawet ja użyłam gaśnicy. Mój brat stracił rękę i tylko ja najbardziej się tym zmartwiłam. Postanowiłam zawieźć go do szpitala bo bardzo mi zależało żeby doszyli mu tą rękę bo kocha jeździć motocyklem. Droga była trudna bo panowała powódź, minęliśmy kilka wypadków. Lekarze w szpitalu nie chcieli pomóc bo uważali że tego nie da się już zrobić. Bardzo chciałam znaleźć pomoc gdzieś indziej.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wypadek: Jedziemy z mężem autokarem na wycieczkę.kierowca jedzie bardzo szybko i niebezpiecznie, autokar obciera się o bariery, odczuwam strach i widzę na tras...
~ola | 31 Maja 2015, godz. 13:02r. | Wypadek »

Wypadek samochodowy: Z wielkiej skarpy widzę jadącą samochodem moją byłą dziewczynę. Pokazuje Jej,żeby skręciła w pierwszy zakręt. Ona gwałtownie hamuje i zaczyna dachować. W...
~Kasia | 2 Stycznia 2015, godz. 21:34r. | Wypadek samochodowy »

Ocena: 3.98 6 (głosów: 13)
Podobne sny: Egzema, Strzał, Afera, Bitwa,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Edyta (9 Maja 2017, godz. 13:54)

  Śnił mi się wypadek samochodowy jechałam autem z moim dzieckiem.Nagle przede mną tir i za mną tir chcialam uciec i dachowalam. Potem szłam droga w amoku z kierownicą w rękach myśląc że jadę dalej autem. Z wypadku wyszłam cało i dziecko Tak ze. Dziwny sen i co może znaczyć ?
 • ~Emilia (10 Marca 2017, godz. 14:06)

  widzę wypadek dwóch aut ciężarowych w miejscu gdzie mieszkałam jako dziecko. Z jednego auta ucieka facet i kilkoro dzieci, nie chcą mojej pomocy, z drugiego auta facet też nie, dziwny sen...
 • ~Marta (25 Września 2016, godz. 16:34)

  Jadę samochodem na targ do miasteczka. Jestem z moim synem. Kiedy wracam jadąc dość szybko powoduję czołową stłuczkę, bo okazuje się, że zmienił się nakaz ruchu z prawostronnego na lewostronny. Wychodzę z wypadku bez szwanku.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Lekarz Wizyta u lekarza: Wchodzę do gabinetu lekarza dermatologa. Lekarz jest Arabem. Uśmiecha się ale n...
 • Ślub Śniło mi się, że mam ślub kuzynki i jestem na nim wraz ze swoim narzeczonym, z którym mamy bra...
 • Mysz Witam dziś śniły mi się dwie małe myszki. Przytulały się do mnie, były pod moją koszula noc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl