» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Pogrzeb - znaczenie snu

Sennik Pogrzeb

PogrzebOdzwierciedla problemy emocjonalne i ukryte pragnienia. Wśród osób, którym często śni się pogrzeb, pojawia się czasem nerwowość, niepokój i skłonność do depresji. Sen może także świadczyć o problemach w porozumieniu się z rodziną i bliskimi.
Jest on w pewnym sensie wezwaniem, abyśmy przełamali blokady, poprawili relacje ze znajomymi i rodziną, oraz uparcie dążyli do spełnienia swoich marzeń.

Być na własnym pogrzebie - zakończysz coś ważnego. czasem oznaka przygnębienia i złych myśli.

Na cudzym, jeżeli widzisz na nim sporo ludzi - znak osiągnięcia sporych korzyści.

Gdy na pogrzebie kogoś innego widzisz mniej osób - spotka cię trudna praca.

Jeżeli zostaniesz pogrzebany żywcem - dobrobyt w rodzinie.

Jeżeli jest to pogrzeb ojca - poprawią się twoje relacje w rodzinie.

Matki - zaczniesz się o kogoś bardziej troszczyć.

Syna - problemy materialne związane z dodatkowymi wydatkami.

Córki - ostrzeżenie przed kłótnią.

Dziecka - oznaka dobrego zdrowia.

Zwierzaka domowego - przez nierozsądne zachowanie możesz stracić przyjaciela.

Dziadka - bądź uważny, bo możesz zrobić coś niestosownego.

Babci - czujesz się trochę osamotniony i brakuje ci wiernych przyjaciół.

Widok jadącego karawanu - ważne wydarzenie u znajomej osoby.

fot. sxc.hu/photo/36222 , translator
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Karolina (21-02-2017r.) - Snil mi się pogrzeb partnera. W domu pogrzebowym była cała jego rodzina i ja... tylko ja płakałam czulam wielki ból z powodu utraty. Wyszłam z domu pogrzebowego, który był na cmentarzu. Spotkalam tam mamę uśmiechnięta chwilę gadaliśmy ona poszła do domu pogrzebowego a ja po kwiaty. Gdy wróciłam nikogo nie było, a ja byłam zrozpaczona nie mogłam wymusić z siebie słowa.
~Ania (31-01-2017r.) - Śnił mi się pogrzeb brata który już nie żyje, w trakcie pogrzebu gdy wszyscy się z nim żegnali on jakby się chciał obudzić, ale do końca nie mógł i był nie spokojny a wszyscy zgromadzeni się bali żeby nie wstał,
~Michal (15-01-2017r.) - Byłem obecny podczas własnego pogrzebu. Podczas pochówku nie było nikogo poza mną. Widziałem jak zakopują trumnę z mym ciałem. Gdy zakopywano trumnę na wzgórzu nieopodal cmentarza grał jakiś pan na trąbce . Cmentarz był zupełnie pusty nie było na nim żywej duszy.
~Tomasz (8-01-2017r.) - Śniło mi się, że leżałem w trumnie ubrany w biały garnitur. Wokół pełno kwiatów a przy mnie tańczy moja żona, ja próbuje ją powstrzymać, ale nie mogę wstać.
~Asia (21-09-2016r.) - śniło mi się że byłam na basenie i uczyłam się pływać a potem byłam na pogrzebie wujka i tam też był pogrzeb małego dziecka. Potem nagle znalazłam się na polach, gdzie było jakieś wesele. Miałam na nie iść, lecz nie wiem z jakiego powodu nie poszłam.
~Monika (29-08-2016r.) - Śniły mi się przygotowania do pogrzebu mojego nieżyjącego taty. Nie mogłam znaleźć miejsca, gdzie leży. Chciałam do niego dotrzeć i nie mogłam. Chodziłam obok kościoła, bałam się, że go nie znajdę. Rozmawiałam z mamą
~Jadwiga (2-06-2016r.) - Śnił mi się pogrzeb mego teścia a właściwie pochówek. Nie podobało mi się miejsce pochówku wiec postanowiliśmy wykopać teścia i pochować w innym miejscu, ale drugie miejsce tez nie przypadło nam do gustu wiec pogrzebaliśmy z powrotem w miejscu które było wybrane wcześniej przez jego żonę - a macochę mego męża. To wszystko robiliśmy po kryjomu w nocy bez żadnego pozwolenia.
~Anka (23-05-2016r.) - Śniło mi się, że umarłam i są przygotowania do mojego pogrzebu. W pewnym momencie przypomniało mi się, iż nie został wystawiony akt zgonu. Rozmawiam na ten temat z Mamą, która już dawno umarła - mówię Jej, iż należy odłożyć pogrzeb, ponieważ mam być skremowana - a w tej sytuacji po kremacji nikt nie wystawi aktu zgonu.
~Dominika (18-05-2016r.) - Śnił mi się pogrzeb mojej babci która już nie żyje. We śnie miałam świadomość, że nie żyje i uczestniczę ponownie w jej pogrzebie. Siedziałam przy jej trumnie i powiedziałam do sąsiadki, że znowu muszę to drugi raz przeżywać. Płakałam i byłam bardzo smutna, ubrana na czarno.
~Michael (9-03-2016r.) - Miałem wizję pogrzebu ukochanej dziewczyny. Widziałem ją w trumnie. Ludzie płakali, ogarniał smutek. Było ciemno i zimno.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Pogrzeb: Byłam w pracy i dowiedziałem się, że jeden pracownik nie żyje. Na pogrzeb wybrałam się sama z całej pracy. Pogrzeb był w innej miejscowości. Widziałam...
~Ana | 26 Lipca 2021, godz. 7:47r. | Pogrzeb »

Pogrzeb byłego partnera : Widziałam trumnę na cmentarzu, która spuszczana była w ziemie, wiedziałam, że jest w niej mój były partner. Trumna była zamknięta, ale ja czułam, że to właś...
~Joanna | 24 Stycznia 2021, godz. 23:21r. | Pogrzeb byłego partnera »

pogrzeb matki: Umarła moja matka. Załatwiałam formalności pogrzebowe., Właściciel zakładu pogrzebowego składał mi urzędowe kondolencje. Ostro odpowiedziałam, że moja ma...
~Magga | 13 Września 2020, godz. 7:27r. | pogrzeb matki »

Ocena: 4 6 (głosów: 10)

Najnowsze komentarze (42):
 • ~Gość (15 Grudnia 2022, godz. 2:06)

  Niedawno zmarła mi mama. Dzisiaj, prawie tydzień po pogrzebie śniło mi się, że nie zdążyłam na Jej pogrzeb. Przybiegłam w ostatniej chwili gdy ludzie już wychodzili z Kościoła. Rozpłakałam się i pytałam najbliższych dlaczego nikt do mnie nie zadzwonił i nie ponaglił.
 • ~Ewelina (10 Lipca 2022, godz. 15:44)

  Dzień dobry, śnił mi się pogrzeb nieznanej osoby, jakbym ją znała, ale jednak nie znałam. Jakby trumna była już na grobie, ale nie w grobie i z tego grobu przeniesiono te trumnę z powrotem do kościoła na msze i poszłam jakby do przodu, a ktoś tylko wspomniał gdzie ja tu idę. Odpowiedziałam, że ja znam tę osobę, odpowiedział ok, ale prawda jest taka, że ja nie znałam tej osoby, nie miałam bladego pojęcia kto to jest. Bardzo proszę o pomoc...mam ostatnio różne sny i w ogóle niektóre mają takie znaczenie, że się spełniają np. kilka dni temu śnił mi się los na loterii, nie lotek, ale jakiś los wylosowany, na którym pisało moje imię i nazwisko i nr niemieckiego mojego konta i że wygrałam główną wygraną, ale ta główna wygrana była niska jakieś 45 euro. Może na drugi dzień złodzieje ukradli mi z konta 550 zł, tak więc sny mi się jakoby spełniają. Będę wdzięczna za interpretację tego pogrzebu. Z góry dziękuję.
 • ~Gość (1 Kwietnia 2021, godz. 13:18)

  Dziś śniło mi się, że moja babcia miała 2 pogrzeb i wykopywali ją po dwóch latach. Pogrzeb był na nowo, jakby nic się nie stało (moja babcia nie żyje od 7 lat), co to oznacza?
 • ~Gość (4 Marca 2021, godz. 20:37)

  Stałam w grupie osób czekających na pogrzeb mojego męża, którego pochowałam 7 miesięcy temu. Jedna kobieta, siostrzenica, ubrana była w jaskrawoczerwoną, pomarańczową pelerynę z kapturem na głowie. Raptem wszyscy się rozeszli, a ja zostałam sama. Zaczęłam iść
  na pogrzeb, ale nie wiedziałam, w którym kościele. Idąc zobaczyłam 2 kuzynki w kawiarni przy kawie i ogromnej ilości ciastek. Przypomniałam im o pogrzebie. One powiedziały, że muszą zjeść ciastka. Obudziłam się.
 • ~Gość (22 Lutego 2021, godz. 22:16)

  Śnił mi się tata, który naprawdę nie żyje już 11 lat. Sen był o tym, że umarł i przygotowaliśmy się do pogrzebu, chodziłam ze zniczami, płakałam. Tata nie był w trumnie lecz w pierzynie 😮 i nagle się obudził i bardzo się ucieszyłam.
 • ~Gość (8 Lutego 2021, godz. 13:17)

  Śnił mi się pogrzeb osoby, która wyrządziła mi dużą krzywdę i nie poniosła do tej pory żadnych konsekwencji. Było to o tyle dziwne, że ja z nią rozmawiałam, ludzie zgromadzenie czekali, powiedziałam do tej osoby, że czekają na nią i chyba powinna już pójść.
 • ~Gość (4 Grudnia 2020, godz. 7:48)

  Dzisiaj mojemu mężowi śniło sie, że odwiedza cmentarz, gdy doszedł do grobu, okazało się że to mój. Nie mogę znaleść interpretacji?
 • ~Ania (13 Czerwca 2020, godz. 10:06)

  Śnil mi sie pogrzeb mojej niezyjacej babci. Na pogrzebie byla moja przyjaciolka ze swoją już niezyjacą babcią... ja nie moglam w szafie znalezc czarnej sukienki, ktora by pasowala na ta sytuacje(wkoncu znalazla sie za szafa).
 • ~EDDI (11 Czerwca 2020, godz. 7:12)

  Snil mi sie pogrzeb mojej juz dawno zmarlej Mamy. Pamietam tylko, ze ona gdzies lezala nie jestem pewna czy w trumnie ale próbowala otworzyc oczy. Otworzyla ja ale zaraz te zmeczone powieki znowu jej opadly. A mnie przeszla przez mysl (w snie) ze ona moze jeszcze zyje. Tyle tylko z tego snu pamietam. W nocy z niepokojem sie obudzilam. Prosze o interpretacje tego snu.
 • ~Gość (19 Listopad 2019, godz. 10:28)

  Śniło mi się że widziałam miejsce na trumnę, wazony świece a my z siostrą mama i rodzina doszliśmy do babci potem słabo mi się zrobiło i wolali moje imię,,,,, trzy razy potem obudził mnie mąż
 • ~Gość (14 Lipca 2019, godz. 9:23)

  Śniła mi się córeczka której nie mam (mam syna) taka mała roztańczona, wesoła, a za chwile jej biała trumienka już zamknięta ale wiedziałam ze jest tam w środku. Nie chciałam oddać trumny, byłam zrozpaczona.
 • ~Barbara (27 Listopad 2018, godz. 10:32)

  Drugi raz juz mi sie sni sen, ktory zawiera podobna tematyke. A wlasciwie w pierwszym snie przyszla wiadomosc, ze zmarl moj dziadek (w rzeczywistosci poltora roku temu zmarl, nie mielismy z nim dobrych relacji,wlasciwie onnie chcial, ogole tez klocil sie i z rodzina i krewnymi). Jednak we snie zajelam sie jego pogrzebem, bylam zrospaczona. Plakalam duzo. Ale pogrzeb byl bardzo skromny, nikt nie przyszedl i w koscielenas spotkal ksiadz (kobieta) i szeczesliwa nas pozdrawiala. Zobaczylam obok swego meza ktory trzyma malenkiego dziecka w bialym uroczystym stroju, rozplakalam sie i przerwalam mowe ksiedza, mowiac, ze to jest pogrzeb a nie chrzest.

  Drugi sen mial podobny sens, tylko ze moja znajoma chrzcila dziecko, i sie dowiedzialam, ze chrzest byl przerwany bo zmarl jej ojciec i teraz wszyscy zajeli sie pogrzebem.

  Prosze o pomoc w interpretacji snow. Czy maja cos wspolnego?
 • ~Kucia92 (3 Października 2018, godz. 10:27)

  Jakiś czas temu zmarł mój znajomy. Byliśmy na pogrzebie, wszystko jak się należy... Ostatniej nocy śnił mi się pogrzeb... Jego brata.. gdy już go chowali zmarły znajomy stal praktycznie obok mnie. A gdy wracaliśmy z cmentarza pamiętam rozmowę z moim chłopakiem. - myślisz że pochowali go razem z bratem ? - nie wiem. Napewno gdzieś w tamtym miejscu.
 • ~Gość (27 Czerwca 2018, godz. 8:48)

  Śniło mi się, że szykowałam się na pogrzeb babci którą już nie żyje.
 • ~Gość (27 Czerwca 2018, godz. 8:46)

  Śniło mi się że szykowałam się na pogrzeb babci którą już nie żyje
 • ~Gość (26 Maja 2018, godz. 4:44)

  Snil mi sie pogrzeb mojej mamy bylo na nim duzo rodziny jak juz bylo ostanie porzegnanie kazdy podchodzil i sie z nia zegnalja jak sie zegnalam zobaczylam ze leca jej lzy i po woli zaczela sie poruszac widzialam to tylko nie wiem dlaczego kazdy jak podchodzil zskrywal ja koldra ona otworzyla oczy miala bardzo zakrwione patrzyla sie na mnie rozbila sie coraz bardziej zla chwycila mnie za reke i ciagnela mnie do siebie i obudzilam sie
 • ~Frugo (31 Marca 2018, godz. 9:23)

  Śniły mi się przygotwania do pogrzebu a raczej załatwianie formalności związanych z pogrzebem mojej teściowej, ktora juz nie zyje od jakiegos czasu.
 • ~Kasia (13 Marca 2018, godz. 8:42)

  Snilo mi sie ze moj zmarly brat ozyl i byl zadowolony a wszyscy chcieli go znow pochowac i kazali mu sie polozyc do trumny i on tak zrobi i zamkneli ja a ja balam sie ze sie udusi. Wszystko dzialo sie w kosciele
 • ~D (5 Marca 2018, godz. 2:20)

  Śniły mi się przygotowania do pogrzebu matki, która w samym śnie się nie pojawia. Jedyne co to stale płakałam i zapomniałam poinformować innych o pogrzebie. Nic więcej.
 • ~Aga (22 Stycznia 2018, godz. 8:46)

  Mi śnił się pogrzeb mamy mojej koleżanki ze szkoły, z którą nie mam już blizych relacji.

  Było dużo ludzi nawet takie słowa padły we śnie.
  Ogólnie dużo smutku. Sporo osób było w jasnych ubraniach.
 • ~Niespokojna (10 Stycznia 2018, godz. 22:14)

  Śnił mi się pogrzeb ojca z którym nie mam więzi emocjonalnej. Wręcz nienawidziłam go gdy byłam dzieckiem,nastolatką. Mam w tej chwili 41 lat. Dziwne w tym śnie było to ze ojciec miał głowę ale uciętą. Odwiedzam rodziców ale z czystego szacunku dla starszych.
 • ~D. (14 Grudnia 2017, godz. 20:50)

  sen powtarza się już od tygodnia, śni mi się mój własny pogrzeb, jedyną osobą która stoi nad trumną i płacze jest mój były partner z którym próbuje odbudować relacje.
 • ~Ania (5 Grudnia 2017, godz. 8:42)

  Śnił mi się pogrzeb mojego taty, który jeszcze żyje, na pogrzebie siostra dawała mi pięniadze.
 • ~klaudia (25 Listopad 2017, godz. 20:34)

  Śnił mi się pogrzeb mojej siostry ciotecznej która sama go wyprawiała a umrzeć miała następnego dnia. W pogrzebie uczestniczyła cala rodzina. Dodam jeszcze ze moja siostra wyglądała na 10 lat młodsza.
 • ~Ewelina (24 Października 2017, godz. 7:16)

  Śnił mi się dziadek, który wczoraj był pochowany. Wszystko było identycznie jak na wczorajszym pogrzebie. Stałam przy trumnie dziadka z rodziną ...
  Jedyna zmiana, że przyszli moi kuzyni a gdy wchodzodzili zrobiło się jasno od otwierajacych się drzwi.
 • ~Mariola (21 Października 2017, godz. 8:19)

  Śnił mi sie pogrzeb mojego zmarłego teścia, siedziałam w kościele gdzieś z tyłu widziałam mojego męża który bardzo płakał ale nie słyszałam nic oprócz śpiewu chóru.
 • ~justA (20 Sierpnia 2017, godz. 7:07)

  Śnił mi się pogrzeb babci która żyje. To było coś okropnego nie wiem czemu tak we śnie postawiłam nie było księdza nie było żadnej mszy nawet nie była babcia ubrana w ubrania które na śmierć się zakłada czyli nowe rodzina nie została powiadomiona rodzina o śmierci. Została jakby pochowana z dnia na dzień dziś umiera jutro pogrzeb żadnego pożegnania rodziny nie było.
 • ~Bogdan (15 Sierpnia 2017, godz. 7:22)

  Śnił mi się pogrzeb kolegi z dzieciństwa i na tym pogrzebie próbowałem namówić innych kolegów żeby przyznali się że go zabili ale bez rezultatu
 • ~Beata (11 Lipca 2017, godz. 15:48)

  Śnił mi sie pogrzeb mojego nieżyjącego ojca, był chowany w trumnie, przerwałam pogrzeb, ponieważ Tata chciał być spopielony i pochowany w urnie. Co to moze znaczyć?
 • ~Donna (10 Lipca 2017, godz. 17:14)

  Śniło mi się że byłam na mszy pogrzebowej mężczyzny który leżał bez trumny w garniturze.. Ten mężczyzna się ocknął, był półprzytomny oczy ledwo otwarte, białka czerwone. Stoczył się ze stojaka na trumnę i siedział w ławkach miedzy mną a jakąś Panią o którą się oparł bo tracił przytomność.. Zaczęto się za niego modlić, mówić "Zdrowaś Maryjo" żeby ten mężczyzna podczas modlitw zasnął i już odszedł na inny świat. Modlitwy działały, mężczyzna zasypiał. To miało miejsce w kościelnej kaplicy, na tej mszy było sporo ludzi. I ksiądz który jechał z wozkiem rozdawał świeczki i ja nie chciałam wziąć ale powiedział mi że jak nie wezmę to bedzie rezerwacja, to jednak wzięłam dwie swieczki, które przypominały we śnie parówki..
  Byłam przerażona tym snem..
 • ~Dorota (26 Kwietnia 2017, godz. 10:19)

  Dziś śnił mi się pogrzeb mojego szwagra. Kościół był bardzo stary duży a w nim mnóstwo ludzi. Była jego żona, jego rodzice a moi teście i wiele innych ludzi, był mój mąż koło mnie ale potem zginął. Był też jego synek w białej kurtce i białej czapce. Jak go wprowadzili do kościoła siedziałam za jakimś filarem i Łukasz jego synek mały ma 1,5 roku był koło mnie. Żona zmarłego poprosiła żebym się nim zaopiekowała i zaczął ze mną chodzić po tym kościele i tam w trumnie był szwagier leżał w odkrytej trumnie a obok niego jeszcze dwóch obcych ludzi zmarłych. Okazało się, że to jakaś zbiorowa msza pogrzebowa. Mały Łukaszek chciał do taty a ja wzięłam go na kolana i nie dałam żeby podszedł do szwagra, który był w trumnie. Po mszy żona zmarłego wzięła ode mnie synka a ja zaczęłam zastanawiać się gdzie jest mój mąż. spotkałam też wśród wychodzących moje cioteczne rodzeństwo, które nie mają nic wspólnego z moim szwagrem a przyszli na pogrzeb i oni mi powiedzieli że on zginął tragicznie bo spadł na jakiś drut jak ścinał żywopłot żeby dorobić. Po tym ja się zagubiłam i nie mogłam już znaleźć nikogo bliskiego nie wiedziałam gdzie jestem i jak mam trafić na cmentarz. Proszę o pomoc w interpretacji snu.
 • ~Paula (12 Kwietnia 2017, godz. 14:18)

  Śniło mi się dzisiaj, że jestem we wnętrz jakiegoś pomieszczenia, gdzie wsadzano trumnę. Trumnę z dzieckiem. Potem nagle znalazłam się na zewnątrz. Wiedziałam że zostało tam pochowane dziecko. Zaczęłam płakać i obudziłam się płacząc.
 • ~Otis (7 Kwietnia 2017, godz. 11:16)

  Śnił mi się pogrzeb 3 nie znanych mi dziewczyn , prawdo podobnie zostały zamordowane. Uczestniczyłem w kondukcie pogrzebowym, tzn najpierw jechały karawany , każdy wiózł jedną trumnę, było bardzo dużo ludzi , na końcu jechał za nimi autokar w którym byłem Ja. Siedziałem ze znaną mi osobą z dalszej rodziny i rozmawiałem o śmierci tych dziewczyn.
 • ~Klaudia. (14 Marca 2017, godz. 7:01)

  Śnił mi się pogrzeb mamy... w kościele było bardzo dużo ludzi, ja wchodziłam jako pierwsza. Gdy msza się zaczęła, mama wstała i zaczęła tańczyć, później biegała i bawiła się ze wszystkimi....
 • ~Paulina (13 Marca 2017, godz. 12:28)

  Śnił mi się pogrzeb babci i dziadka, ale też zmarły (nie wiem kim i=on był). Leżał ubrany na czarno i ruszał nogami... każdy mówił,że to kości i u zmarłych to normalne. Później pogrzeb babci, przywieźli ją do kaplicy, poszłam się pomodlić, a w tym czasie babcia usiadła w trumnie. przestraszyłam się i uciekłam, każdy tak samo mówił,ze to kości i jest to normalne... Te osoby który mi się śniły, że jest ich pogrzeb już nie żyją...
 • ~kosiłapci (19 Stycznia 2017, godz. 22:52)

  śniło mi się, że moje życie dobiegło końca i musiałam zostać pochowana żywcem. Nikt nie chciał mnie zabić czy zrobić krzywdy, miałam się położyć w ziemi i zostać zakopana w pełni świadoma. Nie mogłam się z tym pogodzić i strasznie rozpaczałam. Próbowałam to zatrzymać i udowadniać, że mogę jeszcze żyć.
 • ~Kate (9 Września 2016, godz. 22:16)

  Wczoraj śnił mi się pogrzeb i wesele w jednym ... Dziwne to było ponieważ wesele odbywało się na cmentarzu miedzy grobami w tym samym czasie co pogrzeb. Jedni ludzie płakali drudzy śpiewali i świetnie się bawili ale wszyscy razem i co ciekawe ... Wszyscy pili, jedni ze szczęścia drudzy z rozpaczy, ale siedzieli razem i pili ..
 • ~Ewa (28 Czerwca 2016, godz. 17:10)

  Śnił mi się pogrzeb syna, ja go nie widziałam ale wiedziałam, że w białej trumnie on tam jest. Ksiądz odprawiał msze, było pełno ludzi w kościele ja byłam na czarno i co chwila wychodziłam z kościoła.
 • ~Mika (18 Maja 2016, godz. 14:16)

  Śniło mi się dziś ,że byłam na pogrzebie mojej babci (która już nie żyje) i we śnie również wiedziałam ,że nie żyje i ,że jestem po raz drugi na jej pogrzebie...
 • ~Ewelina (16 Maja 2016, godz. 6:29)

  Śnił mi się pogrzeb znanej osoby która już dawno nie żyje

  A nawet miałam z nim syna Antosia a ja byłam zmarłego kochanką

  Tylko ze Ja rzeczywiście nie mogę być w ciąży!!
  Osoba której był pogrzeb była bardzo ceniona w Polsce
 • ~Dawid (8 Grudnia 2015, godz. 6:59)

  Dokładnie nie wiem gdzie się odbywała "cala akcja". Było pełno ludzi, gdy chowano moją matkę. Sen trwał bardzo krótko, po czym się obudziłem i nie mogłem zatrzymać łez, we śnie już zacząłem płakać. Czy to była oznaka czegoś, czego bym nie chciał? Dodam, że moja mama nadal żyje i ma się dobrze
 • ~K. (30 Grudnia 2014, godz. 17:35)

  Od około 1,5 tygodnia średnio co drugi dzień śni mi się pogrzeb kogoś z rodziny:babci, dziadka, kuzyna itd.Zawsze kogoś innego. Sęk w tym, że nie obserwuję tego pogrzebu jako ceremonii tylko wiem, że muszę na niego iść bo się niedługo zacznie. Nie widzę żadnych symboli czy przedmiotów mówiących o pogrzebie lub śmierci, po prostu wiem, że dana osoba umarła i muszę pójść na pogrzeb przepełniona smutkiem i czasem rozpaczą. Nie wiem co mogą oznaczać te sny, ale w mojej rodzinie sny często się spełniają, dlatego proszę o pomoc w interpretacji.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Chmury Śniły mi się piękne rozświetlone chmury, na których były wypisane różne litery, nie dające...
 • Miotła Śniła mi się ciocia, która już nie żyje, zamiatała miotłą swoje mieszkanie. Jak ją zapyta...
 • Uciążliwa guma do żucia Ten sen również mnie nawiedza. Po przeczytaniu waszych komentarzy oraz odczuć doszłam do przemy...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl