» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Pies - znaczenie snu

Sennik Pies

PiesSymbolizuje osobę wierną, uczciwą i zaufaną. Według senników zapowiada szczęśliwą przyjaźń, która może trwać przez długi czas. Czasem sen pozwala nam zrozumieć, że nawet mimo beznadziejnej sytuacji możemy liczyć na czyjąś pomoc.
Jeżeli podczas spotkania z psem odczuwamy zagrożenie, to taki sen może dla nas oznaczać komplikacje rodzinne i kłótnie.

fot. sxc.hu/photo/1409440 , 4score
Interpretacje internautów:

Pies genetycznie spokrewniony jest z wilkiem. Jako zwierzę udomowione głównie ze względu na zapewnianie bezpieczeństwa, pomoc przy polowaniu, pilnowaniu dobytku oraz towarzystwo, symbolicznie łączy się z energią opiekuńczości, wierności i przyjaźni.
W mitologii skojarzony ze światem zmarłych – Cerber, tym co niewidzialne, ukryte. Strzeże tajemnicy i prowadzi dusze w miejsce ich nowego pobytu.
Łączy się z symboliką stróża, wartownika, opiekuna, często jest strażnikiem tajemnicy, rzuconej klątwy lub skarbu. Węch psa, który stanowi jego najczulszy zmysł, pozwala przewidzieć przyszłość i rozpoznać sprawy teraźniejsze, dlatego też symbolicznie pies staje się orędownikiem prawdy, rozpoznania, racjonalizmu, przewidywania i ludzkiego rozsądku.
Jest opiekuńczy i wierny jak matka. Jego przywiązanie, miłość są stałe i bezinteresowne, dlatego nie należy się z nim droczyć.
Przynależąc do świata zwierząt, pies łączyć się może również ze światem instynktów, które drzemią w śniącym. Będą to instynkty związane z potrzebą bezpieczeństwa i opieki. Mogą wskazywać na agresję wywołaną strachem o własne terytorium, dobra lub bliską osobę.


Piękny, rasowy pies – wskazuje na bliskiego przyjaciela, który jest lojalny i wierny.

Kundel – szczęśliwy omen, oznacza wierność, ufność, przywiązanie i szczęśliwe chwile spędzone z bliską osobą, przyjacielem.

Rasowe szczeniaki – początek wielkiej miłości lub wspaniałej przyjaźni. Wszystko zależy do ilość szczeniaków.

Biały pies – idealnie szczęśliwy związek, ale także szczera przyjaźń. Oznaka ochrony dobrych duchów, może wskazywać duchowego opiekuna.

Czarny pies – zdrada ze strony ukochanej osoby lub przyjaciela. Często pojawiając się w snach, symbolizuje niepowodzenia, fatum i klęski. Strażnik klątwy.

Rudy pies – bardzo dobra wróżba w związkach uczuciowych, ciepłe uczucia, poczucie bezpieczeństwa.

Agresywny lub smutny pies – jeśli to twój pies – wykazujesz dystans lub wrogość wobec przyjaciela lub bliskiej osoby, jeśli cudzy – przyjaciel tym razem cię nie wesprze, przygotuj się na chłód i oschłość.

Martwy pies – śmierć uczucia lub przyjaźni, utrata zaufania.
Drażnienie obcego psa – niefrasobliwie wkraczasz na czyjeś terytorium, przekraczasz dozwolone granice; niebezpieczeństwo wynikające z ignorancji.

Jeśli obcy pies łasi się do ciebie – zapowiedź zdrady.
~K.K.

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Karolina (7-02-2017r.) - Stałam przed wejściem do pracy. Gdy nagle uświadomiłam sobie, że do pracy przyszłam z czarnym psem, a dokładnie z czarnym cocker spanielem na czerwonej smyczy. Pies był miły i towarzyski, nie był wrogo nastawiony do mnie, ani do otoczenia. Miałam wewnętrzną potrzebą,aby był ze mną- nie umiem tego wytłumaczyć, ale przy nim czułam się bezpieczna. Weszłam z nim do biura, gdzie zlecono mi czynności zawodowe na mieście. Pies cały czas siedział przy mojej nodze, uważnie obserwując otoczenie. Poszedł ze mną do wszystkich miejsc, w których miałam wykonać swoje obowiązki zawodowe. Nie przeszkadzał, nie szczekał, po prostu był przy mnie i dzięki niemu czułam się lepiej, bezpieczniej.
~Majka (24-01-2017r.) - Śniło mi się, że byłam w największym miejscu na świecie. Było pełno jezior, małych wodospadów wokół tego droga która zaprowadziła mnie wraz z bratem i bratową do domku w środku lasu. Było tam pusto ale w pewnym momencie zaczął piszczeć pies który był zamknięty za drzwiami. Po wypuszczeniu bo okazało się ze jest brudny gdy go umyłam okazało się że jest biało-brązowy. Trochę gryzł, ale bratowa uznała że on nie jest zły tylko nie okrzesany.
~Anita (24-01-2017r.) - Śniło mi się że po podwórku u mojej cioci biegały nasze psy, jeden duży owczarek niemiecki a drugi mały york. Szczekały głośno i musiałam je odgrodzić siatką, ale ten mały pies się pod tą siatką przecisnął.
~Gabriela (18-01-2017r.) - Stałam na łące z pistoletem w dłoni, prawdopodobnie był to wieczór, ponieważ wokoło było ciemno. Przede mną znajdowały się trzy psy, dwa dorosłe owczarki niemieckie, oraz jeden młody, szczeniak. Wszystkie trzy były naprawdę piękne. W pewnym momencie po prostu strzeliłam do jednego. Była to suka, nie wiem dlaczego po prostu mam takie przeczucie, że to była suczka. Później poczułam się niczym przeniesiona w inne miejsce, znalazłam się na tej samej łące, ale wyrzucona w innym miejscu. Widziałam czarnego, wielkiego psa rasy pitbull, który łypał na mnie groźnie, a z jego pyska kapała piana. Był uwiązany na łańcuchu, który praktycznie się zrywał. Nie jestem pewna, czy wystrzeliłam ze strachu, czy może dla zasady. Ponieważ później jeszcze przez kilka razy strzelałam mimo, że pies był już martwy.
~Ella (15-01-2017r.) - We śnie, to był mój pies. W rzeczywistości mam innego. Był średniej wielkości i biegał między ludźmi. Ktoś mi zwrócił uwagę, że mój pies ma wszy na boku, które były duże i bardzo widoczne, że trzeba go złapać i oczyścić mu ten bok. Zaczęłam go łapać. Gdy już złapałam, niosłam go do weterynarza. Wówczas odwrócił głowę w moją stronę i ugryzł mnie w rękę. Poczułam ból. Chciałam poprawić trzymanie go i wówczas ponownie mnie ugryzł w drugą rękę. Wtedy moja córka przyniosła od naszego prawdziwego psa smycz a jakaś pani założyła mu kaganiec. W tym momencie się obudziłam.
~Lukasz (9-01-2017r.) - Byłem w jakimś mieszkaniu na szóstym, może ósmym piętrze. Nagle pies, prawdopodobnie wilczur wziął rozbieg i wyskoczył przez okno zabijając się. Jego martwe ciało zostało przykryte sianem, choć większość jego ciała wpadła do studzienki kanalizacyjnej. Siano było zmieszane z krwią.
~Katharos (4-01-2017r.) - Wyszłam przed zakończeniem z przyjęcia, szukając samochodu zauważyłam pięknego dużego rasowego czarnego psa, który odprowadził mnie aż do samochodu, po czym zaczął szczekać i lekko musnął moją dłoń. Weszłam do auta i pojechałam.
~Barbara (26-11-2016r.) - Balkon w bloku. Na balkonie leżą 2 ładne psy rasy wilczur. Przed nimi wycieraczka plastikowa czarna z czerwonymi wstawkami. Dosyć gruba. Na przeciwko nich kucam ja. Sąsiedzi mają pretensje, że psy robią kupę na wycieraczkę i śmierdzi. Boję się o nie, że im się coś stanie. Do bloku wchodzi ładna kobieta. Blondynka o kręconych włosach. Uśmiechnięta ale częściowo szyderczo. Wiem, że to ona ma pretensje o psy.
~Barbara (5-11-2016r.) - Byłam w jakimś domu z ludźmi których nie pamiętam , staliśmy przed zamkniętym oknem patrząc na podwórko , nagle osoba która była na zewnątrz ( nie widziałam twarzy ani czy to mężczyzna czy kobieta ) rzucił(a) bezwładnym , martwym ciałem czarnego psa w okno przed którym stałam . Usłyszałam dźwięk tłuczonej szyby, ale nie nie została wybita tylko mocno popękała .
~Majka (4-10-2016r.) - W śnie mój pies ubrany w bluzę z kapturem przyszedł do prywatnej kliniki, aby odwiedzić moją siostrę po operacji nosa. Znikąd przyjechała również moja ciotka ze Śląska z kuzynką, swoją matką i mężem, z którym jest w bardzo złych relacjach.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wściekły pies i balsam do ciała: Byliśmy na podwórku szkoły, która teraz była naszym domem, z bratem, siostrą i bratem ciotecznym, kolegą brata na skuterze i babcią. Każdy z nas dosiadał...
~Maria | 10 Lutego 2016, godz. 7:12r. | Wściekły pies i balsam do ciała »

Dwa psy potrącone na drodze.: Jechałam szybko samochodem chyba autostradą. Minęłam leżącego spokojnie owczarka niemieckiego czarnego z szarymi łapami na poboczu, wyglądał na potrącon...
~Ela | 18 Maja 2015, godz. 12:05r. | Dwa psy potrącone na drodze. »

Pies: Byłam na hali sportowej w mojej podstawówce i było tam mnóstwo ludzi. Nie wiedziałam z jakiej okazji się tam zebrali. Następnie jakaś pani powiedziała ze ma dl...
~Kaja | 5 Kwietnia 2015, godz. 17:02r. | Pies »

Ocena: 4.31 6 (głosów: 29)
Podobne sny: Ogier, Muł, Skorpion, Pierze,

Najnowsze komentarze (33):
 • ~justyna (20 Czerwca 2017, godz. 6:24)

  Mi śniło się, że widzę psa w ciąży ..
 • ~natka (24 Maja 2017, godz. 20:20)

  Śniło mi się, że śpię i po lewej ręce liże mnie pies. Później pies zaczął ciągnąć kołdrę aby mnie przykryć.
 • ~Daniel (22 Maja 2017, godz. 8:26)

  Śniło mi się molo , a na nim leżał spokojnie tak jakby czekał na mnie mój nie żyjący już pies , sunia za którą tęsknie, była ze mną 12 lat , była dla mnie wyjątkowa.
 • ~Anonim (21 Maja 2017, godz. 13:38)

  Miałam sen, że był w nim mój ukochany pies i jakiś inny młody powiedzmy szczeniak. Musiałam oddać mojego psa i zabrać tego drugiego, ale ja za żadne skarby tego świata nie chciałam go nikomu oddać. Co może znaczyć "odejście" mojego psa i przyjście nowego?
 • ~Mateusz (3 Maja 2017, godz. 11:03)

  Zawsze mam dziwne sny, ale takiego się nie spodziewałem. Śniło mi się ze stałem przy drodze na której był zakręt z górki, miałem przy sobie dwa psy z lewej biały pies a z prawej owczarek niemiecki(owczarka znam bo jest to pies znajomej). Droga była pusta, więc ten owczarek coś węszył na środku drogi, nagle w pewnym momencie zrobił się wielki napływ samochodów, kierowcy byli bardzo agresywni i szybko jeździli chciałem wejść na ulicę, ale nikt nie chciał mnie wpuścić. Nagle biały pies wskoczył pod auto i w tym samym czasie tego owczarka też potrąciło auto ja stanąłem na środku i na początku nie wiedziałem do którego podejść, wybrałem owczarka uklęknąłem przy nim i zacząłem krzyczeć i płakać, gdy podniosłem wzrok był przede mną radiowóz i dwóch policjantów.
 • ~śniącawdzień (17 Kwietnia 2017, godz. 8:00)

  W byłym, rodzinnym domu było dużo ludzi oraz czyjś duży pies. Wskoczył mi na plecy, czułam jego oddech i czytałam w jego myślach. Chciał się ze mną zaprzyjaźnić, ja czułam ogromny strach, z tego strachu powiedziałam, że się zgadzam. Z tym psem na plecach cały czas intensywnie szlochałam, mam wrażenie, że szlochałam też naprawdę i ze szlochem obudziłam się, Gdy otworzyłam oczy po przebudzeniu się, były suche, ale nadal wszystko pamiętałam.

  (Z domem mam bardzo złe wspomnienia, psy były tam obecne w moim życiu w złym sensie, żaden nigdy mnie zaatakował).
 • ~PoProstuWilk (24 Marca 2017, godz. 20:58)

  Przed wczoraj mama spytała co mi się śniło gdyż bardzo krzyczałam i rzucałam się przez sen. Mam suczkę którą dostałam gdy miała 2 dni (tak wcześnie gdyż jej matka zmarła przy porodzie) tego roku w maju skończy już 12 lat. Jestem do niej bardzo przywiązana, zwłaszcza iż jestem z osób które wolą zwierzęta od ludzi, Wygląda identycznie jak owczarek niemiecki lecz jest dużo mniejsza, jest to mieszaniec. Tej nocy ,śnił mi się szczeniak. Do póki nie odtworzyłam w głowie snu o poranku nie wiedziałam co to było za szczenię.. Przez cały sen uciekałam z tym małym psiakiem w dłoniach. Parę razy mnie złapano i torturowano wtedy, raz nawet wykorzystano seksualnie, jednak za każdym razem się nie poddawałam i uciekałam z tym maleństwem. Komuś bardzo zależało na tym by mi go odebrać a mi na tym by był ze mną i by go chronić. Chwilę przed obudzeniem się,siedziałam oparta o jakąś ścianę i głaskając szczeniaczka przyglądałam mu się, gdy na mnie spojrzał, uśmiechnęłam się i powiedziałam "Wyglądasz jak ona." I wtedy ponownie ktoś chciał ją wyrwać z moich objęć lecz w tym momencie już się obudziłam. Było to szczenię mojej suczki. Czy jest osoba która mogła by pomóc w interpretacji tego snu ?
 • ~Teresa (22 Marca 2017, godz. 14:21)

  śnił mi się pies martwy, na sierści miał rany co to znaczy.
 • ~Magda W (19 Marca 2017, godz. 3:43)

  Śniło mi się, że byłam w pracy, (Jestem kontrolerem, mam pod sobą 20 osób zarówno kontraktowych jak i zatrudnionych przez agencje). Dziewczyna, która pracuje jako kierowniczka tej agencji stała z brązowym, małym Yorkiem na rekach, cały czas go głaskała. W pracy nie można mieć zwierząt. Kiedy poszlam zglosic menadzerowi, ze w pracy jest pies, ten zupelnie mnie sie tym nie przejal. Zdenerwowana rzucilam jakims przedmiotem i zrezygnowalam z pracu. Wychodzac z budynku firmy spotkalam glownego szefa i innego menadzera, ktory kazal mi przemyslec sprawe, uspokoic sie i wyslal na tygodniowy urlop.
 • ~Edward (10 Marca 2017, godz. 14:03)

  jesteśmy u brata na wsi na jego podwórku. Nagle słyszymy jak coś przy studni załomotało. Dobiegam do studni i widzę jak od niej uciekają wydry a w studni pływa smycz na której był uwiązany jego pies i coś z tą smyczą. Dla brata powiedziałem, że to jego pies utopił się chcąc złapać wydrę.
 • ~mela (7 Marca 2017, godz. 11:30)

  Ostatniej nocy przebudziłam się podczas przekręcania z jednego boku na drugi i zauważyłam, że w kuchni, z której wchodzi się do mojej sypialni przy samum progu siedział nieruchomo pies. Początkowo myślałam, że mi się tylko wydaje, ale spojrzałam drugi raz i nadal go widziałam. Wiedziałam,że był to pies, którego mieliśmy w tym domu parę lat temu i którego wszyscy lubili, a najbardziej moja mama, która już nie żyje. Pies był biały w takie rudo-brązowe łaty. Co może to oznaczać?
 • ~Marta (28 Lutego 2017, godz. 21:03)

  Śniło mi się, że byłam gdzieś na ulicy, obok chodził sobie mój pies. Po chwili podszedł jakiś mężczyzna wziął mojego psa na ręce i uciekł z nim. Odnalazłam tego mężczyznę i chciałam odzyskać psa, ale on nie chciał mi go oddać mówiąc że go kocha jak członka swojej rodziny. Pies był piękną wyczesaną sierść (dłuższą niż w rzeczywistości, wyglądającą jak włosy). Wykradłam od niego tego psa i na tym zakończył się mój sen.
 • ~Aleksandra (21 Stycznia 2017, godz. 8:19)

  Bardzo chudy, biały pies wyglądający na martwego, tak przeraźliwie chudy leży przy dziecku 3 letnim, wyglądającym na martwe. Leżą na ulicy z wysokimi ceglanymi domami.
 • ~Sonia (18 Grudnia 2016, godz. 9:30)

  Mój zmarły niecały rok temu tata podjechał pod dom autem, wyszedł z niego z owczarkiem niemieckim na smyczy... tato poszedł do swojego mieszkania a pies znalazł się u mnie... był głodny, ale nie chciał jeść z misy tylko z ręki. Z łapczywości złapał mnie za palce, ale nie czułam żadnego bólu ani strachu co dziwne, bo w rzeczywistości w dzieciństwie zostałam pogryziona przez takiego psa i tata go uśpił, od tamtej pory omijam je szerokim łukiem i się ich boję.
 • ~Jula (14 Września 2016, godz. 7:37)

  Miałam dziś sen, że znalazłam w lesie psa którego ktoś próbował żywcem zakopać. Okazało się jednak, że pies jeszcze żyje i udało się go uratować. Przygarnęliśmy go. Pies był bardzo chudy, brązowy. Co to może oznaczać....? Proszę o pomoc
  Jestem w trudnej sytuacji życiowej.
 • ~Lisek (1 Września 2016, godz. 17:06)

  Śniło mi się, że byłem gdzieś w opuszczonych, zdewastowanych ciemnych budynkach,stojących w zarośniętych lesie, krzakach. Szukałem swojego psa i nie mogłem go znaleźć. Znaleźli ludzi jakiegoś psa, ale okazał się nie mój bo miał długi ogon. Zacząłem głośno nawoływać psa i w końcu usłyszałem skomlenie. Wyciągnęliśmy z jakimiś ludźmi psa z zagraconej piwnicy (maszynowni), zabłoconego w szlamie. Zacząłem go myć i po całkowitym umyciu okazało się, ze to moja suczka Diana wyżeł fołsek. Była bardzo słaba i obiecałem, że zaraz pojedziemy do weterynarza i doprowadzimy ją do zdrowia.
 • ~Bruderka (21 Lipca 2016, godz. 0:43)

  Mój pies stał na małej górce i patrzał jak z płaczem go wołam bo szło wojsko źle do nas nastawione i jechał czołg kiedy już celowali bronią mój piez rzucił się na nich .
  Tylko tyle mi się przyśniło bo potem obudziłam się zalana łzami.
 • ~KLusia33 (20 Lipca 2016, godz. 0:21)

  Mi się natomiast śnił mój pies, który został potrącony 2lata temu i zostawiony na pastwę losu przez sprawcę. W śnie byłam na wakacjach pod jakimiś domkami, była noc gdy nagle zauważyłam mojego pieska z śmieszną lampą naftową na plecach okazało się że mój tata mu ją przyczepił żeby mu świeciła bo było ciemno. Pies zaginął, ale po znalezieniu leżał on na boku, a ta lampa zaczęła się palić, następnie mój tata wziął wąż ogrodowy i zaczął to gasić- z czego piesek bardzo się cieszył. Czasami naprawdę nie widze najmniejszego sensu w tych snach.
 • ~Oliwia (9 Lipca 2016, godz. 18:27)

  Moja mama przyjechała skądś i przywiozła że sobą dwa młode psy. Miały tak mniej więcej rok (przynajmniej ja tak w śnie pomyślałam). Były NIEBIESKIE. Samica granatowa, z oklapniętymi uszami i długim prostym ogonem. Krótka sierść. Samiec był błękitno-biały z kręconą sierścią na oklapniętych uszach. Wyglądał jak jakąś rasa psa myśliwskiego. Mama powiedziała że wzięła je bo pani która je miała bardzo prosiła (Normalnie nigdy by nie wzięła bo mamy już dużo zwierząt). Powiedziała że to jakaś rzadka rasa. Samiec bardziej mi się podobał i myślałam że szkoda że nie jest samiczką, a samiczką samcem. Patrzyłam chyba na samca i miałam dziwne uczucie. Wydaje mi się że niepokój.
 • ~Agata (10 Czerwca 2016, godz. 9:18)

  Była noc, albo wieczór. Dokładnie nie wiem, ale było już ciemno. Stałam ze znajomym na chodniku kiedy w pewnym momencie nadjeżdżające auto potrąciło solidnie psa. Nie wiem jakiej rasy, taki większy. Był cały we krwi, ale wstał i próbował podejść do mnie i do kolegi. Delikatnie go odpędziliśmy, a on dalej wracał. W końcu odpędziliśmy stamtąd. Dodam, że normalnie boję się psów, a tam nie odczuwałam strachu..
 • ~Kriss (19 Lutego 2016, godz. 16:21)

  Jechałem starym i małym samochodem po polnej dość wyboistej drodze. Po jakimś czasie suto wypadło z drogi pomimo próby zapanowania nad nim. Coś było nie tak z kołami. Po wyjściu z auta zaatakowało mnie stado agresywnych psów. W tej chwili obudziłem się. Do ugryzienia nie doszło. Proszę o przepowiednie. Od momentu obudzenia odczuwam ciągły niepokój. Pozdrawiam Kriss.
 • ~Adam94 (5 Lutego 2016, godz. 8:56)

  M. in. siedzę w samochodzie na terenie uczelni od strony pasażera w pewnym momencie drzwi od samochodu otwiera pies - zamykam je i tak aż do momentu gdy się obudziłem do pracy -.-
 • ~kobieta (7 Grudnia 2015, godz. 9:23)

  Śnił mi się czarny pies. Najpierw łasił się a później stanął i wytrzeszczył oczy. Wołałam go, ale nie chciał iść.
 • ~GF (26 Października 2015, godz. 12:40)

  Szedłem w lesie , i napadł mnie czarny pies, wyglądu niemal wilka, i zaczął gryźć, myślałem że umieram i obudziłem się.
 • ~Adaśkoo (20 Sierpnia 2015, godz. 2:25)

  Witam. Mi natomiast przyśnił się owczarek niemiecki przed którym uciekałem w obawie o życie, wdrapując się na dach samochodu. Po czym nagle pies zniknął a więc zszedłem z dachu i zacząłem uciekać do lasu w którym było bardzo dużo połamanych drzew, i nie widziałem psa który by mnie gonił lecz czułem jego obecność i strach przed nim. Co Może oznaczać taki sen?


  Proszę o interpretację.
 • ~09-500 (13 Sierpnia 2015, godz. 8:23)

  Śniło misję że z ściany wyleciał rudy pies i zaczął mnie podgryzać, to był duży ładny pies
 • ~susek (2 Sierpnia 2015, godz. 19:53)

  Mój pies biegał po dworze a ja byłem w domu i leżałem na łóżku, w pokoju była też babcia której już nie ma kilka lat. W pewnym momencie tata przyszedł a za nim moja suczka z dworu i położyła się u mnie na łóżku. Ale w szybie drzwi pojawił się cień innego psa, tak jakby ten pies przybiegł za tatą i moim psem z dworu. Tata otworzył drzwi i wszedł duży biało beżowy taki puchaty wilczur większy od mojej suki. Nie wiedzieliśmy jak się zachować co zrobić, moja suczka lekko zaniepokojona ale leżała spokojnie nie szczekała na niego. Tata chciał tego psa pogłaskać ale warknął na niego, potem podbiegł do mnie i zaczął się łasić przewracać na plecy tak jakby był moim psem. Może jakiś dawno nie widziany znajomy się do mnie odezwie?
 • ~Klaudia (23 Czerwca 2015, godz. 14:43)

  Dziś mi się śniły 5 małych szczeniaków yorków. Moja suczka jest właśnie w ciąży i tak myślałam sobie ze może urodzi się tyle ale po przeczytaniu tego opisu O rasowych psach wynika o wielkiej miłości lub przyjaźni z kimś w zależności od ilości narodzonych psów. Ostatnio poznałam bardzo fajnego chłopaka. Czyli sen się możliwe, że sprawdzi. Moje pytanie jest takie. Chodzi o miłość czy przyjaźń
 • ~Lukasz (24 Kwietnia 2015, godz. 0:47)

  Śnił mi się mój ukochany pies którego już niema. Był szczęśliwy głaskałem go i przytulał się do mnie.
 • nati88 (14 Kwietnia 2015, godz. 13:06)

  Snil mi sie moj zaginiony pies.Chcial mi powiedziec gdzie jest a ja nie umialam zrozumiec co do mnie mowi. ;(
 • ~Dominika (17 Marca 2015, godz. 14:17)

  Śnił się mi mój pies w obecności mojego syna.W śnie syn dał naszemu psu coś do zjedzenia (nie pamiętam co to było). Pies po spożyciu tego pokarmu zdechł, był to dla mnie przykry widok, bardzo to przeżywałam i miałam żal do swojego syna. Co oznacza ten sen?
 • ~TosiaSamosia (6 Grudnia 2014, godz. 1:01)

  Ostatniej nocy śnił mi się mój pies... zgolony na łyso od ogona do połowy pleców, klęczałam przy nim i łapałam wielkie, ale to przeogromne pchły, które wyskakiwały od strony głowy psa. Były dziwne, wystarczyło je dotknąc i ginęły ale były szybkie i było ich dużo. Czułam też dziwnie wielki niepokój.
  Wróciłam późnym popołudniem z pracy, czekał mnie wstrząs.
  Jeśli macie podobny sen, wyczekujcie mega nieprzyjemności, które wyskoczą za Waszymi plecami i bardzo w Was uderzą! Mój ex w furii, że od niego odeszłam, podzwonił po naszych wspólnych znajomych i naopowiadał im na mój temat takich historii, że zastanawiam się, czy nie skończy się to w prokuraturze... jest to mała miejscowośc, ludzie znają go od wielu lat, mnie od roku - spodziewam się, że czeka mnie publiczny lincz, bo ludzie łykają historyjki i rozpowiadają dalej, nie zastanawiając się, ile w tym jest prawdy i jakie będą konsekwencje.
  Pchły zaczęły się od ogona, a więc to dopiero wstęp, konsekwencje jeszcze nie tak poważne. Zabijałam je łatwo, ale pojawiały się następne - dowiedziałam się o jednym znajomym, następnych się domyśliłam i sama zadzwoniłam, by porozmawiac co się dzieje... częśc nieprzyjemności udało się uniknąc, częśc może się czkawką odbic ale ludzie już nie chcą mnie znac. Pytanie - co czyha bliżej głowy psa, czy będzie jeszcze gorzej? Jeśli tak, pies padnie a ja będę musiała zmienic miejsce zamieszkania.
  Sen sprawdził się po kilkunastu godzinach!
 • ~romansky76 (19 Listopad 2014, godz. 8:09)

  Śniły mi się dwa psy, które wskoczyły do wody, gdyż tam pływało pożywienie.
  Niestety potopiły się.
  W wodzie był jakaś pomyłka elektryczna, która je wciągnęła.
  sen o pływających psach jest dobry ale taki?
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Lekarz Wizyta u lekarza: Wchodzę do gabinetu lekarza dermatologa. Lekarz jest Arabem. Uśmiecha się ale n...
 • Ślub Śniło mi się, że mam ślub kuzynki i jestem na nim wraz ze swoim narzeczonym, z którym mamy bra...
 • Mysz Witam dziś śniły mi się dwie małe myszki. Przytulały się do mnie, były pod moją koszula noc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl