» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Pies - znaczenie snu

Sennik Pies

PiesSymbolizuje osobę wierną, uczciwą i zaufaną. Według senników zapowiada szczęśliwą przyjaźń, która może trwać przez długi czas. Czasem sen pozwala nam zrozumieć, że nawet mimo beznadziejnej sytuacji możemy liczyć na czyjąś pomoc.
Jeżeli podczas spotkania z psem odczuwamy zagrożenie, to taki sen może dla nas oznaczać komplikacje rodzinne i kłótnie.

Widzieć psa - szczęście.

Szczeniak - ktoś poprosi Cię o pomoc.

Chory pies - możesz ostatnio mieć ciężki okres i być przemęczony. Postaraj się więc zadbać o regenerację i odpoczynek.

Czarny pies - zły znak. Może Cię spotkać coś nieprzyjemnego.

Zadowolony pies - czeka Cię miła niespodzianka. Możesz spotkać dawnego przyjaciela.

Spacer z psem - osiągniesz sukces.

fot. sxc.hu/photo/1409440 , 4score
Interpretacje internautów:

Śniło mi się, że rozmawiałam z kolegą, który chciał być moim chłopakiem. On powiedział mi, że jedzie do swojej mamy. Życzyłam mu miłej wizyty u mamy, a on powiedział, że ma dziewczynę i jedzie do mamy tej dziewczyny. Ja powiedziałam, że od dawna wiem, że on mnie okłamuje. Uciekłam stamtąd, a on dalej coś do mnie krzyczał. Wyszłam i pies moich rodziców był za bramą. Otworzyłam bramę i pies uciekł do dzieci grających w piłkę. Jednak po tym jak go zawołałam, wrócił do mnie.
~Dominika

Siedziałem z moim nieżyjącym już psem na łące, głaskałem ją i płakałem.
~Simon

Pies genetycznie spokrewniony jest z wilkiem. Jako zwierzę udomowione głównie ze względu na zapewnianie bezpieczeństwa, pomoc przy polowaniu, pilnowaniu dobytku oraz towarzystwo, symbolicznie łączy się z energią opiekuńczości, wierności i przyjaźni.
W mitologii skojarzony ze światem zmarłych – Cerber, tym co niewidzialne, ukryte. Strzeże tajemnicy i prowadzi dusze w miejsce ich nowego pobytu.
Łączy się z symboliką stróża, wartownika, opiekuna, często jest strażnikiem tajemnicy, rzuconej klątwy lub skarbu. Węch psa, który stanowi jego najczulszy zmysł, pozwala przewidzieć przyszłość i rozpoznać sprawy teraźniejsze, dlatego też symbolicznie pies staje się orędownikiem prawdy, rozpoznania, racjonalizmu, przewidywania i ludzkiego rozsądku.
Jest opiekuńczy i wierny jak matka. Jego przywiązanie, miłość są stałe i bezinteresowne, dlatego nie należy się z nim droczyć.
Przynależąc do świata zwierząt, pies łączyć się może również ze światem instynktów, które drzemią w śniącym. Będą to instynkty związane z potrzebą bezpieczeństwa i opieki. Mogą wskazywać na agresję wywołaną strachem o własne terytorium, dobra lub bliską osobę.


Piękny, rasowy pies – wskazuje na bliskiego przyjaciela, który jest lojalny i wierny.

Kundel – szczęśliwy omen, oznacza wierność, ufność, przywiązanie i szczęśliwe chwile spędzone z bliską osobą, przyjacielem.

Rasowe szczeniaki – początek wielkiej miłości lub wspaniałej przyjaźni. Wszystko zależy do ilość szczeniaków.

Biały pies – idealnie szczęśliwy związek, ale także szczera przyjaźń. Oznaka ochrony dobrych duchów, może wskazywać duchowego opiekuna.

Czarny pies – zdrada ze strony ukochanej osoby lub przyjaciela. Często pojawiając się w snach, symbolizuje niepowodzenia, fatum i klęski. Strażnik klątwy.

Rudy pies – bardzo dobra wróżba w związkach uczuciowych, ciepłe uczucia, poczucie bezpieczeństwa.

Agresywny lub smutny pies – jeśli to twój pies – wykazujesz dystans lub wrogość wobec przyjaciela lub bliskiej osoby, jeśli cudzy – przyjaciel tym razem cię nie wesprze, przygotuj się na chłód i oschłość.

Martwy pies – śmierć uczucia lub przyjaźni, utrata zaufania.
Drażnienie obcego psa – niefrasobliwie wkraczasz na czyjeś terytorium, przekraczasz dozwolone granice; niebezpieczeństwo wynikające z ignorancji.

Jeśli obcy pies łasi się do ciebie – zapowiedź zdrady.
~K.K.

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Wiedźma (7-05-2018r.) - Szłam z moją mamą przez bramę i dziedziniec kościoła. W pewnym momencie zauważyłam, że za nami jest wielki, czarny pies. Wyglądał na groźnego więc się go bałam. Moja mama powiedziała, że pies pewnie coś chce do jedzenia i zaczęła szukać dla niego czegoś w torbie. Mama znalazła jakieś jedzenie dla psów, ciastka, cukierki i dała psu. Pies tak się zajął tym, że coś dostanie, że przestał być groźny dla mamy. Ja się go jednak bałam i stałam z boku.
~Elżbieta (19-04-2017r.) - Śniły mi się dwa czarne psy , żona mego kolegi piwo , buty córka , zmarły partner .Byłam gdzieś w terenie w towarzystwie mego zmarłego partnera tam spotkałam koleżankę która miała dwa czarne psy i miałyśmy iść na piwo a potem na spotkanie towarzyskie .Piwa nie kupiłyśmy ,psy nam się po drodze zgubiły na spotkanie nie poszłyśmy . Ale spotkałam córkę która miała zamiar kupić sobie buty lecz szukała 41 nr. buta i nie znalazła ,a mnie się wydawało że niedobrze szuka gdyż ma rozmiar buta nr.37.
~Dorotka (17-04-2017r.) - Miałam ślicznego małego pieska . Pewnego dnia przyszedł szwagier złapał mojego psa i zaczął mu ucinać łeb nożem . Działo się to wszystko na mojej działce po rodzicach . Ja poszłam za budynki gospodarcze i bardzo płakałam
~Ewa (2-04-2017r.) - Szłam jakąś ulicą, na której była pośniegowa breja. Odwróciłam się i zobaczyłam psa, który za mną idzie i kuleje. Był bardzo brudny. To był kundelek,miał białą sierść, pozlepianą tym błotem i spuchniętą łapę. Podeszłam do niego, obejrzałam go i zobaczyłam, że ma łapę przebitą jakimś dużym, drewnianym patykiem. Zaczęłam rozglądać się wokół siebie, czy nie ma w pobliżu weterynarza. Obudziłam się.
~Ola (24-03-2017r.) - Z okna mieszkania (nie mojego faktycznie, ale wtedy swojego) widzę, jak z budynku naprzeciwko (mój i tamten to wieżowce) z wysokiego piętra wyskakuje pies rasy golden retriever. Z trwogą spoglądam w dół i widzę tylko leżącego psa i tłum zbiegów. Podnoszę wzrok i znów dom naprzeciwko, tym razem i mój i tamten to kamienice, jest niżej niż poprzednio. Okna otwarte, lato w pełni. Do okien podbiegaja ludzie, patrzą w dół. Zza ich pleców nagle wychylają się duże psy: owczarki niemieckie, goldeny, bernardyny i po kolei wyskakują z okien. Krzyczę: "zamykajcie okna!!! Zamykajcie okna!!!" Macham rękami, płaczę i krzyczę. Ludzie nie słuchają mnie, psy nadal skaczą.
~Magda (18-03-2017r.) - Wyjechałam z mężem i synem do Stanów Zjednoczonych, nie wiem dlaczego, i zabraliśmy ze sobą ukochanego pieska mojego syna. Piesek rasy chihuahua, biało rudy. Syn wyszedł z psem na podwórko przed budynkiem w którym się zatrzymaliśmy i pies mu uciekł. Widziałam z okna jak go goni ale nie mógł sobie poradzić więc zbiegała na dół żeby mu pomóc. Biegałam wsród uliczek jakiegoś starego miasta, wołałam naszego psa ale nigdzie go nie było. Trafiłam do polskiego szpitala, wszyscy tam mówili po polsku, wysłuchali mnie ale raczej zignorowali moje zdenerwowanie. Biegałam dalej po tych uliczkach, były ze mną dwie znajome z Innych krajów, nie wiem skąd sie tam wzięły. Zobaczyłam ludzi z takim małym pieskiem. Podbiegłam do nich ale to nie był mój Chesterem. Kiedy powiedziałam im że mój poes przed chwilą zaginął, oni wybuchnęlu śmiechem. Wróciłam załamana do tego budynku w którym sie zatrzymaliśmy i jadąc windą, obudziłam się.
~Paweł (28-02-2017r.) - W moim śnie byłem na podwórku, gdy mój pies wybiegł na ulicę, dadjechał samochód i jacyś mężczyźni z tego auta zaczęli kopać i bić tego psa dotkliwie, poźniej próbowali go rozjechać samochodem ale uciekł i go uratowałem.
~Marta (28-02-2017r.) - Sniło mi się, że byłam gdzieś na ulicy, obok chodził sobie mój pies. Po chwili podszedł jakiś mężczyzna wziął mojego psa na ręce i uciekł z nim. Odnalazłam tego mężczyznę i chciałam odzyskać psa, ale on nie chciał mi go oddać mówiąc że go kocha jak członka swojej rodziny. Pies był piękną wyczesaną sierść (dłuższą niż w rzeczywistości, wyglądającą jak włosy). Wykradłam od niego tego psa i na tym zakończył się mój sen.
~Ela (24-02-2017r.) - Zostałam ugryziona przez psa i dostałam wściekliźny. W drugim śnie uciekłam przed atakiem psa który rzucił się na mnie.
~Aleksandra (19-02-2017r.) - Byłam na jakiejś wsi. Otworzyłam drzwi do jednego z budynków (stodoła?), żeby się rozejrzeć i zobaczyłam psa, który ruszył w moim kierunku. Oczywiście zaczęłam uciekać ale już po chwili zostałam przewrócona - pies stał nade mną i dociskając łapą (jakiś spory kundel - biało-szary z łatą na oku). Próbowałam sie bronić, odpychać psa, ale bez skutku (dodam że naprawdę sie bałam / panikowałam). Dopiero po chwili mogłam się ruszyć - zwierzak zamienił się w mężczyznę (ostre rysy twarzy, dobrze zbudowany, brunet?) który się do mnie uśmiechał i pomógł mi wstać. Nie mam pojęcia co to może oznaczać, a śni mi się już chyba trzecią noc z rzędu... Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o moim piesku.: Śniła mi się moja zmarła 1,5 miesiąca temu suczka. Śniło mi się, że leżę w moim łóżku po przebudzeniu rano, jest widno. Podchodzi do mnie mój pies i pa...
~Kamila | 7 Października 2023, godz. 7:08r. | Sen o moim piesku. »

Wycieczka: Szłam gdzieś, nie wiem dokąd. Dochodząc do jakiegoś budynku z budy wybiegł pies, był na łańcuchu, zaczął na mnie groźnie szczekać. Przeszłam koło niego be...
~Dorota | 28 Sierpnia 2023, godz. 20:32r. | Wycieczka »

Znalezienie psa: Byłam sama w lesie na spacerze i spotkałam psa. Był to bardzo duży, biały pies o łagodnym usposobieniu. Bardzo ucieszył się, że mnie spotkał, ale jego ...
~Monika | 16 Czerwca 2023, godz. 23:31r. | Znalezienie psa »

Ocena: 4.31 6 (głosów: 29)
Podobne sny: Sęp, Borsuk, Kozioł, Kura,

Najnowsze komentarze (86):
 • ~Gość (3 Stycznia 2024, godz. 8:29)

  Po powrocie z urlopu zobaczyłam, że ktoś podrzucił mi dużego, czarnego psa. Był przywiązany, obok luzem biegały dwa mniejsze psy, bardzo przyjazne, rudy i biały, które wiedziałam, że często tu przybiegają. Był z nimi jeszcze jeden rudy, starszy pies, ale okazało się, że jest martwy.
 • ~Gość (15 Lipca 2023, godz. 8:41)

  W garażu zobaczyłem, że mój samochód został skradziony. Następnie widziałem sąsiadów spacerujących i mówiłem im, że ukradli mi samochód. Na sam koniec zobaczyłem na wjeździe mojego martwego białego owczarka.
 • ~Ula (15 Czerwca 2023, godz. 10:21)

  Dwa piękne czarne psy odpoczywały, jeden z nich wstał i powiedział ludzkim głosem: Daj mi ciastko. Dałam mu i coś jeszcze powiedział, ale nie pamiętam.
 • ~Gość (4 Maja 2022, godz. 8:10)

  Śniło mi się że mój duży czarny pies i mały biało rudy. Uciekli z kojca, a jak otworzyłam drzwi, żeby iść je zamknąć do kojca. Wlecieli do domu bardzo brudni od błota i w końcu je złapałam i wypusciłam na dwór. Co to może oznaczać.?
 • ~Gość (23 Października 2021, godz. 13:25)

  Śniło mi się, że spaceruje z moim dużym owczarkiem spokojnie. Pies już dawno temu umarł, jednak w śnie żył i był spokojny. Co to oznacza?
 • ~Gość (19 Maja 2021, godz. 8:32)

  Byłam u kogoś w kuchni. Leżały tam szczeniaki, różne ciemny, średnio brązowy, beżowy z dłuższym włosem i jego wzięłam na ręce przytulić. Był obojętny. Ani agresywny ani nie łasił się.
 • ~Gość (7 Października 2020, godz. 11:38)

  Snil mi sie czarny pies ktorego znalazlam. Byl spokojny wystraszony i bardzo sie tulił, byl średni i raczej nie rasowy. Na obroży mial przyczepiona plakietkę z danymi wiec zadzwoniłam pod numer, ale nikt nie odebrał, napisalam sms i podalam właścicielowi info gdzie znalazlam psa. Pojawił sie odebrał zgubę i bardzo mi dziekowal.
 • ~AB (18 Czerwca 2020, godz. 18:48)

  Mój pies, mały, cudowny kundelek zmarł na moich rękach w 2015 roku. Od tamtej pory czasem powraca do mnie w snach. Zazwyczaj jest szczęśliwy, bawimy się razem, spacerujemy.
  Tylko dwa sny były dziwne. Jeden, w którym razem uciekaliśmy przed czymś lub kimś, nie jestem tego w stanie określić i nad wielka przepaścią trzymałam mojego pieska za łapki, ale mi się wyślizgnął i spadł. Na tym sen się skończył.
  Dziś w nocy śniło mi się, że mój piesek przychodzi, a ja jestem bardzo szczęśliwa. Podbiegł do mnie tak jak zawsze przybiegał gdy się witał. Kiedy przykucnęłam, żeby go przytulić on położył mi łeb na ramieniu, a ja się obudziłam. W tym śnie mimo wszystko cały czas wyczuwałam jakiś dystans.jakby coś odciągało nas od siebie. Po przebudzeniu pozostał ten dziwny niepokój. Ponadto było mi zwyczajnie smutno, że mojego pieska ze mną nie ma. Do tego stopnia, że uroniłam kilka łez.
  Nie mogę nigdzie znaleźć co oznacza gdy we śnie przychodzi nasz, zmarły jakiś czas temu psiak. Ktoś może jest w stanie pomóc?
 • ~ola (29 Kwietnia 2020, godz. 13:33)

  Miałam dziwny sen. Była noc, w moim towarzystwie była jakaś kobieta. W niedalekiej odległości stały dwa samochody, ale z uwagi na bardzo ciemną noc, wszystko było ledwo widoczne. Wiedziałam, że między tymi samochodami schował się pies. Wiem, że był ogromny - nie widziałam go, ale na pewno miałam świadomość jego wielkich rozmiarów. Ten pies mówił ludzkim głosem, męskim. Śmiał się i kazał nam uciekać, mówiąc: masz trzy minuty, uciekaj, ale ja Cię i tak znajdę. Mówił to śmiejącym się głosem, niemniej jednak ja byłam przerażona. Zaczęłyśmy uciekać i niestety reszty nie pamiętam.
 • ~heartshapedbox (31 Grudnia 2019, godz. 18:33)

  Śniła mi się dzisiaj suczka mojej koleżanki - buldog francuski. Miałem ją chyba na rękach. Przymilała się do mnie.
 • ~Gość (5 Grudnia 2019, godz. 23:44)

  Miałem sen z bliska mi osoba z która już nie utrzymuje już kontaktu choć na codzień myśle o niej, mieszkamy niedaleko siebie...
  W tym śnie byłem z nią, szliśmy po jakieś polnej drodze,był to słoneczny dzień, uśmiechała się do mnie, szliśmy z jej psem(czarny długowłosy owczarek) który szczekał, potem wsiadlismy do pociągu, pociąg ruszył, obraziła mnie czymś, ja się zgodziłem... to cały sen co to może znaczyć, potrzebuje jakieś wskazówki, z Tą osoba mamy sobie dużo do wyjaśnienia ale ona już kogoś ma, a niedługo wyjeżdżam do pracy i wole nie rozdrapywać starych ran...
 • ~Gość (5 Grudnia 2019, godz. 12:17)

  Śniło mi się ze czarny pies został potrącony przez samochód i wystawała mu kość udowa, ja próbowałam zadzwonić na policję żeby mu pomóc, ale cały czas wykręcałam zły numer telefonu.
 • ~Gość1337 (17 Listopad 2019, godz. 9:02)

  Nie mogę nigdzie znaleźć do czego połączyć mój sen, co może oznaczać. Dzisiaj śniło mi się , że była u nas impreza. Jeden znajomy wyszedł i nim zamknął drzwi wyszedł pies. Na dole klatka tez była otwarta, o około 5 rano zobaczyłam , że pies jest obok bloku i ktoś obcy rzuca mu coś, a on aportuje. Szybko zbiegłam na dół, a ta osoba się oddalała, ale dogoniłem tą panią która miała dwa swoje psy i mojego i mówię ,że to mój, a ona ,że no to mam go wziąć. Ja patrzę, a nasza Lara sierść ma ostrzyżona na zero tylko na głowie zostawioną i się kłócę co ona zrobiła, a ona że uważała że pies potrzebuje fryzjera, byłam zła że to zrobiła.
 • ~Gość (3 Listopad 2019, godz. 10:58)

  Razem z moją siostrą szukałam mojego pieska ,który już niestety nie żyje.
 • ~Tobi (6 Października 2019, godz. 7:12)

  Jechałem z tatą i moim samochodem do weterynarza. Na skrzyżowaniu siedział mały, rudy pies obok niego czarna postać w dużym złym owczarkiem niemieckim. Gdy podjechaliśmy postać z psem zniknęła, a ja zabrałem do samochodu małego przerażonego psa i pojechaliśmy do weterynarza, co było dalej nie wiem.
 • ~Gość (29 Czerwca 2019, godz. 10:09)

  Śniło mi się, że znalazłam swojego psa pogryzionego przez inne psy. Był ciężko ranny, dużo krwi, wystające jakieś "flaki". Trzy razy go opłakiwałam bo myślałam, że nie żyje, po czym okazywało się, że jest w ciężkim stanie,ale żyje.
 • ~AS (20 Maja 2019, godz. 10:45)

  śniło mi się, że jestem na spacerze ze swoim psem, że załatwia się na chodniku ale na śniegu i sprzątam po nim a potem widzę, że gdzieś usiłuje się mój psiak oddalić, ja go wołam i nakłaniam do zatrzymania się a za chwilę widzę ze tak jakby chciał wejść do jakiegoś miejsca gdzie mu grozi że gdzieś wpadnie lub utknie i że łapię go na ręce prawie w ostatniej chwili
 • ~AlicjA (13 Maja 2019, godz. 12:41)

  Już trzecia noc śni mi się mój ukochany pies. Czarny kundelek który ucieka mi z domu, długo go szukam ,ale finalnie go znajduje i mocno przytulam.
 • ~Gość (12 Maja 2019, godz. 6:45)

  Śniło mi się że idę ulica na wsi i nagle słyszę za pleców jak coś przejechało moje pieski. (suczka była bernatdynem i miała maść białą w łatki a drugi mały kundelek czarny z białym krawacikiem pod szyja. Pieski były przyjazne dla otoczenia. Psiaki po patraceniu jeszcze chwilę żyli a dalej to nie wiem bo się obudziłam.

  A drugi sen miałam też o patraceniu tej suczki bernardyna ale już suczka nie przesyła i była krew
 • ~Gość (12 Maja 2019, godz. 6:41)

  Śniło mi się że idę ulica na wsi i nagle słyszę za pleców jak coś przejechało moje pieski. (suczka była bernatdynem i miała maść białą w łatki a drugi mały kundelek czarny z białym krawacikiem pod szyja. Pieski były przyjazne dla otoczenia. Psiaki po patraceniu jeszcze chwilę żyli a dalej to nie wiem bo się obudziłam.

  A drugi sen miałam też o patraceniu tej suczki bernardyna ale już suczka nie przesyła i była krew
 • ~Gość (3 Maja 2019, godz. 10:13)

  Jechałam pociągiem z byłym partnerem. On zaproponował, żebyśmy znów byli razem. Ucieszyłam się z tego i wyszłam uśmiechnięta na korytarz, żeby komuś o tym powiedzieć.
 • ~Klaudia (16 Marca 2019, godz. 11:18)

  Śnił mi się piękny owczarek niemiecki który dla innych był agresywny i ostrożny, natomiast wobec mnie był posłuszny i przyjazny.
 • ~Gość (13 Marca 2019, godz. 9:27)

  Śniło mi się,że ja będąc na mieście znalazłam psa czyjegoś (duży brązowy, duże uszy) szłam z tym psem przez ulice i zobaczyłam starca niewidomego i spytałam się czy nie zgubił psa. Zabrał go.
 • ~Pola (12 Marca 2019, godz. 8:44)

  Niespełna tydzień temu odszedł mój najlepszy przyjaciel - pies. Każdego dnia czekałam, aż mi się przyśni... Dzisiaj w końcu się pojawił. Śniło mi się, że spał jak zawsze koło mnie w łóżku, ale bałam się go dotknąć.... bałam się,że jak go pogłaszczę to zobaczę że on nie śpi, tylko poczuję, że leży nieżywy... Wystraszyłam się go, choć po prostu leżał obok, jak zawsze to robił... Momentalnie się obudziłam...
 • ~Gość (10 Marca 2019, godz. 2:05)

  Śniły mi się dwa duże takie same psy.One były raczej groźne szczekały.Pokazywały agresję.A ja bałam się ich że zaraz mogą wskoczyć na niewysoką budę na ktòrej stałam.Gdyz tam w obawie przed nimi weszłam.Jednak czułam że tak jakby niechcą one wskoczyć do mnie na tą budę.Zresztą i tak tego nie zrobiły bo się obudziłam.Ale bałam się.
 • ~Gość (13 Stycznia 2019, godz. 23:49)

  Śnił mi się mój pies i okno w naszym domu (wieżowiec, ostatnie pietro). Śniło mi się, że okno było otwarte i mój pies na moich oczach z niego wyskoczył, jakby nigdy nic, był przy tym bardzo spokojny. Obudziłam się z tego snu cała roztrzesiona. Zupełnie nie wiem co ten sen oznacza.
 • ~Gość (5 Stycznia 2019, godz. 15:16)

  Śniło mi się, że bawiłam się i przytulałam się do obcego mi, rudo-bialego psa. Najpierw był on duży, ale później zamienił się w takiego bardzo małego wielkości fretki.
 • ~Gość (1 Stycznia 2019, godz. 19:25)

  snil mi sie szary agresywny pies ktory zaatakowal mnie ale silnym uderzeniem piesci w jego srodek pyska stal sie potulnym psem ktory wykonywal moje komendy
 • ~Gość (8 Grudnia 2018, godz. 18:23)

  Sniło mi sie, że widziałam jak ktoś wchodzi po drabinie do moich sąsiadów nade mna z małym pieskiem. Po czym gdy otworzyłam okno, pojawił się za nim przystojny mężczyzna i wręczył mi szczeniaczka, który od razu się we mnie wtulił. Był to chyba mały beżowy Golden retriver. Powiedziałam do mężczyźny, że do mnie wchodzi się przez drzwi i niestety nie mogę zaadoptować szczeniaka, ponieważ mam już psa. Mój pies był zainteresowany szczeniakiem, ale nie rzucał się i nie szczekał jak to ma w zwyczaju robić naprawdę. Mężczyzna zszedł po drabinie na dół i wrócił normalnymi drzwiami po psa. Zapytał mnie o numer, ale mu nie dałam. Po jego odejściu rodzice na mnie napadli, dlaczego nie dałam mu numeru. Że jest stworzony dla mnie i już szykowali mi ślub. Pod koniec snu spotkałam go ponownie gdzieś na ulicy, akurat wysiadał z samochodu, a ja parkowała swój i rozmawialiśmy o czymś był wysoki, ale szczupły, dłuższe włosy i nosił okulary przeciwsłoneczne, nie widziałam oczu. Można powiedzieć że był przystojny. Poszlismy do jego domu z jego znajomymi. Musiałam skakać przez wielkie kałuże, żeby dostać się do drzwi. No i jak chciałam skoczyć to skakałam topless. Zasłaniałam się i nie mogłam wziąć rozmachu do skoku. wkrótce po tym się obudziłam. Dodam, że nie miało to miejsca nigdy w prawdziwym zyciu no i jestem singielka od dłuższego czasu. Jakieś ciekawe interpretacje?
 • ~Gość (12 Października 2018, godz. 10:25)

  Śnił mi się mój pies, kundelek. Miał czarne zęby z węgla.
 • ~Gość (10 Października 2018, godz. 8:42)

  Śniło mi się że mój pies bronił mnie przed wężami. Nie zwracał uwagi na moje krzyki żeby wracał. Nie słuchał się mnie. Nie wiem skąd ale wiedziałam że te węże są jadowite.
 • ~Gość (30 Września 2018, godz. 7:15)

  Uśpiłem mojego psa
 • ~Gość (19 Września 2018, godz. 10:29)

  Zostałam pogryziona w nogi przez małe, agresywne psy. Uciekłam na drzewo.
 • ~liloo (14 Września 2018, godz. 0:00)

  szłam ulicą do domu mojej cioci nagle z ulicy wybiegło na mnie ogromne stado psów,biegły prosto na mnie,różne rasy,dominował kolor sierści brąz podpalany. w ostatniej chwili mnie mineły,było ich strasznie dużo.wystraszyłam sie i stanełam jak wryta.nagle zobaczyłam jakas kobiete na tej ulicy która mi powiedziałą "niech sie pani nie boi one wszystkie ze schroniska" co to oznacza
 • ~Gość (5 Września 2018, godz. 7:15)

  Śniły mi się tulące do siebie pieski na posłaniu.Mój pies , który w rzeczywistości raczej nie lubi psów również w tym śnie przytulał się do nich.Sen był dla mnie miły, co oznacza?


 • ~Osiek (26 Czerwca 2018, godz. 19:47)

  Szłam z synem(syn jest dorosły, ma 23 lata). Był bardzo zmęczony, chciał się położyć byle gdzie, aby usnąć, a ja mobilizowałam go do tego, abyśmy doszli do znanego mi budynku, gdzie mógłby normalnie odpocząć i nagle na pobliskiej górce zauważyliśmy dużego wyprostowanego patrzącego na nas białego psa w typie wilczura.
 • ~Gość (17 Maja 2018, godz. 11:33)

  Śniły mi się wydarzenia jak z filmu akcji. Miałam podłożyć pod zamykające się drzwi jakiegoś schronu bombę. Ale nie dodałam jednego składnika. I moja mama w tamtą stronę pobiegła. W środku zobaczyłam wielkiego psa. Pomyślałam że on może pomóc ale zrobiło mi się go szkoda i zawołałam go do siebie. Na początku był trochę przestraszony ale zaczęłam go głaskać i się uspokoił. Był to potężny, sięgający mi do pasa, podobny do rottweilera kruczo-czarny pies.
 • ~Gość (5 Maja 2018, godz. 9:18)

  Śniło mi się ze mój piesio siedział na parapecie , obok gołębia . Nagle spadł , ale wyglądał jakby świadomie stawiał kroki na przód 😐
 • ~Gość24 (3 Maja 2018, godz. 16:19)

  Śniło mi się że zamykałam drzwi i okna by nie wpuścić jakiegoś człowieka ktory zjada ludzi i na samym końcu płakałam że nie chce być zjedzona i ze się boje
 • ~Aga (20 Lutego 2018, godz. 2:36)

  Śnił mi się mój ukochany pies, którego uśpiliśmy w domu tydzień temu. We śnie przyszedł do mnie i położył się jak zwykle przy mnie w moim łóżku, mogłam go pogłaskać i powąchać. Kiedy zapytał co u mnie, powiedziałam mu, że bardzo za nim tęsknię. Wtedy jakby rzucił się na mnie z agresją :( i w tej samej chwili poczułam ból w palcu u ręki. Chciałam powiedzieć mamie, więc wyszłam z łóżka, patrzę, a wszystkie szafki w domu były otwarte. Nagle nie mogłam wydobyć z siebie głosu i jakby straciłam chwilowo oddech. Jestem przerażona, tak bardzo za nim tęsknię, obudziłam się i płaczę. Co to mogło znaczyć? :(
 • ~marta s (19 Lutego 2018, godz. 9:09)

  witam, śniło mi się że jestem gdzieś na wakacjach...pływam jakąś tratwą po błękitnej i czystej wodzie i widzę dwa węże w wodzie napadajace na siebie...nie widziałam krwi itd... postanowiłam więc płynąć do brzegu. widzę jeden z nich płynie za mną coś szybciej i szybciej, dobiłam do brzegu. próbuję uciekać a ten wąż nagle wyskakuje z wody ale ma ciało psa/ głowę węża tego samego koloru czyli niebiesko czarnego i nie chce mnie puścić, tylko syczy i biega jak pies...koniec mego snu...błagam pomóżcie go rozszyfrować!!!
 • ~Iwona (30 Grudnia 2017, godz. 1:16)

  Snilam o czarnym kundelku moich rodzicow ,ktory lezal spokojnie przy moich nogach.kiedy go glaskalam podniosl pyszczek w moja strone jakby chcial mi pokazac ze cos go boli i kiedy dotknelam jego szczeki to wypadl mu bardzo dlugi kiel
 • ~Kasia (21 Grudnia 2017, godz. 5:38)

  Śniło mi się, że widzę małego czarnego szczeniaka. Dokładnie nie pamiętam czy go dostałam od chłopaka, ale piesek cieszył się na mój widok, a ja się ucieszyłam z pieska. Dziwny sen bo tylko ten jeden szczegół w nim był. Mały czarny szczeniak.
 • ~Klaudyna (15 Grudnia 2017, godz. 23:29)

  Śniło mi się że wracałam autem i na ulicy leżał czarny wielki pies który się czolgal. Podniosłam go i zabrałam do weterynarza i do swojego domu. Mieszkał że mną i nie odstepowal mnie na krok. Chodzilismy na spacer i zawsze do mnie wracał. W nocy potrafił zawyc jak wilk.
 • ~greedoow (27 Listopad 2017, godz. 17:44)

  Dwa dni z rzędu śnily mi się psy. Raz duzo piesków, które byly łagodne i ja się nimi opiekowalam i bylam w mieszkaniu, które zaczął wynajmowac mój były.. nie wie co oznacal ten sen.. Drugi sen, duzy czarny piesek łagodny , chcial sie bawic i tak patrzył na mnie.. Był to na bank pies - miał bardzo duże przyodzenie .. nie wiem czemu akurat na to zwrócilam uwage.. co to oznacza?
 • ~Lucyna (1 Listopad 2017, godz. 18:55)

  Śniło mi się, że szukałam mojego psa, wołałam ją (bo to suczka )Gdy ją znalazłam, ona położyła się pod murem bloku mieszkalnego chcąc spać lub odpocząć. Nagle na nią położył się inny, nie znany pies, pies brudny od piachu, jakby się w nim tarzał. Ja byłam tym bardzo zdziwiona i zaskoczona tym, skąd wziął się ten pies. Obudziłam się. Proszę napisać co może oznaczać ten sen?
 • ~Bodo (24 Października 2017, godz. 3:51)

  Kopulujace sie psy, jeden mlody drugi starszy i zero reakcji ze strony wlasciciela
 • ~Gigi131 (13 Października 2017, godz. 14:43)

  Dwa lezace duze lwy I duzy , rudy pies szczekajacy na
  Nie. Lwy nie reagowaly na to.
  Ja, stalam obok i jak wydawalam polecenie dla psa
  " lwy " to pies szczekal na nie ale one wogole nie reagowal, , a ja sie cieszylam ze pies reaguje na slowo
  " lwy "
 • ~Sandra (8 Września 2017, godz. 10:45)

  Śniło mi się że, miałam duże, puchate, oklapnięte uszy psa, których nigdy nie widziałam bo były ukryte pod włosami. Kiedy pokazałam je rodzinie okazało się, że siostra ma uszy z małymi piórami. Wszyscy powtarzali żebym się nie martwiła, że to kiedyś minie, jednak ja ich zupełnie nie rozumiałam, bo mnie się one bardzo podobały.
 • ~Juzek (1 Września 2017, godz. 22:51)

  Śniłem drugi raz tak samo wszedłem do starego budynku -domu i spotkałem kundelka zabiedzonego głodnego, którego długi czas wcześniej porzuciłem patrzył na mnie i miał domniemanie żal.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Cukier Cukier w torebce ...
 • Klucz Ex mojego partnera przyszła i położyła pęk kluczy na stole. Co to znaczy? Czy odczepi się w ko...
 • Nóż Byłam z rodzicami na jakiejś wsi(chyba na wakacjach) w jakiejś wynajętej chacie. W tej chacie mi...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl