» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Pies - znaczenie snu

Sennik Pies

PiesSymbolizuje osobę wierną, uczciwą i zaufaną. Według senników zapowiada szczęśliwą przyjaźń, która może trwać przez długi czas. Czasem sen pozwala nam zrozumieć, że nawet mimo beznadziejnej sytuacji możemy liczyć na czyjąś pomoc.
Jeżeli podczas spotkania z psem odczuwamy zagrożenie, to taki sen może dla nas oznaczać komplikacje rodzinne i kłótnie.

fot. sxc.hu/photo/1409440 , 4score
Interpretacje internautów:

Pies genetycznie spokrewniony jest z wilkiem. Jako zwierzę udomowione głównie ze względu na zapewnianie bezpieczeństwa, pomoc przy polowaniu, pilnowaniu dobytku oraz towarzystwo, symbolicznie łączy się z energią opiekuńczości, wierności i przyjaźni.
W mitologii skojarzony ze światem zmarłych – Cerber, tym co niewidzialne, ukryte. Strzeże tajemnicy i prowadzi dusze w miejsce ich nowego pobytu.
Łączy się z symboliką stróża, wartownika, opiekuna, często jest strażnikiem tajemnicy, rzuconej klątwy lub skarbu. Węch psa, który stanowi jego najczulszy zmysł, pozwala przewidzieć przyszłość i rozpoznać sprawy teraźniejsze, dlatego też symbolicznie pies staje się orędownikiem prawdy, rozpoznania, racjonalizmu, przewidywania i ludzkiego rozsądku.
Jest opiekuńczy i wierny jak matka. Jego przywiązanie, miłość są stałe i bezinteresowne, dlatego nie należy się z nim droczyć.
Przynależąc do świata zwierząt, pies łączyć się może również ze światem instynktów, które drzemią w śniącym. Będą to instynkty związane z potrzebą bezpieczeństwa i opieki. Mogą wskazywać na agresję wywołaną strachem o własne terytorium, dobra lub bliską osobę.


Piękny, rasowy pies – wskazuje na bliskiego przyjaciela, który jest lojalny i wierny.

Kundel – szczęśliwy omen, oznacza wierność, ufność, przywiązanie i szczęśliwe chwile spędzone z bliską osobą, przyjacielem.

Rasowe szczeniaki – początek wielkiej miłości lub wspaniałej przyjaźni. Wszystko zależy do ilość szczeniaków.

Biały pies – idealnie szczęśliwy związek, ale także szczera przyjaźń. Oznaka ochrony dobrych duchów, może wskazywać duchowego opiekuna.

Czarny pies – zdrada ze strony ukochanej osoby lub przyjaciela. Często pojawiając się w snach, symbolizuje niepowodzenia, fatum i klęski. Strażnik klątwy.

Rudy pies – bardzo dobra wróżba w związkach uczuciowych, ciepłe uczucia, poczucie bezpieczeństwa.

Agresywny lub smutny pies – jeśli to twój pies – wykazujesz dystans lub wrogość wobec przyjaciela lub bliskiej osoby, jeśli cudzy – przyjaciel tym razem cię nie wesprze, przygotuj się na chłód i oschłość.

Martwy pies – śmierć uczucia lub przyjaźni, utrata zaufania.
Drażnienie obcego psa – niefrasobliwie wkraczasz na czyjeś terytorium, przekraczasz dozwolone granice; niebezpieczeństwo wynikające z ignorancji.

Jeśli obcy pies łasi się do ciebie – zapowiedź zdrady.
~K.K.

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Elżbieta (19-04-2017r.) - Śniły mi się dwa czarne psy , żona mego kolegi piwo , buty córka , zmarły partner .Byłam gdzieś w terenie w towarzystwie mego zmarłego partnera tam spotkałam koleżankę która miała dwa czarne psy i miałyśmy iść na piwo a potem na spotkanie towarzyskie .Piwa nie kupiłyśmy ,psy nam się po drodze zgubiły na spotkanie nie poszłyśmy . Ale spotkałam córkę która miała zamiar kupić sobie buty lecz szukała 41 nr. buta i nie znalazła ,a mnie się wydawało że niedobrze szuka gdyż ma rozmiar buta nr.37.
~Dorotka (17-04-2017r.) - Miałam ślicznego małego pieska . Pewnego dnia przyszedł szwagier złapał mojego psa i zaczął mu ucinać łeb nożem . Działo się to wszystko na mojej działce po rodzicach . Ja poszłam za budynki gospodarcze i bardzo płakałam
~Ewa (2-04-2017r.) - Szłam jakąś ulicą, na której była pośniegowa breja. Odwróciłam się i zobaczyłam psa, który za mną idzie i kuleje. Był bardzo brudny. To był kundelek,miał białą sierść, pozlepianą tym błotem i spuchniętą łapę. Podeszłam do niego, obejrzałam go i zobaczyłam, że ma łapę przebitą jakimś dużym, drewnianym patykiem. Zaczęłam rozglądać się wokół siebie, czy nie ma w pobliżu weterynarza. Obudziłam się.
~Ola (24-03-2017r.) - Z okna mieszkania (nie mojego faktycznie, ale wtedy swojego) widzę, jak z budynku naprzeciwko (mój i tamten to wieżowce) z wysokiego piętra wyskakuje pies rasy golden retriever. Z trwogą spoglądam w dół i widzę tylko leżącego psa i tłum zbiegów. Podnoszę wzrok i znów dom naprzeciwko, tym razem i mój i tamten to kamienice, jest niżej niż poprzednio. Okna otwarte, lato w pełni. Do okien podbiegaja ludzie, patrzą w dół. Zza ich pleców nagle wychylają się duże psy: owczarki niemieckie, goldeny, bernardyny i po kolei wyskakują z okien. Krzyczę: "zamykajcie okna!!! Zamykajcie okna!!!" Macham rękami, płaczę i krzyczę. Ludzie nie słuchają mnie, psy nadal skaczą.
~Magda (18-03-2017r.) - Wyjechałam z mężem i synem do Stanów Zjednoczonych, nie wiem dlaczego, i zabraliśmy ze sobą ukochanego pieska mojego syna. Piesek rasy chihuahua, biało rudy. Syn wyszedł z psem na podwórko przed budynkiem w którym się zatrzymaliśmy i pies mu uciekł. Widziałam z okna jak go goni ale nie mógł sobie poradzić więc zbiegała na dół żeby mu pomóc. Biegałam wsród uliczek jakiegoś starego miasta, wołałam naszego psa ale nigdzie go nie było. Trafiłam do polskiego szpitala, wszyscy tam mówili po polsku, wysłuchali mnie ale raczej zignorowali moje zdenerwowanie. Biegałam dalej po tych uliczkach, były ze mną dwie znajome z Innych krajów, nie wiem skąd sie tam wzięły. Zobaczyłam ludzi z takim małym pieskiem. Podbiegłam do nich ale to nie był mój Chesterem. Kiedy powiedziałam im że mój poes przed chwilą zaginął, oni wybuchnęlu śmiechem. Wróciłam załamana do tego budynku w którym sie zatrzymaliśmy i jadąc windą, obudziłam się.
~Paweł (28-02-2017r.) - W moim śnie byłem na podwórku, gdy mój pies wybiegł na ulicę, dadjechał samochód i jacyś mężczyźni z tego auta zaczęli kopać i bić tego psa dotkliwie, poźniej próbowali go rozjechać samochodem ale uciekł i go uratowałem.
~Marta (28-02-2017r.) - Sniło mi się, że byłam gdzieś na ulicy, obok chodził sobie mój pies. Po chwili podszedł jakiś mężczyzna wziął mojego psa na ręce i uciekł z nim. Odnalazłam tego mężczyznę i chciałam odzyskać psa, ale on nie chciał mi go oddać mówiąc że go kocha jak członka swojej rodziny. Pies był piękną wyczesaną sierść (dłuższą niż w rzeczywistości, wyglądającą jak włosy). Wykradłam od niego tego psa i na tym zakończył się mój sen.
~Ela (24-02-2017r.) - Zostałam ugryziona przez psa i dostałam wściekliźny. W drugim śnie uciekłam przed atakiem psa który rzucił się na mnie.
~Aleksandra (19-02-2017r.) - Byłam na jakiejś wsi. Otworzyłam drzwi do jednego z budynków (stodoła?), żeby się rozejrzeć i zobaczyłam psa, który ruszył w moim kierunku. Oczywiście zaczęłam uciekać ale już po chwili zostałam przewrócona - pies stał nade mną i dociskając łapą (jakiś spory kundel - biało-szary z łatą na oku). Próbowałam sie bronić, odpychać psa, ale bez skutku (dodam że naprawdę sie bałam / panikowałam). Dopiero po chwili mogłam się ruszyć - zwierzak zamienił się w mężczyznę (ostre rysy twarzy, dobrze zbudowany, brunet?) który się do mnie uśmiechał i pomógł mi wstać. Nie mam pojęcia co to może oznaczać, a śni mi się już chyba trzecią noc z rzędu... Z góry dziękuję za odpowiedzi :)
~Celofan (8-02-2017r.) - Drugi raz śniło mi się, że pies ktorego znam przeciska się przez barierkę na moim balkonie i spada w dół. Za pierwszym razem był to biały labrador mojego chłopaka a za drugim razem był to mały brązowy piesek mojej siostry. Ja we śnie płaczę i jestem w szoku.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Wściekły pies i balsam do ciała: Byliśmy na podwórku szkoły, która teraz była naszym domem, z bratem, siostrą i bratem ciotecznym, kolegą brata na skuterze i babcią. Każdy z nas dosiadał...
~Maria | 10 Lutego 2016, godz. 7:12r. | Wściekły pies i balsam do ciała »

Dwa psy potrącone na drodze.: Jechałam szybko samochodem chyba autostradą. Minęłam leżącego spokojnie owczarka niemieckiego czarnego z szarymi łapami na poboczu, wyglądał na potrącon...
~Ela | 18 Maja 2015, godz. 12:05r. | Dwa psy potrącone na drodze. »

Pies: Byłam na hali sportowej w mojej podstawówce i było tam mnóstwo ludzi. Nie wiedziałam z jakiej okazji się tam zebrali. Następnie jakaś pani powiedziała ze ma dl...
~Kaja | 5 Kwietnia 2015, godz. 17:02r. | Pies »

Ocena: 4.31 6 (głosów: 29)
Podobne sny: Mysz , Ogon, Osioł, Zwierzęta,

Najnowsze komentarze (43):
 • ~Klaudyna (15 Grudnia 2017, godz. 23:29)

  Śniło mi się że wracałam autem i na ulicy leżał czarny wielki pies który się czolgal. Podniosłam go i zabrałam do weterynarza i do swojego domu. Mieszkał że mną i nie odstepowal mnie na krok. Chodzilismy na spacer i zawsze do mnie wracał. W nocy potrafił zawyc jak wilk.
 • ~greedoow (27 Listopad 2017, godz. 17:44)

  Dwa dni z rzędu śnily mi się psy. Raz duzo piesków, które byly łagodne i ja się nimi opiekowalam i bylam w mieszkaniu, które zaczął wynajmowac mój były.. nie wie co oznacal ten sen.. Drugi sen, duzy czarny piesek łagodny , chcial sie bawic i tak patrzył na mnie.. Był to na bank pies - miał bardzo duże przyodzenie .. nie wiem czemu akurat na to zwrócilam uwage.. co to oznacza?
 • ~Lucyna (1 Listopad 2017, godz. 18:55)

  Śniło mi się, że szukałam mojego psa, wołałam ją (bo to suczka )Gdy ją znalazłam, ona położyła się pod murem bloku mieszkalnego chcąc spać lub odpocząć. Nagle na nią położył się inny, nie znany pies, pies brudny od piachu, jakby się w nim tarzał. Ja byłam tym bardzo zdziwiona i zaskoczona tym, skąd wziął się ten pies. Obudziłam się. Proszę napisać co może oznaczać ten sen?
 • ~Bodo (24 Października 2017, godz. 3:51)

  Kopulujace sie psy, jeden mlody drugi starszy i zero reakcji ze strony wlasciciela
 • ~Gigi131 (13 Października 2017, godz. 14:43)

  Dwa lezace duze lwy I duzy , rudy pies szczekajacy na
  Nie. Lwy nie reagowaly na to.
  Ja, stalam obok i jak wydawalam polecenie dla psa
  " lwy " to pies szczekal na nie ale one wogole nie reagowal, , a ja sie cieszylam ze pies reaguje na slowo
  " lwy "
 • ~Sandra (8 Września 2017, godz. 10:45)

  Śniło mi się że, miałam duże, puchate, oklapnięte uszy psa, których nigdy nie widziałam bo były ukryte pod włosami. Kiedy pokazałam je rodzinie okazało się, że siostra ma uszy z małymi piórami. Wszyscy powtarzali żebym się nie martwiła, że to kiedyś minie, jednak ja ich zupełnie nie rozumiałam, bo mnie się one bardzo podobały.
 • ~Juzek (1 Września 2017, godz. 22:51)

  Śniłem drugi raz tak samo wszedłem do starego budynku -domu i spotkałem kundelka zabiedzonego głodnego, którego długi czas wcześniej porzuciłem patrzył na mnie i miał domniemanie żal.
 • ~Agnieszka (4 Sierpnia 2017, godz. 2:05)

  Ostatnio śnił mi sie mój pies szczeniak koloru czarnego rasy Yorkshire terrier jedzący własne odchody .... co to moze oznaczać ?
 • ~agnieszka (7 Lipca 2017, godz. 13:32)

  Sniło mi się że widzę tonącego psa popychającego pyskiem malutkiego szczeniaka do brzego basenu. Zbiegam ze schodów , biegnę do basenu i ratuję najpierw szczeniaka następnie pomagam wyjść z basenu dorosłemu psu. Obydwa otulam kocem zabieram do domu daję jedzenie zasypiają szczęśliwe.Cóż to oznacza?
 • ~Julka (2 Lipca 2017, godz. 12:27)

  Szłam ulicą z jakimś nieznajomym mężczyzną, obok nas biegł ogromny owczarek niemiecki. Mężczyzna próbował go odgonić, pies zaczął uciekać. Stwierdziłam, że również pomogę i rzuciłam w zwierzę kamieniem, sprowokowałam go. Pies z gniewem zaczął biec w moją stronę. Pędem rzuciłam się do pierwszej lepszej furtki, jak się okazało było to podwórko moich dziadków. Odetchnęłam z ulgą, że agresywny pies mnie nie zaatakuje, jednak on przeskoczył furtkę, rzucił się mnie i zaczął gryźć.
 • ~justyna (20 Czerwca 2017, godz. 6:24)

  Mi śniło się, że widzę psa w ciąży ..
 • ~natka (24 Maja 2017, godz. 20:20)

  Śniło mi się, że śpię i po lewej ręce liże mnie pies. Później pies zaczął ciągnąć kołdrę aby mnie przykryć.
 • ~Daniel (22 Maja 2017, godz. 8:26)

  Śniło mi się molo , a na nim leżał spokojnie tak jakby czekał na mnie mój nie żyjący już pies , sunia za którą tęsknie, była ze mną 12 lat , była dla mnie wyjątkowa.
 • ~Anonim (21 Maja 2017, godz. 13:38)

  Miałam sen, że był w nim mój ukochany pies i jakiś inny młody powiedzmy szczeniak. Musiałam oddać mojego psa i zabrać tego drugiego, ale ja za żadne skarby tego świata nie chciałam go nikomu oddać. Co może znaczyć "odejście" mojego psa i przyjście nowego?
 • ~Mateusz (3 Maja 2017, godz. 11:03)

  Zawsze mam dziwne sny, ale takiego się nie spodziewałem. Śniło mi się ze stałem przy drodze na której był zakręt z górki, miałem przy sobie dwa psy z lewej biały pies a z prawej owczarek niemiecki(owczarka znam bo jest to pies znajomej). Droga była pusta, więc ten owczarek coś węszył na środku drogi, nagle w pewnym momencie zrobił się wielki napływ samochodów, kierowcy byli bardzo agresywni i szybko jeździli chciałem wejść na ulicę, ale nikt nie chciał mnie wpuścić. Nagle biały pies wskoczył pod auto i w tym samym czasie tego owczarka też potrąciło auto ja stanąłem na środku i na początku nie wiedziałem do którego podejść, wybrałem owczarka uklęknąłem przy nim i zacząłem krzyczeć i płakać, gdy podniosłem wzrok był przede mną radiowóz i dwóch policjantów.
 • ~śniącawdzień (17 Kwietnia 2017, godz. 8:00)

  W byłym, rodzinnym domu było dużo ludzi oraz czyjś duży pies. Wskoczył mi na plecy, czułam jego oddech i czytałam w jego myślach. Chciał się ze mną zaprzyjaźnić, ja czułam ogromny strach, z tego strachu powiedziałam, że się zgadzam. Z tym psem na plecach cały czas intensywnie szlochałam, mam wrażenie, że szlochałam też naprawdę i ze szlochem obudziłam się, Gdy otworzyłam oczy po przebudzeniu się, były suche, ale nadal wszystko pamiętałam.

  (Z domem mam bardzo złe wspomnienia, psy były tam obecne w moim życiu w złym sensie, żaden nigdy mnie zaatakował).
 • ~PoProstuWilk (24 Marca 2017, godz. 20:58)

  Przed wczoraj mama spytała co mi się śniło gdyż bardzo krzyczałam i rzucałam się przez sen. Mam suczkę którą dostałam gdy miała 2 dni (tak wcześnie gdyż jej matka zmarła przy porodzie) tego roku w maju skończy już 12 lat. Jestem do niej bardzo przywiązana, zwłaszcza iż jestem z osób które wolą zwierzęta od ludzi, Wygląda identycznie jak owczarek niemiecki lecz jest dużo mniejsza, jest to mieszaniec. Tej nocy ,śnił mi się szczeniak. Do póki nie odtworzyłam w głowie snu o poranku nie wiedziałam co to było za szczenię.. Przez cały sen uciekałam z tym małym psiakiem w dłoniach. Parę razy mnie złapano i torturowano wtedy, raz nawet wykorzystano seksualnie, jednak za każdym razem się nie poddawałam i uciekałam z tym maleństwem. Komuś bardzo zależało na tym by mi go odebrać a mi na tym by był ze mną i by go chronić. Chwilę przed obudzeniem się,siedziałam oparta o jakąś ścianę i głaskając szczeniaczka przyglądałam mu się, gdy na mnie spojrzał, uśmiechnęłam się i powiedziałam "Wyglądasz jak ona." I wtedy ponownie ktoś chciał ją wyrwać z moich objęć lecz w tym momencie już się obudziłam. Było to szczenię mojej suczki. Czy jest osoba która mogła by pomóc w interpretacji tego snu ?
 • ~Teresa (22 Marca 2017, godz. 14:21)

  śnił mi się pies martwy, na sierści miał rany co to znaczy.
 • ~Magda W (19 Marca 2017, godz. 3:43)

  Śniło mi się, że byłam w pracy, (Jestem kontrolerem, mam pod sobą 20 osób zarówno kontraktowych jak i zatrudnionych przez agencje). Dziewczyna, która pracuje jako kierowniczka tej agencji stała z brązowym, małym Yorkiem na rekach, cały czas go głaskała. W pracy nie można mieć zwierząt. Kiedy poszlam zglosic menadzerowi, ze w pracy jest pies, ten zupelnie mnie sie tym nie przejal. Zdenerwowana rzucilam jakims przedmiotem i zrezygnowalam z pracu. Wychodzac z budynku firmy spotkalam glownego szefa i innego menadzera, ktory kazal mi przemyslec sprawe, uspokoic sie i wyslal na tygodniowy urlop.
 • ~Edward (10 Marca 2017, godz. 14:03)

  jesteśmy u brata na wsi na jego podwórku. Nagle słyszymy jak coś przy studni załomotało. Dobiegam do studni i widzę jak od niej uciekają wydry a w studni pływa smycz na której był uwiązany jego pies i coś z tą smyczą. Dla brata powiedziałem, że to jego pies utopił się chcąc złapać wydrę.
 • ~mela (7 Marca 2017, godz. 11:30)

  Ostatniej nocy przebudziłam się podczas przekręcania z jednego boku na drugi i zauważyłam, że w kuchni, z której wchodzi się do mojej sypialni przy samum progu siedział nieruchomo pies. Początkowo myślałam, że mi się tylko wydaje, ale spojrzałam drugi raz i nadal go widziałam. Wiedziałam,że był to pies, którego mieliśmy w tym domu parę lat temu i którego wszyscy lubili, a najbardziej moja mama, która już nie żyje. Pies był biały w takie rudo-brązowe łaty. Co może to oznaczać?
 • ~Marta (28 Lutego 2017, godz. 21:03)

  Śniło mi się, że byłam gdzieś na ulicy, obok chodził sobie mój pies. Po chwili podszedł jakiś mężczyzna wziął mojego psa na ręce i uciekł z nim. Odnalazłam tego mężczyznę i chciałam odzyskać psa, ale on nie chciał mi go oddać mówiąc że go kocha jak członka swojej rodziny. Pies był piękną wyczesaną sierść (dłuższą niż w rzeczywistości, wyglądającą jak włosy). Wykradłam od niego tego psa i na tym zakończył się mój sen.
 • ~Aleksandra (21 Stycznia 2017, godz. 8:19)

  Bardzo chudy, biały pies wyglądający na martwego, tak przeraźliwie chudy leży przy dziecku 3 letnim, wyglądającym na martwe. Leżą na ulicy z wysokimi ceglanymi domami.
 • ~Sonia (18 Grudnia 2016, godz. 9:30)

  Mój zmarły niecały rok temu tata podjechał pod dom autem, wyszedł z niego z owczarkiem niemieckim na smyczy... tato poszedł do swojego mieszkania a pies znalazł się u mnie... był głodny, ale nie chciał jeść z misy tylko z ręki. Z łapczywości złapał mnie za palce, ale nie czułam żadnego bólu ani strachu co dziwne, bo w rzeczywistości w dzieciństwie zostałam pogryziona przez takiego psa i tata go uśpił, od tamtej pory omijam je szerokim łukiem i się ich boję.
 • ~Jula (14 Września 2016, godz. 7:37)

  Miałam dziś sen, że znalazłam w lesie psa którego ktoś próbował żywcem zakopać. Okazało się jednak, że pies jeszcze żyje i udało się go uratować. Przygarnęliśmy go. Pies był bardzo chudy, brązowy. Co to może oznaczać....? Proszę o pomoc
  Jestem w trudnej sytuacji życiowej.
 • ~Lisek (1 Września 2016, godz. 17:06)

  Śniło mi się, że byłem gdzieś w opuszczonych, zdewastowanych ciemnych budynkach,stojących w zarośniętych lesie, krzakach. Szukałem swojego psa i nie mogłem go znaleźć. Znaleźli ludzi jakiegoś psa, ale okazał się nie mój bo miał długi ogon. Zacząłem głośno nawoływać psa i w końcu usłyszałem skomlenie. Wyciągnęliśmy z jakimiś ludźmi psa z zagraconej piwnicy (maszynowni), zabłoconego w szlamie. Zacząłem go myć i po całkowitym umyciu okazało się, ze to moja suczka Diana wyżeł fołsek. Była bardzo słaba i obiecałem, że zaraz pojedziemy do weterynarza i doprowadzimy ją do zdrowia.
 • ~Bruderka (21 Lipca 2016, godz. 0:43)

  Mój pies stał na małej górce i patrzał jak z płaczem go wołam bo szło wojsko źle do nas nastawione i jechał czołg kiedy już celowali bronią mój piez rzucił się na nich .
  Tylko tyle mi się przyśniło bo potem obudziłam się zalana łzami.
 • ~KLusia33 (20 Lipca 2016, godz. 0:21)

  Mi się natomiast śnił mój pies, który został potrącony 2lata temu i zostawiony na pastwę losu przez sprawcę. W śnie byłam na wakacjach pod jakimiś domkami, była noc gdy nagle zauważyłam mojego pieska z śmieszną lampą naftową na plecach okazało się że mój tata mu ją przyczepił żeby mu świeciła bo było ciemno. Pies zaginął, ale po znalezieniu leżał on na boku, a ta lampa zaczęła się palić, następnie mój tata wziął wąż ogrodowy i zaczął to gasić- z czego piesek bardzo się cieszył. Czasami naprawdę nie widze najmniejszego sensu w tych snach.
 • ~Oliwia (9 Lipca 2016, godz. 18:27)

  Moja mama przyjechała skądś i przywiozła że sobą dwa młode psy. Miały tak mniej więcej rok (przynajmniej ja tak w śnie pomyślałam). Były NIEBIESKIE. Samica granatowa, z oklapniętymi uszami i długim prostym ogonem. Krótka sierść. Samiec był błękitno-biały z kręconą sierścią na oklapniętych uszach. Wyglądał jak jakąś rasa psa myśliwskiego. Mama powiedziała że wzięła je bo pani która je miała bardzo prosiła (Normalnie nigdy by nie wzięła bo mamy już dużo zwierząt). Powiedziała że to jakaś rzadka rasa. Samiec bardziej mi się podobał i myślałam że szkoda że nie jest samiczką, a samiczką samcem. Patrzyłam chyba na samca i miałam dziwne uczucie. Wydaje mi się że niepokój.
 • ~Agata (10 Czerwca 2016, godz. 9:18)

  Była noc, albo wieczór. Dokładnie nie wiem, ale było już ciemno. Stałam ze znajomym na chodniku kiedy w pewnym momencie nadjeżdżające auto potrąciło solidnie psa. Nie wiem jakiej rasy, taki większy. Był cały we krwi, ale wstał i próbował podejść do mnie i do kolegi. Delikatnie go odpędziliśmy, a on dalej wracał. W końcu odpędziliśmy stamtąd. Dodam, że normalnie boję się psów, a tam nie odczuwałam strachu..
 • ~Kriss (19 Lutego 2016, godz. 16:21)

  Jechałem starym i małym samochodem po polnej dość wyboistej drodze. Po jakimś czasie suto wypadło z drogi pomimo próby zapanowania nad nim. Coś było nie tak z kołami. Po wyjściu z auta zaatakowało mnie stado agresywnych psów. W tej chwili obudziłem się. Do ugryzienia nie doszło. Proszę o przepowiednie. Od momentu obudzenia odczuwam ciągły niepokój. Pozdrawiam Kriss.
 • ~Adam94 (5 Lutego 2016, godz. 8:56)

  M. in. siedzę w samochodzie na terenie uczelni od strony pasażera w pewnym momencie drzwi od samochodu otwiera pies - zamykam je i tak aż do momentu gdy się obudziłem do pracy -.-
 • ~kobieta (7 Grudnia 2015, godz. 9:23)

  Śnił mi się czarny pies. Najpierw łasił się a później stanął i wytrzeszczył oczy. Wołałam go, ale nie chciał iść.
 • ~GF (26 Października 2015, godz. 12:40)

  Szedłem w lesie , i napadł mnie czarny pies, wyglądu niemal wilka, i zaczął gryźć, myślałem że umieram i obudziłem się.
 • ~Adaśkoo (20 Sierpnia 2015, godz. 2:25)

  Witam. Mi natomiast przyśnił się owczarek niemiecki przed którym uciekałem w obawie o życie, wdrapując się na dach samochodu. Po czym nagle pies zniknął a więc zszedłem z dachu i zacząłem uciekać do lasu w którym było bardzo dużo połamanych drzew, i nie widziałem psa który by mnie gonił lecz czułem jego obecność i strach przed nim. Co Może oznaczać taki sen?


  Proszę o interpretację.
 • ~09-500 (13 Sierpnia 2015, godz. 8:23)

  Śniło misję że z ściany wyleciał rudy pies i zaczął mnie podgryzać, to był duży ładny pies
 • ~susek (2 Sierpnia 2015, godz. 19:53)

  Mój pies biegał po dworze a ja byłem w domu i leżałem na łóżku, w pokoju była też babcia której już nie ma kilka lat. W pewnym momencie tata przyszedł a za nim moja suczka z dworu i położyła się u mnie na łóżku. Ale w szybie drzwi pojawił się cień innego psa, tak jakby ten pies przybiegł za tatą i moim psem z dworu. Tata otworzył drzwi i wszedł duży biało beżowy taki puchaty wilczur większy od mojej suki. Nie wiedzieliśmy jak się zachować co zrobić, moja suczka lekko zaniepokojona ale leżała spokojnie nie szczekała na niego. Tata chciał tego psa pogłaskać ale warknął na niego, potem podbiegł do mnie i zaczął się łasić przewracać na plecy tak jakby był moim psem. Może jakiś dawno nie widziany znajomy się do mnie odezwie?
 • ~Klaudia (23 Czerwca 2015, godz. 14:43)

  Dziś mi się śniły 5 małych szczeniaków yorków. Moja suczka jest właśnie w ciąży i tak myślałam sobie ze może urodzi się tyle ale po przeczytaniu tego opisu O rasowych psach wynika o wielkiej miłości lub przyjaźni z kimś w zależności od ilości narodzonych psów. Ostatnio poznałam bardzo fajnego chłopaka. Czyli sen się możliwe, że sprawdzi. Moje pytanie jest takie. Chodzi o miłość czy przyjaźń
 • ~Lukasz (24 Kwietnia 2015, godz. 0:47)

  Śnił mi się mój ukochany pies którego już niema. Był szczęśliwy głaskałem go i przytulał się do mnie.
 • nati88 (14 Kwietnia 2015, godz. 13:06)

  Snil mi sie moj zaginiony pies.Chcial mi powiedziec gdzie jest a ja nie umialam zrozumiec co do mnie mowi. ;(
 • ~Dominika (17 Marca 2015, godz. 14:17)

  Śnił się mi mój pies w obecności mojego syna.W śnie syn dał naszemu psu coś do zjedzenia (nie pamiętam co to było). Pies po spożyciu tego pokarmu zdechł, był to dla mnie przykry widok, bardzo to przeżywałam i miałam żal do swojego syna. Co oznacza ten sen?
 • ~TosiaSamosia (6 Grudnia 2014, godz. 1:01)

  Ostatniej nocy śnił mi się mój pies... zgolony na łyso od ogona do połowy pleców, klęczałam przy nim i łapałam wielkie, ale to przeogromne pchły, które wyskakiwały od strony głowy psa. Były dziwne, wystarczyło je dotknąc i ginęły ale były szybkie i było ich dużo. Czułam też dziwnie wielki niepokój.
  Wróciłam późnym popołudniem z pracy, czekał mnie wstrząs.
  Jeśli macie podobny sen, wyczekujcie mega nieprzyjemności, które wyskoczą za Waszymi plecami i bardzo w Was uderzą! Mój ex w furii, że od niego odeszłam, podzwonił po naszych wspólnych znajomych i naopowiadał im na mój temat takich historii, że zastanawiam się, czy nie skończy się to w prokuraturze... jest to mała miejscowośc, ludzie znają go od wielu lat, mnie od roku - spodziewam się, że czeka mnie publiczny lincz, bo ludzie łykają historyjki i rozpowiadają dalej, nie zastanawiając się, ile w tym jest prawdy i jakie będą konsekwencje.
  Pchły zaczęły się od ogona, a więc to dopiero wstęp, konsekwencje jeszcze nie tak poważne. Zabijałam je łatwo, ale pojawiały się następne - dowiedziałam się o jednym znajomym, następnych się domyśliłam i sama zadzwoniłam, by porozmawiac co się dzieje... częśc nieprzyjemności udało się uniknąc, częśc może się czkawką odbic ale ludzie już nie chcą mnie znac. Pytanie - co czyha bliżej głowy psa, czy będzie jeszcze gorzej? Jeśli tak, pies padnie a ja będę musiała zmienic miejsce zamieszkania.
  Sen sprawdził się po kilkunastu godzinach!
 • ~romansky76 (19 Listopad 2014, godz. 8:09)

  Śniły mi się dwa psy, które wskoczyły do wody, gdyż tam pływało pożywienie.
  Niestety potopiły się.
  W wodzie był jakaś pomyłka elektryczna, która je wciągnęła.
  sen o pływających psach jest dobry ale taki?
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Przyjaciel Spotkałam dawnego przyaciela w gronie nowo poznanych osób z którymi on nawet nie przebywa, powiwd...
 • Pies Śniło mi się że wracałam autem i na ulicy leżał czarny wielki pies który się czolgal. Podni...
 • Oczy Ciągle śni mi się,że pewna osoba z którą nie utrzymuje już kontaktu patrzy się prosto w moje...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl