» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Ślub - znaczenie snu

Sennik Ślub

ŚlubZ pewnością dla każdego z nas ślub jest ważnym wydarzeniem, rozpoczynającym nowy etap życia. W snach może on symbolizować uległość, oddanie, wierność i ciążące na nas zobowiązania. Mimo wszystko sen dość rzadko zwiastuje nadchodzący ślub i miłość.

Jeżeli bierzesz ślub z ukochaną osobą - miłe wydarzenie, jednak pociągające za sobą większą odpowiedzialność. może oznaczać również chwilowe kłopoty w interesach.

Z osobą, której nie znasz - odczuwasz nadmiar ciążących obowiązków.

Gdy widzisz ślub kogoś ze znajomych - oznacza smutek i rozczarowanie.

Jeżeli jesteś na ślubie kogoś z rodziny - zbliża się uroczyste wydarzenie.

Dostać zaproszenie - ktoś wkrótce poprawi ci humor.

Ślub cywilny - zobowiązania prawne lub nieodwzajemniona miłość.

Kościelny - wierność.

Jeżeli śnisz o ślubie własnego dziecka - radość.

Jeżeli zostanie on odwołany - możesz jeszcze wyjść z kłopotów.

fot. sxc.hu/photo/1362457 , theswedish
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~monik (28-03-2017r.) - Byłam w kościele ubrana w suknie ślubna , miałam wziąć ślub ale odwołałam. Powiedziałam chłopakowi że na razie nie jestem gotowa na małżeństwo a on to zrozumiał. A przed ślubem pisałam z moją przyjaciółką o tym. A w kościele słyszałam śpiew i śpiewałam. Później mi się śniło że byłam na jakiejś zabawie chyba na wieczorze panieńskim mojej przyjaciółki wyszłam w trakcie zabawy i poszłam chyba do chłopaka i jego kolegów. Pod koniec zabawy wróciłam na sale i wtedy mieli rozdawać jakieś prezenty dla gości . Później widziałam dziewczynkę i toczyłam wraz z grupą jakąś bitwę którą wygraliśmy albo została przerwana
~Gosia (12-03-2017r.) - Śniło mi się, że szykować mam się do ślubu o dziwo nie widziałam tam partnera a rodziców mojego ex z którym rozstałam się 10 lat temu. Natomiast w rym śnie była moja córka z obecnym partnerem i ona w białej sukience mi towarzyszyła. Ślub się nie odbył bo nie zdążyłam, nie miałam jakiegoś dokumentu. Szłam w sukni ślubnej troszkę niewyprasowanej i przy krótkiej spod której widziałam moje piękne szpilki, złote z kryształkami. Było przyjęcie weselne bez zaślubin na który siedziałam z rodzicami mojego ex i mnie pocieszali, że nic takiego się nie stało po prostu nie wyrobiłem się w czasie. Ale moje odczucie było takie, że mija czas i się spóźnię natomiast wcale nie chciałam ślubu, było mi potem przykro.
~Monka (17-02-2017r.) - śniło mi się ,że widziałam młodą parę. Była to moja kuzynka i jej mąż (są 8 lat po ślubie) i że niby drugi raz się pobrali ale slubu nie widziałam. Na garniturze młodego zauważyłam brud więc poszłam po chusteczki aby wytrzeć , ale okazało się że garnitur był czysty. A później mi się śniło , że mieliśmy jakąś dziewczynkę w rodznie chorą na kości , była strasznie podobna do jednej z mych kuzynek jak była mała. Dziewczynka bardzo mnie polubiła ja ją też wiec ją przytuliłam. A jeszcze później śniło mi się że byłam w szkole w której miałam staż. Było jakieś przedstawienie i spojrzałam Pani dyrektor w oczy
~Monika (15-02-2017r.) - Śniło mi się, że moja siostra wzięła ślub z moim dawnym idolem. Nie widziałam przygotowań. Zobaczyłam ją w białej sukni jak wychodziła z kościoła i było widać, że jest szcześliwa.
~Sylwia (9-02-2017r.) - Miałam wyjść za kilka dni za faceta którego lubiła mama a ja z nim zbytnio szczęśliwa nie byłam. Powiedziałam mamie że za niego nie wyjdę tylko za kogoś innego (mojego obecnego chłopaka) którego mama za bardzo nie lubiła i upiekłam z domu. Facet za którego miałam wyjść zaczął się mścić się na nas, a moja mama próbowała mnie zmusić do ślubu z nim. Wzięłam ślub potajemnie z moim obecnym chłopakiem i wszystko się uspokoiło. Tamten facet już zrozumiał że jestem szczęśliwa z innym a nie z nim i przestał się mścić a mama przestała mi marudzić o tamtym ślubie i chłopaku jakby o tym nagle zapomniała.
~Wera (29-01-2017r.) - Były partner dał mi nowy pierścionek zaręczynowy. Sen powtórzył się dwa razy. Wyjął pierścionek z kieszeni i mi go pokazał. Ksiądz miał dać nam ślub. Miałam te dwa piękne pierścionki. Był również ołtarz. I klęcznik przed którym mieliśmy składać przysięgę małżeńską. Byliśmy szczęśliwi. Sen był ładny.
~Iwona (28-01-2017r.) - Śniło mi się że miałam już zaplanowany ślub. Byliśmy z narzeczonym u jego rodziny zapraszać ich na niego, później pojechaliśmy na sesję fotograficzną. Następnego dnia narzeczony oznajmił że odchodzi ode mnie do innej kobiety i odwołuje ślub. Bardzo płakałam a on zapytał czy go kocham na co odpowiedziałam że tak. Narzeczony stwierdził że musiał kogoś wybrać, wybrał ją,spakował się i wyszedł. Po roku pocztą przyszły przepiękne zdjęcia z sesji które odesłałam byłemu narzeczonemu a sama spotykałam się już z kimś innym.
~emila (6-01-2017r.) - Śniło mi się, że miałam wziąć ślub ze swoim mężem,wszystko miałam zrobić sama.W dzień ślubu i wesela okazało się zapomniałam o wszystkim, mój mąż był zły,rodzina też była zawiedziona. Nagle z niczego udało mi zrobić wesele.
~Jarek (27-12-2016r.) - Śniło mi się, że moja siostra brała ślub ze swoim chłopakiem jednak ja nie poszedłem na tę uroczystość i byłem wobec tego bardzo obojętny. Nie widziałem też przygotowań do ślubu tylko później moją siostrę w sukni ślubnej kiedy wróciła ze ślubu. Wesele miało być skromnym obiadem w naszym domu rodzinnym ponieważ były święta i we śnie ojciec pana młodego zabronił hucznej imprezy w ten czas.
~Aga (16-12-2016r.) - Byłam świadkiem do ślubu koleżanki. Oglądałam suknię ślubną koleżanki i doradzałam jakie ma założyć bolerko. Wszystkich popędzałam, aby się nie spóźnili a potem sama byłam spóźniona, bo nie mogłam zapiąć butów.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Były partner wziął ślub: Dowiedziałam się, że mój były partner wziął ślub. Widziałam jego zdjęcia z inną kobietą. Było mi bardzo przykro. Wysłałam mu gratulacje w odpowiedzi w...
~Marta | 15 Marca 2019, godz. 2:45r. | Były partner wziął ślub »

Przygotowania do ślubu : Śniło mi się , że przygotowywałam się do własnego ślubu z nieznajomym mężczyzną. Kuzynki mi pomagały układać i upinać fryzurę, ubierać się. Kiedy już b...
~Małgosia | 25 Stycznia 2019, godz. 10:33r. | Przygotowania do ślubu »

Przerwany sen o ślubie: Okazało się,że miałam wziąć ślub z moim obecnym chłopakiem.Na miłe rozpoczęcie tego dnia byliśmy na basenie.Po tym udaliśmy się do wioski gdzie mama i...
~Paulina | 18 Listopad 2018, godz. 9:44r. | Przerwany sen o ślubie »

Ocena: 4.27 6 (głosów: 25)
Podobne sny: Cyrk, Adoptować, Poród, Wesele,

Najnowsze komentarze (22):
 • ~Gość (6 Września 2019, godz. 22:30)

  Śniło mi się że miałam wziąć ślub kościelny z moim facetem. Były przygotowania wszyscy czekali, a ja nie mogłam znaleźć mojej sukni która była w srebrne kamyki... Nie było jej nigdzie mój facet pojechał do kościoła sam a ja zadzwonilam że sukni nie ma i że ślubu nie będzie...
 • ~Patrycja (7 Stycznia 2019, godz. 1:10)

  Dzień wesela. Cześć gości już koło sali weselnej. Nic nie gotowe. Stoły nie ozdobione, zdałam sobie sprawę że nie mam sukni i mam parę godzin zeby jechać z mamą i ja kupić ale w drodze do auta zastanawiam się z kim biorę ten ślub..nie mogę przypomnieć sobie kim jest moj partner więc pytam koleżanki i w tym momencie się budzę. Dodam że jestem singielka.. 😂
 • ~Gość (15 Listopad 2018, godz. 9:33)

  Śniło mi się się że jestem ubrana w suknie ślubną i szykuje się do wyjścia. Sen trochę pogmatwany..Chyba ślub miał być daleko bo w trakcie szykowania zauważyłam że nie wzięłam nie kupiłam nie pomyślałam o butach i tu był problem. Czyli nie byliśmy u siebie niby. Ślub brałam z obecnym mężem z którym jestem 16 lat po ślubie.masz związek jest bardzo udany. Suknia biała długa lecz odsłaniająca stopy i właśnie był problem z butami. Niby we własnym domu bo otwieram szafkę i szukam jakiś jasnych butów a niby nie w domu bo zapomniałam tych butów.Taki pogmatfane.Co to może oznaczać? Pozdrawiam
 • ~Gość (6 Września 2018, godz. 7:45)

  Śniło mi się, że byłam na wystawie w galerii, gdzie chłopak który oprowadzał mnie i opowiadał o wystawie,przez cały czas czule mnie dotykał, obejmował i mówił, że mnie kocha. Na koniec powiedział, że następnego dnia bierzemy ślub (a mam męża, w tym śnie też). Chłopak był znajomym rodziny męża. Sam wszystko przygotował:salę, kwiaty, suknie, obrączki. Nawet dom, w którym mielibyśmy zamieszkać. Cały czas mówiłam mu, że nie mogę za niego wyjść, a mimo to wszystko było już gotowe,był tam nawet mój mąż.
 • ~Asia (9 Lipca 2018, godz. 9:27)

  Śniło mi się, że szykuję się na swój ślub.
  Byłam już w białej sukni, widziałam schodzącycych się gości.
  Chwilę przed ślubem, usłyszałam rozmowę koleżanki mojego partnera z jakimś mężczyzną, mówiła mu o "stosunkach" między nią, a moim partnerem. Uświadomiłam sobie, że partner mnie zdradza. Płacz i rozpacz, wybiegłam z kościoła i w białej sukni znalazłam się na mieście. Wsiadam w samochód, i chciałam wrócić do domu,ale trzeba było odwołać gości, więc wróciłam się do kościoła, przywitałam z gośćmi, wzięłam mikrofon i zaczęłam mówić. Mój partner był koło mnie i tylko słuchał.
  Powiedziałam wszystkim, że jestem bardzo szczęśliwa, że oni tu są itp. Po czym dodałam, że ślub się nie odbędzie, mój partner zdębiał, a ja oznajmiłam wszystkim, że ślubu nie będzie, ponieważ partner mnie zdradził.
  Uciekłam, wsiadłam w samochód i pojechałam w stronę swojego domu.
  W pewnym momencie straciłam panowanie nad kierownicą i wylądowałam w rowie. Zgasło światło chwila ciszy, otwieram oczy - i mam deja vu. Znów obudziłam się w dniu swojego ślubu. Przerażona wybiegłam, i szukałam koleżanki partnera, aby sprawdzić czy, to co mi się śniło to prawda. Znalazłam się na sali, na której miało odbyć się wesele. Na okrągłych stołach były ogromne pluszowe misie. Gdy spotkałam koleżankę partnera, która we śnie była jego kochanką wydała mi się całkiem normalna,więc doszłam do wniosku, że to tylko głupi sen.
  I wtedy faktycznie się obudziłam - taka przestraszona, że nie wiedziałam gdzie jestem.

  Pod koniec maja zaręczyłam się z partnerem, ale oboje uważamy że to jeszcze za wcześnie by już na teraz planować ślub, więc nie myślę o tym na codzień, i nie mam pojęcia skąd się wziął taki sen.
  Ale był okropnie dziwny.
 • ~Gość (10 Czerwca 2018, godz. 5:13)

  Snilam że mam brać ślub w kościele, wszystko gotowe, czekam w białej sukience na księdza. Pana młodego nie widać, z oddali słychać głośna muzykę i tam był ksiądz. Nagle jacyś ludzie wynoszą wieko trumny, goście zglodnieli więc im nakładalam jedzenie. Jak ksiądz wrócił to zły mówił na głos o tym że nie pamięta kto miał zabrać trumnę.
 • ~Gość (5 Czerwca 2018, godz. 6:10)

  Śniło mi się, że nie poszłam na swój ślub bo nie mogłam się przygotować. Makijaż długo trwał, nie mogłam znaleźć sukni, butów, nic.
 • ~Magda (19 Grudnia 2017, godz. 10:49)

  Śniło mi się że szykowalam się do ślubu z moim narzeczonym, ślub się odbył ale zamiast w kościele jak było planowane - odbył się przed blokiem bo jemu się spieszylo do kolegów...po ślubie poszedł do kolegów i wrócił bardzo późno. Ja byłam oczywiście załamana. Dodam że my narazie ślubu nie planujemy i to pierwszy raz jak ślub mi się śnił.
 • ~Magda (25 Listopad 2017, godz. 10:28)

  Snilo mi sie ze mialam wziac slub z moim mezem ( jestesmy po slubie juz 4 miesiace). Ja jednak nie chcialam tego slubu i nie odbyl sie. Pozniej jednak byla impreza weselna ( i tak juz bylo wszystko naszykowane i by przepadlo wiec goscie siedzieli przy stolach). Ja tez siedzialam przy stole z moja rodzina.
 • ~Magda (25 Listopad 2017, godz. 10:26)

  Snilo mi sie ze mialam wziac slub z moim mezem ( jestesmy po slubie juz 4 miesiace). Ja jednak nie chcialam tego slubu i nie odbyl sie. Pozniej jednak byla impreza weselna ( i tak juz bylo wszystko naszykowane i by przepadlo wiec goscie siedzieli przy stolach). Ja tez siedzialam przy stole z moja rodzina.
 • ~Ilona (5 Listopad 2017, godz. 23:28)

  Śnił mi się swój własny ślub,a raczej przygotowania do niego i okazało się,że jest zupełnie nie przygotowany.Brak sukienki na zmianę(wyjęłam z worka tylko białą i założyłam ją),kwiaty tylko do jednego rodzica ...siostra pana młodego mówi do mnie trzymając bukiet,że nasze matki muszą się poznać,a ja idę na grób do taty.
 • ~Kasia (29 Października 2017, godz. 12:39)

  Śnił mi się mój ślub z obecnym partnerem. On był tak pięknie ubrany, moja cała rodzina odstrojona. Ja za to wygladałam nieładnie, jakbym dopiero z łóżka zeszła, byłam nieumalowana, włosy nieułożone, miałam białą sukienke ale ona wcale mi się nie podobała. Wyglądałąm brzydko i nie chciałam tak isc do ślubu. Pamiętam swoje odczucia, było mi strasznie przykro, że mój ślub, najwazniejszy dzień w życiu a ja się czuje źle, byłam rozdarta nie wiedziałam co robić. Poźniej okazało się, że nie mamy świadków, nic ne jest przygotowane na wesele itd. Ja byłam w tym śnie strasznie zdezorientowana i w końcu powiedzialam mojemu partnerowi, że nie chce ślubu to nie miało tak wyglądać, chciałam zawsze inaczej, chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik a nie tak byle jak i na szybko. I uciekłąm z kościoła. Pojechała do domu przebrałam się i czekałam na rodziców. Moja mama z tatą strasznie płakali, że jak tak mogłam zrobić, później im to wszystko tłumaczyłam co i dlaczego i na końcu wszyscy mnie zrozumieli i ja miałam taką ulgę na sercu, że nikt sie na mnie o to nie gniewa. Bardzo proszę o interpretację. Pozdrawiam serdecznie.
 • ~Ania (9 Lipca 2017, godz. 15:55)

  Miałam brać ślub z byłym mężem. Zakładałam już sukienkę wieczorową w kolorze jasnego różu po mojej babci. Mój były mąż był przeciwny aby iść w tej sukience i mu się nie podobała. Ale ja i tak nie miałam zamiaru zmieniać sukienki.
 • ~Prima (22 Czerwca 2017, godz. 9:50)

  Śniło mi się, że mam ślub kuzynki i jestem na nim wraz ze swoim narzeczonym, z którym mamy brać ślub za miesiąc ( we śnie) starszymi drużbami. Wszystkie przygotowania są w domu moich dziadków. Samochód, którym miała jechać para młoda do ślubu jest czerwony. Ja mam niebieską sukienkę, a mój narzeczony niebieski garnitur. A później jest mój ślub i w kościele zaczyna być głośno. Mój pradziadek zaczyna rozmawiać z moim przyszłym mężem, aż ksiądz zaczyna ksząkać :D
 • ~Iza. (25 Marca 2017, godz. 6:45)

  Śniło mi się, że ja miałam brać ślub. Z obecnym partnerem. Wybierałam suknie ślubną z mamą. Była biała. Czarne buty do tego. Obrączki już miałam na sobie, zanim wzięłam ślub
 • ~Dżoana (28 Lutego 2017, godz. 10:33)

  Śniło mi się, że mój chłopak planował ślub cywilny z inną kobietą. Dowiedziałam się o tym przypadkiem. We śnie nie widziałam tej uroczystości. W rozmowie z chłopakiem padły słowa wypowiedziane przez niego: " To tylko ślub cywilny".
 • ~Silje (8 Stycznia 2017, godz. 23:52)

  W moim śnie na początku stałam się narzeczoną mojego chłopaka, dostałam piękny duży pierścionek zaręczynowy, który nosiłam na prawej dłoni. Następnie pamiętam ślub , wiem że brałam go z nim jednak jego nie było tam widać , byłam ja w ślicznej , białej skromnej sukni , już po ceremonii ze złota obrączka na palcu , znów na prawej dłoni , była tam również moja rodzina, ale nie najbliższa lecz kuzynostwo. Byliśmy w żółtym pomieszczeniu , byłam bardzo szczęśliwa i nie wierzyłam że jednak zdecydowałam się na ten krok . Tej samej nocy miałam drugi sen, byłam w szkole , w której znajdowały się również pokoje , w którym mieszkaliśmy , ja byłam tam jednocześnie osoba obca w innej chwili mieszkałam tam. Pamiętam że uciekałam przed moim chłopakiem ponieważ bardzo chciałam odnaleźć naszego dobrego znajomego któremu się podobam, ponieważ liczy na to, że kiedyś będę z nim i przeżyć z nim cudowne chwile nie pamiętam reszty snu, wiem tylko ze docelowo tego nie zrobiłam a akcja toczyła się dalej ...
 • ~Joanna (4 Stycznia 2017, godz. 1:10)

  Śniło mi się, że mam zamiar wziąć ślub z mężczyzną starszym od Siebie. W kościele było kilka par, które również chciały wziąć ślub. Miałam piękna suknie jak księżniczka. Mój narzeczony stał przy ołtarzu czekając na mnie. Wraz ze zbliżającą się ceremonia górę wzięły emocje i podbiegłam do mojego taty i oznajmiłam, że to nie jest ten, którego chce poślubić i, że uciekamy. Tata wziął mnie za rękę i wybiegliśmy z kościoła.
 • ~ktoś (29 Grudnia 2016, godz. 11:11)

  Śniło mi się, że moja siostra w dzień swojego ślubu , gdy jej chłopak po nią przyszedł i mieli jechać do kościoła ona zerwała oświadczyny i oświadczyła, że nie chce ślubu.
 • ~Ada (28 Grudnia 2016, godz. 10:46)

  Mojej mamie się śniło, że brałam ślub ze swoim niedoszłym szwagrem. I że wszyscy ludzie się ode mnie odwrócili, mówię o członkach rodziny mojej i byłego partnera. Mój były chłopak bardzo mnie w tym śnie obrażał, mama mówi, że było dużo smutku i łez.
 • ~Pustka (24 Listopad 2016, godz. 10:26)

  Sen o ślubie ; od jakiegoś czasu śni mi się jeden sen tak samo . Idę przez pole chabrów (to moje ulubione kwiaty ) z tatą ( nie żyje ) w białej sukni ślubnej a na końcu pola stoi mój były chłopak . Nie wiem co to ma znaczyć . Bardzo bym prosiła o pomoc w przetłumaczenie tego snu .
 • ~asia (1 Listopad 2015, godz. 11:59)

  Bardzo chciałabym wiedzieć czy mój ukochany chłopaka
  zwróci na mnie uwagę, nie wiem czy to ja powinnam
  zrobić pierwszy krok czy to on powinien
  to zrobić.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Pająk Śniło mi się że goni mnie pięć małych czerwono-czarnych pająków, kiedy mnie dogonily zabił...
 • Zakonnica Śniła mi się zakonnica leżąca w trumnie. Jakaś kobieta powiedziała, że musimy się z nią po...
 • Samolot Śniło mi się , że stoję na posesji moich rodziców i widzę dwa samoloty pasażerskie nad polam...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl