» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » P » Poród - znaczenie snu

Sennik Poród

PoródW ogólnym znaczeniu dotyczy wewnętrznej transformacji, która zakończy się na naszą korzyść. Według niektórych senników to również oznaka doniosłego wydarzenia w rodzinie. Wśród kobiet śniących o porodzie, sen często oznacza zbliżającą się ciążę i narodziny dziecka.

Jeżeli rodzisz we śnie - wkrótce doświadczysz przemiany, która będzie przejściem z jednego etapu w coś zupełnie nowego.

Gdy jesteś świadkiem przy porodzie dziecka - znak nadchodzących bogactw.

Rodzenie w wodzie - błogosławieństwo.

Widok rodzącego psa lub innego zwierzaka - możesz się do kogoś zniechęcić.

Jeżeli widzisz, jak rodzi mężczyzna - nieprzyzwoite pomysły.

fot. freeimages.com/photo/1149586 , redfloor
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Alicja (23-04-2017r.) - Byłam na sali porodowej razem z innymi rodzącymi kobietami. Czułam skurcze porodowe, położna podpinała aparaturę, która miała ułatwić poród, kazała wykonywać różne ćwiczenia, aby poród był szybszy. Mąż czekał w samochodzie pod szpitalem. To miało być nasze trzecie dziecko. Nie widziałam samego momentu narodzin, natomiast po wszystkim podeszłam jeszcze w piżamie do łóżeczka, w którym siedziało około roczne dziecko. Zapytałam je jak ma na imię, podawałam różne chłopięce imiona, ale ono kiwało głową zaprzeczając. Zapytałam czy jest dziewczynką i wtedy pokiwało twierdząco głową. Powiedziałam więc "Ach więc jesteś Jagódką!". Tak mieliśmy dać na imię dziecku, gdyby urodziła się dziewczynka. Dziecko miało blond włosy i niebieskie oczy. Ubrane było w niebieskie śpioszki.
~Mariola (2-04-2017r.) - Co jakiś czas znajdowałam się w miejscu gdy moja córka kończyła poród, ja jej pomagałam. Historia powtarza się dwa razy raz, rodzi się chłopczyk, a drugim razem dziewczynka.
~anna (22-05-2016r.) - Urodziłam syna którego bracia przytulali pomimo nie przeciętej jeszcze pępowiny. Czułam radość, nie odczuwałam bólu. Leżałam w domu w białej pościeli na której było tylko trochę czerwonej krwi od porodu.
~Ewelina (11-02-2016r.) - Śniło mi się że przeniosłam się w czasie. Do dnia kiedy sąsiadka rodziła swojego trzeciego syna. Poród odbywał się w sklepie. Gdy przyszłam kończyła rodzić. Niemowlak był różowiutki, śpiący, był to chłopczyk. Wiedziałam jak będzie miał na imię i jaka czeka go przyszłość.
~magda (10-12-2015r.) - Śnił mi się poród, co dziwne był to poród nosorożca a efektem śliczne niemowlę ludzkie. Ostatnio śnią mi się małe dzieci, niemowlęta.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o porodzie swojej zmarłej mamy: Jest sylwester, jesteśmy w domu i myślimy jak się do niego przygotować. Nagle z korytarza dobiegają mnie hałasy. Zaglądam, a tam mój zmarły tata odebrał ...
~Elza | 7 Września 2019, godz. 8:07r. | Sen o porodzie swojej zmarłej mamy »

Narodziny pierwszego dziecka. : Na początku snu jestem w zaawansowanej ciąży (9 miesiąc), razem z moją mamą oglądamy piękną działkę otoczoną lasem, na której z mężem planujemy wybudować dom....
~Kinga | 18 Grudnia 2017, godz. 20:58r. | Narodziny pierwszego dziecka. »

Sen o porodzie: Pomagałam koleżance przy porodzie, nie rodziła ale miała cały czas bóle, które słabły. Miała urodzić w sobotę, kiedy byłyśmy same i miała rodzić w domu....
~Ell | 19 Września 2015, godz. 7:01r. | Sen o porodzie »

Ocena: 4.83 6 (głosów: 12)
Podobne sny: Ślub, Cyrk, Adoptować, Wesele,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gość (25 Października 2018, godz. 11:40)

  Nie będąc w ciąży zaczęłam odczuwać ból brzucha i skurcze. W pewnym momencie urodziłam duży kawałek tkanki, coś a'la łożysko. Doszło do tego w toalecie, do tego był przy tym obecny mój mąż. W tym czymś co urodziłam znajdowała się wkładka antykoncepcyjna, którą mam założoną. Jej "urodzenie" spowodowało we śnie moją obawę o ciążę.
 • ~Gosia (7 Kwietnia 2017, godz. 10:34)

  Śniło mi się, że byłam w ciąży i dziecko przekręciło się główką w dół i czułam na górze jego pupke. Nagle odeszły wody zaczął się poród na który zawieźli mnie rodzice i mąż. Z tyłu siedział ze mną tata do którego się przytulałam. Bolały mnie biodra, ale urodziłam i wtedy się obudziłam.
 • ~Paulina (27 Marca 2016, godz. 17:36)

  śniło mi się , że moje dziecko strasznie kopało w brzuszku , ze czułam bardzo dokładnie rączkę , nóżkę to był bardzo realistyczny sen.
 • ~NATALIA (18 Stycznia 2016, godz. 16:22)

  Leżałam w wodzie i rodziłam dziecko. Bezboleśnie i szybko urodziłam dziewczynkę i moja mama odcinała pępowinę.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl