» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » W » Wesele - znaczenie snu

Sennik Wesele

WeseleJeżeli śnisz o własnym weselu - zapowiada udane i szczęśliwe małżeństwo.

Gdy dobrze się na nim bawisz - wkrótce zmartwienia przestaną cię dręczyć.

Jeżeli tańczysz na nim z obcą osobą - troszkę pokrzyżują się twoje zamiary.

Planowanie własnego wesela - zbliża się uroczyste i ważne wydarzenie.

Widzieć na nim mnóstwo gości - zaczniesz cieszyć się dobrym zdrowiem.

Być na nim bez osoby towarzyszącej - dokucza ci samotność.

Jeżeli jesteś na weselu brata lub siostry - czeka cię dobra zabawa.

Brać udział w oczepinach, bądź w jakiejś zabawie weselnej - będziesz w stanie pokonać własne słabości, przez które brakuje ci pewności siebie.

fot. freeimages.com/photo/1386177 , conmani
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Marianna (18-01-2017r.) - Dużo znajomych o uśmiechniętych twarzach i radosnym nastroju razem ze mną w pięknej sukni ślubnej w kolorze zielono szafirowo białym. Z obrączką na lewym reku. Obok stoi mężczyzna, nie wiem czy to mąż.
~Anita (14-08-2016r.) - Śniło mi się, że pod szkołą spotkałam mojego byłego kolegę. Był ubrany tak samo jak w dzień w którym poszłam z nim na wesele. Problem w tym że po weselu dał mi dużo nadziei na coś więcej i pocałował mnie. Powiedział, że ma nadzieje na coś więcej między nami. W śnie zaś przepraszał że urwał ze mną kontakt. Wyjaśniałam mu, że go kocham a po jego minie było widać ze żałuje.
~kasia (10-03-2016r.) - Śniło mi się, że byłam na weselu mojego brata i nie miałam ochoty tańczyć więc rozmawiałam z kolegą z dzieciństwa. Później poszłam do mych ciotek i zaczęły mi tłumaczyć, że nie będę teraz się często z bratem widzieć. Zrobiło mi się z tego powodu przykro i się popłakałam. Później zauważyłam uchylone okno i je domknęłam.
~edit (5-02-2016r.) - Śniło mi się że mieszkam na zamku i przygotowuje własne wesele. Pilnuje, aby wszystko było na czas i pięknie zrobione. I wystrój zamku i pokoje gościnne. Dwoje się i troje a jeszcze muszę wziąć kąpiel i się ubrać a goście lada moment zaczną się zjeżdżać. Wszędzie biegam i wszystko sprawdzam. W przygotowaniach pomaga mi rodzina mojej mamy jej siostry i moja babcia która już umarła. Ciesze się ze są ze mną. Wiem, że wszystko się uda ale nie wiem kto jest moim przyszłym mężem.Ma być razem ze swoimi wojnie przed gośćmi. Nie znam go, mimo to jestem spokojna wiem, że to ktoś z kim będzie mi dobrze i będę szczęśliwa.
~kasia (5-01-2016r.) - śniło mi się , że dzwoniła do mnie bratowa mojej przyjaciółki i wahałam się czy iść na poprawiny do mojej przyjaciółki. Poszłam na salę ale ubrana w stój roboczy bo chciałam się tylko zapytać bratowej przyjaciółki o coś i wyjść poszłam na tą sale podeszłam do stolika gdzie siedział brat przyjaciółki i spytałam się gdzie jego żona, pokierował mnie. Poszłam do niej pogadałam z nią chwilę i gdy wychodziłam spotkałam dziewczynę która się spytała czy nie zostanę na poprawinach powiedziałam, że przyszłam dosłownie na chwilę i nie wiem czy powinnam tu być. Ta zaprosiła mnie do tańca. Chwile z nią potańczyłam i rozładował mi się telefon, więc się spytałam czy nie może mają ładowarki odezwał się chłopak, który mi się podoba. Powiedział że ma Powerbanka i że mogę sobie naładować telefon , później chyba z nim zatańczyłam nie pamiętam już , później poszłam gdzieś z przyjaciółką i ona coś zaczęła zagadywać na temat chłopaka który mi się podoba, spytałam się o co chodzi a ona żebym ja to jej powiedziała , brzmiało to tak jakby się czegoś domyślała i nam kibicowała. Później poszłam z nią gdzieś, ubierałam majki wyszłam na ulicę i widziałam ciężarną murzynkę i weszłam z przyjaciółką do jakiegoś domu. Była tam kobieta i miała mnóstwo bukietów i różowe bransoletki i prosiła mnie, abym sobie wybrała jakąś, wybrałam spytałam się czy mogę wziąć też siostrze i się zgodziła.
~Anna (3-01-2016r.) - Śniło mi się że organizowałam wesele mojego syna, wynajmowałam salę na 2 końcu kraju, zlecałam zatrudnienie orkiestry, dekorację sali, przygotowanie jedzenia. Sala bankietowa składała się z sali głównej i mniejszej przejściowej - która była zalana wodą i w tej wodzie pływał syn, była ona głęboka i rosłą w niej biała morska roślina, a ja pytałam właścicielkę sali co będzie jak woda zaleje salę dla gości
~kasia (23-11-2015r.) - śniło mi się, że byłam na weselu przyjaciółki jednak nikt się na nim nie bawił tylko wszyscy siedzieli przy stole , prawie każdy coś jadł tylko ja nie. W pewnym momencie podszedł do mnie kolega. Był ubrany w czarny garnitur, objął swoją ręką moją szyję i spytał się czemu nie byłam u fryzjera ułożyć włosów a później powiedział, że jestem ładną kobietą i odszedł.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Ślub: Śniło mi się moje wesele. Jestem mężatką w separacji. Śniło mi się jak byłam na moim własnym weselu. Była rodzina, znajomi i dużo innych nie znanych mi o...
~Zosia | 7 Kwietnia 2018, godz. 15:17r. | Ślub »

Przygotowania do wesela: Śniło mi się, że jestem na sali weselnej, która była pięknie przystrojona. Kręciło się tam kilka osób, ponieważ ich zadaniem było przygotować uroczystość. ...
~Joanna | 19 Lipca 2016, godz. 11:31r. | Przygotowania do wesela »

Własne wesele: Śniło mi się moje własne wesele ale nie wiem kto był moim przyszłym mężem, nie wiem również jak byłam ubrana. Odbywało w eleganckiej restauracji. Zastawione ...
~Aga | 24 Marca 2015, godz. 8:16r. | Własne wesele »

Ocena: 3.96 6 (głosów: 25)
Podobne sny: Adoptować, Ślub, Cyrk, Poród,

Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Paznokcie Śniły mi się paznokcie, które przedłużyłam, niedługo po zrobieniu paznokci u kosmetyczki, za...
  • Tata Śnił mi się tata, który w czerwcu zmarł, ale we śnie żyje, ma się dobrze i powiedział, że ...
  • Telefon Ostatnio w moim śnie pojawił się motyw nowego telefonu, nie dla mnie, a dla mojej mamy. Generalni...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl