» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » N » Niemowlę - znaczenie snu

Sennik Niemowlę

NiemowlęSen wzywa nas, abyśmy zastanowili się, czy nasze zachowanie i postępowanie jest właściwe. Niemowlę oznacza niedojrzałość i infantylność. Na symbolikę tego snu powinny zwrócić uwagę osoby będące w poważnym związku, gdyż może nadszedł dobry moment, aby popracować nad własnym rozwojem i stać się osobą w pełni uporządkowaną oraz odpowiedzialną.
Osoby, które obawiają się o swoją przyszłość mogą spać spokojnie, jeżeli śni im się spokojnie śpiące niemowlę. Sen od pozytywnej strony daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilność w życiu.

Jeżeli płacze - możesz być niedojrzała w pewnych sprawach.

Gdy znajduje się w wózku - spokojna i bezpieczna przyszłość.

Martwe - ostrzeżenie przed naszym niewłaściwym zachowaniem.

Trzymając dziecko na rękach - szczęście.

fot. sxc.hu/photo/840725 , pepoitana
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Basia (11-02-2017r.) - We śnie niemowlę (nie pamiętam płci, jednak wydaje mi się, że był to chłopczyk) zapowiada, że to ja w niedługiej przyszłości urodzę dziewczynkę. Obok stoi mój młodszy kuzyn, który zaprzecza i twierdzi, ze w rodzinie to jego kolej i to wlasnie on powinien teraz zostać ojcem (czyli jemu jako pierwszemu, powinno urodzić się dziecko). Proszę o interpretację. Nadmienię, że staram się o dziecko.
~Joanna (29-12-2016r.) - Na rękach niosłam niemowlę, matka dziecka cieszyła się, że jej pomogę i zniosę je po schodach. Zawiniątko z niemowlęciem wyślizgnęło mi się z rąk i upadło na schody. W główce powstała rana, ale nie krwawiła. Bardzo przejęłam się wypadkiem.
~Monika (20-07-2016r.) - Ja stoję w wodzie po kolana a obok mnie niemowlę zaczyna się podtapiać. Schylam się i chcę dziecko wyciągnąć z wody, ale nie mam siły mam odrętwiałe i bezwładne ręce. Udaje mi się podnieść dziecko, ratuję je bo się zachłysnęło i znów mi wypada z rąk do wody i się topi, i tak kilka razy.
~Kasia L (3-06-2016r.) - Wychowywałam lub opiekowałam się niemowlę. Okazało się, ze to dziecko nie było moje ale mojego partnera z inną kobietą. We śnie nie zdawałam sobie z tego sprawy do póki ktoś mnie o tym nie poinformował.
~Monika (19-11-2015r.) - Śniło mi się, że opiekowałam się niemowlęciem, było one grube i radosne. Spojrzałam w jego oczy były piękne i płomienne. Wzięłam te niemowlę na ręce i przytuliłam do siebie.
~Mania (19-10-2015r.) - Jestem w obcym domu. Ze zdziwieniem rozglądam się po pokoju. To dom mojego dzieciństwa , ale trochę zmieniony. Na polkach leżą inne rzeczy , dziwne przedmioty. Nagle na moich rękach pojawia się malutkie dziecko. Niemowlę jest śliczne , zdrowe , ma piękne usta , włoski , paluszki. Wiem ze dziecko chce spać , wiec próbuję je utulić. Mój mąż bardzo stara mi się pomóc. Przygotowuje łóżko , butelkę. Chodzi za mną i mam wrażenie ze jak by mógł to nosiłby na rękach i mnie i to dziecko , oby tylko wszystko było dobrze! Bardzo się stara , pociesza mnie szeptem że dam rade. Obydwoje zachwycamy się dzieckiem. Tak jesteśmy tym zajęci, że nawet nie zauważamy że dziecko dawno słodko śpi.
~Monika (14-10-2015r.) - Śniło mi się, że pchałam wózek dziecięcy w którym leżało niemowlę i była to dziewczynka. Gdy zaczynała płakać ja ją rozweselałam i malutka się śmiała. Wzięłam ją na ręce i jej mama powiedziała mi abym na nią uważała, tak też zrobiłam i po chwili odłożyłam ją do wózka.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Niemowlę: Śniło mi się 9 niemowlaków, które spały w łóżeczkach. Łóżko mojżeszowe. Niemowlaki całą noc spały, a ja miałam się nimi zajmować. Rano poszłam do sklepu ...
~Hihi | 21 Kwietnia 2023, godz. 7:46r. | Niemowlę »

Tonące dziecko i ratunek: Byłam z zupełnie mi obcymi ludźmi w akwenie może basenie. Woda była zaciemniona jakby w jeziorze. Było z nami niemowlę, które unosiło się na powierzch...
~Anna | 21 Listopad 2022, godz. 8:02r. | Tonące dziecko i ratunek »

Maleńkie dziecko w domu rodziców : Na progu kuchni w domu moich rodziców leżało niemowlę, dziewczynka. Klęczałam przy niej i chciałam ją podnieść. Była ciężka i ręce mi omdlewały, więc ją odkład...
~Kasia | 24 Listopad 2018, godz. 8:07r. | Maleńkie dziecko w domu rodziców »

Ocena: 4.11 6 (głosów: 18)
Podobne sny: Chłopiec, Noworodek,

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (4 Lipca 2020, godz. 3:21)

  Bylam w jakies pomieszczeniu, nie pamietam dokladnie czy to był szpital, ale widziałam nowonarodzone niemowle z niekształtną glową. I czekalam aż kobieta urodzi. Dziecko okazało się też mieć taka glowe. Nie bylo kwi, ani nikt nic nie mowił.
 • ~Marcin (15 Stycznia 2019, godz. 11:49)

  Pilnowałem dziecka (niemowlaka) i niechcący powiedziałem coś głupiego a on to powtórzył za mną (jak to dzieci), wstałem na chwilę a kiedy wróciłem do niego to on był pod wodą i wyglądał na martwego. Wtedy pierwsza myśl była taka że to przeze mnie, że nie dopilowałem i że zauważyłem że tam była woda (ale skąd ta woda?). Zaraz po tej myśli rzuciłem się do ratowania go, zrobiłem sztuczne oddychanie i masaż serca. Kiedy wziąlem go na ręce i sprawdziłem to serduszko biło, wtedy się obudziłem. Proszę o interpretację.
 • ~Gość (28 Października 2018, godz. 10:56)

  Wyslano mnie do pracy z agencji pracy. Bylo nas 3 osoby. Bylo to cos w rodzaju osrodka opiekunczego. Na srodku za biurkiem siedziala pani. W pomieszczeniu byly lozka w kazdym lozku niemowle. Nikt sie nimi nie opiekowal. Jakims dziwnym sposobem wzielam je wszystkie na rece I opiekowalam sie kiedy wszyscy pozostali nie zajmowali sie nimi.
   
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Rudera Wielki i stary drewniany dom, rudera....
 • Przyjaciel Co jakiś czas, śni mi się chłopak, którym (w śnie) jestem bardzo zainteresowana i mam u niego ...
 • Duch Śnił mi się duch, nie znam go, ale powiedział albo przekazał, żebym się za niego po modlił, ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl