» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » C » Chłopiec - znaczenie snu

Sennik Chłopiec

ChłopiecJest odzwierciedleniem męskiej osobowości. Dla kobiet sen może być pragnieniem o posiadaniu dziecka.

Zobaczyć chłopca - możliwe powiększenie rodziny; silna osobowość; nowe pomysły.

Być chłopcem - podejmowanie odważnych decyzji; odwaga w robieniu interesów.

Uczący się - zdobywanie cennych doświadczeń.

Bijący się - szczęśliwe zakończenie jakiejś sprawy.

Mały chłopiec - radość w rodzinie.

fot. freeimages.com/photo/1409438 , marczini
Znaczenia popularnych senników:
Sennik staropolski:
- powiększenie rodziny
- fałszywi przyjaciele (jeżeli sen był nieprzyjemny)
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~JAN (26-02-2017r.) - Byłem w jakimś angielsko języcznym kraju i mały chłopiec z rodziny poprosił mnie żebym się nim zaopiekował. Miał kogoś w rodzaju kuratora który też chciał żebym to ja się nim zaopiekował. Zgodziłem się. Miałem za to dostać pieniedze, choć nie padło ile podczas rozmowy. Kurator powiedział mi że mówię po angielsku jak Włoch bo ciągnę e.
~Monika (11-01-2017r.) - Śniło mi się że ktoś próbuje mi wmówić że leżące chore-trędowate dzieci są moje były to dwa noworodki, nie wiem jakiej płci. Leżały na łóżku a obok stał chłopiec i płakał i prosił abym je wzięła. Ja się wypierałam, że nie są moje i ich nie wezmę, w śnie byli ze mną moi rodzice i syn który ciągle pytał czy to moje dzieci. Ktoś pokazywał mi dokumenty w których był mój podpis że mogą być moje te dzieci. Ale wyszłam i zostawiłam te dzieci powiedziałam,że nie są moje po czym się obudziłam.
~Leon (19-12-2016r.) - Ja byłem chłopcem dość niskim, bardzo chudym. Miałem dłuższe rudawe włosy, niebieskie duże oczy. Byłem ubrany w błękitny sweterek sięgający za kolana trochę na mnie za duży, czarne legginsy i różowe puchate skarpetki. Nagle obok mnie pojawił się wysoki mężczyzna z czarnymi włosami i kłami. Wziął mnie za rękę i gdzieś prowadził. Powiedział, że zawsze będziemy razem. O dziwo czułem się przy nim bezpiecznie i chętnie za nim poszedłem.
~maddy (10-10-2016r.) - Śniło mi się że byłam z koleżankami na występie. W teatrzyku grały małe dzieci. W pewnym momencie wbiegł na scenę blond chłopiec, uśmiechnięty i radosny. Biegał jak szalony. Wiedziałam kim on jest. Był to mój kolega. Ale z tą różnicą że młodszy o kilka lat. Spojrzał na nas i podbiegł. Usiadł mojej jednej koleżance na kolanach, później drugiej. Aż wreszcie usiadł na moich. Spojrzał na mnie swoimi ciepłymi oczkami. Spytałam o jego imię. Odpowiedział a później przytulił się do mnie.
~kirbi (21-10-2015r.) - Była zima. Ja i mały chłopiec znaleźliśmy się w starym opuszczonym budynku. Tam była mała ruda dziewczynka. Dziewczynka poślizgnęła się na lodzie i spadła z wysokości. Stała się niedorozwinięta, próbowałam jej pomóc, ale na końcu zostawiliśmy ją.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Widok małego siebie: Widziałem we śnie siebie jako małego chłopca, sytuacja bardzo realna, akcja rozgrywała się na moim podwórku na wiosce. We śnie poruszałem się jako już ...
~Michał | 18 Października 2022, godz. 11:14r. | Widok małego siebie »

Mały chłopiec : Znalazłam na ulicy dokumenty należące do pewnej dziewczyny. Wynikało z nich, że jest ona zawodową pływaczką i pobiera za to wysokie wynagrodzenie. Spędzał...
~Magdalenka | 29 Maja 2022, godz. 10:37r. | Mały chłopiec »

Sen o dziecku wcześniaku: Śniło mi się, że widziałam kobietę w ciąży, która leżała na podłodze w szpitalu. Jej brzuch strasznie oklapł, co podsumowała to kobieta obok siedząca, pow...
~Karolina | 23 Marca 2020, godz. 11:29r. | Sen o dziecku wcześniaku »

Ocena: 3.95 6 (głosów: 21)
Podobne sny: Noworodek, Niemowlę,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (20 Lipca 2020, godz. 5:42)

    Śniło mi sie że ze strachem patrzylam przez okno przez które widzialam meza, z ktorym sie rozwodze byl on w aucie i obok niego siedzialo dwoch malych usmiechnietych i radosnych chłopców. Maz wykrzykiwal i szukal zaczepki z moim partnerem. Pytal czy jest u mnie, przy tym wszystkim z auta grala glosna muzyka, a chlopcy byli bardzo uradowani. Chociaz ja okropnie sie balam.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Mucha Wchodząc do kuchni, weszłam w lepką podłogę. Muchy zaczęły się wzbijać i wydawać okropny o...
  • Księżyc Rzuciłam do nieba nitkę. Ściągnęłam księżyc prosto w moje ręce. To było piękne....
  • Mucha Smażyłam dużą ilość much na patelni, obrzydliwy sen.. ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl