» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » N » Noworodek - znaczenie snu

Sennik Noworodek

NoworodekZwiastuje korzystne i miłe wydarzenie, które będzie początkiem czegoś zupełnie nowego. Nadchodząca niespodzianka może okazać się bardzo ciekawa.

Gdy zobaczysz własnego noworodka - zbliża się uroczyste wydarzenie. niekiedy sen ostrzega przed niewiernymi przyjaciółmi.

Usłyszeć jego płacz - zmartwienia i problemy partnerskie.

Jeżeli jest on martwy - nieprzyjemne zakończenie. oznacza także kłopoty z pieniędzmi.

Gdy zachoruje - liczne troski. jest również znakiem dużych wydatków.

Widzieć, jak się uśmiecha - na twoją korzyść mogą rozwiązać się obecne problemy.

fot. sxc.hu/photo/1281126 , just4you
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Anna (26-09-2016r.) - Dostałam z mężem w prezencie wanienkę do kąpania noworodka od męża współpracowników z firmy. Byli zadowoleni, że nam ją podarowali a ja byłam zła z tego prezentu, bo nie miałam małego dziecka ani nie byłam w ciąży.
~Olga (4-05-2016r.) - Sen o opiece nad noworodkiem. Częściowo działo się to u mnie w pracy. Dziecko spało w szufladzie biurka. Musiałam je przewijać, ubrać, nakarmić.
~Edyta (29-10-2015r.) - Urodziłam dziewczynkę nieżyjącego już od dawna partnera. Mała była cała w mazi płodowej, nie mogłam jej zmyć. Kiedy ją wytarłam zaczęłam ją karmić. Była bardzo silna sama podnosiła głowę, obok mnie był anioł stróż. Ktoś napad na nas,o jca dziecka związał przeguby dłoni i ułożył na łóżku jak martwego. Biłam się z włamywaczem i zwyciężyłam.
~Irena (15-10-2015r.) - Śniło mi się dziecko. Wynikało z tego wszystkiego ze moje. To był noworodek, ale w bardzo szybkim czasie to dziecko urosło. We śnie nagle pojawiło mi się dwoje dzieci które były moje. W tym śnie pojawił się również mój kierownik. Co to może oznaczać. Dzieci te biegały i bawiły się a ja nie wiem dlaczego bardzo wstydziłam się kierownika.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Trzy noworodki.: Śniły mi się trzy noworodki - trojaczki. Dziewczynka i dwóch chłopców. Maleńkie, z podkurczonymi nóżkami i rączkami- pozycja płodowa,jak to noworodki....
~Dolores | 27 Kwietnia 2020, godz. 15:25r. | Trzy noworodki. »

Ocena: 4.81 6 (głosów: 16)
Podobne sny: Niemowlę, Chłopiec,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (18 Lutego 2020, godz. 18:24)

    Urodziłam dziecko, wróciłam z nim do domu. Noworodek był bardzo spokojny, często się uśmiechał. Dla mnie to było duże zaskoczenie, że się pojawił. Ale wiedziałam, że to moje dziecko. Nie byłam gotowa na niego, nawet nie miałam łóżeczka dla niego. Po południu jak do niego podeszłam zaczął mówić " MAMA". Śliczny, uśmiechnięty, pogodny syn.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
  • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
  • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl