» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » A » Atak - znaczenie snu

Sennik Atak

AtakJeżeli śnimy o ataku, w którym dajemy sobie radę to oznacza, że wewnętrzną siłę, energię, moc i niepoddawanie się lękom. Podatność na atak oznacza obojętność, manipulację, czy brak wiary w siebie.

Być atakowanym - czyhające zagrożenie.

Odeprzeć atak - niesprawiedliwość ze strony otoczenia.

Atakować kogoś - dysponujesz sporym zapasem sił i odwagą.

Ulec atakowi - podatność na manipulację.

Wiedzieć innych atakujących - unikniesz kłopotów.

fot. sxc.hu/photo/1244833 , steved_np3
Znaczenia popularnych senników:
Sennik egipski:
- narodziny dziecka
- złośliwość ze strony wrogów (jeżeli sen był nieprzyjemny)
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Andrzej (13-03-2017r.) - Witam proszę o interpretację snu: odkryłem kilka młodych kociaków które wychodziły z łódki w szopie i nagle pojawił się duży kocur, z nietypową pełną paszczą kłów jak u drapieżnej ryby i próbował atakować młode. Złapałem go za tylne łapy i silnie uderzyłem o ziemie. Czułem że wbija mi pazury w dłonie, ale w końcu za którymś razem udało mi się go uśmiercić. Dziwne jest to że po zabiciu jego wnętrzności wypłyneły z niego i szyja była jakby na grubej sprężynie lub rurze.
~Wiktoria (6-01-2017r.) - Śniło mi się, że z łąki przyszedł lis. Stałam z mamą na drodze, gdy nagle lis zaczął mnie atakować. Mama niezbyt próbowała mi pomóc. Potem schwytałam i związałam żółtego Lisa, ale na końcu wypuściłam.
~Ania (20-09-2016r.) - Na półce łazienkowego lustra siedziało około 6 niewielkich ptaków. Jeden z nich młody nieporadnie sfrunął na podłogę. Chciał wrócić ale nie potrafił latać. Na podłodze był już drugi ptak. Nagle zauważyłam trzeciego. Był większy od dwóch pozostałych i zaczął atakować tego który właśnie spadł. Dziobał go i chciał go zjeść. Byłam przerażona i próbowałam obronić małego ptaka.
~Marcelina (4-09-2016r.) - Byłam w stajni przy boksie mojego (bo tak by wynikało że snu) konia. Bawiłam się z nim gdy on zaczął mnie gryźć i atakować próbowałam się jakoś uchronić w boksie na przeciwko. Koń prawie dosięgną i tam ale zdołałam uciec. Później szłam stajnią dalej i wszystkie konie chciały mnie kopnąć.
~Miluska (27-05-2016r.) - Śniło mi się, że byłam w jakimś pomieszczeniu pokoju , szłam do przodu ale nagle zaczął atakować mnie kot ....drapał i próbował gryźć. Odrzuciła go i zaczęłam uciekać. Dziwne bo uwielbiam koty i mam je w domu.
~Marek (13-02-2016r.) - Śniło mi się, że zaatakowały mnie i rodzinę osy i szerszenie. Zdążyliśmy się schować, ale ludzie którzy zostali na dworze byli oblepieni szerszeniami i sami.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Czarna postać : Byłam w domu, nagle jakiś cień stanął za mną i przeniosło mnie do ciemnego pomieszczenia. Nic w nim nie było. Po czym ukazała mi się czarna postać, która zacz...
~Magda | 16 Stycznia 2023, godz. 19:29r. | Czarna postać »

Atak białego wilka i rodzice którzy się tym nie przejęli : Śniło mi się, że wracałem do domu. Ja na rowerze nie wiem skąd, ale po drodze zauważyłem ogromnego białego wilka, który zaczął szczekać i biec w moja ...
~Hubert | 16 Stycznia 2023, godz. 5:55r. | Atak białego wilka i rodzice którzy się tym nie przejęli »

Nocny spacer : Śniło mi się, że idę nocą przez ulicę, z osobą znajomą do domu wuja i kiedy już stałem w drzwiach wiedziałem, że wszędzie jest ciemno i jakieś światło przez ...
~Szymon | 5 Kwietnia 2020, godz. 12:45r. | Nocny spacer »

Ocena: 3.83 6 (głosów: 13)

Najnowsze komentarze (3):
 • ~Gość (11 Czerwca 2020, godz. 8:39)

  Miałam sen ze atakują mnie gigantyczne szerszenie i gdy już myślałam ze uciekłam przed nimi zobaczyłam ze na plecach mam duże opuchnięcie. Poprosiłam mamę, żeby zobaczyła co mi jest i wtedy okazało się ze tam były szerszenie. Próbowała je wyrwać mi z pleców i zabić, ja tez jednego złapałam i rękoma próbowałam zabić, walczyłam i aż się obudziłam z tego snu okropnego. Jestem ciekawa co może oznaczać taki sen?
 • ~Piotras (17 Stycznia 2018, godz. 12:53)

  Siedziałem w samochodzie, podeszło kilku mężczyzn jeden z nich wyciągnął nóż, coś mówił i ruszył w moim kierunku. Dalszego ciągu nie było bo się obudziłem. Co taki sen może oznaczać ?
 • ~Anna (2 Lutego 2017, godz. 1:41)

  Szłam z psem i siostrą pod domem na spacer. Na rowerze jechał chłopak z kijem bejsbolowym, wystraszyłyśmy się. Ale on rzucił ten kij i pojechał dalej. W barze siedział facet, którego chyba znaliśmy w tym śnie i stwierdziłam, że pije od rana. W rzeczywistości nie znam tej osoby. Kiedy miałyśmy już wracać zobaczyliśmy faceta w kapeluszu z zasłoniętą twarzą. Wystraszyłyśmy się bardzo. Zdążyłyśmy uciec do domu ale on podszedł za nami i stał pod drzwiami. Przez wizjer widziałam jego twarz ale nie był znajomy. Stał spokojnie ale ja się bardzo bałam ze to napad. Chciałam obudzić ciście która z nami mieszka lecz tego w końcu nie zrobiłam. Dodam że później myślałam, że to był egzekutor długów i przyszedł odebrać kasę za zakupione przez ciotki syna filmy orno. W rzeczywistości jest on zadłużony.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Dom Witam! Często śni mi się dom, zazwyczaj kupuje go okazyjnie czy dostaje. Prawie zawsze dom ten po...
 • Łzy Śniły mi się pliki banknotów, nie potrafię określić liczby, ale dużo. W tym samym śnie znaj...
 • Ryba Śniło mi się, że w samochodzie byli ludzie otruci przez rybki srebrne i proszące o pomoc...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl