» Przejdź do Menu «

Horoskop zawodowy: Ryby

Horoskop zawodowy dla znaku RybyRyby bardzo często traktują sprawy zawodowe, jako drugorzędne. Ich zdaniem pieniądze i praca są ważne w życiu, jednak nie mogą dominować nad życiem rodzinnym. Jeżeli przytrafi się taka okazja, to decydują się na pracę razem ze swoim partnerem. Ryby należą do osób z wyjątkowo pobudzoną intuicją, jak również silną empatią, dlatego potrafią być dobrymi doradcami, opiekunami, a nawet przewodnikami. Zdarza się, że wybierają zawód z powołania i chęci niesienia pomocy innym. Rzadko odnoszą porażki, ponieważ posiadają wewnętrzną siłę, która nie pozwala im się poddać nawet w najtrudniejszych sytuacjach. W wyborze pracy bardzo często używają swojej intuicji, która bardzo często prowadzi ich na właściwe stanowisko. Dla dobra rodziny mogą podjąć niemalże każdą pracę, aby tylko zaspokoić jej potrzeby. Ich wysoka wrażliwość sprawia, że odnoszą wielkie sukcesy jako artyści. Należą również do osób sprawiedliwych, dlatego podejmują pracę w odpowiedzialnych zawodach.

Zawód: sędzia, prawnik, doradca, lekarz (szczególnie psycholog i psychiatra), policjant, strażak, architekt, artysta, nauczyciel, fotograf, projektant.

Ocena: 4.53 6 (głosów: 36)
Najnowsze komentarze (3):
 • ~Jadwiga Polaska (13 Maja 2014, godz. 13:46)

  Praca, placa, satysfakcja, tyko wtedy kiedy te trzy elementy zagraja na gitarze w sercu, mozemy powiedziec o sukcesie. Tez jestem zodiakalna ryba i chetnie podyskutuje o tym. Zapraszam poszukaj mnie w internecie. Serdecznie pozdrawiam Jadwigapolaska.pl
 • ~kofi (6 Marca 2013, godz. 10:09)

  U mnie też. Ja nie lubię biurka. Wolę ruch, tam gdzie mogę się zmęczyć. Kiedyś żartowałam nawet, że najlepszym zawodem dla mnie było by rozładowywanie tirów!!!! ;-)
  Nie udając- zarobki dla mnie tez są ważne, mogę ciężko pracować - jak wiem za co!
  Pozdrawiam,
  Ala
 • ~Ala (22 Grudnia 2012, godz. 9:20)

  Z pracą jest u mnie bardzo różnie. Zazwyczaj preferuję zawód typowo przy biurku, jednak ciężko jest mi znaleźć taką pracę, w której zarobki będą dla mnie satysfakcjonujące :) Pozdrawiam wszystkie ryby :)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl