DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: czwartek, 26 Listopada 2020 r. (331 dzień roku)
Imieniny: Delfiny, Lechosława, Konrada

Cytat dnia

„Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa i wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga była lewą, ale nigdy nie wiedział, jak zacząć.”

Kubuś PuchatekNumerologiczna wibracja dnia: 5

Wibracja piątki pomaga otworzyć Twój umysł na ciekawe idee i zainteresowania. W tym dniu czekają Cię nowe wyzwania i odpowiedzialne zajęcia. Możesz także odkryć przed sobą interesujące perspektywy, które pomogą rozświetlić Twoją przyszłość. Niektóre osoby mogą liczyć na wygodę i komfort, który będzie im towarzyszyć cały dzień. W przypadku niezdecydowania spróbuj zaufać swojej intuicji, która nigdy Cię nie zawiedzie. Zwróć również uwagę na swoje słowa, ponieważ w tym dniu mają one niezwykle twórczą moc.

Miłość i rodzina: Tego dnia niektóre osoby mogą liczyć na wielką radość i spełnienie w sferze uczuć. Relacje z Twoim partnerem mogą się znacznie poprawić, a Twój związek niemal zakwitnie na nowo.

Kariera zawodowa: Nadchodzi okres planowania własnej przyszłości zawodowej. Czas sprzyja nowym pomysłom na biznes. Możesz odkryć wrodzony i ukryty talent, który otworzy przed Tobą niesamowite perspektywy.

Zdrowie i kondycja: W tym dniu najlepiej jest udać się na spacer, który przyniesie ukojenie Twoim nerwom. Przebywanie wśród przyrody będzie działać niezwykle odprężająco.

Urodzeni 26 Listopada

Osoby urodzone 26 listopada prowadzą bardzo aktywny tryb życia – stale przebywają w ruch, przez co prawie nie ma ich w domu. Czasem mają wrażenie, że niektóre sprawy wręcz walą im się na głowę – dzieje się tak ze względu na zbyt dynamiczny tryb życia. Należą do osób, które potrafią się doskonale przygotować na każdą sytuację. Potrafią być przewidywalni, dlatego w porę unikają poważnych zagrożeń. Zdarza się, że na niektórych sprawach nie są w stanie się skupić – praktycznie ciągle coś ich r... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od przeszłości, zostawiając ją daleko w tyle. W moim życiu pojawia się cudowny czas zmian na lepsze. Raduję się każdą chwilą, która przynosi mi w życiu radość, miłość i spełnienie!

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł wsparcia
Możesz liczyć na pomoc Twoich osobistych opiekunów. Otrzymujesz właśnie wsparcie z królestwa aniołów, które prowadzi Cię ku spełnieniu wszelkich marzeń i celów. Anioł wsparcia oznacza, że nie tylko on próbuje Ci pomóc, ale również wszelkie inne dobre anioły. Nie musisz już zatem dłużej się zamartwiać – wszystko powoli zacznie się układać, jeżeli poprosisz o anielską pomoc. Z pewnością szykuje się dość optymistyczny etap w życiu.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc "poszerzony"» Widoczność: 88%
» Dzień księżyca: 12
» Wczorajszy dzień księżyca: 11
» Nów: 14 Grudnia 2020, godz. 17:18r.
» Pełnia: 30 Listopad 2020, godz. 10:32r.

Wschód słońca 7:05     Zachód słońca 15:41
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl