DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 3 Grudnia 2021 r. (337 dzień roku)
Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Lucjusza

Cytat dnia

„Cała nasza nauka, w porównaniu z rzeczywistością, jest prymitywna i dziecinna – ale nadal jest to najcenniejsza rzecz, jaką posiadamy.”

Albert EinsteinNumerologiczna wibracja dnia: 11

Ten dzień posiada wyjątkową wibrację. Jedenastka jest pierwszą z mistrzowskich liczb w numerologii. To może być wyjątkowy początek dnia dla niektórych osób. Pewne nieprzyjemne sprawy zaczną po prostu znikać. W tym dniu ktoś możesz sobie zafundować trochę rozrywki. Niektóre osoby będą wyróżniać się czarującą i magnetyczną osobowością. Jedenastka sprzyja również twórczym pomysłom. Możesz odkryć, że nawet najtrudniejsze sprawy da się rozwiązać.

Miłość i rodzina: Wyjątkowa wibracja tego dnia sprawia, że niektóre osoby będą wręcz przyciągać do siebie osoby przeciwnej płci. Przez większą cześć dnia może Ci towarzyszyć również wyjątkowa charyzma.

Kariera zawodowa: Możesz wywierać bardzo duży wpływ na ludzi, co z pewnością przyniesie wiele korzyści w pracy i biznesie. Wśród niektórych można zaobserwować wielką wytrwałość w dążeniu do celów.

Zdrowie i kondycja: Otwórz się na radość i zabawę, a zapomnisz o wszelkich problemach ze zdrowiem. Staraj się jednak unikać alkoholu i papierosów.

Urodzeni 3 Grudnia

Osoby urodzone 3 grudnia wykazują chęć dominowania nad innymi. W swoim życiu pragną zająć odpowiednio wysoką pozycję. Zwykle liczą, że niektóre sprawy same się rozwiążą, przez co po prostu wolą czasem przeczekać najgorsze. Mimo, że próbują podporządkować sobie innych, to robią to w dość łagodny i miły sposób – potrafią dać do zrozumienia, że ich poglądy należą do właściwych. Poświęcają dość sporo czasu nauce w szkole i na studiach – zwykle wyrabiają sobie opinię pilnych i solidnych uczni... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Jestem cudowną istotą, dlatego mogę mieć wszystko, czego tylko pragnę. Moje życie jest lekkie, cudowne i przyjemne. Odczuwam niesamowitą chęć życia i przypływ energii. Wszystko zaczyna się pomyślnie układać!

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł stróż
Każdy z nas posiada swojego osobistego Anioła stróża, który czuwa przy nas od momentu narodzin, aż do końca Naszego życia. Karta pragnie Ci zakomunikować, że Twój anioł jest zawsze przy tobie i chętnie Ci pomoże, jeżeli go o to poprosisz. Oznacza również, że nie ma żadnych powodów do obaw – z pomocą Twojego anioła stróża, poradzisz sobie z każdym wyzwaniem. Jego ochrona jest niczym puklerz, która odbija wszelkie napotkane zagrożenia, prowadząc Cię ku szczęściu i radości.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc w fazie nowiu» Widoczność: 2%
» Dzień księżyca: 28
» Wczorajszy dzień księżyca: 27
» Nów: 4 Grudnia 2021, godz. 8:44r.
» Pełnia: 19 Listopad 2021, godz. 9:59r.

Wschód słońca 7:13     Zachód słońca 15:37
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl