DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: sobota, 21 Września 2019 r. (264 dzień roku)
Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita

Cytat dnia

„Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom.”

Stefan Żeromski



Numerologiczna wibracja dnia: 6

Wibracja szóstki otwiera Cię na wrażliwość otaczającego świata. W ciągu tego dnia może dominować u ciebie niezwykły ład, komfort i harmonia. Twoja intuicja zacznie pracować na wysokich obrotach. Podążanie za wewnętrznym głosem przyniesie odpowiedź na każde pytanie. Mogą się znacznie poprawić relacje w Twojej rodzinie oraz między znajomymi. Dzień może przynieść Ci zrozumienie pewnych sytuacji oraz pomoże zrobić ważne kroki w życiu na dalszą przyszłość. Niektóre osoby poczują swoją wartość w społeczeństwie.

Miłość i rodzina: Szóstka otwiera Twoje serce na wielką miłość. Sprzyja w budowaniu trwałej i kochającej się rodziny. To także dzień, w którym zwiększa się Twoja opieka nad bliskimi.

Kariera zawodowa: Tego dnia może dopisywać Ci stabilność, determinacja, twórczość i niezwykła kreatywność. Niektóre osoby spróbują zachować dystans do bogactwa.

Zdrowie i kondycja: Zwróć uwagę na swoją dietę, czy właściwie się odżywiasz. Może przydać Ci się trochę odpoczynku.

Urodzeni 21 Września

Osoby urodzone 21 września są przenikliwi i niezwykle przewidywalni. Potrafią doskonale dotrzeć do każdej osoby. Zazwyczaj w porę przewidują wszelkie zagrożenia i niebezpieczeństwa, co zawdzięczają swojej przezorności. Do niektórych spraw podchodzą dość sceptycznie i z odpowiednim dystansem. Zawsze muszą wszystko na spokojnie przeanalizować, aby nie podjąć gwałtownej i nagłej decyzji. Często przed dokonaniem ważnych kroków, konsultują się z rodziną lub bliskimi. To również zwolennicy sztuki, którzy zac... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Wszelkie bogactwa tego świata przychodzą do mnie z łatwością cały czas! Jestem wyjątkową osobą, która ma prawo żyć w bogactwie i szczęściu!

fot. flickr.com / thinboyfatter / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł miłości
Karta anioła miłości jest jedną z najpozytywniejszych, jakie mogłeś/aś wylosować. Anioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej miłości, która całkowicie zmieni Twoje życie. Miłość jest najsilniejszą siłą, jaka może istnieć, dlatego jeśli tylko pozwolisz na przyjęcie tej cudownej siły, w Twoim życiu mogą stać się cuda. Anioł miłości nie tylko pomaga otworzyć Twoje serce, ale także prowadzi Cię do prawdziwego szczęścia i spełnienia w życiu. Pomaga Ci przezwyciężyć wszelkie lęki, niepowodzenia i strach. Otwarte serce łączy Cię z Bogiem i pozwala całkowicie zmienić życie na lepsze.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc „garbaty”



» Widoczność: 55%
» Dzień księżyca: 22
» Wczorajszy dzień księżyca: 21
» Nów: 28 Września 2019, godz. 20:27r.
» Pełnia: 14 Września 2019, godz. 6:35r.

Wschód słońca 6:19     Zachód słońca 18:40
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl