DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: czwartek, 2 Kwietnia 2020 r. (93 dzień roku)
Imieniny: Franciszka, Władysława, Urbana

Cytat dnia

„Może jestem głupi, ale wiem co to miłość.”

Forrest GumpNumerologiczna wibracja dnia: 1

Ten dzień może się rozpocząć optymistycznym, nowym początkiem. Wysoka ambicja, inteligencja, a nawet spryt, będą Ci w tym dniu najwyraźniej sprzyjać. Możesz w zupełnie przypadkowym momencie otrzymać rozwiązanie pewnych problemów i dylematów. Istnieje szansa, że dobry humor i pozytywne nastawienie będą Ci towarzyszyć przez większą część dnia. To także idealny moment, aby zaplanować rodzinną podróż.

Miłość i rodzina: W miłości może się pojawić namiętność i porywczość. Jedynka otwiera Cię również na kontakty z ludźmi, pomagając przyciągnąć do Ciebie nowe znajomości.

Kariera zawodowa: To może być nowy początek w karierze zawodowej. Pojawia się dobry moment na znalezienie nowej pracy, podwyższenie kwalifikacji, jak również perspektywy na nowe interesy.

Zdrowie i kondycja: Jedynka daje Ci dużo siły i energię witalną przez większą część dnia.

Urodzeni 2 Kwietnia

Osoby urodzone 2 kwietnia to prawdziwe rekiny biznesu. Jeżeli urodziłeś/aś się tego dnia, to posiadasz duże zdolności w kierowaniu przedsiębiorstwem i sprawnie zarządzasz zasobami ludzkimi. Masz niezwykle silny charakter, dzięki czemu nawet z najtrudniejszej sytuacji możesz wyjść zwycięsko. Dzięki swej ciężkiej pracy możesz liczyć na pochwały i uznania ze strony szefostwa, a to zostanie Ci również wynagrodzone w postaci większych wpływów finansowych. W tym dniu urodziło się dużo osób szeroko uta... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Kocham siebie i wszystkich ludzi, dlatego szanuję każdą osobę. Uwalniam mój umysł z wszelkich negatywnych wzorców, wprowadzając do życia miłość, ład i harmonię.

fot. flickr.com / Nicholas_T / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł wsparcia
Możesz liczyć na pomoc Twoich osobistych opiekunów. Otrzymujesz właśnie wsparcie z królestwa aniołów, które prowadzi Cię ku spełnieniu wszelkich marzeń i celów. Anioł wsparcia oznacza, że nie tylko on próbuje Ci pomóc, ale również wszelkie inne dobre anioły. Nie musisz już zatem dłużej się zamartwiać – wszystko powoli zacznie się układać, jeżeli poprosisz o anielską pomoc. Z pewnością szykuje się dość optymistyczny etap w życiu.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc "poszerzony"» Widoczność: 60%
» Dzień księżyca: 8
» Wczorajszy dzień księżyca: 7
» Nów: 23 Kwietnia 2020, godz. 4:27r.
» Pełnia: 8 Kwietnia 2020, godz. 4:35r.

Wschód słońca 5:12     Zachód słońca 18:09
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl