DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: czwartek, 23 Maja 2024 r. (144 dzień roku)
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Cytat dnia

„Czas wzmaga przyjaźń, lecz osłabia miłość!”

Jean De La BruyereNumerologiczna wibracja dnia: 9

Dziewiątka sprzyja w podejmowaniu odważnych i odpowiedzialnych decyzji. Wśród niektórych osób może się pojawić dojrzałe podejście do życia. Twoje pragnienia zaczną się powoli spełniać i realizować w życiu. Wkrótce odkryjesz otaczające Cię piękno. Staraj się nie przywiązywać największej wagi do dóbr materialnych. Dziewiątka pomaga Ci również w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Tego dnia może dojść do podsumowania, czy zakończenia pewnych spraw z przeszłości.

Miłość i rodzina: Tego dnia Twoje życie uczuciowe może przebiegać pomyślnie. Niektóre osoby będą emanować niesamowitym ciepłem, równowagą i spokojem. Spróbuj również zadbać o poprawę kontaktów ze znajomymi.

Kariera zawodowa: Dziewiątka przypomina Ci, że pieniądze nie są najważniejsze w życiu. Praca z ludźmi może dać Ci niesamowitą satysfakcję. Niektóre osoby mogą być tego dnia wręcz niezastąpione w pracy.

Zdrowie i kondycja: Wibracja dziewiątki może dla niektórych oznaczać koniec nieprzyjemnego okresu. To może być przypływ nowych sił witalnych, a nawet całkowite odmłodzenie życia.

Urodzeni 23 Maja

Osoby urodzone 23 maja potrafią być bardzo towarzyskie i wygadane. Otwarcie mówią wszystkim tym, co myślą. To osoby dość bezpośrednie, które nie lubią ukrywać tajemnic. Bardzo często pragniesz wiedzieć niemal wszystko, co dzieje się dookoła Ciebie. Bardzo szybko przy tym przyswajasz wszelkie informacje i wiadomości. Dysponujesz wiedzą życiową, dlatego wielokrotnie twoje rady bywają bardzo cenne. Zdarza się, że po prostu muszą się czasem wygadać zaufanej osobie. Jeżeli Twoje narodziny miały miejsce w ... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odczuwam radość i lekkość życia. Wszelkie moje marzenia zaczynają się powoli spełniać! Wierzę, że mogę mieć wszystko, czego tylko pragnę! Życie jest cudowne!

fot. flickr.com / Nicholas_T / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł miłości
Karta anioła miłości jest jedną z najpozytywniejszych, jakie mogłeś/aś wylosować. Anioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej miłości, która całkowicie zmieni Twoje życie. Miłość jest najsilniejszą siłą, jaka może istnieć, dlatego jeśli tylko pozwolisz na przyjęcie tej cudownej siły, w Twoim życiu mogą stać się cuda. Anioł miłości nie tylko pomaga otworzyć Twoje serce, ale także prowadzi Cię do prawdziwego szczęścia i spełnienia w życiu. Pomaga Ci przezwyciężyć wszelkie lęki, niepowodzenia i strach. Otwarte serce łączy Cię z Bogiem i pozwala całkowicie zmienić życie na lepsze.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc w pełni» Widoczność: 100%
» Dzień księżyca: 15
» Wczorajszy dzień księżyca: 14
» Nów: 6 Czerwca 2024, godz. 14:40r.
» Pełnia: 23 Maja 2024, godz. 15:55r.

Wschód słońca 4:41     Zachód słońca 20:25
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl