DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 18 Stycznia 2019 r. (18 dzień roku)
Imieniny: Małgorzaty, Piotra, Liberty

Cytat dnia

„Im bardziej zbliżamy się do naszych marzeń, tym bardziej Własna Legenda staje się jedyna, prawdziwą racja bytu.”

Paulo Coelho



Numerologiczna wibracja dnia: 22

W dniu dzisiejszym odczujesz moc wibracji mistrzowskiej. Część osób odkryje w sobie większe poczucie godności oraz być może pozna swoją rolę w społeczeństwie. Wkład Twojej pracy pomoże przynieść Ci wielką satysfakcję i radość. Wszelkie problemy i trudności mogą się okazać jedynie chwilowe, a Ty znajdziesz wyjście z każdej opresji. Czas ten sprzyja również większym sukcesom, na które większość czekała przez dłuższy czas. Potencjał tego dnia jest bardzo duży, dlatego spróbuj go wykorzystać.

Miłość i rodzina: Większość osób zaczyna wierzyć w swoje powodzenie miłosne. Takie wewnętrzne przekonanie pomoże Ci na nowo odkryć wielką miłość. Niektórzy mogą doświadczyć wielkiego spełnienia.

Kariera zawodowa: Tego dnia niektóre osoby będą wywierać bardzo silny nacisk na karierę zawodową. Praktycznie istnieje szansa, że niemal wszystkie zadania w pracy i biznesie na ten dzień mogą się pomyślnie zrealizować.

Zdrowie i kondycja: Ten dzień sprzyja osobom z nałogami, które pragną się ich pozbyć. Być może pojawia się okazja, że tego dnia zrobisz ważny krok dla swojego zdrowia.

Urodzeni 18 Stycznia

Osoby urodzone 18 stycznia nie kryją swoich ambicji. Posiadają sporą wiedzę i szybko zdobywają doświadczenie w życiu, dzięki czemu potrafią być konsekwentni w przyszłości. Mają bardzo silne przywiązanie do tradycji. Nie przepadają za dużymi zmianami w życiu. Czasem bywają bardzo szorstcy. Zdarza się, że interesują się zjawiskami paranormalnymi i sensem życia. Preferują bardziej wiejski styl życia. Mają bardzo chłonny i rozwinięty umysł. W miłości potrafią być prawdziwymi romantykami, jednak powinni uwa... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Wszelkie bogactwa tego świata przychodzą do mnie z łatwością cały czas! Jestem wyjątkową osobą, która ma prawo żyć w bogactwie i szczęściu!

fot. flickr.com / thinboyfatter / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł uzdrowienia
Życie w szczęściu, spełnieniu i miłości to marzenie każdego z nas. Często jednak istnieją w Nas pewne blokady, które nie pozwalają nam otworzyć się na nowy początek. Anioł Uzdrowienia pomoże Ci wyleczyć całe życie – począwszy od naprawy drobnych problemów, kończąc na całkowitym uzdrowieniu zdrowia i doznaniu spełnienia w miłości. Istnieje wokół Ciebie sporo aniołów, które chętnie pomogą Ci zakończyć nieprzyjemne etapy życia, prowadząc Cię ścieżką pełną lekkości i spełnienia.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc "poszerzony"



» Widoczność: 91%
» Dzień księżyca: 12
» Wczorajszy dzień księżyca: 11
» Nów: 4 Lutego 2019, godz. 22:04r.
» Pełnia: 21 Stycznia 2019, godz. 6:17r.

Wschód słońca 7:28     Zachód słońca 16:05
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl