DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: niedziela, 25 Lutego 2024 r. (56 dzień roku)
Imieniny: Cezarego, Wiktora, Konstancjusza

Cytat dnia

„Aby ruszyć naprzód, trzeba zapomnieć o przeszłości.”

Forrest GumpNumerologiczna wibracja dnia: 8

Wibracja ósemki dodaje Ci wytrwałości i zwiększa Twoją odwagę. Dzień sprzyja wyzwaniom, przez które możesz pomyślnie przejść, dlatego podchodź do nich z wiarą i pewnością siebie. Dla niektórych osób, ten dzień może być wyjątkowy i zaskakujący. Niektórzy mogą odkryć w sobie ukryte talenty i nieprzeciętne zdolności. W niektórych sprawach może Ci towarzyszyć duża dokładność i sumienność. Nie wstydź się swoich pragnień - uparcie dąż do realizacji własnych marzeń.

Miłość i rodzina: Istnieje duża szansa, że zostaniesz zauważony/a przez interesującą osobę. Poczuj pewność siebie, zwracając uwagę na swoje atuty, a zaczniesz emanować niesamowitym wdziękiem.

Kariera zawodowa: Niektóre osoby mogą się cieszyć powodzeniem materialnym. Brak pieniędzy może się okazać tylko chwilowy. Skoncentruj się na swojej pracy, a zobaczysz, że przyniesie Ci ona wiele korzyści.

Zdrowie i kondycja: Staraj się nie dopuścić do przepracowania. Częstsze przebywanie na świeżym powietrzu pomaga dotrzeć do nowych pomysłów i rozwiązań.

Urodzeni 25 Lutego

Osoby urodzone 25 lutego bywają na ogół opanowane i zdyscyplinowane. Emanuje od nich niesamowity spokój i energia. Szczególnie chętnie są zapraszane na różne spotkania i wydarzenia, gdzie mają większy kontakt z ludźmi. Doskonale radzą sobie niemal w każdej sytuacji. W dążeniu do celów nie patrzą na prawdopodobieństwo osiągnięcia porażki – w ich myślach jest jedynie wizja sukcesu. Pozwala im to na osiągnięcie wielkich sukcesów w życiu zawodowym i materialnym. Doceniają swoje ambicje oraz rozważnie ... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Kocham siebie i wszystkich ludzi, dlatego szanuję każdą osobę. Uwalniam mój umysł z wszelkich negatywnych wzorców, wprowadzając do życia miłość, ład i harmonię.

fot. flickr.com / paul bica / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł przemijania
Często nie zdajemy sobie sprawy, jak szybko potrafi upływać czas. Nawet się nie obejrzymy, a już wokół nas dzieję się tak dużo zmian. Anioł ten przypomina Ci, że czas stale płynie do przodu, dlatego nie należy żyć wyłącznie wydarzeniami z przeszłości. Pomaga Ci zrozumieć, że teraz jest dobry moment, aby zacząć nowe, lepsze życie, odcinając się od tego, co było kiedyś. Nie patrz zatem na niepowodzenia z przeszłości, zostaw wszelkie bóle i porażki, traktując je, jako lekcje, które dodały Ci cenne doświadczenie, jak również odwagę i mądrość. Zacznij nowe życie od teraz!

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc w pełni» Widoczność: 98%
» Dzień księżyca: 16
» Wczorajszy dzień księżyca: 15
» Nów: 10 Marca 2024, godz. 10:02r.
» Pełnia: 24 Lutego 2024, godz. 13:31r.

Wschód słońca 6:30     Zachód słońca 17:09
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl