DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: wtorek, 9 Sierpnia 2022 r. (221 dzień roku)
Imieniny: Romualda, Romana, Ireny

Cytat dnia

„Wojownik skupia się na maleńkich cudach codzienności. Jeśli potrafi w nich dojrzeć to, co piękne, znaczy to, że i on nosi w sobie piękno, bowiem świat jest zwierciadłem, w którym odbija się twarz każdego człowieka.”

Paulo Coelho, "Podręcznik wojownika światła"Numerologiczna wibracja dnia: 5

Wibracja piątki pomaga otworzyć Twój umysł na ciekawe idee i zainteresowania. W tym dniu czekają Cię nowe wyzwania i odpowiedzialne zajęcia. Możesz także odkryć przed sobą interesujące perspektywy, które pomogą rozświetlić Twoją przyszłość. Niektóre osoby mogą liczyć na wygodę i komfort, który będzie im towarzyszyć cały dzień. W przypadku niezdecydowania spróbuj zaufać swojej intuicji, która nigdy Cię nie zawiedzie. Zwróć również uwagę na swoje słowa, ponieważ w tym dniu mają one niezwykle twórczą moc.

Miłość i rodzina: Tego dnia niektóre osoby mogą liczyć na wielką radość i spełnienie w sferze uczuć. Relacje z Twoim partnerem mogą się znacznie poprawić, a Twój związek niemal zakwitnie na nowo.

Kariera zawodowa: Nadchodzi okres planowania własnej przyszłości zawodowej. Czas sprzyja nowym pomysłom na biznes. Możesz odkryć wrodzony i ukryty talent, który otworzy przed Tobą niesamowite perspektywy.

Zdrowie i kondycja: W tym dniu najlepiej jest udać się na spacer, który przyniesie ukojenie Twoim nerwom. Przebywanie wśród przyrody będzie działać niezwykle odprężająco.

Urodzeni 9 Sierpnia

Osoby urodzone 9 sierpnia wykazują się sporą walecznością i wiernością. Potrafią przeciwstawić czoło nawet największym problemom w życiu. Wykazują się przy tym wielką odwagą i zaangażowaniem. W przyszłości pragną zapewnić sobie i rodzinie stabilność majątkową. Potrafią być niezwykle wierni swojemu partnerowi, obdarzając go wielkim uczuciem. Mają również wysokie poszanowanie do innych osób – potrafią wysłuchać każdego i docenić jego zdanie. Przyszłość zazwyczaj maluje się im w kolorowych barwa... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od przeszłości, zostawiając ją daleko w tyle. W moim życiu pojawia się cudowny czas zmian na lepsze. Raduję się każdą chwilą, która przynosi mi w życiu radość, miłość i spełnienie!

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły nawrócenia
W życiu towarzyszy nam nieustanny bieg, przez który ciągle jesteśmy w ruchu. Zdarza się, że natłok obowiązków wywiera tak silny nacisk, że zapominamy o pewnych ważnych rzeczach. Obecność Anioła Nawrócenia oznacza, że musisz na chwilę zatrzymać i zastanowić się nad swoim dotychczasowym życiem. Oderwij się od wszelkich nałogów oraz pogoni za karierą i dobrami materialnymi. Spróbuj się wyciszyć i zrelaksować. Doceń otaczające Cię piękno przyrody. Spróbuj spędzać więcej czasu wśród rodziny i przyjaciół. Zastanów się również, czy Twoje zachowanie jest odpowiednie w stosunku do osób z otoczenia. Anioł nawrócenia pomaga Ci również wrócić na właściwą drogę w życiu, jeżeli masz wrażenie, że trochę zboczyłeś/aś z właściwej ścieżki.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc "poszerzony"» Widoczność: 88%
» Dzień księżyca: 12
» Wczorajszy dzień księżyca: 10
» Nów: 27 Sierpnia 2022, godz. 10:16r.
» Pełnia: 12 Sierpnia 2022, godz. 3:36r.

Wschód słońca 5:15     Zachód słońca 20:08
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl