DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: poniedziałek, 25 Marca 2019 r. (84 dzień roku)
Imieniny: Marioli, Dyzmy, Wieńczysława

Cytat dnia

„Jedynie człowiek szczęśliwy może promieniować szczęściem wokół. ”

Paulo Coelho, "Na brzegu rzeki Piedry usiadłam i płakałam"Numerologiczna wibracja dnia: 22

W dniu dzisiejszym odczujesz moc wibracji mistrzowskiej. Część osób odkryje w sobie większe poczucie godności oraz być może pozna swoją rolę w społeczeństwie. Wkład Twojej pracy pomoże przynieść Ci wielką satysfakcję i radość. Wszelkie problemy i trudności mogą się okazać jedynie chwilowe, a Ty znajdziesz wyjście z każdej opresji. Czas ten sprzyja również większym sukcesom, na które większość czekała przez dłuższy czas. Potencjał tego dnia jest bardzo duży, dlatego spróbuj go wykorzystać.

Miłość i rodzina: Większość osób zaczyna wierzyć w swoje powodzenie miłosne. Takie wewnętrzne przekonanie pomoże Ci na nowo odkryć wielką miłość. Niektórzy mogą doświadczyć wielkiego spełnienia.

Kariera zawodowa: Tego dnia niektóre osoby będą wywierać bardzo silny nacisk na karierę zawodową. Praktycznie istnieje szansa, że niemal wszystkie zadania w pracy i biznesie na ten dzień mogą się pomyślnie zrealizować.

Zdrowie i kondycja: Ten dzień sprzyja osobom z nałogami, które pragną się ich pozbyć. Być może pojawia się okazja, że tego dnia zrobisz ważny krok dla swojego zdrowia.

Urodzeni 25 Marca

Osoby urodzone 25 marca pragną zajmować w przyszłości wysokie stanowisko. Należą do osób ambitnych, które wiele wymagają od siebie, jak również od swojego życia. Lubią, kiedy społeczeństwo docenia ich zasługi. Potrafią dostosować się niemalże do każdej sytuacji. Dysponują zmiennym charakterem, dlatego ciężko jest innym poznać ich skrytą osobowość. Często snują plany i marzenia na przyszłość. Ich życie jest nieustannie w ruchu, dlatego należą do osób dość aktywnych. Uwielbiają wręcz pracować na... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Moje wnętrze jest przepełnione cudowną radością i lekkością życia. Cieszę się z każdego dnia, który przynosi mi wiele szczęścia! Uświadamiam sobie, że moje marzenia zaczynają się spełniać.

fot. flickr.com / paul bica / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły strachu
Najwyraźniej w ostatnim czasie mogłaś/eś mieć sytuacje dość stresujące, które nie należały do najprzyjemniejszych. Mogły pojawić się pewne problemy, z którymi musiałaś/eś się zmierzyć. Nie możesz pozwolić, aby każde zmartwienie wywoływało w tobie silny strach i długie przygnębienie, gdyż w ten sposób blokujesz się na wsparcie ze strony dobrych aniołów. Pamiętaj, że z każdej sytuacji da się wyjść – zwróć się zatem do Archanioła Michała, który odetnie Cię od wpływu Aniołów strachu, wprowadzając do Twojego życia radość i szczęście.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc „garbaty”» Widoczność: 73%
» Dzień księżyca: 20
» Wczorajszy dzień księżyca: 19
» Nów: 5 Kwietnia 2019, godz. 10:52r.
» Pełnia: 21 Marca 2019, godz. 2:43r.

Wschód słońca 5:31     Zachód słońca 17:55
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl