DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: wtorek, 24 Stycznia 2017 r. (24 dzień roku)
Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

Cytat dnia

„– A czym byliby ludzie bez miłości?
- Ginącym gatunkiem, odparł Śmierć ”

Terry Pratchett, CzarodzicielstwoNumerologiczna wibracja dnia: 8

Wibracja ósemki dodaje Ci wytrwałości i zwiększa Twoją odwagę. Dzień sprzyja wyzwaniom, przez które możesz pomyślnie przejść, dlatego podchodź do nich z wiarą i pewnością siebie. Dla niektórych osób, ten dzień może być wyjątkowy i zaskakujący. Niektórzy mogą odkryć w sobie ukryte talenty i nieprzeciętne zdolności. W niektórych sprawach może Ci towarzyszyć duża dokładność i sumienność. Nie wstydź się swoich pragnień - uparcie dąż do realizacji własnych marzeń.

Miłość i rodzina: Istnieje duża szansa, że zostaniesz zauważony/a przez interesującą osobę. Poczuj pewność siebie, zwracając uwagę na swoje atuty, a zaczniesz emanować niesamowitym wdziękiem.

Kariera zawodowa: Niektóre osoby mogą się cieszyć powodzeniem materialnym. Brak pieniędzy może się okazać tylko chwilowy. Skoncentruj się na swojej pracy, a zobaczysz, że przyniesie Ci ona wiele korzyści.

Zdrowie i kondycja: Staraj się nie dopuścić do przepracowania. Częstsze przebywanie na świeżym powietrzu pomaga dotrzeć do nowych pomysłów i rozwiązań.

Urodzeni 24 Stycznia

Osoby urodzone 24 stycznia to prawdziwe bratnie dusze. Posiadają bardzo towarzyską duszę i chętnie przebywają w towarzystwie ludzi. Bezinteresownie mogą wyciągnąć pomocną dłoń, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Mają poczucie wielkiej godności. Zdają sobie czasem sprawę, że mogą stanowić dla innych autorytet. Ich osobowość wywiera bardzo silny wpływ na ludzi. Czują, że mają bardzo ważne zadania do spełnienia w swoim życiu. Zazwyczaj bardzo wcześnie ustalają sobie życiowe cele, do których dążą przez res... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od wszelkich negatywnych wzorców, radując się każdym dniem! Odczuwam piękno i radość, chwaląc każdy dzień swojego życia!

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Archanioł Metatron
Metatron jest często utożsamiany, jako Król Aniołów, bądź "Ten, który zajmuje tron obok Boga". Według niektórych informacji był kiedyś człowiekiem, który został wzięty do nieba i przemieniony w anioła, gdzie zapisuje wszystkie ludzkie czyny. Pomaga połączyć się ze źródłem Boskości i dobrobytu. Otwiera nas na wiedzę, twórczość i kreatywność. Nakierowuje nas na prawdę, rozpraszając panujący w Naszym życiu chaos, jednocześnie wprowadzając do niego ład i harmonię. Dodaje nam wsparcia w realizacji swoich życiowych celów. Metatron emanuje silną energią, która pomaga zaprowadzić Nasze życie do równowagi i spokoju.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Malejący sierp księżyca» Widoczność: 10%
» Dzień księżyca: 27
» Wczorajszy dzień księżyca: 26
» Nów: 28 Stycznia 2017, godz. 1:08r.
» Pełnia: 12 Stycznia 2017, godz. 12:35r.

Wschód słońca 7:22     Zachód słońca 16:15
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl