DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 29 Maja 2020 r. (150 dzień roku)
Imieniny: Marii Magdaleny, Teodozji, Maksyma

Cytat dnia

„Bez majątku wiele do szczęścia brakuje, a z majątkiem jeszcze więcej do szczęścia przeszkadza.”

Władysław Walenty FedorowiczNumerologiczna wibracja dnia: 2

Wibracja tego dnia korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Twój nastrój i nastawienie może się znacznie poprawić. Pojawia się dobry moment, aby zastanowić się nad swoją dalszą przyszłością. Ktoś może wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń oraz dać cenną i mądrą wskazówkę. Nadarza się okazja, aby otworzyć się bardziej na kontakty z ludźmi, gdyż dzień najwyraźniej sprzyja w życiu towarzyskim. Efekty Twoich starań mogą być widoczne bardzo szybko.

Miłość i rodzina: Dwójka sprzyja osobom samotnym, gdyż pomaga otworzyć się na bliższe kontakty z ludźmi. Ten dzień może przynieść wiele szczęścia, czułości i spełnienia w miłości.

Kariera zawodowa: W tym dniu najwyraźniej możesz liczyć na wsparcie drugiej osoby. Twój umysł będzie twórczy i otwarty na nowe pomysły. Pojawia się dobry moment, aby otworzyć swój własny biznes.

Zdrowie i kondycja: Optymizm i pozytywne nastawienie pomoże Ci zachować zdrowie i energię przez cały dzień.

Urodzeni 29 Maja

Osoby urodzone 29 maja należą do osób bardzo ciekawskich. Pragną wiedzieć niemal wszystko, co się dzieje. Potrafią być przy tym świetnymi informatorami, dlatego często udzielają informacji na temat bieżących wydarzeń. Jeżeli urodziłeś/aś się tego dnia, to na pewno posiadasz ukryte talenty, o których nawet nie zdajesz sobie sprawy. Jesteś bardzo sprawiedliwą osobą, która przykłada się do danego zadania i wykonuje je tak, jak najlepiej może. Wszystko robisz powoli, ale dokładnie, choć często Ci na nic nie w... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odczuwam radość i lekkość życia. Wszelkie moje marzenia zaczynają się powoli spełniać! Wierzę, że moje mogę mieć wszystko, czego tylko pragnę! Życie jest cudowne!

fot. flickr.com / aboutbettertimes / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Archanioł Michał
Jego imię oznacza po hebrajsku "któż jak Bóg". Archanioł Michał jest wojownikiem światła, który walczy z wszelką negatywnością i złem pod każdą postacią. To prawdziwy pogromca szatana, jak również patron policjantów, żołnierzy i małych dzieci. Obecność tego archanioła wspomoże Cię w walce przeciw siłom zła, jak również pomoże odnaleźć drogę do światła w Twoim wnętrzu. Michał pomoże Ci również odnaleźć szczęście i radość z życia, odcinając Cię od wszelkiej negatywności, strachu i lęku.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Wzrastający sierp księżyca» Widoczność: 41%
» Dzień księżyca: 7
» Wczorajszy dzień księżyca: 5
» Nów: 21 Czerwca 2020, godz. 8:42r.
» Pełnia: 5 Czerwca 2020, godz. 21:12r.

Wschód słońca 4:35     Zachód słońca 20:33
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl