DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: wtorek, 19 Stycznia 2021 r. (19 dzień roku)
Imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

Cytat dnia

„Jeśli spadniesz na kogoś, nie wystarczy powiedzieć, że nie chciałeś. W końcu ten ktoś też wcale nie chciał, żebyś na niego spadał.”

Kubuś PuchatekNumerologiczna wibracja dnia: 7

Tego dnia może wzrosnąć Twój intelekt i wiedza. Ktoś z otoczenia może użyczyć Ci cennej rady, bądź też właśnie Ty wyciągniesz do kogoś swoją pomocną dłoń. Czas sprzyja nauce, jak również pomyślności na odpowiedzialnych stanowiskach. Tego dnia możesz również zawzięcie dążyć do zamierzonych celów - praktycznie nic nie jest w stanie przełamać Twojej determinacji. Zaczynasz bardzo szybko przyswajać wszelkie interesujące informacje z otoczenia, które poszerzają Twoją wiedzę i zainteresowania.

Miłość i rodzina: Spróbuj unikać samotności i otwórz się bardziej do ludzi. Niektóre osoby mogą cechować się niezwykłą wrażliwością, a nawet nieśmiałością.

Kariera zawodowa: To może być przypływ niezwykłej determinacji w biznesie. Niektórym osobom otworzą się perspektywy na nową pracę. Nawet samodzielnie możesz dużo zdziałać.

Zdrowie i kondycja: Spróbuj pić więcej wody oraz wykonaj ćwiczenia oddechowe. W ten sposób poprawisz wydajność swojego umysłu.

Urodzeni 19 Stycznia

Osoby urodzone 19 stycznia to prawdziwi ekscentrycy. Potrafią się wyróżniać na tle innych osób. Często mogą być postrzegani przez innych, jako „dziwaki”, z uwagi na bardzo rzadko spotykane i zaskakujące zainteresowania. To również prawdziwi odkrywcy, którzy kochają dalekie i egzotyczne podróże. Czasem lubią odizolować się od społeczeństwa i spędzić trochę czasu w ciszy i spokoju. Nie przepadają za miejskim trybem życia, dlatego często decydują się na wiejskie życie. Starają się aktywnie spędzać cz... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odczuwam radość i lekkość życia. Wszelkie moje marzenia zaczynają się powoli spełniać! Wierzę, że moje mogę mieć wszystko, czego tylko pragnę! Życie jest cudowne!

fot. flickr.com / paul bica / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Archanioł Gabriel
Gabriel jest aniołem zwiastowania, który zajmuje jedną z najwyższych rang anielskich. Jego imię oznacza "Bóg jest moją siłą", lub "wojownik Boży". Pomaga nam odnaleźć właściwą drogę w życiu, doznać wolności, jak również odkryć ukryte w nas talenty i z pomyślnością zrealizować Nasze zadanie na ziemi. To posłaniec Słowa Bożego, który przekazuje nam cenne informacje wprost od Boga. Archanioł Gabriel pomoże nam również dotrzeć do mądrości i prawdy, odkryć w sobie wartość i miłość, jak również otworzyć się na nowy początek życia. Wspomaga nas również w rozwijaniu swojej wewnętrznej siły i mocy.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Wzrastający sierp księżyca» Widoczność: 38%
» Dzień księżyca: 6
» Wczorajszy dzień księżyca: 5
» Nów: 11 Lutego 2021, godz. 20:08r.
» Pełnia: 28 Stycznia 2021, godz. 20:18r.

Wschód słońca 7:27     Zachód słońca 16:07
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl