DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: wtorek, 21 Lutego 2017 r. (52 dzień roku)
Imieniny: Eleonory, Kiejstuta, Fortunata

Cytat dnia

„Wiesz, Prosiaczku… miłość jest wtedy… kiedy kogoś lubimy… za bardzo.”

Kubuś PuchatekNumerologiczna wibracja dnia: 6

Wibracja szóstki otwiera Cię na wrażliwość otaczającego świata. W ciągu tego dnia może dominować u ciebie niezwykły ład, komfort i harmonia. Twoja intuicja zacznie pracować na wysokich obrotach. Podążanie za wewnętrznym głosem przyniesie odpowiedź na każde pytanie. Mogą się znacznie poprawić relacje w Twojej rodzinie oraz między znajomymi. Dzień może przynieść Ci zrozumienie pewnych sytuacji oraz pomoże zrobić ważne kroki w życiu na dalszą przyszłość. Niektóre osoby poczują swoją wartość w społeczeństwie.

Miłość i rodzina: Szóstka otwiera Twoje serce na wielką miłość. Sprzyja w budowaniu trwałej i kochającej się rodziny. To także dzień, w którym zwiększa się Twoja opieka nad bliskimi.

Kariera zawodowa: Tego dnia może dopisywać Ci stabilność, determinacja, twórczość i niezwykła kreatywność. Niektóre osoby spróbują zachować dystans do bogactwa.

Zdrowie i kondycja: Zwróć uwagę na swoją dietę, czy właściwie się odżywiasz. Może przydać Ci się trochę odpoczynku.

Urodzeni 21 Lutego

Osoby urodzone 21 lutego należą do bardzo dowcipnych i zabawnych. Z natury są spokojni i opanowani, chociaż zdarza im się, że wybuchają swoim charakterem. Potrafią być szarmanccy i romantyczni. Muszą natomiast uważać na zbyt dużą zarozumiałość, która może być źródłem wielu problemów w życiu. W towarzystwie ludzi umiejętnie rozchmurzają nawet najbardziej ponure osoby. W dążeniu do celów starają się być rozważni i ostrożni. Nie lubią być gwałtowni, dlatego z umiarem i rozwagą podchodzą do wszelkic... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Wszelkie bogactwa tego świata przychodzą do mnie z łatwością cały czas! Jestem wyjątkową osobą, która ma prawo żyć w bogactwie i szczęściu!

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Tajemnicza siła anielska
Do Twojego życia wkraczają aniołowie, którzy pragną Twojego szczęścia i spełnienia. Próbują pomóc Ci w trudnej sytuacji oraz dodać otuchy w razie napotkanych kłopotów. Wspiera Cię siła anielska, której nie można jednoznacznie określić, jednak ma ona wobec Ciebie czyste intencje. Karta mówi, że wszystko zależy wyłącznie od Ciebie, dlatego chcąc zmienić swoje życie nie możesz wiecznie liczyć na anielskie wsparcie, czy pomoc bliskich – każdy ponosi odpowiedzialność za swoje czyny. Dodatkowo karta oznacza również jakieś ciekawe wydarzenia w przyszłości, o których możesz sobie teraz nie zdawać sprawy.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Malejący sierp księżyca» Widoczność: 28%
» Dzień księżyca: 24
» Wczorajszy dzień księżyca: 23
» Nów: 26 Lutego 2017, godz. 16:00r.
» Pełnia: 11 Lutego 2017, godz. 1:33r.

Wschód słońca 6:38     Zachód słońca 17:02
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl