DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 20 Października 2017 r. (293 dzień roku)
Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Cytat dnia

„Być człowiekiem to czuć, kładąc swą cegłę, że bierze się udział w budowaniu świata.”

Antoine De Saint - ExuperyNumerologiczna wibracja dnia: 4

W tym dniu czeka Cię wiele pracy, dlatego z pewnością nie możesz narzekać na nudę. Jeżeli postawisz sobie dzisiaj jakiś cel, to istnieje szansa, że zrealizujesz go pomyślnie nawet tego samego dnia. Wszelkie poważne decyzje staraj się dokładnie przemyśleć. Może się pojawić osoba, która uszczęśliwi Twój dzień. Zdystansuj się do wszelkich problemów, próbując odnaleźć wewnętrzną ciszę, harmonię i spokój. To także okres większego zaangażowania w sprawy rodzinne.

Miłość i rodzina: Dzień sprzyja w budowaniu stabilnych i długotrwałych związków. Niektóre osoby mogą być zdolne do poświęceń dla swojego partnera. Osoby samotne nie mogą unikać towarzystwa ludzi i zamykać się przed nimi.

Kariera zawodowa: Tego dnia możesz osiągnąć sukces niemal w każdym zawodzie. Spróbuj dać z siebie jak najwięcej w pracy, wykonują ją z pasją i zaangażowaniem.

Zdrowie i kondycja: Spróbuj się trochę zdystansować do pewnych spraw, wyciszając się wewnętrznie. Przyda Ci się dzisiaj medytacja.

Urodzeni 20 Października

Osoby urodzone 20 października chętnie pomagają potrzebującym osobom. Potrafią być bardzo uprzejmi, pomocni i mili – bezinteresownie udzielają swojej pomocy. Posiadają wrażliwą duszę, która doskonale wie, czym jest empatia – dzięki temu zrozumieją potrzeby każdej osoby. W swoim życiu dążą do pewnych ideałów – nigdy nie zaniżają swoich ambicji, gdyż wierzą, że są stworzeni do wyższych celów. Ich usposobienie jest dość przyjazne, dlatego szybko zdobywają nowe znajomości. Mają również zamiłowani... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od wszelkich negatywnych wzorców, radując się każdym dniem! Odczuwam piękno i radość, chwaląc każdy dzień swojego życia!

fot. flickr.com / andyarthur / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł piękna
Zatrzymaj się przez chwilę, odrywając się od wszelkich myśli i problemów. Spójrz dookoła siebie – zobacz, że świat i miejsce, w którym się znajdujesz posiada ukryty w sobie urok. Anioł ten próbuje otworzyć Cię na dostrzeganie piękna w każdym momencie Twojego życia. Nawet małe rzeczy potrafią przynieść radość i zadowolenie, jednak nie każdy potrafi dostrzec w nich ukryty skarb. Zrozum, że od Ciebie zależy, czy chcesz spoglądać na świat w ciemnych, czy kolorowych barwach. Już teraz zacznij radować się każdym dniem, a zobaczysz, że życie jest piękne!

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc w fazie nowiu» Widoczność: 1%
» Dzień księżyca: 1
» Wczorajszy dzień księżyca: 29
» Nów: 18 Listopad 2017, godz. 12:42r.
» Pełnia: 4 Listopad 2017, godz. 6:24r.

Wschód słońca 7:03     Zachód słońca 17:38
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl