DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: wtorek, 23 Maja 2017 r. (143 dzień roku)
Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza

Cytat dnia

„Trzeba być podobnym, aby się zrozumieć i innym, aby się pokochać.”

Eliza OrzeszkowaNumerologiczna wibracja dnia: 2

Wibracja tego dnia korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Twój nastrój i nastawienie może się znacznie poprawić. Pojawia się dobry moment, aby zastanowić się nad swoją dalszą przyszłością. Ktoś może wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń oraz dać cenną i mądrą wskazówkę. Nadarza się okazja, aby otworzyć się bardziej na kontakty z ludźmi, gdyż dzień najwyraźniej sprzyja w życiu towarzyskim. Efekty Twoich starań mogą być widoczne bardzo szybko.

Miłość i rodzina: Dwójka sprzyja osobom samotnym, gdyż pomaga otworzyć się na bliższe kontakty z ludźmi. Ten dzień może przynieść wiele szczęścia, czułości i spełnienia w miłości.

Kariera zawodowa: W tym dniu najwyraźniej możesz liczyć na wsparcie drugiej osoby. Twój umysł będzie twórczy i otwarty na nowe pomysły. Pojawia się dobry moment, aby otworzyć swój własny biznes.

Zdrowie i kondycja: Optymizm i pozytywne nastawienie pomoże Ci zachować zdrowie i energię przez cały dzień.

Urodzeni 23 Maja

Osoby urodzone 23 maja potrafią być bardzo towarzyskie i wygadane. Otwarcie mówią wszystkim tym, co myślą. To osoby dość bezpośrednie, które nie lubią ukrywać tajemnic. Bardzo często pragniesz wiedzieć niemal wszystko, co dzieje się dookoła Ciebie. Bardzo szybko przy tym przyswajasz wszelkie informacje i wiadomości. Dysponujesz wiedzą życiową, dlatego wielokrotnie twoje rady bywają bardzo cenne. Zdarza się, że po prostu muszą się czasem wygadać zaufanej osobie. Jeżeli Twoje narodziny miały miejsce w ... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Jestem cudowną istotą, dlatego mogę mieć wszystko, czego tylko pragnę. Moje życie jest lekkie, cudowne i przyjemne. Odczuwam niesamowitą chęć życia i przypływ energii. Wszystko zaczyna się pomyślnie układać!

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł rozwoju duchowego
Obecność tych aniołów oznacza, że nadszedł moment, aby zastanowić się nad celem swojego życia. Czy faktycznie pogoń za korzyściami materialnymi jest naprawdę tak ważna? Najcenniejszą inwestycją jest wiedza, która przewyższa wartość pieniądza. Poszerzając swoją wiedzę, zdobywasz cenne doświadczenie, które pomaga Ci w pomyślnym dokonywaniu trudnych wyborów. Anioły te oznaczają również, że powoli zaczynają się w Tobie budzić pewne ukryte moce, zdolności i talenty, o których nawet nie śniłeś/aś.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Malejący sierp księżyca» Widoczność: 12%
» Dzień księżyca: 26
» Wczorajszy dzień księżyca: 25
» Nów: 25 Maja 2017, godz. 21:46r.
» Pełnia: 10 Maja 2017, godz. 23:43r.

Wschód słońca 4:42     Zachód słońca 20:24
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl