DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 31 Marca 2023 r. (90 dzień roku)
Imieniny: Beniamina, Kornelego, Balbiny

Cytat dnia

„Tylko zmysły mogą uleczyć duszę, tak samo jak tylko dusza może uleczyć zmysły.”

Oscar WildeNumerologiczna wibracja dnia: 5

Wibracja piątki pomaga otworzyć Twój umysł na ciekawe idee i zainteresowania. W tym dniu czekają Cię nowe wyzwania i odpowiedzialne zajęcia. Możesz także odkryć przed sobą interesujące perspektywy, które pomogą rozświetlić Twoją przyszłość. Niektóre osoby mogą liczyć na wygodę i komfort, który będzie im towarzyszyć cały dzień. W przypadku niezdecydowania spróbuj zaufać swojej intuicji, która nigdy Cię nie zawiedzie. Zwróć również uwagę na swoje słowa, ponieważ w tym dniu mają one niezwykle twórczą moc.

Miłość i rodzina: Tego dnia niektóre osoby mogą liczyć na wielką radość i spełnienie w sferze uczuć. Relacje z Twoim partnerem mogą się znacznie poprawić, a Twój związek niemal zakwitnie na nowo.

Kariera zawodowa: Nadchodzi okres planowania własnej przyszłości zawodowej. Czas sprzyja nowym pomysłom na biznes. Możesz odkryć wrodzony i ukryty talent, który otworzy przed Tobą niesamowite perspektywy.

Zdrowie i kondycja: W tym dniu najlepiej jest udać się na spacer, który przyniesie ukojenie Twoim nerwom. Przebywanie wśród przyrody będzie działać niezwykle odprężająco.

Urodzeni 31 Marca

Osoby urodzone 31 marca wykazują się wysoką aktywnością na rzecz społeczeństwa. Należą do osób bardzo impulsywnych i aktywnych w życiu. Zazwyczaj są to osoby dość wrażliwe i czułe. Wyraźnie kierują się w życiu przy pomocy swojej intuicji, która stanowi ich wielki atut. Na ogół są to osoby prawdomówne, które nie cierpią wręcz kłamstwa i oszustwa. Emanują ciepłem i spokojem, dzięki czemu pozytywnie i kojąco wpływają na ludzi. Wierzą w swój sukces, dlatego nie poddają się, kiedy coś im nie wychodzi... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Kocham siebie i wszystkich ludzi, dlatego szanuję każdą osobę. Uwalniam mój umysł z wszelkich negatywnych wzorców, wprowadzając do życia miłość, ład i harmonię.

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły strachu
Najwyraźniej w ostatnim czasie mogłaś/eś mieć sytuacje dość stresujące, które nie należały do najprzyjemniejszych. Mogły pojawić się pewne problemy, z którymi musiałaś/eś się zmierzyć. Nie możesz pozwolić, aby każde zmartwienie wywoływało w tobie silny strach i długie przygnębienie, gdyż w ten sposób blokujesz się na wsparcie ze strony dobrych aniołów. Pamiętaj, że z każdej sytuacji da się wyjść – zwróć się zatem do Archanioła Michała, który odetnie Cię od wpływu Aniołów strachu, wprowadzając do Twojego życia radość i szczęście.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc "poszerzony"» Widoczność: 72%
» Dzień księżyca: 10
» Wczorajszy dzień księżyca: 9
» Nów: 20 Kwietnia 2023, godz. 6:15r.
» Pełnia: 6 Kwietnia 2023, godz. 6:37r.

Wschód słońca 5:18     Zachód słońca 18:04
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl