DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 10 Lipca 2020 r. (192 dzień roku)
Imieniny: Amelii, Filipa, Witalisa

Cytat dnia

„Im bardziej zbliżamy się do naszych marzeń, tym bardziej Własna Legenda staje się jedyna, prawdziwą racja bytu.”

Paulo CoelhoNumerologiczna wibracja dnia: 3

Trójka daje silny przypływ energii. Tego dnia mogą się przed Tobą otworzyć rozwiązania wielu problemów. Dzień sprzyja również Twojej intuicji, która będzie pracować na najwyższych obrotach. Może się przytrafić okazja udowodnienia swojej wartości. To także dobry czas, aby przywrócić pozytywną równowagę w życiu. Do wszelkich wyzwań staraj się podchodzić z większym optymizmem. W niektórych zadaniach możesz sobie radzić z niebywałą łatwością.

Miłość i rodzina: W tym dniu możesz się cechować większą wrażliwością i otwartością na zmiany. Mogą Ci towarzyszyć bardzo silne, pozytywne emocje. W małżeństwie może Cię spotkać szczerość i wyrozumiałość.

Kariera zawodowa: Mogą się przed Tobą otworzyć większe perspektywy na przyszłość. Trójka sprzyja osobom, które podejmują nową pracę. Istnieje szansa na awans, czy podwyższenie kwalifikacji.

Zdrowie i kondycja: Zacznij dbać o swoją kondycję i gibkość ciała, wykonując nawet proste ćwiczenia gimnastyczne.

Urodzeni 10 Lipca

Osoby urodzone 10 lipca to indywidualiści, którzy silnie wierzą w swoją rację. Nie podoba im się, kiedy ktoś próbuje wpłynąć na zmianę ich decyzji. Zazwyczaj uważają, że prawie zawsze mają rację. Muszą tym samym uważać, aby nie rządziło nimi ego. To również osoby otwarte, często pogodnie i radośnie nastawione na świat. Uwielbiają wręcz rozrywkę i aktywny tryb życia. Preferują dalekie i egzotyczne podróże. Potrafią być bardzo uprzejme i miłe w stosunku do ludzi. Nie lubią natomiast zbyt skomplikowa... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Wszelkie bogactwa tego świata przychodzą do mnie z łatwością cały czas! Jestem wyjątkową osobą, która ma prawo żyć w bogactwie i szczęściu!

fot. flickr.com / Nicholas_T / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły światła
Każdy z nas uczy się przez całe życie. W trakcie Naszej ziemskiej egzystencji zdobywamy cenne doświadczenie, które często pomaga nam znaleźć rozwiązanie różnych problemów. Niestety dość często mamy styczność z negatywnymi wzorcami, które często wchodzą nam w nawyk. Obecność Aniołów światła oznacza, że musisz zwrócić uwagę na swoje postępowanie. Anioły pomagają Ci oderwać się od złych energii, które często nie pozwalają Ci zrobić ważny krok w życiu. Pamiętaj, że przeszłość jest już za tobą, dlatego zacznij od teraz kształtować swoje nowe życie!

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc „garbaty”» Widoczność: 75%
» Dzień księżyca: 20
» Wczorajszy dzień księżyca: 19
» Nów: 20 Lipca 2020, godz. 19:33r.
» Pełnia: 5 Lipca 2020, godz. 6:44r.

Wschód słońca 4:38     Zachód słońca 20:44
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl