DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: poniedziałek, 28 Września 2020 r. (272 dzień roku)
Imieniny: Luby, Wacława, Salomona

Cytat dnia

„Czekanie sprawia ból. Zapomnienie sprawia ból. Lecz nie móc podjąć żadnej decyzji jest najdotkliwszym cierpieniem. ”

Paulo CoelhoNumerologiczna wibracja dnia: 5

Wibracja piątki pomaga otworzyć Twój umysł na ciekawe idee i zainteresowania. W tym dniu czekają Cię nowe wyzwania i odpowiedzialne zajęcia. Możesz także odkryć przed sobą interesujące perspektywy, które pomogą rozświetlić Twoją przyszłość. Niektóre osoby mogą liczyć na wygodę i komfort, który będzie im towarzyszyć cały dzień. W przypadku niezdecydowania spróbuj zaufać swojej intuicji, która nigdy Cię nie zawiedzie. Zwróć również uwagę na swoje słowa, ponieważ w tym dniu mają one niezwykle twórczą moc.

Miłość i rodzina: Tego dnia niektóre osoby mogą liczyć na wielką radość i spełnienie w sferze uczuć. Relacje z Twoim partnerem mogą się znacznie poprawić, a Twój związek niemal zakwitnie na nowo.

Kariera zawodowa: Nadchodzi okres planowania własnej przyszłości zawodowej. Czas sprzyja nowym pomysłom na biznes. Możesz odkryć wrodzony i ukryty talent, który otworzy przed Tobą niesamowite perspektywy.

Zdrowie i kondycja: W tym dniu najlepiej jest udać się na spacer, który przyniesie ukojenie Twoim nerwom. Przebywanie wśród przyrody będzie działać niezwykle odprężająco.

Urodzeni 28 Września

Osoby urodzone 28 września mają w sobie cechy przywódcze. Dobrze idzie im organizacja wszelkich imprez i wydarzeń. To osoby bardzo wygadane i energiczne - stale ich życie toczy się w nieustannym ruchu. Wykazują się umiejętnością myślenia abstrakcyjnego, jak również realistycznego. Wykazują się zdecydowanie optymistycznym nastawieniem do życia - mają wrażenie, że niektóre problemy po prostu same się rozwiążą wraz z upływem czasu. Po każdej porażce potrafią się podnieść i podążać dalej przed siebie. I... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Rozpiera mnie radość i energia. Wszystkie moje myśli stają się teraz przyjemne i dają mi nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku!

fot. flickr.com / Olof S / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Archanioł Chamuel
Imię archanioła oznacza „ten, który widzi Boga”. Emanuje on niesamowitym, różowym kolorem, pełnym bezwarunkowej i nieskończonej miłości. Jego obecność pomaga otworzyć Twoje serce na przyjęcie cudownej energii miłości, która wypełni Twoje ciało i duszę. Wspiera Cię również w podjęciu ważnych i odpowiedzialnych decyzji w życiu. Przypomina Ci również, że w życiu należy kierować się drogą miłości, która zaprowadzi Cię do szczęścia i spełnienia.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc "poszerzony"» Widoczność: 90%
» Dzień księżyca: 12
» Wczorajszy dzień księżyca: 11
» Nów: 16 Października 2020, godz. 21:32r.
» Pełnia: 1 Października 2020, godz. 23:06r.

Wschód słońca 6:31     Zachód słońca 18:22
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl