DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: sobota, 19 Sierpnia 2017 r. (231 dzień roku)
Imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

Cytat dnia

„Człowiek, tak jak nie może sam siebie stworzyć, tak nie może sam siebie uszczęśliwić.”

Św. AugustynNumerologiczna wibracja dnia: 1

Ten dzień może się rozpocząć optymistycznym, nowym początkiem. Wysoka ambicja, inteligencja, a nawet spryt, będą Ci w tym dniu najwyraźniej sprzyjać. Możesz w zupełnie przypadkowym momencie otrzymać rozwiązanie pewnych problemów i dylematów. Istnieje szansa, że dobry humor i pozytywne nastawienie będą Ci towarzyszyć przez większą część dnia. To także idealny moment, aby zaplanować rodzinną podróż.

Miłość i rodzina: W miłości może się pojawić namiętność i porywczość. Jedynka otwiera Cię również na kontakty z ludźmi, pomagając przyciągnąć do Ciebie nowe znajomości.

Kariera zawodowa: To może być nowy początek w karierze zawodowej. Pojawia się dobry moment na znalezienie nowej pracy, podwyższenie kwalifikacji, jak również perspektywy na nowe interesy.

Zdrowie i kondycja: Jedynka daje Ci dużo siły i energię witalną przez większą część dnia.

Urodzeni 19 Sierpnia

Osoby urodzone 19 sierpnia wykazują się sporą odpowiedzialnością w powierzonych im zadaniach. Sumiennie starają się wykonywać swoje obowiązki, jak również nie dopuszczają do żadnych uchybień. To osoby bardzo punktualne, które prawie wcale się nie spóźniają. Potrafią dotrzymać słowa i chętnie pomagają potrzebującym, dlatego cieszą się dość dobrą opinią. To również osoby bardzo pracowite, które mają bardzo praktyczne zdolności – szczególnie w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa. Dysponują wiel... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Moje wnętrze jest przepełnione cudowną radością i lekkością życia. Cieszę się z każdego dnia, który przynosi mi wiele szczęścia! Uświadamiam sobie, że moje marzenia zaczynają się spełniać.

fot. flickr.com / thinboyfatter / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł uzdrowienia
Życie w szczęściu, spełnieniu i miłości to marzenie każdego z nas. Często jednak istnieją w Nas pewne blokady, które nie pozwalają nam otworzyć się na nowy początek. Anioł Uzdrowienia pomoże Ci wyleczyć całe życie – począwszy od naprawy drobnych problemów, kończąc na całkowitym uzdrowieniu zdrowia i doznaniu spełnienia w miłości. Istnieje wokół Ciebie sporo aniołów, które chętnie pomogą Ci zakończyć nieprzyjemne etapy życia, prowadząc Cię ścieżką pełną lekkości i spełnienia.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Malejący sierp księżyca» Widoczność: 8%
» Dzień księżyca: 27
» Wczorajszy dzień księżyca: 26
» Nów: 21 Sierpnia 2017, godz. 20:31r.
» Pełnia: 7 Sierpnia 2017, godz. 20:12r.

Wschód słońca 5:29     Zachód słońca 19:50
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl