DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: poniedziałek, 24 Września 2018 r. (267 dzień roku)
Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Cytat dnia

„Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.”

Gabriel García MárquezNumerologiczna wibracja dnia: 8

Wibracja ósemki dodaje Ci wytrwałości i zwiększa Twoją odwagę. Dzień sprzyja wyzwaniom, przez które możesz pomyślnie przejść, dlatego podchodź do nich z wiarą i pewnością siebie. Dla niektórych osób, ten dzień może być wyjątkowy i zaskakujący. Niektórzy mogą odkryć w sobie ukryte talenty i nieprzeciętne zdolności. W niektórych sprawach może Ci towarzyszyć duża dokładność i sumienność. Nie wstydź się swoich pragnień - uparcie dąż do realizacji własnych marzeń.

Miłość i rodzina: Istnieje duża szansa, że zostaniesz zauważony/a przez interesującą osobę. Poczuj pewność siebie, zwracając uwagę na swoje atuty, a zaczniesz emanować niesamowitym wdziękiem.

Kariera zawodowa: Niektóre osoby mogą się cieszyć powodzeniem materialnym. Brak pieniędzy może się okazać tylko chwilowy. Skoncentruj się na swojej pracy, a zobaczysz, że przyniesie Ci ona wiele korzyści.

Zdrowie i kondycja: Staraj się nie dopuścić do przepracowania. Częstsze przebywanie na świeżym powietrzu pomaga dotrzeć do nowych pomysłów i rozwiązań.

Urodzeni 24 Września

Osoby urodzone 24 września nie mają problemów z szybkim nawiązywaniem kontaktów z ludźmi. Posiadają niesamowity wdzięk i urok, który przyciąga do siebie ludzi o podobnych zainteresowaniach i cechach charakteru. W kręgu znajomych należą do osób dość wygadanych i rzucających się w oczy. Czasem brakuje im silnej woli i nie potrafią się oprzeć niektórym pokusom. Nie raz brakuje im poczucia upływającego czas, przez co mają wrażenie, że wszystko dookoła nich dzieje się bardzo szybko i dynamicznie. Ich na... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

W tym dniu moje serce wypełnia radość i ogromna chęć życia. Potrafię cieszyć się nawet najmniejszym pięknem. Uświadamiam sobie, że jestem kochany/a i mam prawo żyć w szczęściu!

fot. flickr.com / Parvin ( OFF for a while ) / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły światła
Każdy z nas uczy się przez całe życie. W trakcie Naszej ziemskiej egzystencji zdobywamy cenne doświadczenie, które często pomaga nam znaleźć rozwiązanie różnych problemów. Niestety dość często mamy styczność z negatywnymi wzorcami, które często wchodzą nam w nawyk. Obecność Aniołów światła oznacza, że musisz zwrócić uwagę na swoje postępowanie. Anioły pomagają Ci oderwać się od złych energii, które często nie pozwalają Ci zrobić ważny krok w życiu. Pamiętaj, że przeszłość jest już za tobą, dlatego zacznij od teraz kształtować swoje nowe życie!

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc w pełni» Widoczność: 100%
» Dzień księżyca: 14
» Wczorajszy dzień księżyca: 13
» Nów: 9 Października 2018, godz. 5:47r.
» Pełnia: 25 Września 2018, godz. 4:54r.

Wschód słońca 6:23     Zachód słońca 18:33
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2018 - DobrySennik.pl