DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: poniedziałek, 27 Stycznia 2020 r. (27 dzień roku)
Imieniny: Angeliki, Przybysława, Ilony

Cytat dnia

„Przesądy są rozumem głupców.”

WolterNumerologiczna wibracja dnia: 5

Wibracja piątki pomaga otworzyć Twój umysł na ciekawe idee i zainteresowania. W tym dniu czekają Cię nowe wyzwania i odpowiedzialne zajęcia. Możesz także odkryć przed sobą interesujące perspektywy, które pomogą rozświetlić Twoją przyszłość. Niektóre osoby mogą liczyć na wygodę i komfort, który będzie im towarzyszyć cały dzień. W przypadku niezdecydowania spróbuj zaufać swojej intuicji, która nigdy Cię nie zawiedzie. Zwróć również uwagę na swoje słowa, ponieważ w tym dniu mają one niezwykle twórczą moc.

Miłość i rodzina: Tego dnia niektóre osoby mogą liczyć na wielką radość i spełnienie w sferze uczuć. Relacje z Twoim partnerem mogą się znacznie poprawić, a Twój związek niemal zakwitnie na nowo.

Kariera zawodowa: Nadchodzi okres planowania własnej przyszłości zawodowej. Czas sprzyja nowym pomysłom na biznes. Możesz odkryć wrodzony i ukryty talent, który otworzy przed Tobą niesamowite perspektywy.

Zdrowie i kondycja: W tym dniu najlepiej jest udać się na spacer, który przyniesie ukojenie Twoim nerwom. Przebywanie wśród przyrody będzie działać niezwykle odprężająco.

Urodzeni 27 Stycznia

Osoby urodzone 27 stycznia potrafią być skupione niemal w każdej sytuacji. Ostrożnie realizują swoje cele, próbując dotrzeć do jak najlepszych rozwiązań. Bywają bardzo ciekawscy, przez co próbują wyciągnąć jak najwięcej informacji od ludzi ze swojego otoczenia. Potrafią być wierni i oddani swojemu partnerowi. Doskonale znają się na ludziach i potrafią ich zrozumieć. Zdarza się, że pierwsi wyciągają pomocną dłoń. Dysponują analitycznym umysłem oraz wysoką inteligencją. Ich charakter jest na ogół łag... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Moje wnętrze jest przepełnione cudowną radością i lekkością życia. Cieszę się z każdego dnia, który przynosi mi wiele szczęścia! Uświadamiam sobie, że moje marzenia zaczynają się spełniać.

fot. flickr.com / Nicholas_T / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł przemiany
Obecność tego Anioła oznacza, że nadszedł czas, aby odciąć się od toksycznych myśli i nałogów, które do niczego dobrego nie prowadzą. Anioł Przemiany próbuje Ci uświadomić, iż każda zmiana ma swój początek w Twoich myślach. Zmieniając swoje nastawienie do świata będziesz w stanie dostrzec zupełnie nowe możliwości, które przez długi czas mogły być blisko Ciebie i których wcześniej być może nie dostrzegałeś/aś. Niewykluczone, że potrzebna jest Ci wewnętrzna transformacja, dzięki której staniesz się zupełnie innym, lepszym człowiekiem.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Wzrastający sierp księżyca» Widoczność: 8%
» Dzień księżyca: 3
» Wczorajszy dzień księżyca: 2
» Nów: 23 Lutego 2020, godz. 16:33r.
» Pełnia: 9 Lutego 2020, godz. 8:34r.

Wschód słońca 7:18     Zachód słońca 16:20
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2020 - DobrySennik.pl