DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: czwartek, 15 Kwietnia 2021 r. (105 dzień roku)
Imieniny: Anastazji, Wacława, Leonida

Cytat dnia

„Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa i wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga była lewą, ale nigdy nie wiedział, jak zacząć.”

Kubuś PuchatekNumerologiczna wibracja dnia: 6

Wibracja szóstki otwiera Cię na wrażliwość otaczającego świata. W ciągu tego dnia może dominować u ciebie niezwykły ład, komfort i harmonia. Twoja intuicja zacznie pracować na wysokich obrotach. Podążanie za wewnętrznym głosem przyniesie odpowiedź na każde pytanie. Mogą się znacznie poprawić relacje w Twojej rodzinie oraz między znajomymi. Dzień może przynieść Ci zrozumienie pewnych sytuacji oraz pomoże zrobić ważne kroki w życiu na dalszą przyszłość. Niektóre osoby poczują swoją wartość w społeczeństwie.

Miłość i rodzina: Szóstka otwiera Twoje serce na wielką miłość. Sprzyja w budowaniu trwałej i kochającej się rodziny. To także dzień, w którym zwiększa się Twoja opieka nad bliskimi.

Kariera zawodowa: Tego dnia może dopisywać Ci stabilność, determinacja, twórczość i niezwykła kreatywność. Niektóre osoby spróbują zachować dystans do bogactwa.

Zdrowie i kondycja: Zwróć uwagę na swoją dietę, czy właściwie się odżywiasz. Może przydać Ci się trochę odpoczynku.

Urodzeni 15 Kwietnia

Osoby urodzone 15 kwietnia dysponują nieprzeciętną siłą wewnętrzną, która pozwala im przetrwać w wielu, trudnych warunkach. Jeżeli urodziłeś/aś się w dniu 15 kwietnia, to masz szansę na to, aby nawet nieoczekiwanie stać się kimś wyjątkowym i sławnym. Nawet o tym nie będziesz wiedział/ła, a już wiele ludzi będzie chciało Cię poznać albo zrobić sobie z Tobą zdjęcie. Potrafisz namiętnie kochać i oferujesz swojemu partnerowi niesamowite wrażenia. Jesteś oddany/a w związku i dbasz, aby wszystko było w n... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Moje wnętrze jest przepełnione cudowną radością i lekkością życia. Cieszę się z każdego dnia, który przynosi mi wiele szczęścia! Uświadamiam sobie, że moje marzenia zaczynają się spełniać.

fot. flickr.com / thinboyfatter / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły światła
Każdy z nas uczy się przez całe życie. W trakcie Naszej ziemskiej egzystencji zdobywamy cenne doświadczenie, które często pomaga nam znaleźć rozwiązanie różnych problemów. Niestety dość często mamy styczność z negatywnymi wzorcami, które często wchodzą nam w nawyk. Obecność Aniołów światła oznacza, że musisz zwrócić uwagę na swoje postępowanie. Anioły pomagają Ci oderwać się od złych energii, które często nie pozwalają Ci zrobić ważny krok w życiu. Pamiętaj, że przeszłość jest już za tobą, dlatego zacznij od teraz kształtować swoje nowe życie!

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Wzrastający sierp księżyca» Widoczność: 11%
» Dzień księżyca: 3
» Wczorajszy dzień księżyca: 2
» Nów: 11 Maja 2021, godz. 21:01r.
» Pełnia: 27 Kwietnia 2021, godz. 5:33r.

Wschód słońca 5:46     Zachód słońca 19:28
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl