DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: wtorek, 25 Kwietnia 2017 r. (115 dzień roku)
Imieniny: Jarosława, Marka, Elwiry

Cytat dnia

„Bywa, że pierwszej miłości nigdy się nie zapomina, ale ona zawsze się kończy. ”

Paulo Coelho, "Weronika postanawia umrzeć"Numerologiczna wibracja dnia: 3

Trójka daje silny przypływ energii. Tego dnia mogą się przed Tobą otworzyć rozwiązania wielu problemów. Dzień sprzyja również Twojej intuicji, która będzie pracować na najwyższych obrotach. Może się przytrafić okazja udowodnienia swojej wartości. To także dobry czas, aby przywrócić pozytywną równowagę w życiu. Do wszelkich wyzwań staraj się podchodzić z większym optymizmem. W niektórych zadaniach możesz sobie radzić z niebywałą łatwością.

Miłość i rodzina: W tym dniu możesz się cechować większą wrażliwością i otwartością na zmiany. Mogą Ci towarzyszyć bardzo silne, pozytywne emocje. W małżeństwie może Cię spotkać szczerość i wyrozumiałość.

Kariera zawodowa: Mogą się przed Tobą otworzyć większe perspektywy na przyszłość. Trójka sprzyja osobom, które podejmują nową pracę. Istnieje szansa na awans, czy podwyższenie kwalifikacji.

Zdrowie i kondycja: Zacznij dbać o swoją kondycję i gibkość ciała, wykonując nawet proste ćwiczenia gimnastyczne.

Urodzeni 25 Kwietnia

Osoby urodzone 25 kwietnia dysponują nieprzeciętną ambicją. Wysoko stawiają sobie cele w życiu, często osiągając je mimo trudności. Jeżeli urodziłeś/as się 25 kwietnia, to jesteś szeroko utalentowany/a i sam/a o tym możesz nie wiedzieć. Dzięki swojej zaradności i talentu, możesz w życiu wiele osiągnąć. Jeśli odpowiednio będziesz wykorzystywać swoje duże możliwości i Twój rozwój pójdzie w dobrym kierunku, to masz szansę na zostanie słynnym uczonym, który wiele w życiu osiągnie, możesz być nawet w... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od wszelkich negatywnych wzorców, radując się każdym dniem! Odczuwam piękno i radość, chwaląc każdy dzień swojego życia!

fot. flickr.com / paul bica / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł czasu
Anioł ten pragnie Ci przypomnieć, że należy czasem uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Gdy tylko dasz sobie więcej czasu na podjęcie decyzji, możesz dostrzec jej nowe możliwości, które wcześniej były dla Ciebie niewidoczne. Pamiętaj, że robiąc coś na siłę i starając się to zrobić w jak najszybszym czasie, niekiedy może mieć to odwrotny skutek. Anioł Czasu pragnie Cię wspierać, próbując Ci pomóc przeczekać czas, który dzieli Cię od czegoś ważnego.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc w fazie nowiu» Widoczność: 2%
» Dzień księżyca: 28
» Wczorajszy dzień księżyca: 27
» Nów: 26 Kwietnia 2017, godz. 14:18r.
» Pełnia: 11 Kwietnia 2017, godz. 8:09r.

Wschód słońca 5:26     Zachód słońca 19:43
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl