DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: środa, 18 Lipca 2018 r. (199 dzień roku)
Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

Cytat dnia

„Człowiek żyje dla swojej przyszłości. ”

Paulo Coelho, "Alchemik"Numerologiczna wibracja dnia: 9

Dziewiątka sprzyja w podejmowaniu odważnych i odpowiedzialnych decyzji. Wśród niektórych osób może się pojawić dojrzałe podejście do życia. Twoje pragnienia zaczną się powoli spełniać i realizować w życiu. Wkrótce odkryjesz otaczające Cię piękno. Staraj się nie przywiązywać największej wagi do dóbr materialnych. Dziewiątka pomaga Ci również w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Tego dnia może dojść do podsumowania, czy zakończenia pewnych spraw z przeszłości.

Miłość i rodzina: Tego dnia Twoje życie uczuciowe może przebiegać pomyślnie. Niektóre osoby będą emanować niesamowitym ciepłem, równowagą i spokojem. Spróbuj również zadbać o poprawę kontaktów ze znajomymi.

Kariera zawodowa: Dziewiątka przypomina Ci, że pieniądze nie są najważniejsze w życiu. Praca z ludźmi może dać Ci niesamowitą satysfakcję. Niektóre osoby mogą być tego dnia wręcz niezastąpione w pracy.

Zdrowie i kondycja: Wibracja dziewiątki może dla niektórych oznaczać koniec nieprzyjemnego okresu. To może być przypływ nowych sił witalnych, a nawet całkowite odmłodzenie życia.

Urodzeni 18 Lipca

Osoby urodzone 18 lipca to prawdziwi indywidualiści. Praktycznie przez większy okres swojego życia muszą liczyć wyłącznie na siebie. Czasem jest to im na rękę, gdyż nie lubią, kiedy ktoś próbuje im narzucić swoje zdanie. To również osoby dość uparte, które trzymają się wytrwale swojego zdania. Zdarza im się, że w niektórych okresach dokucza im poczucie samotności i odtrącenia – wtedy pomoc znajdą wśród swoich bliskich. W pracy i karierze zawodowej zazwyczaj ciężko jest im współpracować z ludźmi, ... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od wszelkich negatywnych wzorców, radując się każdym dniem! Odczuwam piękno i radość, chwaląc każdy dzień swojego życia!

fot. flickr.com / nosha / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł miłości
Karta anioła miłości jest jedną z najpozytywniejszych, jakie mogłeś/aś wylosować. Anioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej miłości, która całkowicie zmieni Twoje życie. Miłość jest najsilniejszą siłą, jaka może istnieć, dlatego jeśli tylko pozwolisz na przyjęcie tej cudownej siły, w Twoim życiu mogą stać się cuda. Anioł miłości nie tylko pomaga otworzyć Twoje serce, ale także prowadzi Cię do prawdziwego szczęścia i spełnienia w życiu. Pomaga Ci przezwyciężyć wszelkie lęki, niepowodzenia i strach. Otwarte serce łączy Cię z Bogiem i pozwala całkowicie zmienić życie na lepsze.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Wzrastający sierp księżyca» Widoczność: 38%
» Dzień księżyca: 6
» Wczorajszy dzień księżyca: 5
» Nów: 11 Sierpnia 2018, godz. 11:59r.
» Pełnia: 27 Lipca 2018, godz. 22:22r.

Wschód słońca 4:45     Zachód słońca 20:38
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2018 - DobrySennik.pl