DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 19 Lipca 2019 r. (200 dzień roku)
Imieniny: Alfreda, Wincentego, Wodzisława

Cytat dnia

„Najmądrzejszy jest, który wie, czego nie wie. ”

SokratesNumerologiczna wibracja dnia: 11

Ten dzień posiada wyjątkową wibrację. Jedenastka jest pierwszą z mistrzowskich liczb w numerologii. To może być wyjątkowy początek dnia dla niektórych osób. Pewne nieprzyjemne sprawy zaczną po prostu znikać. W tym dniu ktoś możesz sobie zafundować trochę rozrywki. Niektóre osoby będą wyróżniać się czarującą i magnetyczną osobowością. Jedenastka sprzyja również twórczym pomysłom. Możesz odkryć, że nawet najtrudniejsze sprawy da się rozwiązać.

Miłość i rodzina: Wyjątkowa wibracja tego dnia sprawia, że niektóre osoby będą wręcz przyciągać do siebie osoby przeciwnej płci. Przez większą cześć dnia może Ci towarzyszyć również wyjątkowa charyzma.

Kariera zawodowa: Możesz wywierać bardzo duży wpływ na ludzi, co z pewnością przyniesie wiele korzyści w pracy i biznesie. Wśród niektórych można zaobserwować wielką wytrwałość w dążeniu do celów.

Zdrowie i kondycja: Otwórz się na radość i zabawę, a zapomnisz o wszelkich problemach ze zdrowiem. Staraj się jednak unikać alkoholu i papierosów.

Urodzeni 19 Lipca

Osoby urodzone 19 lipca to prawdziwe wrażliwe dusze, które przejawiają zamiłowanie do sztuki. Już we wczesnym okresie życia przepadają wręcz za czytaniem książek (i nie chodzi tutaj o podręczniki szkolne). Często mają nawet swoich ulubionych autorów, których darzą wielkim uznaniem. Przepadają również za muzyką, którą wręcz ubóstwiają – pozwala im ona nie raz uciec przed wszystkimi problemami w życiu. Zdarza się, że potrafią bardzo dobrze rysować – nawet, kiedy nigdy tego wcześniej nie ćwiczyli. W pr... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Jestem cudowną istotą, dlatego mogę mieć wszystko, czego tylko pragnę. Moje życie jest lekkie, cudowne i przyjemne. Odczuwam niesamowitą chęć życia i przypływ energii. Wszystko zaczyna się pomyślnie układać!

fot. flickr.com / thinboyfatter / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł czasu
Anioł ten pragnie Ci przypomnieć, że należy czasem uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Gdy tylko dasz sobie więcej czasu na podjęcie decyzji, możesz dostrzec jej nowe możliwości, które wcześniej były dla Ciebie niewidoczne. Pamiętaj, że robiąc coś na siłę i starając się to zrobić w jak najszybszym czasie, niekiedy może mieć to odwrotny skutek. Anioł Czasu pragnie Cię wspierać, próbując Ci pomóc przeczekać czas, który dzieli Cię od czegoś ważnego.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc „garbaty”» Widoczność: 92%
» Dzień księżyca: 17
» Wczorajszy dzień księżyca: 17
» Nów: 1 Sierpnia 2019, godz. 5:12r.
» Pełnia: 16 Lipca 2019, godz. 23:39r.

Wschód słońca 4:46     Zachód słońca 20:37
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl