DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: niedziela, 18 Listopada 2018 r. (322 dzień roku)
Imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny

Cytat dnia

„Niezbadane życie nie jest warte życia. ”

SokratesNumerologiczna wibracja dnia: 22

W dniu dzisiejszym odczujesz moc wibracji mistrzowskiej. Część osób odkryje w sobie większe poczucie godności oraz być może pozna swoją rolę w społeczeństwie. Wkład Twojej pracy pomoże przynieść Ci wielką satysfakcję i radość. Wszelkie problemy i trudności mogą się okazać jedynie chwilowe, a Ty znajdziesz wyjście z każdej opresji. Czas ten sprzyja również większym sukcesom, na które większość czekała przez dłuższy czas. Potencjał tego dnia jest bardzo duży, dlatego spróbuj go wykorzystać.

Miłość i rodzina: Większość osób zaczyna wierzyć w swoje powodzenie miłosne. Takie wewnętrzne przekonanie pomoże Ci na nowo odkryć wielką miłość. Niektórzy mogą doświadczyć wielkiego spełnienia.

Kariera zawodowa: Tego dnia niektóre osoby będą wywierać bardzo silny nacisk na karierę zawodową. Praktycznie istnieje szansa, że niemal wszystkie zadania w pracy i biznesie na ten dzień mogą się pomyślnie zrealizować.

Zdrowie i kondycja: Ten dzień sprzyja osobom z nałogami, które pragną się ich pozbyć. Być może pojawia się okazja, że tego dnia zrobisz ważny krok dla swojego zdrowia.

Urodzeni 18 Listopada

Osoby urodzone 18 listopada są wierne swoim ideałom. Potrafią się trzymać pewnych zasad, od których nie chcą odbiegać. Bywają bardzo zawzięci na niektóre sprawy – czasem wręcz nie potrafią czegoś komuś odpuścić i darować. Ciężko jest przed nimi coś zataić – to osoby bardzo wnikliwe, które zawsze dotrą do ukrytej prawdy. Sami również wyglądają, jakby skrywali pewne tajemnice, ale nie łatwo jest komuś poznać ich sekrety. To również dość oryginalne i optymistyczne osoby. Nie należą może do najśm... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Wszelkie bogactwa tego świata przychodzą do mnie z łatwością cały czas! Jestem wyjątkową osobą, która ma prawo żyć w bogactwie i szczęściu!

fot. flickr.com / paul bica / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł uzdrowienia
Życie w szczęściu, spełnieniu i miłości to marzenie każdego z nas. Często jednak istnieją w Nas pewne blokady, które nie pozwalają nam otworzyć się na nowy początek. Anioł Uzdrowienia pomoże Ci wyleczyć całe życie – począwszy od naprawy drobnych problemów, kończąc na całkowitym uzdrowieniu zdrowia i doznaniu spełnienia w miłości. Istnieje wokół Ciebie sporo aniołów, które chętnie pomogą Ci zakończyć nieprzyjemne etapy życia, prowadząc Cię ścieżką pełną lekkości i spełnienia.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc "poszerzony"» Widoczność: 78%
» Dzień księżyca: 10
» Wczorajszy dzień księżyca: 9
» Nów: 7 Grudnia 2018, godz. 8:21r.
» Pełnia: 23 Listopad 2018, godz. 6:41r.

Wschód słońca 6:51     Zachód słońca 15:50
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2018 - DobrySennik.pl