DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: niedziela, 17 Listopada 2019 r. (321 dzień roku)
Imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

Cytat dnia

„Musisz uważać na znaki. Bóg wyznaczył na świecie dla każdego z nas szlak, którym musimy podążać. Wystarczy odczytać tylko, co zapisał dla Ciebie.”

Paulo CoelhoNumerologiczna wibracja dnia: 22

W dniu dzisiejszym odczujesz moc wibracji mistrzowskiej. Część osób odkryje w sobie większe poczucie godności oraz być może pozna swoją rolę w społeczeństwie. Wkład Twojej pracy pomoże przynieść Ci wielką satysfakcję i radość. Wszelkie problemy i trudności mogą się okazać jedynie chwilowe, a Ty znajdziesz wyjście z każdej opresji. Czas ten sprzyja również większym sukcesom, na które większość czekała przez dłuższy czas. Potencjał tego dnia jest bardzo duży, dlatego spróbuj go wykorzystać.

Miłość i rodzina: Większość osób zaczyna wierzyć w swoje powodzenie miłosne. Takie wewnętrzne przekonanie pomoże Ci na nowo odkryć wielką miłość. Niektórzy mogą doświadczyć wielkiego spełnienia.

Kariera zawodowa: Tego dnia niektóre osoby będą wywierać bardzo silny nacisk na karierę zawodową. Praktycznie istnieje szansa, że niemal wszystkie zadania w pracy i biznesie na ten dzień mogą się pomyślnie zrealizować.

Zdrowie i kondycja: Ten dzień sprzyja osobom z nałogami, które pragną się ich pozbyć. Być może pojawia się okazja, że tego dnia zrobisz ważny krok dla swojego zdrowia.

Urodzeni 17 Listopada

Osoby urodzone 17 listopada wykazują się wojowniczym charakterem, który daje im w życiu niesamowitą siłę. Próbują zająć dominującą pozycję w społeczeństwie – tym samym wierzą w swoją wyższość. To również osoby dość wnikliwe i zaborcze – muszą za wszelką cenę poznać ukrytą prawdę. Bardzo często zdarza im się obserwować wszystko, co się dookoła nich dzieje. Należą do osób dość dobrze poinformowanych, które wszystko widzą i słyszą. Mają również dobre oko, aby dostrzec wszelkie szczegó... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od przeszłości, zostawiając ją daleko w tyle. W moim życiu pojawia się cudowny czas zmian na lepsze. Raduję się każdą chwilą, która przynosi mi w życiu radość, miłość i spełnienie!

fot. flickr.com / 55Laney69 / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł czasu
Anioł ten pragnie Ci przypomnieć, że należy czasem uzbroić się w odrobinę cierpliwości. Gdy tylko dasz sobie więcej czasu na podjęcie decyzji, możesz dostrzec jej nowe możliwości, które wcześniej były dla Ciebie niewidoczne. Pamiętaj, że robiąc coś na siłę i starając się to zrobić w jak najszybszym czasie, niekiedy może mieć to odwrotny skutek. Anioł Czasu pragnie Cię wspierać, próbując Ci pomóc przeczekać czas, który dzieli Cię od czegoś ważnego.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc „garbaty”» Widoczność: 75%
» Dzień księżyca: 20
» Wczorajszy dzień księżyca: 19
» Nów: 26 Listopad 2019, godz. 16:07r.
» Pełnia: 12 Listopad 2019, godz. 14:37r.

Wschód słońca 6:50     Zachód słońca 15:51
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl