DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: poniedziałek, 5 Grudnia 2022 r. (339 dzień roku)
Imieniny: Saby, Kryspiny, Wilmy

Cytat dnia

„Pamiętaj że wszystko, co uczynisz w życiu, zostawi jakiś ślad. Dlatego miej świadomość tego, co robisz.”

Paulo Coelho, "Być jak płynąca rzeka"Numerologiczna wibracja dnia: 5

Wibracja piątki pomaga otworzyć Twój umysł na ciekawe idee i zainteresowania. W tym dniu czekają Cię nowe wyzwania i odpowiedzialne zajęcia. Możesz także odkryć przed sobą interesujące perspektywy, które pomogą rozświetlić Twoją przyszłość. Niektóre osoby mogą liczyć na wygodę i komfort, który będzie im towarzyszyć cały dzień. W przypadku niezdecydowania spróbuj zaufać swojej intuicji, która nigdy Cię nie zawiedzie. Zwróć również uwagę na swoje słowa, ponieważ w tym dniu mają one niezwykle twórczą moc.

Miłość i rodzina: Tego dnia niektóre osoby mogą liczyć na wielką radość i spełnienie w sferze uczuć. Relacje z Twoim partnerem mogą się znacznie poprawić, a Twój związek niemal zakwitnie na nowo.

Kariera zawodowa: Nadchodzi okres planowania własnej przyszłości zawodowej. Czas sprzyja nowym pomysłom na biznes. Możesz odkryć wrodzony i ukryty talent, który otworzy przed Tobą niesamowite perspektywy.

Zdrowie i kondycja: W tym dniu najlepiej jest udać się na spacer, który przyniesie ukojenie Twoim nerwom. Przebywanie wśród przyrody będzie działać niezwykle odprężająco.

Urodzeni 5 Grudnia

Osoby urodzone 5 grudnia mają predyspozycje do osiągania wysokich celów w życiu. Już w najmłodszych latach, wykazują zamiłowanie do pewnych rzeczy, które później przeobrażają się w stałe nawyki na przyszłość. Okrywają w sobie wielkie talenty w zupełnie przypadkowych sytuacjach. Czasem nawet osoby z ich otoczenia sami dostrzegą, że mają wyjątkowe umiejętności w pewnych dziedzinach. Zazwyczaj próbują przenieść swój talent w celach komercyjnych – ubóstwiają wręcz komfort i wygodę życia, dlatego ich... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Kocham siebie i wszystkich ludzi, dlatego szanuję każdą osobę. Uwalniam mój umysł z wszelkich negatywnych wzorców, wprowadzając do życia miłość, ład i harmonię.

fot. flickr.com / Nicholas_T / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły białego promienia
Obecność aniołów białego promienia przyniesie Ci wiele szczęścia w życiu. Promieniują w twoim kierunku swoim olśniewającym blaskiem, który wprowadza Cię w błogostan spokoju i harmonii. Uwalniają Cię od negatywnych wzorców przeszłości, a w szczególności próbują pomóc oczyścić Twoje negatywne myśli, otwierając Cię na piękno otaczające cały świat. Przypominają Ci również, że zawsze masz wybór w swoim życiu – możesz podążać pewną ścieżką, bądź z niej zawrócić.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc "poszerzony"» Widoczność: 91%
» Dzień księżyca: 12
» Wczorajszy dzień księżyca: 11
» Nów: 23 Grudnia 2022, godz. 11:17r.
» Pełnia: 8 Grudnia 2022, godz. 5:09r.

Wschód słońca 7:16     Zachód słońca 15:36
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl