DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: niedziela, 26 Września 2021 r. (269 dzień roku)
Imieniny: Justyny, Cypriana, Euzebiusza

Cytat dnia

„Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.”

Eckhart TolleNumerologiczna wibracja dnia: 22

W dniu dzisiejszym odczujesz moc wibracji mistrzowskiej. Część osób odkryje w sobie większe poczucie godności oraz być może pozna swoją rolę w społeczeństwie. Wkład Twojej pracy pomoże przynieść Ci wielką satysfakcję i radość. Wszelkie problemy i trudności mogą się okazać jedynie chwilowe, a Ty znajdziesz wyjście z każdej opresji. Czas ten sprzyja również większym sukcesom, na które większość czekała przez dłuższy czas. Potencjał tego dnia jest bardzo duży, dlatego spróbuj go wykorzystać.

Miłość i rodzina: Większość osób zaczyna wierzyć w swoje powodzenie miłosne. Takie wewnętrzne przekonanie pomoże Ci na nowo odkryć wielką miłość. Niektórzy mogą doświadczyć wielkiego spełnienia.

Kariera zawodowa: Tego dnia niektóre osoby będą wywierać bardzo silny nacisk na karierę zawodową. Praktycznie istnieje szansa, że niemal wszystkie zadania w pracy i biznesie na ten dzień mogą się pomyślnie zrealizować.

Zdrowie i kondycja: Ten dzień sprzyja osobom z nałogami, które pragną się ich pozbyć. Być może pojawia się okazja, że tego dnia zrobisz ważny krok dla swojego zdrowia.

Urodzeni 26 Września

Osoby urodzone 26 września wykazują się sporą skromnością w życiu. Nawet mając powodzenie materialne i finansowe, potrafią zachować dystans do wszelkich luksusów i uciech - bierze się to szczególnie z niechęci do wprowadzania większych zmian w życiu. W swoim życiu dość często realizują wyznawane idee i poglądy. Często takie osoby mają sentyment do rzeczy starych, z którymi ciężko jest im się rozstać. Nie raz potrafią być bardzo wrażliwi, a nawet nerwowi - często jest to wynikiem częstego niezdecydow... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od przeszłości, zostawiając ją daleko w tyle. W moim życiu pojawia się cudowny czas zmian na lepsze. Raduję się każdą chwilą, która przynosi mi w życiu radość, miłość i spełnienie!

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł miłości
Karta anioła miłości jest jedną z najpozytywniejszych, jakie mogłeś/aś wylosować. Anioł ten otwiera Twoje serce na przyjęcie bezwarunkowej miłości, która całkowicie zmieni Twoje życie. Miłość jest najsilniejszą siłą, jaka może istnieć, dlatego jeśli tylko pozwolisz na przyjęcie tej cudownej siły, w Twoim życiu mogą stać się cuda. Anioł miłości nie tylko pomaga otworzyć Twoje serce, ale także prowadzi Cię do prawdziwego szczęścia i spełnienia w życiu. Pomaga Ci przezwyciężyć wszelkie lęki, niepowodzenia i strach. Otwarte serce łączy Cię z Bogiem i pozwala całkowicie zmienić życie na lepsze.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc „garbaty”» Widoczność: 71%
» Dzień księżyca: 20
» Wczorajszy dzień księżyca: 19
» Nów: 6 Października 2021, godz. 13:05r.
» Pełnia: 21 Września 2021, godz. 1:54r.

Wschód słońca 6:26     Zachód słońca 18:29
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2021 - DobrySennik.pl