DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: wtorek, 22 Maja 2018 r. (142 dzień roku)
Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

Cytat dnia

„Bać się śmierci jest tym samym, co mieć się za mądrego, nim nie będąc.”

SokratesNumerologiczna wibracja dnia: 2

Wibracja tego dnia korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Twój nastrój i nastawienie może się znacznie poprawić. Pojawia się dobry moment, aby zastanowić się nad swoją dalszą przyszłością. Ktoś może wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń oraz dać cenną i mądrą wskazówkę. Nadarza się okazja, aby otworzyć się bardziej na kontakty z ludźmi, gdyż dzień najwyraźniej sprzyja w życiu towarzyskim. Efekty Twoich starań mogą być widoczne bardzo szybko.

Miłość i rodzina: Dwójka sprzyja osobom samotnym, gdyż pomaga otworzyć się na bliższe kontakty z ludźmi. Ten dzień może przynieść wiele szczęścia, czułości i spełnienia w miłości.

Kariera zawodowa: W tym dniu najwyraźniej możesz liczyć na wsparcie drugiej osoby. Twój umysł będzie twórczy i otwarty na nowe pomysły. Pojawia się dobry moment, aby otworzyć swój własny biznes.

Zdrowie i kondycja: Optymizm i pozytywne nastawienie pomoże Ci zachować zdrowie i energię przez cały dzień.

Urodzeni 22 Maja

Osoby urodzone 22 maja są bardzo pracowite, kulturalne i odnoszą się do drugiej osoby z wielkim szacunkiem. Potrafisz dobrze wyczuwać emocje panujące w towarzystwie, jak również dobrze znasz się na ludziach. Jednak zwracasz uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły, przez co często stajesz się uprzykrzający. Poza tym nie masz już większych wad. Wytrwale dążysz do wyznaczonego celu, dzięki czemu inni darzą Cię szacunkiem. Ludzie tacy są czasami skryci i samotni, ale pragnący miłości, którą w końcu znajdują. ... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odrywam się od wszelkich negatywnych wzorców, radując się każdym dniem! Odczuwam piękno i radość, chwaląc każdy dzień swojego życia!

fot. flickr.com / Per Ola Wiberg ~ powi / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły nawrócenia
W życiu towarzyszy nam nieustanny bieg, przez który ciągle jesteśmy w ruchu. Zdarza się, że natłok obowiązków wywiera tak silny nacisk, że zapominamy o pewnych ważnych rzeczach. Obecność Anioła Nawrócenia oznacza, że musisz na chwilę zatrzymać i zastanowić się nad swoim dotychczasowym życiem. Oderwij się od wszelkich nałogów oraz pogoni za karierą i dobrami materialnymi. Spróbuj się wyciszyć i zrelaksować. Doceń otaczające Cię piękno przyrody. Spróbuj spędzać więcej czasu wśród rodziny i przyjaciół. Zastanów się również, czy Twoje zachowanie jest odpowiednie w stosunku do osób z otoczenia. Anioł nawrócenia pomaga Ci również wrócić na właściwą drogę w życiu, jeżeli masz wrażenie, że trochę zboczyłeś/aś z właściwej ścieżki.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Wzrastający sierp księżyca» Widoczność: 49%
» Dzień księżyca: 7
» Wczorajszy dzień księżyca: 6
» Nów: 13 Czerwca 2018, godz. 21:45r.
» Pełnia: 29 Maja 2018, godz. 16:20r.

Wschód słońca 4:43     Zachód słońca 20:23
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2018 - DobrySennik.pl