DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: wtorek, 27 Czerwca 2017 r. (178 dzień roku)
Imieniny: Władysława, Maryli, Władysławy

Cytat dnia

„– Jaki dziś dzień? – zapytał Puchatek.
– Dziś – odpowiedział Prosiaczek. Na to Puchatek:
– To mój ulubiony dzień.”

Kubuś PuchatekNumerologiczna wibracja dnia: 7

Tego dnia może wzrosnąć Twój intelekt i wiedza. Ktoś z otoczenia może użyczyć Ci cennej rady, bądź też właśnie Ty wyciągniesz do kogoś swoją pomocną dłoń. Czas sprzyja nauce, jak również pomyślności na odpowiedzialnych stanowiskach. Tego dnia możesz również zawzięcie dążyć do zamierzonych celów - praktycznie nic nie jest w stanie przełamać Twojej determinacji. Zaczynasz bardzo szybko przyswajać wszelkie interesujące informacje z otoczenia, które poszerzają Twoją wiedzę i zainteresowania.

Miłość i rodzina: Spróbuj unikać samotności i otwórz się bardziej do ludzi. Niektóre osoby mogą cechować się niezwykłą wrażliwością, a nawet nieśmiałością.

Kariera zawodowa: To może być przypływ niezwykłej determinacji w biznesie. Niektórym osobom otworzą się perspektywy na nową pracę. Nawet samodzielnie możesz dużo zdziałać.

Zdrowie i kondycja: Spróbuj pić więcej wody oraz wykonaj ćwiczenia oddechowe. W ten sposób poprawisz wydajność swojego umysłu.

Urodzeni 27 Czerwca

Osoby urodzone 27 czerwca posiadają zmienny charakter. Praktycznie jednego dnia mogą być radośni i weseli, a drugiego z niewiadomych przyczyn może się pojawić smutek i przygnębienie. Przepadają natomiast za harmonią i pięknem otoczenia. Nie lubią, gdy wokół nich panuje chaos i zakłopotanie. Praktycznie muszą mieć wszystko poukładane w życiu, gdyż w przeciwnym razie uważają, że wszystko im się posypie. Potrafią być bardzo ostrożni, dlatego nie lubią podejmować zbędnego ryzyka w życiu. Często towarz... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Otwieram moje serce na nieskończoną i uzdrawiającą miłość. Mogę mieć w życiu wszystko, czego tylko pragnę!

fot. flickr.com / andyarthur / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły błękitnego promienia
Każdy z nas pragnie żyć w szczęściu, lekkości i dobrobycie. Anioły błękitnego płomienia przypominają Ci, że Ty również możesz cieszyć się lekkością życia. Emanują w Twoim kierunku błękitną, relaksującą energią, która oczyszcza Cię z wszelkich lęków i napięć, odprężając jednocześnie Twoje ciało i umysł. Poczuj jak błękitna energia przepełnia całe Twoje ciało, uwalniając Cię od zmartwień. Obecność tych aniołów oznacza również, że pojawia się dobry moment, aby udać się na wypoczynek, jak również nadarza się okazja, aby wreszcie odrzucić wszelkie negatywne scenariusze ze swoich myśli.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Wzrastający sierp księżyca» Widoczność: 18%
» Dzień księżyca: 4
» Wczorajszy dzień księżyca: 3
» Nów: 23 Lipca 2017, godz. 11:47r.
» Pełnia: 9 Lipca 2017, godz. 6:08r.

Wschód słońca 4:28     Zachód słońca 20:49
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl