DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: środa, 22 Maja 2019 r. (142 dzień roku)
Imieniny: Heleny, Wiesławy, Romy

Cytat dnia

„Cierpliwość wydaje się nam niczym. A jednak, cóż to za wydatek energii!”

WolterNumerologiczna wibracja dnia: 3

Trójka daje silny przypływ energii. Tego dnia mogą się przed Tobą otworzyć rozwiązania wielu problemów. Dzień sprzyja również Twojej intuicji, która będzie pracować na najwyższych obrotach. Może się przytrafić okazja udowodnienia swojej wartości. To także dobry czas, aby przywrócić pozytywną równowagę w życiu. Do wszelkich wyzwań staraj się podchodzić z większym optymizmem. W niektórych zadaniach możesz sobie radzić z niebywałą łatwością.

Miłość i rodzina: W tym dniu możesz się cechować większą wrażliwością i otwartością na zmiany. Mogą Ci towarzyszyć bardzo silne, pozytywne emocje. W małżeństwie może Cię spotkać szczerość i wyrozumiałość.

Kariera zawodowa: Mogą się przed Tobą otworzyć większe perspektywy na przyszłość. Trójka sprzyja osobom, które podejmują nową pracę. Istnieje szansa na awans, czy podwyższenie kwalifikacji.

Zdrowie i kondycja: Zacznij dbać o swoją kondycję i gibkość ciała, wykonując nawet proste ćwiczenia gimnastyczne.

Urodzeni 22 Maja

Osoby urodzone 22 maja są bardzo pracowite, kulturalne i odnoszą się do drugiej osoby z wielkim szacunkiem. Potrafisz dobrze wyczuwać emocje panujące w towarzystwie, jak również dobrze znasz się na ludziach. Jednak zwracasz uwagę na nawet najdrobniejsze szczegóły, przez co często stajesz się uprzykrzający. Poza tym nie masz już większych wad. Wytrwale dążysz do wyznaczonego celu, dzięki czemu inni darzą Cię szacunkiem. Ludzie tacy są czasami skryci i samotni, ale pragnący miłości, którą w końcu znajdują. ... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Kocham siebie i wszystkich ludzi, dlatego szanuję każdą osobę. Uwalniam mój umysł z wszelkich negatywnych wzorców, wprowadzając do życia miłość, ład i harmonię.

fot. flickr.com / Nicholas_T / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły strachu
Najwyraźniej w ostatnim czasie mogłaś/eś mieć sytuacje dość stresujące, które nie należały do najprzyjemniejszych. Mogły pojawić się pewne problemy, z którymi musiałaś/eś się zmierzyć. Nie możesz pozwolić, aby każde zmartwienie wywoływało w tobie silny strach i długie przygnębienie, gdyż w ten sposób blokujesz się na wsparcie ze strony dobrych aniołów. Pamiętaj, że z każdej sytuacji da się wyjść – zwróć się zatem do Archanioła Michała, który odetnie Cię od wpływu Aniołów strachu, wprowadzając do Twojego życia radość i szczęście.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc „garbaty”» Widoczność: 89%
» Dzień księżyca: 18
» Wczorajszy dzień księżyca: 17
» Nów: 3 Czerwca 2019, godz. 12:02r.
» Pełnia: 18 Maja 2019, godz. 23:11r.

Wschód słońca 4:43     Zachód słońca 20:23
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2019 - DobrySennik.pl