DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 27 Maja 2022 r. (147 dzień roku)
Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Cytat dnia

„Człowiek musi przejść przez różne etapy, zanim wypełni swe przeznaczenie. ”

Paulo Coelho, "Piąta góra"Numerologiczna wibracja dnia: 2

Wibracja tego dnia korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie. Twój nastrój i nastawienie może się znacznie poprawić. Pojawia się dobry moment, aby zastanowić się nad swoją dalszą przyszłością. Ktoś może wyciągnąć do Ciebie pomocną dłoń oraz dać cenną i mądrą wskazówkę. Nadarza się okazja, aby otworzyć się bardziej na kontakty z ludźmi, gdyż dzień najwyraźniej sprzyja w życiu towarzyskim. Efekty Twoich starań mogą być widoczne bardzo szybko.

Miłość i rodzina: Dwójka sprzyja osobom samotnym, gdyż pomaga otworzyć się na bliższe kontakty z ludźmi. Ten dzień może przynieść wiele szczęścia, czułości i spełnienia w miłości.

Kariera zawodowa: W tym dniu najwyraźniej możesz liczyć na wsparcie drugiej osoby. Twój umysł będzie twórczy i otwarty na nowe pomysły. Pojawia się dobry moment, aby otworzyć swój własny biznes.

Zdrowie i kondycja: Optymizm i pozytywne nastawienie pomoże Ci zachować zdrowie i energię przez cały dzień.

Urodzeni 27 Maja

Osoby urodzone 27 maja lubią planować coś na przyszłość i to konsekwentnie realizować. Dzięki temu mają świadomość tego, że wszystko sobie poukładają i rozplanują, przez co nie będzie jakichś niedomówień. Lubisz czasem zrobić komuś na złość, ale jeśli ktoś zrobi to samo Tobie, nie możesz tego zrozumieć jak ludzie mogą być tacy okrutni. Musisz tym samym nauczyć się szanować każdą osobę – bez względu chociażby na wiek, czy płeć. W pracy starasz się dać z siebie jak najwięcej. Należysz do os... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Odczuwam radość i lekkość życia. Wszelkie moje marzenia zaczynają się powoli spełniać! Wierzę, że mogę mieć wszystko, czego tylko pragnę! Życie jest cudowne!

fot. flickr.com / thinboyfatter / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Archanioł Chamuel
Imię archanioła oznacza „ten, który widzi Boga”. Emanuje on niesamowitym, różowym kolorem, pełnym bezwarunkowej i nieskończonej miłości. Jego obecność pomaga otworzyć Twoje serce na przyjęcie cudownej energii miłości, która wypełni Twoje ciało i duszę. Wspiera Cię również w podjęciu ważnych i odpowiedzialnych decyzji w życiu. Przypomina Ci również, że w życiu należy kierować się drogą miłości, która zaprowadzi Cię do szczęścia i spełnienia.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Malejący sierp księżyca» Widoczność: 7%
» Dzień księżyca: 27
» Wczorajszy dzień księżyca: 26
» Nów: 30 Maja 2022, godz. 13:32r.
» Pełnia: 16 Maja 2022, godz. 6:15r.

Wschód słońca 4:37     Zachód słońca 20:29
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl