DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: środa, 21 Marca 2018 r. (80 dzień roku)
Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Mikołaja

Cytat dnia

„Czym jest słońce dla ziemi, tym miłość dla duszy. ”

Honoriusz BalzacNumerologiczna wibracja dnia: 8

Wibracja ósemki dodaje Ci wytrwałości i zwiększa Twoją odwagę. Dzień sprzyja wyzwaniom, przez które możesz pomyślnie przejść, dlatego podchodź do nich z wiarą i pewnością siebie. Dla niektórych osób, ten dzień może być wyjątkowy i zaskakujący. Niektórzy mogą odkryć w sobie ukryte talenty i nieprzeciętne zdolności. W niektórych sprawach może Ci towarzyszyć duża dokładność i sumienność. Nie wstydź się swoich pragnień - uparcie dąż do realizacji własnych marzeń.

Miłość i rodzina: Istnieje duża szansa, że zostaniesz zauważony/a przez interesującą osobę. Poczuj pewność siebie, zwracając uwagę na swoje atuty, a zaczniesz emanować niesamowitym wdziękiem.

Kariera zawodowa: Niektóre osoby mogą się cieszyć powodzeniem materialnym. Brak pieniędzy może się okazać tylko chwilowy. Skoncentruj się na swojej pracy, a zobaczysz, że przyniesie Ci ona wiele korzyści.

Zdrowie i kondycja: Staraj się nie dopuścić do przepracowania. Częstsze przebywanie na świeżym powietrzu pomaga dotrzeć do nowych pomysłów i rozwiązań.

Urodzeni 21 Marca

Osoby urodzone 21 marca potrafią być bardzo sympatyczne i miłe. Chętnie są zapraszane na różne spotkania ze znajomymi. Uwielbiają aktywny tryb życia, a w szczególności sport. Wysoko cenią sobie rozrywkę, dlatego często chodzą na różne imprezy, czy wydarzenia kulturalne. Zazwyczaj są to osoby dość śmiałe i energiczne, które tryskają wręcz optymizmem. Bardzo dobrze wpływają na ludzi, z którymi szybko nawiązują kontakty. Nie raz ich nieobecność jest silnie odczuwana. Wykazują się natomiast sporą ni... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Kocham siebie i wszystkich ludzi, dlatego szanuję każdą osobę. Uwalniam mój umysł z wszelkich negatywnych wzorców, wprowadzając do życia miłość, ład i harmonię.

fot. flickr.com / Olof S / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł wsparcia
Możesz liczyć na pomoc Twoich osobistych opiekunów. Otrzymujesz właśnie wsparcie z królestwa aniołów, które prowadzi Cię ku spełnieniu wszelkich marzeń i celów. Anioł wsparcia oznacza, że nie tylko on próbuje Ci pomóc, ale również wszelkie inne dobre anioły. Nie musisz już zatem dłużej się zamartwiać – wszystko powoli zacznie się układać, jeżeli poprosisz o anielską pomoc. Z pewnością szykuje się dość optymistyczny etap w życiu.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Wzrastający sierp księżyca» Widoczność: 13%
» Dzień księżyca: 4
» Wczorajszy dzień księżyca: 2
» Nów: 16 Kwietnia 2018, godz. 3:59r.
» Pełnia: 31 Marca 2018, godz. 14:37r.

Wschód słońca 5:40     Zachód słońca 17:48
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2018 - DobrySennik.pl