DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: niedziela, 17 Grudnia 2017 r. (351 dzień roku)
Imieniny: Olimpii, Łazarza, Jolanty

Cytat dnia

„Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.”

Gabriel García MárquezNumerologiczna wibracja dnia: 3

Trójka daje silny przypływ energii. Tego dnia mogą się przed Tobą otworzyć rozwiązania wielu problemów. Dzień sprzyja również Twojej intuicji, która będzie pracować na najwyższych obrotach. Może się przytrafić okazja udowodnienia swojej wartości. To także dobry czas, aby przywrócić pozytywną równowagę w życiu. Do wszelkich wyzwań staraj się podchodzić z większym optymizmem. W niektórych zadaniach możesz sobie radzić z niebywałą łatwością.

Miłość i rodzina: W tym dniu możesz się cechować większą wrażliwością i otwartością na zmiany. Mogą Ci towarzyszyć bardzo silne, pozytywne emocje. W małżeństwie może Cię spotkać szczerość i wyrozumiałość.

Kariera zawodowa: Mogą się przed Tobą otworzyć większe perspektywy na przyszłość. Trójka sprzyja osobom, które podejmują nową pracę. Istnieje szansa na awans, czy podwyższenie kwalifikacji.

Zdrowie i kondycja: Zacznij dbać o swoją kondycję i gibkość ciała, wykonując nawet proste ćwiczenia gimnastyczne.

Urodzeni 17 Grudnia

Osoby urodzone 17 grudnia chętnie pomagają swoim bliskich. Należą do osób lubianych i szanowanych. Zwykle potrafią być opanowani i zrównoważeni – praktycznie nigdy nie wpadają w szał. Urodzeni 17 grudnia to miłe, sympatyczne, czułe i ciche osoby. Zazwyczaj są trochę nieśmiali w stosunku do otoczenia. Często wychodzą do towarzystwa wraz z bliską osobą. Zwykle nie należą do osób specjalnie wygadanych i rzucających się w oczy – często potrafią przemilczeć wrzące dyskusje. W miłości potrafią jak nikt in... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Rozpiera mnie radość i energia. Wszystkie moje myśli stają się teraz przyjemne i dają mi nadzieję, że wszystko idzie w dobrym kierunku!

fot. flickr.com / thinboyfatter / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły strachu
Najwyraźniej w ostatnim czasie mogłaś/eś mieć sytuacje dość stresujące, które nie należały do najprzyjemniejszych. Mogły pojawić się pewne problemy, z którymi musiałaś/eś się zmierzyć. Nie możesz pozwolić, aby każde zmartwienie wywoływało w tobie silny strach i długie przygnębienie, gdyż w ten sposób blokujesz się na wsparcie ze strony dobrych aniołów. Pamiętaj, że z każdej sytuacji da się wyjść – zwróć się zatem do Archanioła Michała, który odetnie Cię od wpływu Aniołów strachu, wprowadzając do Twojego życia radość i szczęście.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc w fazie nowiu» Widoczność: 0%
» Dzień księżyca: 29
» Wczorajszy dzień księżyca: 28
» Nów: 18 Grudnia 2017, godz. 7:31r.
» Pełnia: 3 Grudnia 2017, godz. 16:48r.

Wschód słońca 7:28     Zachód słońca 15:34
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl