DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: sobota, 30 Września 2023 r. (273 dzień roku)
Imieniny: Honoriusza, Wery, Hieronima

Cytat dnia

„Wiesz, Prosiaczku… miłość jest wtedy… kiedy kogoś lubimy… za bardzo.”

Kubuś PuchatekNumerologiczna wibracja dnia: 1

Ten dzień może się rozpocząć optymistycznym, nowym początkiem. Wysoka ambicja, inteligencja, a nawet spryt, będą Ci w tym dniu najwyraźniej sprzyjać. Możesz w zupełnie przypadkowym momencie otrzymać rozwiązanie pewnych problemów i dylematów. Istnieje szansa, że dobry humor i pozytywne nastawienie będą Ci towarzyszyć przez większą część dnia. To także idealny moment, aby zaplanować rodzinną podróż.

Miłość i rodzina: W miłości może się pojawić namiętność i porywczość. Jedynka otwiera Cię również na kontakty z ludźmi, pomagając przyciągnąć do Ciebie nowe znajomości.

Kariera zawodowa: To może być nowy początek w karierze zawodowej. Pojawia się dobry moment na znalezienie nowej pracy, podwyższenie kwalifikacji, jak również perspektywy na nowe interesy.

Zdrowie i kondycja: Jedynka daje Ci dużo siły i energię witalną przez większą część dnia.

Urodzeni 30 Września

Osoby urodzone 30 września wykazują się wielką wrażliwością na piękno i subtelność świata. Dysponują świetną intuicją, dzięki której mają wręcz nosa do wszelkich interesów, jak również w podejmowaniu innych, ważnych decyzji. Zdecydowanie są to osoby trochę nieśmiałe i zamknięte w sobie. Często żyją w odosobnieniu od towarzystwa - najczęściej jednak posiadają kilkoro znajomych, którym mogą się zwierzyć w każdej sytuacji. W ich życiu niektóre sytuacje często przybierają na sile. Czasem pojawia ... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Otwieram moje serce na nieskończoną i uzdrawiającą miłość. Mogę mieć w życiu wszystko, czego tylko pragnę!

fot. flickr.com / Nicholas_T / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioły strachu
Najwyraźniej w ostatnim czasie mogłaś/eś mieć sytuacje dość stresujące, które nie należały do najprzyjemniejszych. Mogły pojawić się pewne problemy, z którymi musiałaś/eś się zmierzyć. Nie możesz pozwolić, aby każde zmartwienie wywoływało w tobie silny strach i długie przygnębienie, gdyż w ten sposób blokujesz się na wsparcie ze strony dobrych aniołów. Pamiętaj, że z każdej sytuacji da się wyjść – zwróć się zatem do Archanioła Michała, który odetnie Cię od wpływu Aniołów strachu, wprowadzając do Twojego życia radość i szczęście.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Księżyc w pełni» Widoczność: 98%
» Dzień księżyca: 16
» Wczorajszy dzień księżyca: 15
» Nów: 14 Października 2023, godz. 19:55r.
» Pełnia: 29 Września 2023, godz. 11:58r.

Wschód słońca 6:32     Zachód słońca 18:20
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl