DobrySennik.pl » Energia dnia

Energia dnia

Dziś jest: piątek, 24 Marca 2017 r. (83 dzień roku)
Imieniny: Gabriela, Marka, Gabora

Cytat dnia

„– A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? – spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. – Co wtedy?
– Nic wielkiego. – zapewnił go Puchatek. – Posiedzę tu sobie i na Ciebie poczekam. Kiedy się kogoś kocha, to ten drugi ktoś nigdy nie znika. ”

Kubuś Puchatek – powieść Alana Alexandra MilneNumerologiczna wibracja dnia: 1

Ten dzień może się rozpocząć optymistycznym, nowym początkiem. Wysoka ambicja, inteligencja, a nawet spryt, będą Ci w tym dniu najwyraźniej sprzyjać. Możesz w zupełnie przypadkowym momencie otrzymać rozwiązanie pewnych problemów i dylematów. Istnieje szansa, że dobry humor i pozytywne nastawienie będą Ci towarzyszyć przez większą część dnia. To także idealny moment, aby zaplanować rodzinną podróż.

Miłość i rodzina: W miłości może się pojawić namiętność i porywczość. Jedynka otwiera Cię również na kontakty z ludźmi, pomagając przyciągnąć do Ciebie nowe znajomości.

Kariera zawodowa: To może być nowy początek w karierze zawodowej. Pojawia się dobry moment na znalezienie nowej pracy, podwyższenie kwalifikacji, jak również perspektywy na nowe interesy.

Zdrowie i kondycja: Jedynka daje Ci dużo siły i energię witalną przez większą część dnia.

Urodzeni 24 Marca

Osoby urodzone 24 marca wykazują się silną odpornością fizyczną i psychiczną. Łatwo znoszą wszelkie porażki, które nie przeszkadzają im w osiągnięciu swoich marzeń i celów. Często właśnie takie potknięcia stanowią nawet dodatkową motywację w dążeniu do sukcesów. Nie muszą się martwić o stabilność finansową, gdyż w przyszłości zajmują wysokie stanowiska, które spełnią ich płacowe oczekiwania. Bywaj jednak dość rozrzutni, dlatego nie posiadają przy sobie większych oszczędności. W życiu towa... Czytaj więcej »

Afirmacja dnia

Moje wnętrze jest przepełnione cudowną radością i lekkością życia. Cieszę się z każdego dnia, który przynosi mi wiele szczęścia! Uświadamiam sobie, że moje marzenia zaczynają się spełniać.

fot. flickr.com / paul bica / CC
Wybierz typ afirmacji, który Cię interesuje:
Wczuj się w powyższe słowa i zdjęcie, wizualizując sobie spełnienie pragnień! Więcej dowiesz się czytając o "prawie przyciągania".

Anioł dnia z kart anielskich

Anioł rozwoju duchowego
Obecność tych aniołów oznacza, że nadszedł moment, aby zastanowić się nad celem swojego życia. Czy faktycznie pogoń za korzyściami materialnymi jest naprawdę tak ważna? Najcenniejszą inwestycją jest wiedza, która przewyższa wartość pieniądza. Poszerzając swoją wiedzę, zdobywasz cenne doświadczenie, które pomaga Ci w pomyślnym dokonywaniu trudnych wyborów. Anioły te oznaczają również, że powoli zaczynają się w Tobie budzić pewne ukryte moce, zdolności i talenty, o których nawet nie śniłeś/aś.

Pełna wróżba anielska na dziś

BaranBykBliźniętaRakLewPannaWagaSkorpionStrzelecKoziorożecWodnikRyby
Malejący sierp księżyca» Widoczność: 15%
» Dzień księżyca: 26
» Wczorajszy dzień księżyca: 25
» Nów: 28 Marca 2017, godz. 4:59r.
» Pełnia: 12 Marca 2017, godz. 15:54r.

Wschód słońca 5:33     Zachód słońca 17:53
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2017 - DobrySennik.pl