» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 8 - charakterystyka

Numerologia 8

Numerologia 8Szczęśliwe liczby: 1, 6, 8.
Metal: żelazo.
Kamień: rubin, szafir.
Dzień: wtorek.
Kolory: czerwony, czarny.
Planeta: mars.
Sławne ósemki: Jan Paweł II, Francisco de Goya, Picasso, Michał Anioł, Sandra Bullock, Anthony Hopkins, Enrique Iglesias, Whoopi Goldberg, Jean-Claude Van Damme, Jessica Simpson, Jessica Biel, 50 Cent.

Ósemki wykazują się niezwykłą wręcz walecznością, uparcie dążąc do swoich racji i celów. Pragną za wszelką cenę osiągnąć zamierzony cel często nie mając nawet żadnego zaplecza (np. finansowego). To urodzeni przywódcy, którzy potrafią dokonać wiele w swoim życiu. Starają urządzić swoje życie i usamodzielnić się już w młodym wieku. Ich wysiłek jest wielokrotnie podziwiany przez innych. Uważają, że dysponują wyjątkowym talentem, który wyróżnia ich ze społeczeństwa. Sprytnie wychodzą z przeróżnych kłopotów. Nie boją się podejmować ryzyka zwłaszcza, gdy ktoś ich wspiera. Raczej rzadko zatrzymuje ich strach i lęk, ponieważ potrafią sobie z tym radzić. Dobrze sprawują się jako przywódcy i nauczyciele. Wystrzegają się ludzi fałszywych i zuchwałych, dlatego ich znajomości często mogą być zawężone do określonych osób. Wewnętrzna dyscyplina i samokontrola to z pewnością stanowi ich wysoki atut. Starają się być sprawiedliwi wobec innych, nie osądzając ich pochopnie.

Muszą uważać, aby pogoń za pieniędzmi nie okazała się dla nich zgubna, gdyż mają tendencję do ciągłego bogacenia się. Zawzięcie dążą do sukcesu, nawet mimo wysokiego ryzyka. Bardzo często w pogoni za pieniędzmi motywują ich kosztowne marzenia. Dysponują niezwykłą osobowością, która wywiera duży wpływ na ludzi. Dobrze sprawują się w roli negocjatora, ponieważ potrafią przekonać do siebie ludzi. Zwykle wysoko stawiają sobie życiową poprzeczkę z uwagi na wygórowane ambicje. Dokładnie podchodzą do realizacji swoich planów, analizując wszystkie czynniki z otoczenia. Może się zdarzyć, że będą dążyć do bogactwa nawet kosztem innych. Wielokrotnie dużo od siebie wymagają, przez co często popadają w kompleksy. Lubią aktywny tryb życia, w którym nie będą się nudzić. Bardzo rzadko ponoszą porażki, które zwykle traktują, jako lekcje z których trzeba wyciągnąć wnioski. Muszą uważać na wybuchowy charakter. Na ogół jednak dobrze panują nad sobą.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 8:

Numerologia 8 - kariera zawodowa | Numerologia 8 - miłość

Ocena: 5.04 6 (głosów: 27)
Dodano: 14 Października 2014, godz. 13:28 | Odsłon: (57611)
Najnowsze komentarze (5):
 • ~ostre cięcie (15 Września 2018, godz. 21:44)

  ja waga prawie skorpion, za wysoko postawiona poprzeczka sobie i innym. spalił bym ten świat :))) z Gościem bym się dogadał :) a ciężko nam się z innymi lewusami złodziejami itp dogadać :)))
 • ~Linux_Fighter (23 Lipca 2018, godz. 10:32)

  Zgadza się. Ja zawsze dążę do celu i nigdy się nie poddaje. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Próbuje aż wygram i w 99 % wygrywam. Choć fakt jest to okupione olbrzymia pracą - często pracuje po 14-16 h dziennie + 1.5 h ostrego sportu (idealny umysł i ciało to dopiero jest właściwe połączenie) ... ale uwielbiam to ;)
 • ~Gość (17 Czerwca 2018, godz. 18:54)

  Totalna bzdura.Ósemki nie mają szczęścia do ludzi, otaczają ich same pasożyty, które bezlitośnie je wykorzystują. Nie potrafią też być interesowne i osiągać swoich celów po trupach, bo liczą wyłącznie na siebie. Jednakże, jak w każdej grupie zodiakalnej czy numerologicznej i tu znajdą się bezwzględne wyjątki.
   
 • ~sergo (17 Lutego 2017, godz. 23:00)

  Jestem abnegatem , leniwcem. Patrzę na życie - swoje, jak na film o kimś innym. Jestem ósemką i baranem z pierwszego dnia.
  Nic się nie zgadza.
 • ~siesia (23 Lipca 2016, godz. 23:29)

  tak to cala ja
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl