» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 3 - charakterystyka

Numerologia 3

Numerologia 3Szczęśliwe liczby: 3, 5, 8
Metal: cynk
Kamień: granat, turkus, ametyst
Dzień: czwartek
Kolor: niebieski, filetowy
Planeta: Jowisz
Sławne trójki: Kartezjusz, Karol Dickens, Juan Casanova, Fidel Castro, Reese Witherspoon, Celine Diin, Christina Aguilera, Katy Perry, Cameron Diaz, Rihanna, Snoop Dogg, Nelly Furtado, Jackie Chan

Trójka kojarzy się z symbolem Trójcy, dlatego często trójki są mocno związane z duchowym trybem życia. Religia i zasady moralne mogą mieć dla nich wielką wartość i odgrywają zasadniczą rolę w życiu. Cechą szczególną trójek jest witalność, oraz urzekająca osobowość. Długo natomiast potrafią okazywać swoją radość z sukcesów, nie kryjąc się z tym za bardzo. Trójki też posiadają doskonały chłonny umysł i wysoce rozwiniętą intuicję, która obdarza je możliwością podejmowania trafnych decyzji, nawet w trudnych i bardzo skomplikowanych sytuacjach. Lubią pogłębiać swoją wiedzę, przez co często zdobywają wyższe wykształcenie. Od najmłodszych lat stają się bardzo ciekawe świata. Trójki cechują się wyjątkowymi talentami i zdolnościami, które stopniowo w sobie odkrywają. Zdarza im się czasem pesymistycznie patrzeć na świat, ale zwykle nie trwa to długo. Na ogół są optymistami - wierzą, że po każdej porażce musi przyjść szczęśliwy etap. Nie chcą brać życia dosadnie, dlatego wolą patrzeć na to, co się dzieje z odpowiednim dystansem i przymrużeniem oka. Dzięki temu nie popadają w panikę w ciężkich momentach i są przygotowani na wiele wariantów. Nie obchodzi ich pogoń za materialnym światem - po prostu chcą mieć wygodne i przyjemne życie, co nie zawsze łączy się z pieniędzmi.
Numerologiczne trójki muszą uważać, aby nie dopadło ich lenistwo, gdyż wtedy stają się nieznośne i próżne. Wyróżniają się wysoką inteligencją, która pomaga im znaleźć optymalne rozwiązanie niemal w każdym życiowym zakręcie. Niejednokrotnie potrafią się wzruszyć, nie kryjąc swoich emocji. Ich życie jest ciągle w biegu, przez co nie raz zdarza im się o czymś zapomnieć. Lubią wyróżniać się wśród innych i dążyć do udowodnienia swojej wartości. Potrafią niemalże przyciągać do siebie ludzi, którzy zachwalają ich wyjątkową osobowość. Trójki zdecydowanie wyróżniają się w towarzystwie - są w stanie rozmawiać niemalże godzinami, przez co wielokrotnie zdarza im się z krótkiej pogawędki przejść w długą dyskusję. W towarzystwie otwartych ludzi czują się docenione i wartościowe, jeżeli ich uwaga jest przyciągająca. Uwielbiają być w centrum zainteresowania - w ten sposób zdarza im się wyjść z ukrycia, aby szybko potem zabłysnąć. Gdy opuszczają swoje towarzystwo, ich nieobecność staje się bardzo widoczna.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 3:

Numerologia 3 - kariera zawodowa | Numerologia 3 - miłość

Ocena: 4.34 6 (głosów: 18)
Dodano: 16 Stycznia 2017, godz. 8:26 | Odsłon: (56866)
Najnowsze komentarze (1):
  • ~11ka (6 Marca 2013, godz. 19:40)

    mąż i syn dwie 3-ki - mądrale jakich mało. ja 11-ka = 2 , my to mieszanka wybuchowa :-))
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl