» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 9 - charakterystyka

Numerologia 9

Numerologia 9Szczęśliwe liczby: 4, 7, 9
Metal: żelazo
Kamień: diament
Dzień: wtorek
Kolor: czerwony
Planeta: mars
Sławne dziewiątki: Jan Jakub Rousseau, Mikołaj Kopernik, Elvis Presley, Andrea Boceli, Alicia Keys, Kurt Cobain, Adele, Jimi Hendrix, Chuck Norris, Jim Carrey, Bob Marley, Harrison Ford, Matka Teresa

Dziewiątka jest ostatnią cyfrą w numerologicznej skali wibracji urodzenia. Utożsamia się z wyjątkową dojrzałością, dlatego takie osoby zazwyczaj szybciej wchodzą w dorosłe życie. Czasami ich wielka mądrość jest nierozumiana przez proste osoby, ponieważ potrafią posługiwać się trudnym słownictwem. Pragną osiągać wysokie sukcesy w życiu, wielokrotnie poświęcając ku temu sporo pracy. Posiadają mocno rozwinięto intuicję, dlatego często kierują się w życiu swoim wewnętrznym głosem. Ufają też wyższej sile, która ich zdaniem czuwa przy nich cały czas. Nie przywiązują największej wagi do dóbr materialnych, zwracają przez to większą rolę na duchowy aspekt człowieka, chociaż mimo to pragną nie czuć się biedni.

Dysponują świetnym umysłem, dlatego niejednokrotnie zabłysną swoją inteligencją i mądrością. Numerologiczne dziewiątki sumiennie wykonują swoje obowiązki w życiu. Potrafią zaproponować korzystne i wcześniej przemyślane rozwiązania. Lubią spędzać aktywnie swój wolny czas, dlatego często przebywają poza domem. W sytuacji zagrożenia zawsze znajdą wyjście i spróbują przeciwdziałać problemom. Ich dusza jest bardzo wrażliwa, dlatego łatwo można je zranić. W towarzystwie ludzi czują się bardzo dobrze i przeważnie dobrze się z nimi dogadują. Chętnie pomagają innym, kiedy pojawi się taka potrzeba - przeważnie nie mają w tym żadnego interesu. Uważnie obserwują wszystko, co dzieje się dookoła - potrafią być dobrymi i czujnymi obserwatorami. Szybko nawiązują kontakty z ludźmi z uwagi na swoją niepowtarzalną osobowość i niebanalny charakter. Wywierają bardzo silny nacisk na społeczeństwo z uwagi na dojrzałe podejście do wielu spraw.

Potrafią nie raz stanąć w obronie pokrzywdzonych walcząc z niesprawiedliwością. Wyróżniają się silną empatią, która pozwala im wczuć się i zrozumieć problemy innych. Doskonale odróżniają dobro od zła. Ludzie z otoczenia postrzegają dziewiątki, jako osoby wyjątkowo ciepłe, mądre i pomocne. Zazwyczaj jednak nie dążą do pozyskiwania większej liczby znajomych - wolą węższe, ale za to zaufane grono. Często decydują się na samotny tryb życia, który pozwala im wyciszyć się i odnaleźć spokój, a także poznać bardziej siebie. Uwielbiają ład i harmonię, dlatego mogą źle odbierać chaos panujący w ich życiu. Pragną, aby świat zmieniał się na lepsze, a życie stało się lekkie i przyjemne. Nie lubią, kiedy ktoś próbuje nimi manipulować
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 9:

Numerologia 9 - kariera zawodowa | Numerologia 9 - miłość

Ocena: 5.34 6 (głosów: 51)
Dodano: 16 Stycznia 2017, godz. 8:28 | Odsłon: (65214)
Najnowsze komentarze (9):
 • ~Grażka (22 Listopad 2021, godz. 0:13)

  Moja znajoma 9 jest bardzo niechętna do pomocy innym, mało empatii, lubi przebywać w domu aż za bardzo, co prawda to Wodnik - horoskop był idealny :)
 • ~Gość (10 Sierpnia 2021, godz. 21:04)

  Zgadza się w 100%.
 • ~xyz (4 Stycznia 2019, godz. 11:51)

  jestem stuprocentowa 9 !!!
 • ~36-9 (20 Października 2018, godz. 1:06)

  Jestem 9 i absolutnie nie lubię przebywać poza domem. Tylko w domu mam czas na lekturę i zgłębianie siebie. Do ludzi byłam otwarta, ale tak mnie poranili, że zamknęłam się w swojej skorupie. Niestety mało kto mnie rozumie i przewyższa intelektem, co bardzo utrudnia komunikację.
 • ~Iga (24 Maja 2018, godz. 17:04)

  Wszystko prawda o skorpionie,tylko kasy jakoś mało, a i w lotto niepowodzenia.
 • ~wms (4 Stycznia 2017, godz. 7:32)

  bardzo lubię zaglądać na wasza stronę. Myślę jednak, że macie błąd w numerologii....9 jest pod znakiem koziorożca a nie barana
   
 • ~Angela (8 Grudnia 2014, godz. 1:04)

  aż się dziwię jakie to prawdziwe :D serio większość się zgadza idealnie
 • wylasia (13 Listopad 2014, godz. 14:47)

  Wszystko, to prawda:) Dodałabym jeszcze, że zadaniem "dziewiątek" jest niesienie oświaty i pokoju ludziom. Skupianie się wyłącznie na własnym sukcesie - co przy tej wibracji szybko daje efekty - źle rokuje na przyszłość. Oświecona "dziewiątka" winna służyć ludziom i światu, krzewiąc MIŁOŚĆ w czystej postaci i WIARĘ :)))
 • ~fenddi (8 Czerwca 2013, godz. 20:48)

  ogólna charakterystyka - jak skóra zdjęta ze mnie!!! Absolutnie wszystko się zgadza!!!Jestem książkową dziewiątką, ale to czasem bywa wielkim obciążeniem!
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl