» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 11 - liczba mistrzowska

Numerologia 11

Numerologia 11Mistrzowska liczba 11 charakteryzuje osoby z wyjątkową charyzmą i ponadprzeciętną osobowością. Przyciągają one do swojego życia ludzi niczym magnes. Potrafią doskonale korzystać z informacji, kierując się intuicją i przeczuciem. Zawsze są w centrum uwagi, dlatego prawie każdy dzień spędzają w aktywny sposób. Nawet w dużym tłumie potrafią się wyróżniać. Chętnie są zapraszane na liczne imprezy i ciekawe wydarzenia. Są prawdziwą śmietanką towarzyską, dlatego ich obecność na różnych spotkaniach jest wysoko ceniona.

Mistrzowskie 11 przeważnie są pozytywnie odbierane przez społeczeństwo. Zazwyczaj posiadają dość liczne grono znajomych. Z uwagi na towarzyski tryb życia, ich celem jest służenie ludzkości. W świetny sposób wywierają wpływ na innych - w przyszłości mogą być doskonałymi negocjatorami lub mediatorami. Potrafią być dobrymi przywódcami. W ich życiu ogromną rolę odgrywają ludzie, dlatego już od najmłodszych lat starają się przyciągać do siebie towarzystwo. Posiadają bardzo twórczy i chłonny umysł - przeważnie należą do osób ciekawskich i wszystko muszą wiedzieć. Są też wygadane i potrafią rozmawiać na bardzo różne tematy. Kiedy zaczną rozmowę mogą ją przeciągać nawet na długie godziny. Przejawiają również wysoką empatię i czułość, chociaż najczęściej starają się to ukryć. Nie lubią samotności. Wytrwale trzymają się swoich poglądów i przekonań.

Ocena: 3.9 6 (głosów: 45)
Dodano: 14 Października 2014, godz. 13:30 | Odsłon: (52957)
Najnowsze komentarze (12):
 • ~Gość (22 Sierpnia 2019, godz. 18:01)

  U mnie się zgadza w zupełności. Ponad to jeśli osobą tu wchodzącym nie pasuje to co czytają, to po co tu w ogóle wchodzą. Jeśli ktoś nie wierzy, nie ufa to niech też zwróci uwagę, że tu też są ludzie. To,że coś się nie zgadza to nie należy obrażać innych nikt tu nikogo nie naciąga, a sama wchodzę bo w dużej mierze zgadza się mój horoskop i inne wróżby. Każdy robi to na własną rękę nikt nikogo nie zmusza.
 • ~znak-baran (30 Stycznia 2019, godz. 22:12)

  No ja jestem 11. Nie mam znajomych, nikt mnie nie lubi, oraz jestem nieśmiała więc jako przywódca mówca to się nie zgadza. Jedno się zgada jestem ciekawska interesuje mnie prawda.
 • ~Gość (29 Listopad 2018, godz. 8:00)

  U Mnie się wszystko zgadza !😊
 • Esmeralda (28 Listopad 2016, godz. 8:39)

  Widzę same negatywne myśli i emocje. Rozumiem,że osoby tak źle piszące o drugich, nie są jedenastkami.
  Ciekawe bo zarówno ja i moja dwójka dzieci są jedenastkami i w przeciwieństwie do tego co tu się pisze u nas wszystko się zgadza.
  Jest to wbrew wszystkim bardzo uczuciowa liczba i wiecznie nękana różnymi problemami.
  Pozdrawiam wszystkich.
 • reni102 (3 Października 2016, godz. 10:28)

  do mnie bardziej pasuje 2 niż 11
 • ~Jestem11 (25 Kwietnia 2016, godz. 1:04)

  50 sciema
  50 prawda ;)
 • ~Gosia (27 Września 2015, godz. 22:56)

  heh, jedenastka według obliczeń to 1/4 ludzkości. Czemu wierzycie w takie brednie, oceniając ludzi po numerkach. Wiadomo że każdy człowiek jest inny i posiada również dobre jak i złe cechy. Dobre może przytłumić poprzez trudy życia jakie go spotykają po drodze i podobnie rozwijać złe. I odwrotnie. Ważne jest czy dany człowiek posiada w sobie na tyle siły i rozsądku aby zostać dobrym człowiekiem, i czy potrafią odbierać rzeczywistość. Bo niestety z wiekiem ludzie zamykają się w swojej skorupie, i nie są wstanie dojrzeć wielu rzeczy. A my jeśli posiadamy taką zdolność powinniśmy im pomagać pomimo tego że robią źle. Bo niestety wielu ludzi nie rozumie tego że robi źle, albo jest za słaba aby to zmienić. Zamykają się w swojej skorupie - nie wiedząc co czyniąc. Więc reasumując nie ważne jakie ma cechy człowiek od urodzenia, ważne jak z nimi żyje, i co z nimi robi. Zależy to od człowieka i jego trybie życia.
 • ~obserwator (18 Września 2015, godz. 14:04)

  Tak jak to już ktoś napisał.... manipulują! Kłamią! ...Lenie.!..Z psychika maja ogromne problemy..!...Jeżeli do tego dodać jeszcze znak zodiaku ...SKORPION..?...To tragedia!! Uciekajcie jeżeli Wam życie miłe!!....
   
 • ~renata (21 Sierpnia 2015, godz. 22:56)

  nie pasuje do mnie wogóle
 • ~Danusia (24 Lipca 2014, godz. 15:52)

  Prawda, nic dodać nic ująć, trafione w 10! Zgadza się wszystko !
 • ~fenddi (8 Czerwca 2013, godz. 20:43)

  nic nie pasuje! osoba, która znam , jest wcieleniem zła( i to nie tylko ja to widzę ), Bez mrugnięcia oka krzywdzi, wykorzystuje, manipuluje. Zastanawiamy się, jak długo tak można , tak bezkarnie?
   
 • ~11ka (6 Marca 2013, godz. 19:32)

  Wszystko się zgadza. 11-tki nie są stale w uczuciach, kochają pieniądze :-)
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2023 - DobrySennik.pl