» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 22 - liczba mistrzowska

Numerologia 22

Numerologia 22Mistrzowskie 22, to osoby z bardzo wysokim poczuciem godności. Mają ponadprzeciętne zdolności organizacyjne - potrafią wszystko bardzo dobrze zaplanować. Żyją w ciągłym ruchu, a ich zamiłowanie do aktywności może niejednokrotnie przerodzić się w pasję do sportu. Zwykle plasują się na wysokich stanowiskach, dlatego odgrywają ważną rolę w społeczeństwie. Mają nadzieję, że ich wkład i praca pomoże ukształtować lepszy i wolny świat. Istnieje wśród nich wysokie prawdopodobieństwo, aby zostali bogaczem lub osobą z wysokim autorytetem.

Wysoko stawiają sobie poprzeczkę w życiu, dlatego niechętnie podejmują nieatrakcyjną pracę. Potrafią dominować w społeczeństwie, wywierając przy tym ogromny wpływ na ludzi. Bardzo często włączają się w akcje charytatywne - potrafią pomóc potrzebującej osobie. Pułapką dla osób spod wibracji liczby 22 jest pogoń za bogactwem i silna zawziętość, dlatego muszą się starać, aby przezwyciężać swoje wady. Praktycznie są skazani na sukcesy, które osiągają zarówno we wczesnym, jak i późnym okresie życia. Nawet, kiedy doznają porażki, to z czasem może pojawić się okazja, która zrekompensuje ich starty, stawiając ich na nogi. Dysponują ogromnym potencjałem energii, który jest wyczuwany przez osoby w ich otoczeniu.

Ocena: 4.78 6 (głosów: 22)
Dodano: 27 Stycznia 2017, godz. 9:51 | Odsłon: (11778)
Najnowsze komentarze (1):
  • ~Artur (1 Grudnia 2013, godz. 16:51)

    Ja mam 22. Poczucie godności takie jak u większości ludzi, nie mam natomiast żadnych talentów ani specjalnych zdolności, zaradność też u mnie przeciętna, o bogactwie to już w ogóle lepiej nie wspominać. Dobrze, że chociaż nie mam skłonności do zaciągania kredytów :)
     
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl