» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 5 - charakterystyka

Numerologia 5

Numerologia 5Szczęśliwe liczby: 2, 5, 7
Metal: rtęć
Kamień: akwamaryna
Dzień: środa
Kolor: pomarańczowy
Planeta: Merkury
Sławne piątki: Juliusz Cezar, Benjamin Franklin, Karol Darwin, Fryderyk Chopin, Izaak Newton, Adolf Hitler, Louis Armstrong, Steven Spielberg, Monica Bellucci, Colin Farrell, Andre Agassi, Liv Tyler, Tina Turner, John Bon Jovi, George Michael, Angelina Jolie

Piątki odznaczają się solidnością i wielką wiedzą. Posiadają one uniwersalny, chłonny umysł i szeroki wachlarz zainteresowań w wielu dziedzinach. Starają się przyswajać wszystkie informacje bardzo szybko i uważnie, co czyni je bardzo mądrymi osobnikami. Nie lubią, kiedy ktoś wydaje im rozkazy mówiąc, co mają robić, ponieważ z reguły są indywidualistami. Ich życie stale musi być w ruchu. Nie lubią, gdy wokół nic nich się nie dzieje - wtedy nawet z własnej inicjatywy starają się przeciwdziałać tej bezczynności. Często występuje wśród numerologicznych piątek natura buntownicza - nie zawsze są zdolni zaakceptować zmiany. Ich życie musi być kolorowe i pełne przygód, gdyż w innym przypadku czują się odrzucone i niedowartościowane. Nie przepadają za nudą, dlatego zwykle doznają wielu przygód i nowości w życiu - lubią, kiedy towarzyszy im ryzyko i dreszczyk emocji. Kochają sztukę i przyrodę, co jest zasługą ich wrażliwej natury, którą często próbują tłumić przed innymi. Lubią podejmować duchową drogę rozwoju, która pozwoli im się rozwijać na wielu płaszczyznach. Nie należą do osób złośliwych, dlatego dobrze są odbierane w towarzystwie ludzi, których później darzą wysokim zrozumieniem i tolerancją.

Piątki muszą uważnie zwracać uwagę na swoje emocje, ponieważ zdarza im się nad nimi czasem nie panować. Zazwyczaj są one indywidualistami i umiejętnie radzą sobie niemalże w każdej sytuacji. Wysoko cenią swoje życie, dlatego ciężko znoszą momenty, kiedy nie udaje im się zrealizować swoich wcześniej stawianych celów. Cechują się bardzo wysoką inteligencją, kreatywnością i twórczością - ich umysł jest bardzo otwarty na wiedzę praktyczną. Przeważnie piątki to osoby śmiałe, jednak wśród tak licznym gronie mogą się pojawić osoby nieśmiałe i zamknięte w sobie.

Oparciem piątek jest teraźniejszość, dlatego niechętnie cofają się do przeszłych wydarzeń, skupiając swoje myśli na tym, co dzieje się teraz. Bardzo wysoko cenią sobie wolność i swobodę - szczególnie w przypadku wyrażania swoich myśli za pomocą słów. Zdarza im się mówić za dużo pod wpływem impulsu lub nagłych emocji. Niekiedy mogą być nerwowi i trochę niezdecydowani. Numerologiczna piątka niemal każde słowo bierze głęboko do siebie, dlatego są to osoby o wyjątkowo wrażliwej duszy, które łatwo można skrzywdzić słowem. Każdy nowy dzień jest dla nich nadzieją na nowy początek, a zarazem okazją na liczne przygody.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 5:

Numerologia 5 - kariera zawodowa | Numerologia 5 - miłość

Ocena: 5.26 6 (głosów: 38)
Dodano: 16 Stycznia 2017, godz. 8:27 | Odsłon: (58860)
Najnowsze komentarze (6):
 • ~Gość (7 Grudnia 2021, godz. 18:03)

  Tak, w pełni się zgadza.
 • ~Gość (6 Września 2020, godz. 13:24)

  Witam, Nie jestem piątką, ale znam kilka, do każdego z tego opisu dokłada się wychowanie, które dokłada innych złych cech. Piątki jak dla mnie są za bardzo podległe i często sami do końca życia nie wiedzą czego chcą, no ale to chyba właśnie kolejna cecha z otoczenia i wychowania.
 • ~nicość (4 Kwietnia 2017, godz. 16:12)

  niby prawda.. ale jakoś tego nie odczuwam, jestem w głębokiej depresji i nic nie umiem robić.. moje życie jest nudne i monotonne
   
 • ~Roselin (24 Lutego 2017, godz. 0:24)

  Cała prawda! :)
 • ~AV (29 Marca 2016, godz. 17:45)

  u mnie tez wszystko pasuje :)
 • ~Ewa (11 Marca 2016, godz. 11:04)

  Opisana numerologiczna 5 pasuje do mnie jak ulał. Wszystko się sprawdza. Niewiarygodne!
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl