» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 1 - charakterystyka

Numerologia 1

Numerologia 1Szczęśliwe liczby: 1, 3, 9
Metal: złoto.
Kamień: rubin, diament.
Kolor: żółty, pomarańczowy.
Dzień: niedziela.
Planeta: Słońce.
Sławne jedynki: Napoleon Bonaparte, Ernest Hemingway, Charlie Chaplin, Scarlett Johansson, Lady Gaga, Alfred Nobel, Tom Cruise, Tom Hanks, Shakira, Sean Conner, Eminem, Walt Disney.


Jedynka może być utożsamiana z początkiem, samodzielnością i indywidualnością. Świetnie radzą sobie, jako negocjatorzy, co mogą zawdzięczać swojej wysokiej charyzmie. Niejednokrotnie mogą wyróżniać się wysokim poczuciem humoru. Potrafią też opowiedzieć w towarzystwie nie jeden dobry dowcip, który rozbawi słuchaczy. Uwielbiają ryzyko i przygody nawet wtedy, gdy mają dużo do stracenia. Jedynki bardzo lubią podążać nowymi drogami w swoim życiu, przez co nie lubią rutyny i przywiązania do dawnych i starych wzorców. Mają też naturę buntowniczą, przez co nie akceptują, kiedy ktoś próbuje sprawować nad nimi władzę.
Z odwagą podchodzą do realizacji własnych planów. Dążą za wszelką cenę do realizacji swoich celów, oraz starają się pozostawić tym samym po sobie ślad. Posiadają bardzo dużą wrażliwość na swoim punkcie. Często potrzebują akceptacji ze strony przyjaciół i rodziny – kiedy tak nie jest, numerologiczne jedynki mogą być przygnębione i niedowartościowane. Niekiedy pojawia się u nich niezdecydowanie – nie potrafią od razu podjąć decyzji zanim ją dobrze nie przemyślą. Wielokrotnie mają dylematy, nad którymi spędzają sporo czasu.
Posiadają bardzo liczne pomysły, które pomyślnie realizują w życiu. Wewnętrzna siła jedynek jest wielokrotnie podziwiana przez osoby w ich otoczeniu. W biznesie dominuje u nich spryt, twórczość, kreatywność, samodzielność i wysoka ambicja. Potrafią zaświecić inteligencją i pochwalić się cennymi pomysłami. Uwielbiają też podróżować i przemieszczać się po świecie. Zdarza im się zaplanować ciekawe wycieczki. Dobrze czują się też w roli przywódcy, mając tym samym wysoką satysfakcję ze sprawowania wysokiej posady. Chcą za wszelką cenę ulepszyć swoje życie, oraz dążą do jak najlepszego wykonywania swojej pracy. Jedynki potrafią być bardzo dynamiczne. Wielokrotnie są postrzegane przez innych, jako osoby będące w stałym ruchu. Odczuwają ogromną satysfakcję, kiedy społeczeństwo docenia ich wkład pracy. Wywierają też bardzo silny wpływ na otoczenie. Z reguły posiadają pozytywne i optymistyczne nastawienie do życia, nie poddając się, gdy potkną się w życiu i odniosą przejściową porażkę.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 1:

Numerologia 1 - kariera zawodowa | Numerologia 1 - miłość

Ocena: 4.91 6 (głosów: 37)
Dodano: 16 Stycznia 2017, godz. 8:26 | Odsłon: (60384)
Najnowsze komentarze (7):
 • ~Celina (4 Marca 2021, godz. 11:42)

  Nie sądziłam, że numerologia rzeczywiście się sprawdza. Przeczytałam ten artykuł i w 95% pokrywa się to ze mną. Jestem naprawdę w szoku.
  Ogólnie świetna robota i naprawdę zachęcam do czytania o swojej numerologii :)
 • ~Celina (4 Marca 2021, godz. 11:41)

  Nie sądziłam, że numerologia rzeczywiście się sprawdza. Przeczytałam ten artykuł i w 95% pokrywa się to ze mną. Jestem naprawdę w szoku.
  Ogólnie świetna robota i naprawdę zachęcam do czytania o swojej numerologii :)
 • ~Gośćmarta 12 12 2018 godz 13/15 (12 Grudnia 2018, godz. 13:14)

  nieprawdopodobnie jestem jedynka zgadzam sie z wasza opina pozdrawiam
 • ~Gośćjanka 08'12'2018 godz 17/25 (8 Grudnia 2018, godz. 17:23)

  u mnie wszystko sie zgadza jestem jedynka
 • ~Denis (25 Września 2018, godz. 23:02)

  Cały Ja...
 • ~Jamal (29 Stycznia 2017, godz. 21:48)

  a u mnie zgadza się wszyściusieńko
 • ~gość (17 Stycznia 2016, godz. 0:36)

  Nic się nie zgadza a jestem 1
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl