» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 6 - charakterystyka

Numerologia 6

Numerologia 6Szczęśliwe liczby: 3, 6, 8
Metal: miedź
Kamień: agat, szmaragd
Dzień: piątek
Kolor: zielony, błękitny
Planeta: Wenus
Sławne szóstki: Stevie Wonder, Jessie Jackson, Galileo Galilei, Lenin, Tomasz Edison, Albert Einstein, Jessica Alba, Stephen King, Britney Spears, Sylwester Stallone, John Lennon, James Brown, Robert Pattinson, Ben Affleck, Michael Jackson, Robert De Niro, Eddie Murphy.

Szóstki należą do osób wyjątkowo wrażliwych, spokojnych i czułych. Kochają ład, porządek i harmonię. Nie cierpią, gdy wokół nich jest bałagan, chociaż niechętnie chce im się sprzątać swoje mieszkanie. Zwykle dążą do komfortu i stabilności, dlatego szukają w życiu solidnego oparcia. Kochają piękno przyrody - przeważnie styl wiejski jest dla nich bardziej odpowiadający, niż zatłoczone miasto. Uwielbiają zwierzęta, a w szczególności psy i koty. Wśród numerologicznych szóstek dominuje ścisły i analityczny umysł - są w stanie skutecznie przeanalizować wszystkie możliwe rozwiązania przed dokonaniem ryzykownego posunięcia. Posiadają też bardzo wysoko rozwiniętą intuicję i często podążają za wewnętrznym głosem, który niejednokrotnie ich wspomaga.

Dla szóstek pierwszym poważniejszym celem jest założenie szczęśliwej rodziny, dlatego już w młodości starają się odnaleźć swoją drugą połówkę. Dysponują ciekawą osobowością, która niejednokrotnie urzeknie ich znajomych. W przyszłości rzadko żyją w samotności. Potrafią wyciągnąć pomocną dłoń i pocieszyć smutne osoby. Są prawdziwym oparciem dla wszystkich, którzy pilnie pomocy. Zazwyczaj posiadają łagodny i ciepły charakter, co przekłada się na dobre relacje z otoczeniem. Szanują ludzi i starają się być miłe oraz odpowiedzialne w stosunku do nich. Czują wielką satysfakcję z pomagania innym - każdy wykonany przez nich dobry uczynek daje im poczucie wewnętrznej radości. Bardzo często stają się wyjątkowo zaufanymi osobami w społeczeństwie. Niejednokrotnie mogą służyć dobrą radą, która nie zostanie przez innych zignorowana. Czują się niepotrzebne, kiedy nie mają komu służyć i pomagać - zwłaszcza, gdy w przeważającej części ich życia dominuje samotność. Zwykle są to osoby wygadane, jednak muszą uważać, żeby w niektórych sytuacjach trzymać język za zębami, ponieważ mają predyspozycje do plotkarstwa. Mogą również być skłonne do zazdrości.

Czują wewnętrzne przygnębienie, kiedy panuje dookoła nich chaos. Nie mogą również przesadzać z nadmierną troską, która bywa czasem irytująca. Niekiedy muszą uważać na swoje wysokie lenistwo oraz nadmierną chęć prowadzenia wygodnego trybu życia. Dysponują wrażliwą duszą, przez co często się wzruszają. Posiadają skryte zdolności artystyczne, które mogą być odkryte nawet po latach. Można je łatwo skrzywdzić, dlatego należy ostrożnie z nimi rozmawiać na tematy drażliwe i delikatne. Szóstki muszą również starać się być silne w życiu, ponieważ mają tendencję do popadania depresję - szczególnie, kiedy brakuje im towarzystwa. Cechą ujemną jest ich nadmierne lenistwo i uchylanie się od odpowiedzialności. Mimo to posiadają bardzo wiele zalet, które z pewnością zostaną docenione przez ludzi w ich otoczeniu.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 6:

Numerologia 6 - kariera zawodowa | Numerologia 6 - miłość

Ocena: 4.42 6 (głosów: 36)
Dodano: 16 Stycznia 2017, godz. 8:27 | Odsłon: (49800)
Najnowsze komentarze (12):
 • ~Gość (26 Sierpnia 2018, godz. 16:10)

  U mnie też w 95% się zgadza ,oprócz tego ,że nie jestem leniwa i uwielbiam porządek .
 • ~sikora (20 Maja 2018, godz. 9:36)

  Wszystko się zgadza poza jednym nie jestem leniwa może nawet za bardzo pracowita...
 • ~Ewa (3 Października 2017, godz. 21:34)

  Jesli o mnie chodzi tez sie zgadza.
 • ~zuza (14 Maja 2017, godz. 21:12)

  Wszystko się zgadza poza jednym. Niestety jestem pracowita, a lenistwo jest mi obce. Moża moja pracowitośc wręcz do upadłego spowodowana jest tym, że jestem zodiakalnym Bykiem, a horoskopie chińskim Bawołem czyli zwierzętami zapregowymi do ciężkiej wręcz roboty. I tak to u mnie wygląda. nie potrafie odpoczywać. Zachouje się tak jak by mnie pięty swędziały i ciągle musze coś robic. Maż mówi, że chyba mam ADHD. Pozdrawiam 6 i Byki/Bawoły
 • ~siostra (3 Marca 2017, godz. 21:44)

  W mojej rodzinie jest taka osoba ; leniwa, lubi wysługiwać się dzieckiem i mężem bo kocha luz, komfort i cudze pieniądze. Awanturnica, terrorystka,pochodzi z biedy a udaje wielka panią obdarowując rodzinę prezentami kupionymi nie za swoje pieniądze ponieważ nie pracuje. Jest zodiakalnym Bliźniakiem , uwodzi kolegów męża i wabi do siebie pod jego nieobecność.
 • ~barbara (30 Lipca 2016, godz. 5:54)

  taka właśnie jestem to wszystko się zgadza
 • ~Jan K. (24 Kwietnia 2016, godz. 0:37)

  Niewiarygodne.
 • ~monika (2 Września 2015, godz. 6:32)

  Wszystko się zgadza właśnie taka jestem. Troskliwa o męża i dziecko i rodzinę. Trochę leniwa też, ale mąż zapłacić mnie do dzislania jest ze zakupy barana.

  Lubie byc dusza towarzystwa I nieialosc jest mi obca. Lubie wydawac pieniadze ale ostroznie. Lubie przyrode tam najlepiej wypoczywam od szumu aut i bardzo lubie pomagac innym. Moja wada to zabardzo ufam ludziom ktory to wykorzystuja przeciwko mnie. Ja oddaje serce i pomoc dla innym lecz nie slysze dziekuje. Teraz zrozumialam, ze tez Trzeba myslec o sobie. Bo niekture osoby tylko maja dwie tearze. Szczegółów jest ciezko gdy sie mieszka w innym kraju
 • ~otua (30 Maja 2015, godz. 0:30)

  to ja jednak nie mogę być 6, gdyż nic mi się nie zgadza
 • perelka (13 Lutego 2015, godz. 20:13)

  zgadza się:-)
 • ~eM. (28 Stycznia 2013, godz. 22:01)

  Jeśli o mnie chodzi - również wszystko się zgadza..
 • ~Patrycja (18 Września 2012, godz. 14:31)

  W moim przypadku, interpretacja numerologiczna liczby 6 jest zgodna :) Niezła ze mnie romantyczka :P
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl