» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 7 - charakterystyka

Numerologia 7

Numerologia 7Szczęśliwe liczby: 1, 5, 7
Metal: cynk
Kamień: ametyst
Znak zodiaku: ryba
Dzień: niedziela
Kolory: niebieski
Planeta: Księżyc
Sławne siódemki: Fiodor Dostojewski, Królowa Hiszpanii Zofia, Al Pacino, Muhammad ali, Leonardo Di Caprio, Marilyn Monroe, Księżna Diana, Stephen Hawking, Natalie Portman, Mel Gibson, Naomi Watts, Johnny Depp, Bruce Lee, Carmen Electra, Julia Roberts.

Siódemka znajduje się wyżej ponad przyjętą w szkole skalę ocen, co może świadczyć o ich wyjątkowej mądrości. Odnosi się to bardziej do wiedzy życiowej, którą dysponują siódemki. Często rozwój ich wnętrza jest dla nich znacznie ważniejszy, niż dążenie do zaspokajania pragnień materialnych. Potrafią wielokrotnie udzielić cennych rad i wskazówek, które stykają się z pochlebnymi opiniami. Zazwyczaj żyją skromnie i powściągliwie - wielokrotnie odmawiają sobie przyjemności. Ciężko poznać ich prawdziwe emocje, ponieważ z reguły są bardzo skryte i tajemnicze - hamują to przed innymi, często kreując zupełnie inny wizerunek zewnętrzny. Posiadają też bardzo wysoko rozwiniętą intuicję, oraz czasami ujawniające się zdolności paranormalne.

Przeważnie panuje w nich wewnętrzny spokój i harmonia, bądź też starają się dążyć do takiego stanu. Nie lubią przeklinać - starają się stwarzać wizerunek osoby dobrze wychowanej i kulturalnej. Lubią przebywać w ciszy, która pozwala im się zrelaksować i oderwać od codzienności - niekiedy potrzebują chwili samotności. Zazwyczaj mają niewielu prawdziwych przyjaciół o podobnych zainteresowaniach, chociaż starają się takich szukać. Potrzebna jest im odskocznia od codziennej pogoni w życiu - robią to biorąc udział w zajęciach dodatkowych. Uwielbiają zdobywać wiedzę z każdej dziedziny, dlatego z zaciekawieniem słuchają czyiś opowiadań. Niechętnie słuchają rad innych - cenią sobie indywidualizm i swobodę. Zdobywane informacje starają się bacznie przeanalizować, ponieważ nie wierzą we wszystko, co ludzie piszą i o czym mówią.

Numerologiczne siódemki to w przeważającym stopniu osoby z wyższym wykształceniem - zwykle humanistycznym. Zawzięcie dążą do realizacji swoich celów nie łatwo je sobie odpuszczając. Potrafią odmówić sobie przyjemności i darować sobie niepotrzebne słowa, które mogą sprawić komuś przykrość. Starają się znaleźć przyczynę wszystkich niedoskonałości w swoim życiu i je naprawić. Posiadają bardzo wrażliwą duszę, którą łatwo można zranić. Kochają dalekie i egzotyczne podróże, dlatego już w młodym wieku wyjeżdżają na zagraniczne wycieczki.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 7:

Numerologia 7 - kariera zawodowa | Numerologia 7 - miłość

Ocena: 5.08 6 (głosów: 43)
Dodano: 14 Października 2014, godz. 13:27 | Odsłon: (60243)
Najnowsze komentarze (6):
 • ~Gość (30 Kwietnia 2022, godz. 22:34)

  Jestem pod wrażeniem. Wszystko się zgadza. Pozdrawiam.
 • ~Chris (6 Września 2020, godz. 13:19)

  Witam. Jestem 100% 7ka z tego opisu. Wspaniale opisane moje życie, widać, że ktoś kto to pisał jest naprawdę dobry w tym temacie. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
 • Antoni52 (4 Marca 2017, godz. 22:53)

  Kompletne rozminięcie się opisu z żywym egzemplarzem.
 • ~zuza (22 Lutego 2017, godz. 10:22)

  nie zgadza mi sie elo
 • ~A.B.C. (31 Stycznia 2017, godz. 11:14)

  Nareszcie się zgadza wszystko w 100 %, bo taka właśnie jestem. Niestety inni, tzn. rodzina i znajomi uważają moje pragnienie ciszy i kontemplacji za coś nienormalnego !
 • ~Maria (30 Listopad 2016, godz. 11:30)

  Maria Zgadza mi sie wszystko jesli chodzi o nr 7
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl