» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 4 - charakterystyka

Numerologia 4

Numerologia 4Szczęśliwe liczby: 4, 6, 8
Metal: uran
Kamień: granat, szafir
Dzień: środa
Kolory: zieleń
Planeta: Saturn, Merkury
Sławne czwórki: Ryszard Wagner, Samuel Morse, Mark Twain, Stalin, Henryk VIII, Arnold Schwarzenegger Nicole Kidman, Avril Lavigne, Elton John, Brad Pitt, Bill Gates, Leonardo Da Vinci, Pamela Anderson

Czwórki należą do osób, które przejawiają szczególną aktywność. Muszą w swoim życiu wykonywać jakąkolwiek pracę, ponieważ bez niej mogą odczuwać niepokój i brak poczucia wartości. Wysoko cenią swoje umiejętności i ambicje, dlatego często chcą się piąć na najwyższe stanowiska. Dość sumiennie podchodzą do powierzonych im obowiązków, jak również nie mają większych problemów z robieniem czegoś na konkretny termin. Numerologiczne czwórki raczej rzadko się spóźniają, ponieważ starają się być jak najbardziej punktualne, sprawiając tym samym wrażenie bycia osobą poukładaną i odpowiedzialną. Wyjątkowa dokładność i kreatywność wyróżnia czwórki na tle pozostały osób. Dysponują bardzo przenikliwym umysłem oraz silną wolą, przez co czasem są w stanie odmówić sobie przyjemności, jeżeli robią to dla wyższego dobra. Potrafią odpowiedzialnie podchodzić do swojej pracy, którą wykonują w dużym skupieniu. Przeważnie nastawiają się, że poprzez pracowitość będą mogli w przyszłości osiągnąć zamierzone cele.

Czwórki mogą być też dobrze zdyscyplinowane oraz skutecznie podążają za realizacją swoich marzeń. Nie poddają się, kiedy coś im w życiu nie wychodzi - zwykle porażki traktują, jako przejściowy etap życia. Wolą mieć skromne, ale zaufane towarzystwo. Zdarza im się, że są wulgarne i dość stanowcze w stosunku do ludzi, ponieważ często tłumią swoje emocje. Jeżeli już podejmują z kimś poważną rozmowę, to mówią otwarcie, co mają na myśli. Społeczeństwo może postrzegać numerologiczne czwórki, jako osoby bardzo skryte, tajemnicze i powolne, jednak mimo to, posiadają one bardzo dużo skrytych zalet. Uparcie i z determinacją dążą do sukcesów w życiu, które z czasem osiągają. Prawie wcale nie ponoszą porażek, dlatego mogą być postrzegane, jako osoby wyjątkowo wytrwałe, będące czasem nawet wzorem do naśladowania. Tak bardzo są zajęte pracą, że niekiedy mogą zapomnieć o wielu ważnych sprawach. Próbują mimo wszystko z rozsądkiem i odpowiednim dystansem podchodzić do nowości w życiu. Czwórki muszą wszystko dokładnie przemyśleć i zbadać, nim pochopnie podejmą decyzję. Powoduje to w ich życiu sporo zahamowań - mimo to ich dokładność zwykle procentuje. Czasem ich nadmierna ostrożność może skutkować ograniczonym zaufaniem do osób w swoim otoczeniu. Zdarza się, że nie przejawiają się wśród nich wysoki poziom poczucia humoru. Często są też skryte przed ludźmi, przez co mogą czasem czuć się samotne i odtrącone od społeczeństwa.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 4:

Numerologia 4 - kariera zawodowa | Numerologia 4 - miłość

Ocena: 4.67 6 (głosów: 28)
Dodano: 16 Stycznia 2017, godz. 8:27 | Odsłon: (54159)
Najnowsze komentarze (4):
 • ~Ania (22 Września 2016, godz. 0:02)

  Jestem czwórką i praktycznie wszystko się zgadza :-)
 • Wat11 (29 Września 2015, godz. 17:16)

  Ale jak mi panna wyszła jak jestem skorpion??
 • ~Anna (25 Marca 2015, godz. 5:12)

  Ależ się uśmiałam.Idealny charakterystyka czwórki. Miałam partnera czwórkę. Wypisz wymaluj, on. Wspaniały człowiek, ale trzeba mu ciągle o tym przypominać. Rozumieć i wspierać. Jeśli chodzi o kontakty bliskie,to wymaga bardzo dużo, ale rzeczywiście bywa skryty stąd trudno znaleźć czasem wspólny język. Ja jestem piątką (wasza charakterystyka piątki,także udana) i mimo że bardzo chciałam ułożyć sobie życie z czwórką,nie udało się. Myślę że brak im zaufania do siebie w sprawach uczuć. Bywa że ranią,i łatwo zrywają kontakty, np. obrażając się ale o tym nie mówiąc otwarcie. Tak czy owak szkoda, że jesteśmy tak uwarunkowani. Wierze że jednak można popracować nad sobą i zmienić co nie co, by zbyt wiele nie stracić z życia. Pozdrawiam.
 • ~wp (6 Marca 2013, godz. 19:36)

  4-ki nie dotrzymują słowa!!
   
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl