» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Horoskop » Numerologia » Numerologia 2 - charakterystyka

Numerologia 2

Numerologia 2Szczęśliwe liczby: 2, 7, 9
Metal: srebro
Kamień: szafir
Dzień: poniedziałek
Kolor: biały
Planeta: księżyc
Sławne dwójki: Mozart, Meg Ryan, Diana Ross, Madonna, Jennifer Lopez, Barrack Obama

Symbolika dwójki dotyczy partnerstwa, co z pewnością może oznaczać, że ich życie skupia się na współpracy i relacjach z ludźmi. Takie osoby są przystosowane do współpracy oraz do bycia w długich i wiernych związkach. W towarzystwie najczęściej emanują wysoką mądrością – zdarza im się sypnąć cenną radę, która będzie dla innych cenną wskazówką. Bardzo wysoko cenią sobie moralność, a wszelkie jej braki odbierają z dużym trudem. Zazwyczaj dwójki są humanistami z wyższym wykształceniem, jednak mimo braku ukończenia uczelni wyższej, nadal można zaobserwować ich mądrość i wiedzę. Cenią sobie harmonię i piękno, dlatego potrafią upiększać swoje otoczenie. Muszą uważać żeby nie popadać w szkodliwe pokusy i nałogi, ponieważ gdy w nie wejdą, trudno będzie im z nich wyjść. Nie potrafią żyć w samotności, dlatego szukają za wszelką cenę akceptacji w społeczeństwie.
Bardzo dobrze zbierają informacje z otoczenia, które uważnie analizują, a następnie wyciągają z nich wnioski na przyszłość. Zdarza się, że przekazywane przez nich poglądy zmuszają odbiorcę do poważniejszych refleksji. Dwójki potrafią szybko podejmować współpracę z ludźmi, oraz często liczą na ich zrozumienie. Dobrze wyczuwają osoby, które mają wobec nich pozytywne, jak również negatywne zamiary. Dysponują szerokim zakresem talentów, z czego najczęściej są to talenty ukryte, które wymagają czasu, aż wypłyną na światło dzienne. Przeważnie Posiadają miły i przyjemny charakter, przez co są często akceptowane przez ludzi w swoim otoczeniu. Potrafią niejednokrotnie wspomóc bliskich dobrą radą, jak i pocieszyć ich w ciężkich i traumatycznych przypadkach. Ich łagodne podejście do życia sprawia, że numerologiczne Dwójki praktycznie pozostają bez konfliktów ze społeczeństwem. W życiu są bardzo skromne i brakuje im trochę śmiałości, ale mimo to nie omijają ludzi. Przeważnie nie mają wygórowanych potrzeb, a ich marzenia skupiają się zazwyczaj na udanym życiu rodzinnym. W szkole bardzo chętnie służą pomocą słabszym uczniom. Mogą się również wyróżniać na tle innych wysoką kulturą osobistą. Niejednokrotnie podejmują decyzje z uwagi na nagły impuls.
Dwójki starają się za wszelką cenę unikać osób z kłótliwym i agresywnym charakterem. Potrafią poświęcić się, aby móc realizować swoje cele w jak najlepszy sposób. Szczególnie wysoko traktują rodzinę, dla której mogą zrezygnować niemalże z wszystkiego, aby móc zaspokoić jej potrzeby.
Dodatkowe interpretacje numerologicznej 2:

Numerologia 2 - kariera zawodowa | Numerologia 2 - miłość

Ocena: 4.29 6 (głosów: 21)
Dodano: 16 Stycznia 2017, godz. 8:26 | Odsłon: (44885)
Najnowsze komentarze (1):
  • ~Gość (7 Maja 2020, godz. 3:28)

    Zgadza się!
Dodaj komentarz »


System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl