» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » O » Ojciec - znaczenie snu

Sennik Ojciec

OjciecOjciec jest ważną postacią w snach. Należy zwrócić szczególną uwagę na nasz to, jak wyglądał w rzeczywistości nasz stosunek do niego, ponieważ taki sen odzwierciedla nasze słabości i odkrywa tłumione emocje. Bywa często odzwierciedleniem relacji między nami a naszym ojcem.
Czasem symbolika snu nawiązuje do naszej niedojrzałości i daje nam do zrozumienia, że czas w końcu wydorośleć i zacząć z większą odpowiedzialnością kształtować własne życie. W skrajnych przypadkach cofa nas do wydarzeń, w których narzucane były nam przez rodziców różne zakazy, mogące do teraz tkwić w nas samych, stanowiąc niepokonane bariery.
Może sen chce Ci uzmysłowić, że nadszedł moment, aby wybaczyć ojcu, spoglądają z perspektywy czasu na jego miłość do nas i zapomnieć o różnych krzywdach z przeszłości?

Spotkanie z nieżyjącym ojcem - pocieszenie i znak nadziei w kłopotach.

Zostać nim - uroczyste wydarzenie, które na długo zapamiętasz.

Widzieć jego śmierć - zatroszczysz się o rodziców lub o własną rodzinę.

Gdy go zabijesz we śnie - kłótnie i awantury.

Jeżeli widzisz go, jak płacze - wkrótce się z kimś pogodzisz.

Jeśli jest pijany lub agresywny - masz żal do swojego ojca.

Widok ojca obcego dziecka - szczęście.

Widzieć swojego ojca z obcą kobietą - ostrzeżenie.

Być ojcem chrzestnym - ktoś powierzy ci ważne zadanie.

Jeżeli zachoruje - obawiasz się najgorszego.

Gdy odwiedzisz go w szpitalu - okażesz komuś współczucie.

Gdy wybaczysz swojemu ojcu jakieś przewinienie - otworzysz się na szczęście.

fot. sxc.hu/photo/1151008 , adassel
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~MAJA (7-05-2018r.) - Przyśnił mi się tata, który zmarł rok temu. To był przyjemny sen, tata się uśmiechał. Siedział przy stole, jedliśmy obiad. Nic nie mówił, ale był zadowolony. Byliśmy wszyscy razem. Dobrze wyglądał.
~Mariusz (28-04-2017r.) - Byłem w moim domu z ojcem. Widziałem, gdy ojciec wychodził z domu przez drzwi to na progu przewrócił się ale chyba nic złego sobie nie zrobił.
~Asia (23-04-2017r.) - Śniła mi się moja nieżyjąca mama. Szła z kuchni do pokoju z blaszka placka. W kuchni był mój tata i powiedział do mnie - wrzuć to przez okno bo mamusia będzie zła.
~Aneta (21-04-2017r.) - Mijają 3 lata jak taty z Nami nie ma.2 tygodnie temu przysnil mi się, jak zscierałam kurze z półki i ukladalam mąkę samochodziki na niej a rata psocił, uśmiechając się i jest rozwalił, z zastrzeżeniem życia też lubił mi psocić. W tym śnie oboje się smialiśmy. Po jakimś czasie mówi do mnie "muszę iść na wizytę ",pytam gdzie, odpowiada "do lekarza.Dzisiaj przysnil mi się po raz kolejny, że przyjechał taksówką i wysiadajac z Niej trochę porozmawialismy i powiedział, że musi jechać do lekarza.
~Elżbieta (22-03-2017r.) - Śniła mi się mama i ojciec którzy tkwili w sprzeczce nad moją osobą .Ja nie odzywałam , bo nie rozumiałam o co naprawdę im chodzi i czy to dotyczy mnie . Rodzice zmarli .
~Aneta (16-03-2017r.) - Niedawno zmarł mój Tata. Śnił mi się uśmiechnięty i młodszy. Siedząc na skraju łóżka mówił z radosnym głosem ze jest mu dobrze.
~Grażyna (1-02-2017r.) - Znalazłam się w szpitalu, Nie wiem gdzie jest oddział wewnętrzny.Pytam pielęgniarek nie chcą mi powiedzieć. Zdenerwowana szukam sama. Znalazłam się w pomieszczeniu bez schodów tylko jakaś dziwna bardzo miękka chyba winda . Weszłam na nią była niebieska faktura jak kanapa ,ktoś znalazł się na dole tej windy chyba lekarz ,ruszyła . Czułam że za chwilę spadnę. Delikatnie opadłam na podłogę.Zobaczyłam personel medyczny wyglądało jak by chcieli protestować ,strajkować. Zapytałam pielęgniarkę ale ona z pogardą ,odsunęła się i poszła. Znalazłam białe drzwi z niebieskim napisem. W izolatce leżał tata ,który już dawno nie żyje. Czułam zapach oliwki ,grało radio koloru czerwonego. Zaczęłam rozmawiać ,tata poprosił żebym przestawiła program. Miałam utrudniony dostęp. Postanowiła że najpierw poproszę o wymianę pościeli. Wyszłam na korytarz ,pielęgniarka stwierdziła że nie mogą wymienić pościeli ,bo maja ich mało. Oburzyłam się .Postanowiłam porozmawiać z ordynatorem. Zobaczyłam jak siedzi z nogami na krześle i trzyma szklankę. Stałam przed nim a do niego ktoś mówił i stał pierwszy . Zobaczyłam swój kostium granatowy w paski.
~Danuta (20-01-2017r.) - Byłam w obcym domu , ale jakby to moich rodziców. Miał 3 pokoje, z których 1 pokój był nie wyszykowany. Oglądałam je z moim już od dawna nieżyjącym ojcem. Wyszliśmy na zewnątrz tylnymi drzwiami i ojciec pokazał mi granicę za tuż za domem, której nie można przekraczać.
~Kasia (10-01-2017r.) - Śniło mi się, że mama była w ciąży i odeszły jej wody. Widziałam trochę jasnej krwi wypływającej z jej pochwy. W późniejszym etapie snu dowiedziałam się że urodziła mi siostrę której ojciec dał na imię Ola. Strasznie byłam zła na ojca że dał tak na imię, w żaden sposób nie ustalając z nikim tego. Wiem że krzyczałam na niego żeby zmienił imię na jakieś inne na K, Kaja lub Klara.
~Anna (8-01-2017r.) - Znalazłam się w pomieszczeniu leżałam na łóżku i zobaczyłam ojca w trumnie ,który zaczął się poruszać. Pościel moja częściowo leżała na podłodze. Ojciec głową i gorą ciała kładł się na pościel. Wystraszył się i pobiegłam do sąsiedniego pomieszczenia, tam było pełno ożywających trupów. Był tam mężczyzna który pracował. Przyszedł do mnie wtedy mój ojciec wstał i razem odsuwali przedmioty, abym mogła przyjechać wózkiem inwalidzkim.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Sen o Tacie.: Śnił mi się mój Tata, który nie żyje już 8 lat. Byłam w kościele na mszy. Było niewielu ludzi. Nagle obok siebie widzę mojego Tatę. Mówię:'' o Tata, ale d...
~Kamila | 7 Października 2023, godz. 6:42r. | Sen o Tacie. »

Wizyta u babci: Śniłam, że ze swoją szwagierką idę do mojej babci. Po drodze mijam karetkę. Na miejscu widzę, że żeby wejść do babci muszę wejść po drabinie. Jej dom jest o...
~Jagoda | 1 Maja 2022, godz. 6:42r. | Wizyta u babci »

Zmarły ojciec : Byłam przed domem rodzinnym zastanawiając się, czy sprzedać go odwiedzającym. Zadzwonił telefon odebrałam , to był mój tato - nie pamiętam co powiedzia...
~Sylwia | 3 Lutego 2022, godz. 18:49r. | Zmarły ojciec »

Ocena: 4.3 6 (głosów: 28)
Podobne sny: Babcia, Syn, Rodzina, Krewny,

Najnowsze komentarze (50):
 • ~Gość (2 Marca 2024, godz. 16:20)

  Pod sam koniec snu, mój zmarły ojciec, który już nie żyje, wrzucił mi jednego robaka w ubrania i tak skończył się sen, co mam o nim uważać?
 • ~Gal (15 Sierpnia 2023, godz. 5:37)

  Śnił mi się ojciec, żywy jak ze zdjęcia z mojego chrztu św. Była jakaś zawierucha, dużo ludzi, zobaczyłem brata. Ojciec podszedł do niego, coś powiedział i odszedł. Chciałem z nim porozmawiać i coś mi mówiło żeby wbić oszczep w kryminalistę, który stał pod góralskim straganem wtedy on wróci, co uczyniłem i się obudziłem.
 • ~Gość (5 Marca 2023, godz. 17:21)

  Śnił mi się mój tata, który niedawno zmarł. Widziałam go w trumnie i nagle ożył, był zły, chodził za moim rodzeństwem, a gdy podszedł do mnie to coś krzyczał. Gdy się obudziłam czułam przerażenie.
 • ~Gość (23 Kwietnia 2022, godz. 5:49)

  Spotkałam mojego zmarłego tatę wiosną w Wenecji. Był bardzo młody i miał
  długie włosy. Byliśmy z roześmianymi ludźmi w motorówce kołyszącej się na spokojnych, czystych i ciepłych wodach Wenecji. Tato skoczył na główkę do wody. Widziałam ten skok z łódki i jednocześnie widziałam promienie słońca rozchodzące się w wodzie.
 • ~Aga (6 Kwietnia 2022, godz. 12:10)

  Przyśnił mi się dziś mój tato.. stałam na środku z pochyloną głową. Kucał przy mnie ,trzymał za ręce, delikatnie nimi potrząsając i mówił do mnie ," nic się nie martw, dziecko ,nic. Będzie wszystko dobrze , dasz radę , "
  Wszystko otaczało jasne światło.. Nie było nic poza światłem i nami...
 • ~Gość (23 Września 2021, godz. 0:31)

  Ostatnio przyśnił mi się mój tato w trumnie, która była w naszym rodzinnym domu, ale on jak by zmartwychwstał, dwa dni później zmarł, nie wiem jak mam to rozumieć.
 • ~Gość (2 Czerwca 2021, godz. 15:04)

  Śnił mi się nieżyjący ojciec jako żywy. Za życia nie mieliśmy dobrych relacji. Tak samo we śnie, ojciec schodził milcząco po schodach, które zamiatał. W śnie pojawiła się również moja nieżyjąca mama. Potem znaleźliśmy się wszyscy w ogrodzie. Ojciec zepsuł taczkę lub łopatę. Zwróciłam mu uwagę, że wszystko jak zwykle psuje. Potem poczułam jak mój ojciec szturcha mnie mocno w łóżku pod plecy, chyba niezadowolony z mojej wypowiedzi. Obudziłam się, próbując powiedzieć: idź stąd, zostaw mnie.
  Proszę o interpretację.
  Dziękuję bardzo.
 • ~Jaaaa (17 Lutego 2021, godz. 23:31)

  Mój Tata zmarł niecały miesiąc temu, był bardzo chory. Przyśnił mi się, że leżał i czytał gazetę, na chwilę odsunął ją i się uśmiechnął do mnie, ale nic nie mówił. Co to znaczy?
 • ~Gość (25 Stycznia 2021, godz. 2:15)

  Mi przyśniło się, że to mnie właśnie zabił ojciec, zdradził i zostawił dla innej rodziny. Czy To ma jakieś znaczenie?
 • ~Asia (14 Grudnia 2020, godz. 22:10)

  Śnił mi się tata, który od roku już nie żyje. Śniło mi się, że jest z mamą, która żyje i ja jakby wiedząc, że on nie żyje, ale jednak jest, podeszłam i mocno się przytuliłam. Tata nic nie mówił, ale wydaje mi się, że był zadowolony. Jak zinterpretować taki sen?
 • ~Ewa (9 Listopad 2020, godz. 0:11)

  Śnił mi się tata który już nie żyje kilka lat.
  To był jego pogrzeb i okazało się że gdy go chowaliśmy to on ożył. Zaczął walić w trumne. Ten sen prześladuje mnie, powtarza się co jakiś czas, tylko zawsze coś jeszcze w nim dodatkowo jest. Jakby chciał mi coś przekazać. Zawsze jak się przebudze to zastanawiam sie przez chwilę czy to jest prawda i czy wciąż mój tata żyje. Błagam o pomoc w interpretacji tego snu!
 • ~Gość (25 Sierpnia 2020, godz. 9:15)

  Dziś w nocy śnił mi się moj zmarły 2 miesiące tamu tata. Był smutny, nic nie mówil. Przytuliłam się do niego, tata również mnie przytulił. Powiedziałam, że go kocham i się obudziłam.
 • ~Ola2020 (23 Maja 2020, godz. 9:13)

  Śnił mi się zmarły taty i zmarła mama. Tata był pijany i się kłócił.
 • ~Gość (2 Kwietnia 2020, godz. 7:08)

  Mija 3 lata już jak Tata nie żyje... Jak do tej pory mi się nie śnił, jestem w ciąży i śni mi się z dnia na dzień. Bardzo go kochałam i tęsknię za nim... Ale śni mi się jakiś zmęczony, jakby coś go wykańczało. Ale nie jest zły, zadowolony... Ale to zmęczenie... Nie pamiętam o czym. Rozmawialiśmy, w ogóle nie mogę sobie przypomnieć, za każdym razem odnoszę wrażenie jakby wracał do domu po długiej nieobecności i raz tylko pamiętam jak zapytałam co mu jest, odpowiedział tylko, że jest głodny. Nie rozumiem do końca co ma mi do przekazania..
 • ~anka (9 Marca 2020, godz. 20:24)

  A mojego tatę widziałam tak blisko tylko nie miał twarzy. Dlaczego. Czy jest mu źle?
 • ~Onaa (3 Marca 2020, godz. 22:40)

  Miałam dziwny sen.. Na początku snu znalazłam się przed domem z moim kuzynem z którym praktycznie nie mam kontaktu od lat. Był tam plac zabaw między huśtawkami stała szara wilczyca która czegoś szukała. Po chwili zorientowalam się, że obok nas biegają dwa małe puchate wilczatka. Więc je zlapalismy i głaskalismy. Pobiegłam z kuzynem i wilczkami do domu, a przy stole siedziala moja ciotka, z którą również nie mam kontaktu, a obok siedział jeszcze ktoś z tym, że był tyłem do mnie i w kapturze. Okazało się że to mój tata który nie żyje już kilka lat. Nie wiem dlaczego, ale się zdenerowalam i zaczęłam na niego krzyczeć. Co tu robi i takie tam. Potem ciotka się wtrąciła i kazała nam oddać wilczatka, więc je oddaliśmy a wilczyca odeszła z młodymi, a ja się obudziłam.. 😖
 • ~Gość (20 Lutego 2020, godz. 17:05)

  Śniło mi się że rozmawiałam z braćmi (mam dwóch) w klasie szkoły mojego dziecka nie pamiętam o czy, gdy nagle mój brat zaczol krzyczeć że ojciec idzie, ja pobiegłam sprawdzić, w biegam do klasy A on siedzi na parapecie z zeszytem w ręku i mówi o swoim bracie i jałówkach. Dodam że ojciec nie żyje, nie wychował nas ale przed śmiercią był u mnie i zmarł w moim domu.
 • ~Piotr (4 Stycznia 2020, godz. 11:50)

  Snil mi sie tata ktory zmarl pare lat temu. Mieszkal za granica cale zycie ale nigdy tam nie bylem. Przysnilo mi sie ze pojechalem go zobaczyc. Pukalem przez okno i widzialem ze spi z jakas kobieta w lozku. Tata wyszedl i oboje sie rozplakalismy mowiac "tesknie, musialem Cie zobaczyc". Tata oczywiscie odpowiedzial pozytywnie, ze on tez bardzo teskni i wtedy obudzilem sie w placzu.
 • ~Gość (28 Grudnia 2019, godz. 23:01)

  Śnił mi się ojciec, który już nie żyje od 2 tyg.
  Mianowicie byłem w szpitalu żeby go odwiedzić okazało się, że nie żyje i po chwili odżył. Zabrałem go ze szpitala do domu, ale nie był tak silny jak zawsze. Był słaby, do domu musiałem go zabrać o własnych siłach.
 • ~Gość (27 Grudnia 2019, godz. 9:03)

  Śnił mi się zmarły tata ,który wrócił do domu i twierdził , że nie umarł tylko był w więzieniu. Siedział koło pijanej mamy ,przyniósł jakieś suche kawałki gałęzi i jak zapytałam co to odpowiedział, że będziemy robić jakieś krzaczki. Kiedy się do niego przytuliłam czułam jakby nie wrócił do mnie tylko do mamy.
 • ~Iwa (23 Grudnia 2019, godz. 0:37)

  Pamiętam, że uciekałam przed tatą w znajomym ogrodzie, gdzie on mnie złapał pod koniec, skracając drogę o okrążenie, aż mnie złapał i obudziłam się.
 • ~Aneta (17 Grudnia 2019, godz. 19:50)

  Snił mi się mój ojciec, był w ogromnej białej sali na łózku. W tej sali było też kilku mężczyzn. Przy łózku ojca byłam ja, moja siostra i nasza matka. Ojciec wygladał na zadowolonego. W pewnym momencie powiedziałam, że muszę iść. Ojciec na to odpowiedział "śpiesz się, siedemnasta już niedługo". O co może chodzić?
 • ~Bartek (9 Grudnia 2019, godz. 7:19)

  Ostatnio rozpocząłem nowa prace w zakładzie Barberskim.

  Tak więc sen polegał na tym ze mój zmarły ojciec odwiedził mnie w zakładzie, rozmawialiśmy i było bardzo przyjemnie. Jedynie był przez chwile trochę zmieszany bo nigdy nie był w takim miejscu. Sen skończył się na tym ze usiadł na krześle, a ja zacząłem ogarniać mu brodę.
 • ~Gość (3 Grudnia 2019, godz. 13:44)

  Mój tata zmarł tego roku, w dzień ojca. Do tej pory mi się nie śnił. Przedwczoraj miałam dziwny sen. W rzeczywistości tata został spalony i pochowany. W śnie, tata leżał w trumnie, wszyscy podchodzili się z nim żegnać, gdy dotknęła go moja mama on się jakby trochę poruszył. Ja nie podeszłam się żegnać. Powiedziałam z daleka tylko Tato, kocham Cię. On wstał i powiedzial, że też mnie kocha. Później pamiętam.. że rozmawiałam z nim przy stole. Był o wiele chudszy niż za życia. Zapytałam go, dlaczego tak schudł.. powiedzial, że to w wyniku choroby... Dalej nie pamiętam. Co może oznaczać ten sen? Może tata nie chciał być spalony? Dodam, że zanim tata zmarł, przez pół roku się z nim nie widziałam i nie rozmawiałam.. byliśmy na siebie źli...
 • ~ark (12 Października 2019, godz. 4:44)

  Pięć dni temu minęło dwanaście lat od śmierci mojego ojca. Dziś przyśnił mi się po raz pierwszy. Był człowiekiem skrytym, rzadko ujawniającym swoje uczucia. Sprawiał wrażenie, jakby mu na rodzinie, na nas nie zależało, choć wiem, że było inaczej. W dzisiejszym śnie po prostu zabrał mnie w podróż. Polecieliśmy do Australii. Niewiele pamiętam szczegółów, ale czułem, że chce być ze mną a ja sam byłem zwyczajnie szczęśliwy. Cóż ten sen może oznaczać?
 • ~gaja (30 Maja 2019, godz. 18:46)

  od smierci mojego taty minęło 24 lata , 2 raz snił mi się był zły zrzucał ze złoscia szare buty z nóg podszedł do trumny i połozył sie w niej, co moze to oznaczać ?
 • ~Gość (10 Kwietnia 2019, godz. 13:17)

  Śniła mi się dziewczyna w której bardzo się zakochałem. Ona mnie nie kochała. W tym śnie przekazuje mi, że będziemy mieli dziecko.
 • ~Gość (4 Marca 2019, godz. 2:31)

  Dawno temu zmarly ojciec w moim snie pojawil sie i rzucil sie na mnie z piesciami i mnie uderzyl
 • ~Gość (11 Lutego 2019, godz. 14:28)

  Witam prosze po raz kolejny o interpretację snu z Tata. Niestety poprzednia prośba nie doszła do skutku proszę teraz poronienie. Śniło mi się Tata nie żyjący 11 lat będzie za dwa dni. Tyle że ja oglądam zdjęcia w swoim tel bo szukałam by pokazać coś koleżance a tam moje zdjęcia ze ślubu widziałam siebie w białej sukni i właśnie Tatke siedzącego przy stole weselnym w czerwonej koszuli. Więcej nie wiem bo to są jakby slajdy z tel bo przecież przeglądałam swoje zdjęcia i ku mojemu zdziwieniu sama byłam zdziwilna tym ślubem i tym co widzę.
 • ~Gość (21 Stycznia 2019, godz. 11:08)

  Siedziałem na łóżku w swoim pokoju nagle wszedł mój tata który zmarł rok temu. Stanął na przeciw mnie, położył na łóżko gazetę i spojrzał na moja córkę która bawiła się na podłodze koło okna. Jak tata zobaczył jak mała staje na nogi to cieszył się jak nigdy. Nic nie mówił. Zaraz do pokoju weszła mama i się obudzilam. Dodam że za życia zawsze powtarzal że nauczy mała chodzic- niestety nie zdążył.
 • ~Magda (3 Listopad 2018, godz. 16:50)

  Przysnil mi sie ostatnio moj ojciec. Nie mam z nim dobrych kontaktow wiec mnie to zdziwilo.... Snilo mi sie ze siedzielismy przy stole a on złożył swoje palce ktore byly nieforemne, krzywe no i wybełkotal tylko malo zrozumiale ze jest chory na porażenie. ..
  Jak to zinterpretować?
 • ~Gość (12 Października 2018, godz. 15:25)

  Śnił mi się moj niezyjacy juz tata. W śnie byl zdrowy, mlody,niestety podpity bo lubial wypic. Siedzial w salonie na tym samym miejscu gdzie wczesniej zawsze siadal. Wystrój domu byl stary, zwróciłam na to uwage. Na 2 fotelu siedziało jakies dziecko skulone ale nie pamiętam kto to. Tata dużo mowil jak to mial w zwyczaju wczesniej po alkoholu tzw prawic moraly. Weszlam do salonu pytajac czy moge cos powiedzieć i zaczelam tłumaczyć powaznie zeby tata przestal znowu szukać igly w stogu siana i wszczynac awantury bo na psychice tej mlodej dziewczyny odbije to duze pietno (troche jakbym w śnie mowila o sobie). Tata zaczal kpiaco sie smiac, drwil sobie i powtarzał "moze kiedys"... co to moze oznaczac? Relacje z ojcem mialam trudne, jako dziecko chciałam wszystko robic z tata ale potem tata zaczal pic i w domu byly wieczne awantury. Ta scena byla jakby zywcem wyjeta z moich wspomnien. Jedynie to dziecko na 2 fotelu i drwiacy ton...
 • ~Alicja (26 Września 2018, godz. 6:20)

  Mnie dziś śnił się ojciec,który zmarł 9 m-cy temu. We snie był rdosny, cos gotował w kuchni przy otwartym oknie i wyglądał, czy go odwiedzę. Gdy mnie zobaczył przytulił mnie i powiedział,że czuje się samotny.
  Co to oznacza?
 • ~Gość (22 Sierpnia 2018, godz. 14:15)

  Przyśnił mi się mój Tata, który zmarł dwa lata temu. Wszedł do domu, w którym byłam ale wyglądał jak wtedy, kiedy był dużo młodszy, a ja byłam małym dzieckiem. Był uśmiechnięty i nic nie mówił. Zapytałam: Tato, to Ty? - ale nie odezwał się, a ja się obudziłam z okrzykiem zaskoczenia i radości jednocześnie.
 • ~Gość (14 Sierpnia 2018, godz. 7:21)

  Mój tata zmarł rok temu. W śnie był żywy ale bardzo smutny- m.in. ponieważ moja mama zmarła, we śnie też była smutna (żyje, jest zdrowa, mamy dobre kontakty) i on niby ze mną został i prowadził mnie gdzieś, w jakieś miejsce za ręce. Nie wiedziałam gdzie idziemy ale zdecydowałam że z nim idę. Mam wrażenie, że wg niego do domu. Co ten sen mógł oznaczać?
 • ~zuzanna (18 Lipca 2018, godz. 13:08)

  snil mi sie zmarly tata ktory pijany na schdach podawal mi swoja kurtke.
 • ~Gość (10 Czerwca 2018, godz. 23:30)

  Przysnil mi sie tata. Tata zmarl w zeszlym roku. Snilo mi sie ze z nim rozmawiam. Ze docinamy sobie o jedzeniu. Wydaje mi sie ze tata byl w dobrym humorze ale byl gdzies z boku.
 • ~emmm (18 Listopad 2017, godz. 7:38)

  Mój ojciec nie żyje już 4 lata. miał problemy z alkoholem. śni mi się dość często. zawsze w tych snach jest pijany.
 • ~aga (17 Października 2017, godz. 9:27)

  Mój tata zmarł w styczniu tego roku. Wczoraj nad ranem przyśnił mi się, że pijany wsiadł z nami do samochodu, nagle byliśmy na miejscu. Ja wyszłam do łazienki do dziecka a jak wróciłam, mój Paweł bił mojego tatę, który majaczył jak za życia po pijanemu. Odciągnęłam go i sie obudziłam.
 • ~Fatum (29 Sierpnia 2017, godz. 8:33)

  Od dłuższego czasu śni mi się ojciec jako tyran, osoba zła do której mam pretensje, krzyczę na niego i wyzywam, chcę go zabić.
  Mój tato w rzeczywistości jest najukochańszym tatą na świecie.
 • ~Lucyna (26 Sierpnia 2017, godz. 19:22)

  Śnił mi się mój zmarły tato jak prowadził na smyczy naszego psa
  Był taki samotny i daliśmy mu psa by już nie był taki samotny.Pies szedł grzecznie na smyczy ale miał smutne oczy Zrobiło mi się go żali zaczekałem na tatę i psa chcąc zabrać z powrotem psa i obudziłam się
 • ~Katarzyna 28 (26 Lipca 2017, godz. 7:33)

  Mój tata nie żyje. We śnie widziałam go w drzwiach z niebieska kortką na sobie z poważnym wyrazem na twarzy a ja bardzo plakałam.
 • ~Marika (20 Kwietnia 2017, godz. 12:12)

  Pijany ojciec bije matkę, wzywam policje. Siedzę w jakimś kącie i ojciec przechodzi obok mnie. Mówię mu, że mu nigdy nie wybaczę, zrobił kupę w majtki z których wypadła na podłogę. Miałam odruch wymiotny. Ojciec gdzieś wychodził i poszłam za nim. Wycierał tyłek o scianę i chciał usiąść na toalecie, ale się przewrócił.
 • ~Mariola (6 Kwietnia 2017, godz. 6:31)

  Mariola : śnił mi się mój zmarły tato , widziałam go i rozmawiałam z nim mówiłam do niego że odszedł od nas A wnuczki za nim tęsknią, ale nie pamiętam do końca co mi odpowiedział jedynie to że on mieszka teraz na jakiejś ulicy . W późniejszym etapie snu zobaczyłam go u obcej kobiety w łóżku razem z nią strasznie mnie to zabolało krzyczałam mocno, ale nie na niego on tylko siedział i patrzył .
 • ~Małgorzata. (26 Marca 2017, godz. 12:09)

  Śnił mi się ojciec, że szedł obok mnie i patrzył na mnie i nic się nie odzywał, szedł z pokorą.
 • ~liliputz (20 Marca 2017, godz. 0:14)

  Mi się śniło, że pijany ojciec mnie goni i dręczy a ja uciekam w kółko
 • ~Ola (18 Marca 2017, godz. 8:47)

  Mój sen miał wiele wątków. Najpierw sytuacja: jestem w mojej pracy w biurze na 4 p.zbliża się powódź, woda zalewa mój samochód, dochodzi do 4 p. Woda jest ciemna, ale nie bruda. Opada około 4 nad ranem, ale widzimy jak się cofa. Widzę z okna jak moich 2 kolegów próbuje go wypchnąć z piasku i im się udaje. Samochód jest mokrycie, ale mogę nim jeździć. Za chwilę widzimy małe szare traby powietrzne. Przemieszcza się w moją stronę, ale mnie omija jak chowam się za naszym biurowcem. Spotykam się z ludźmi z pracy przed budynkiem. Cieszymy sie, że powódź już się skończyła, ale ja wyciągam z auta łóżko połowe i mówię, że będę spała tutaj bo już późno i nie dojadę do domu. Za chwilę jednak pojawiam się w domu mojej mamy z moją córka. Chcę jej o tym opowiedzieć. Okazuje się że mamy nie ma. Pamiętam jak była spokojna, uśmiechnięta i że mna rozmawiała ( jak sen na jawie) ale szukamy ja z córką i jej nie ma. Siostra mówi, że uciekła z domu. Pojawia się mój tata, mówi że uciekła, ma do niej żal, ale rozmawia normalnie, nie ma złości na twarzy. Z córką próbujemy znaleźć inne auto żebym mogła jechać do pracy razem z nią(ma 10 lat). Tata mówi mi że w garażu jest autko które jest spakowane, otwieramy pudełko z córką a tam dmuchanec ( taki jak na festynach dla dzieci). Zostawiamy to? Tata MÓWI że go złoży do pudełka. Wracając do mojego utalentowanych widzimy z córką dużo zwierząt ( mam karmiących swoje dzieci) przyjeżdżamy do domu. Szybko zagadam, mówię córce że jestem spóźniona do pracy i musi zostać w domu. Taaa śpi, niech go za chwilę obudzi. Ona się zgadza i idzie do toalety. Pojawia się jeszcze inne dalszy kolega z pracy w moim domu.któremu daje śniadanie. Sama wsiadam do mojego auta i dzwonie do koleżanki że zaspalam i będę w pracy za 30 min. Koniec. Nie napisałam jeszcze kilka szczegółów mojego snu. Ale i tak mam dosyć. Problem w tym że jak mi się śnią jedno wątkowe sny to zawsze mi się sprawdzają. Ale taka telenowela przyśni mi się pierwszy raz. I pierwszy raz przyśni mi się moj ojciec
 • ~Eweli (15 Marca 2017, godz. 0:47)

  śnił mi się tata który nie żyje i jestem świadoma tego w śnie. Nic nie mówi do mnie ,nie uśmiecha się tylko prowadzi mnie za rękę czasem wyślizguje mi się ta dłoń
 • ~Karolina (11 Listopad 2016, godz. 8:28)

  Śnił mi się mój już nieżyjący tata. Był bardzo chory i leżał w szpitalu a ja miałam świadomość że niedługo odejdzie i czekałam na telefon ze szpitala w tle świetnie bawiąc się ze znajomymi jakby niczego nieświadoma.
 • ~Dreamhunter (2 Lipca 2016, godz. 10:15)

  Pół roku temu umarł mój ojciec. Dziedziczę po nim duży dom, w którym mieszkał sam. Moja dziewczyna nigdy nie miała obaw co do tego domu. Chciała w nim zamieszkać. Miała jednak ostatnio następujący sen:

  Śnił jej się mój ojciec jako duch (był jak żywy ale w śnie zdawała sobie świadomość, że on już nie żyje), jej żyjący ojciec oraz ja. Akcja przenosiła się z domu mojego ojca poprzez jej mieszkanie aby zakończyć się w domu jej rodziców. Głównie były to rozmowy. Mój zmarły ojciec widząc ją cieszył się i proponował jej przytulenie, nie raz. Był zadowolony i spoufalał się. Kiedy akcja przeniosła się końcowo do domu rodziców mojej dziewczyny pojawił się jej żyjący ojciec. Zaczął zadawać pytania: "co robi tu ten człowiek? Skąd on się tu wziął?" Aby w końcu stwierdzić "Mówiłem Wam aby sprzedać ten dom bo on zawsze będzie się pojawiał". Kiedy mój ojciec miał się przywitać z ojcem mojej dziewczyny poprzez podanie sobie ręki - mój tata zrobił taki manewr wymijający swoją ręką (coś jak żart i śmiał się przy tym). Po wszystkim spojrzał na moją dziewczyna rozpromieniony i znowu zaproponował aby się przytulili.

  W tym momencie obudziła się przerażona, do tego stopnia, że zawołała swoją siostrę z którą mieszka. Proszę o interpretację.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Stodoła Byłam w stodole, w której znalazłam dużo pochowanych starych zabawek mojego nastoletniego syna....
 • Oczy Pamiętam tylko, że śniło mi się moje własne oko prawe, do którego wpadł owad - muszka czy co...
 • Grób Śnił mi się zniszczony grób rodziny. Co to może oznaczać?...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl