» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Syn - znaczenie snu

Sennik Syn

SynJeżeli zobaczysz swojego syna, z którym masz dobry stosunek - budowanie solidnej rodziny lub miłe wydarzenie w pracy.

Gdy masz z nim nieprzyjemny relacje - możesz być rozkojarzony i niedysponowany.

Widzieć własnego syna w szpitalu - odzwierciedla silną więź między tobą a twoim synem.

Słyszeć jego płacz lub krzyk - uda ci się wymigać z tarapatów.

Jeżeli widzisz chorego lub rannego syna - ostrzega przed problemami zdrowotnymi.

Gdy jest on smutny i przygnębiony - problemy miłosne.

Spotkać się z synem po długiej rozłące - miłe wydarzenie.

Być uczestnikiem jego pogrzebu - straty materialne.

fot. freeimages.com/photo/1414587 , hanaa
Interpretacje internautów:

Sądzę, że jeżeli matka śni o dziecku to działa intuicja. Jeżeli upada on , a nam nie udaje się temu zapobiec, na jawie będzie podobnie. Odwrotnie, gdy dobrze wygląda - nic mu nie grozi, gdy źle - choroba, problemy itp. Trzeba słuchać intuicji, czasem można wcześniej zapobiec czemuś.
~ania

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Asia (17-03-2017r.) - Syn wyszedł na balkon naszego mieszkania, na moich oczach wspiął się na balustradę. Miałam wrażenie, ze chce mnie postraszyć jednak stracił równowagę i wypad z siódmego piętra. Przerażona wybiegłam na balkon. Na dole zobaczyłam leżące ciało syna
~Agnieszka (17-03-2017r.) - Śniło mi się że wracamy z mężem że sklepu i w oknie widzimy naszego starszego syna. Po chwili otwiera to okno i się z niego wychyla. Ja nakazuje mu żeby wszedł do środka bo obawiam się że wypadnie z okna. Rozkazuje mu wejść do środka i zamknąć okno i wtedy on wypada z tego okna i upada na ławkę stojącą przed blokiem. Ja natychmiast go przytulam do siebie ale nie wiem czy żyje. Zaczynam przeraźliwie krzyczeć.
~Tomek (6-03-2017r.) - Podróżowalem z mamą i synem samolotem do Niemiec, z lotniska pojechaliśmy pociągiem i na stacji gdzie się przesiadalismy okazało się że syna nie ma ze mną i nie miałem pojęcia w którym momencie się stracił i gdzie jest.
~Aleksander (24-02-2017r.) - Śniło mi się ze mój 13 letni syn zbiega ze wzgórza w nieporównywalnie sposób nagle upada i uderza głową o kamień. A ja nie mogę nic zrobić pobiegać do niego tle w ramionach okazuje się ,ze syn nie żyje to się budze
~Pati (5-02-2017r.) - Śniło mi się że urodziłam syna, w domu rodziców. Poród był niespodziewany, ponieważ nie wiedziałam o tym że jestem w ciąży. Dziecko okazało się być wcześniakiem. Płeć odkryłam dopiero po jego urodzeniu. Chodziłam po mieszkaniu z dzieckiem na lewym ręku,z wisząca pompowaną, szukając czegoś lub kogoś, albo telefonu, gdyż chciałam dostać się do szpitala by odebrano mój poród do końca. Dziecko najpierw płakało, potem uspokoiło się leżąc na moim ramieniu; zdałam sobie sprawę że jest śliczny. Przestałam się bać i wiedziałam już ze chce bardzo tego chłopczyka. Nie wiedziałam jednak jak na fakt dziecka zareaguje mój partner, z którym jestem w nieformalnym związku.
~Małgorzata (1-01-2017r.) - Zniknął mój syn. Zaczęłam go szukać idąc między wysokimi białymi ścianami, taka wąska uliczka. Z lewej strony na czymś w kształcie ławki siedziała tłusta paskudna dziewczyna. Z prawej strony chwile za nią za ścianą zobaczyłam jak ktoś gwałci mojego dwuletniego syna. Chwyciła tego kogoś i zaczęłam nim uderzać o ściany, o ziemię. W momencie, kiedy to chwyciłam nie było już człowiekiem, tylko czarnym kształtem, ciemnością w moich rękach.
~Edyta (25-12-2016r.) - Widzę morze, wzbiera się fala, musimy uciekać, wołam dzieci, syn się nie pojawił. Szukam go pełna obawy i przerażenia. Znalazł mnie
~iwona (26-06-2016r.) - Śniło mi się, że widzę syna. Leżał w łóżku i spał w pościeli. Był przykryty kołdrą jego głowa leżała na poduszce. Widzę, że się obudził i odsunął kołdrę i zaczął wstawać . Łózko było zrobione z metalowych prętów.
~iwka (6-06-2016r.) - Śniło mi się, że byłam w szkole w klasie mojego dziecka. Byliśmy na wycieczce, dzieci biegały i śmiały się. Na koniec wychowawczyni zawołała mnie i powiedziała mi, że mój syn będzie miał średnią długość życia.
~Ela (4-04-2016r.) - W moim śnie byłam na czwartym piętrze w bloku z moim mężem i z dziećmi. W pewnym momencie ściany zaczęły pękać i byliśmy się że budynek zawali się. Z mężem i jednym synem udało nam się uciec, ale najmłodszy syn został pod gruzami.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Naprawianie katakumby dla własnego dziecka: Śniło mi się, że naprawiałem katakumbę dla własnego syna, ale tak jakbym miał problem z naprawieniem jej. Widziałem tam jakiś pośpiech z tym remontem t...
~Krzysztof | 11 Lipca 2018, godz. 18:21r. | Naprawianie katakumby dla własnego dziecka »

Sen o synie: Śniło mi się , że mój syn siedział w foteliku i był goły. Zabrałam małego, przywiozłam do domu i ubrałam. Później pozamykałam wszystkie drzwi, żeby mo...
~Milena | 27 Maja 2018, godz. 10:44r. | Sen o synie »

Zagubienie: Byłam w centrum handlowym w obcym mieście. Towarzyszyli mi nieżyjąca już mama i syn. W pewnej chwili się zgubiliśmy. Nie mogłam ich odnaleźć. Nie dział...
~EEmarta | 14 Marca 2018, godz. 8:27r. | Zagubienie »

Ocena: 4 6 (głosów: 15)
Podobne sny: Rodzeństwo, Córka, Krewny, Matka,

Najnowsze komentarze (1):
  • ~ela (26 Lipca 2015, godz. 8:59)

    Sen o moich dwóch synach. Jechałam samochodem z jednym synem do domu. Wchodząc do domu drugi syn spał w domu.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

  • Narzeczony Śniło mi się że mój narzeczony wszedł do naszej sypialni i powodział kochanie przesuń się. ...
  • Wąż Szukałam wszelkich interpretacji mojego snu i niestety nigdzie nie znalazłam nic konkretnego. Otó...
  • Rana Śniło mi się że na środku prawej dłoni miałam ranę. Wyglądała raczej jak krwiak albo sinia...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2018 - DobrySennik.pl