» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » S » Syn - znaczenie snu

Sennik Syn

SynJeżeli zobaczysz swojego syna, z którym masz dobry stosunek - budowanie solidnej rodziny lub miłe wydarzenie w pracy.

Gdy masz z nim nieprzyjemny relacje - możesz być rozkojarzony i niedysponowany.

Widzieć własnego syna w szpitalu - odzwierciedla silną więź między tobą a twoim synem.

Słyszeć jego płacz lub krzyk - uda ci się wymigać z tarapatów.

Jeżeli widzisz chorego lub rannego syna - ostrzega przed problemami zdrowotnymi.

Gdy jest on smutny i przygnębiony - problemy miłosne.

Spotkać się z synem po długiej rozłące - miłe wydarzenie.

Być uczestnikiem jego pogrzebu - straty materialne.

fot. freeimages.com/photo/1414587 , hanaa
Interpretacje internautów:

Sądzę, że jeżeli matka śni o dziecku to działa intuicja. Jeżeli upada on , a nam nie udaje się temu zapobiec, na jawie będzie podobnie. Odwrotnie, gdy dobrze wygląda - nic mu nie grozi, gdy źle - choroba, problemy itp. Trzeba słuchać intuicji, czasem można wcześniej zapobiec czemuś.
~ania

Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Asia (17-03-2017r.) - Syn wyszedł na balkon naszego mieszkania, na moich oczach wspiął się na balustradę. Miałam wrażenie, ze chce mnie postraszyć jednak stracił równowagę i wypad z siódmego piętra. Przerażona wybiegłam na balkon. Na dole zobaczyłam leżące ciało syna
~Agnieszka (17-03-2017r.) - Śniło mi się że wracamy z mężem że sklepu i w oknie widzimy naszego starszego syna. Po chwili otwiera to okno i się z niego wychyla. Ja nakazuje mu żeby wszedł do środka bo obawiam się że wypadnie z okna. Rozkazuje mu wejść do środka i zamknąć okno i wtedy on wypada z tego okna i upada na ławkę stojącą przed blokiem. Ja natychmiast go przytulam do siebie ale nie wiem czy żyje. Zaczynam przeraźliwie krzyczeć.
~Tomek (6-03-2017r.) - Podróżowalem z mamą i synem samolotem do Niemiec, z lotniska pojechaliśmy pociągiem i na stacji gdzie się przesiadalismy okazało się że syna nie ma ze mną i nie miałem pojęcia w którym momencie się stracił i gdzie jest.
~Aleksander (24-02-2017r.) - Śniło mi się ze mój 13 letni syn zbiega ze wzgórza w nieporównywalnie sposób nagle upada i uderza głową o kamień. A ja nie mogę nic zrobić pobiegać do niego tle w ramionach okazuje się ,ze syn nie żyje to się budze
~Pati (5-02-2017r.) - Śniło mi się że urodziłam syna, w domu rodziców. Poród był niespodziewany, ponieważ nie wiedziałam o tym że jestem w ciąży. Dziecko okazało się być wcześniakiem. Płeć odkryłam dopiero po jego urodzeniu. Chodziłam po mieszkaniu z dzieckiem na lewym ręku,z wisząca pompowaną, szukając czegoś lub kogoś, albo telefonu, gdyż chciałam dostać się do szpitala by odebrano mój poród do końca. Dziecko najpierw płakało, potem uspokoiło się leżąc na moim ramieniu; zdałam sobie sprawę że jest śliczny. Przestałam się bać i wiedziałam już ze chce bardzo tego chłopczyka. Nie wiedziałam jednak jak na fakt dziecka zareaguje mój partner, z którym jestem w nieformalnym związku.
~Małgorzata (1-01-2017r.) - Zniknął mój syn. Zaczęłam go szukać idąc między wysokimi białymi ścianami, taka wąska uliczka. Z lewej strony na czymś w kształcie ławki siedziała tłusta paskudna dziewczyna. Z prawej strony chwile za nią za ścianą zobaczyłam jak ktoś gwałci mojego dwuletniego syna. Chwyciła tego kogoś i zaczęłam nim uderzać o ściany, o ziemię. W momencie, kiedy to chwyciłam nie było już człowiekiem, tylko czarnym kształtem, ciemnością w moich rękach.
~Edyta (25-12-2016r.) - Widzę morze, wzbiera się fala, musimy uciekać, wołam dzieci, syn się nie pojawił. Szukam go pełna obawy i przerażenia. Znalazł mnie
~iwona (26-06-2016r.) - Śniło mi się, że widzę syna. Leżał w łóżku i spał w pościeli. Był przykryty kołdrą jego głowa leżała na poduszce. Widzę, że się obudził i odsunął kołdrę i zaczął wstawać . Łózko było zrobione z metalowych prętów.
~iwka (6-06-2016r.) - Śniło mi się, że byłam w szkole w klasie mojego dziecka. Byliśmy na wycieczce, dzieci biegały i śmiały się. Na koniec wychowawczyni zawołała mnie i powiedziała mi, że mój syn będzie miał średnią długość życia.
~Ela (4-04-2016r.) - W moim śnie byłam na czwartym piętrze w bloku z moim mężem i z dziećmi. W pewnym momencie ściany zaczęły pękać i byliśmy się że budynek zawali się. Z mężem i jednym synem udało nam się uciec, ale najmłodszy syn został pod gruzami.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

syn: Śnił mi się mój syn, że szedł ze mną drogą do księdza, żeby odebrać potwierdzenie bierzmowania. W rzeczywistości mój syn nie chodzi, jest niepełnospra...
~Judyta | 6 Grudnia 2022, godz. 13:04r. | syn »

Śmierć znajomego we śnie : Śniło mi się, że cioci przyjaciółce zmarł syn, starszy ode mnie o 7 lat. Ale w tym śnie ciocia poprosiła mnie, bym pocieszyła jej koleżankę. Nie wiedzia...
~Alicja | 7 Października 2022, godz. 18:14r. | Śmierć znajomego we śnie »

Syn: Śniło mi się, że mam syna (w prawdziwym życiu nie mam dzieci). Byliśmy u lekarza, który wziął mojego syna na ręce i zbliżył do innego starszego dziecka, kt...
~Justyna | 26 Listopad 2021, godz. 11:00r. | Syn »

Ocena: 4 6 (głosów: 15)
Podobne sny: Bratowa, Rodzice, Krewny, Córka,

Najnowsze komentarze (4):
 • ~Gość (17 Stycznia 2021, godz. 8:51)

  Śniło mi się że jechałyśmy z siostrą autobusem, i był z nami mój syn, później gdy wracałam, do domu jego już nie było, szukałam go i znalazłam u innych ludzi był bezpieczny i ucieszył się że go znalazłam, ja wstałam z płaczem.
 • ~dobra rada (21 Czerwca 2019, godz. 8:43)

  Ucz sie pieknego jezyka polskiego, zwlaszcza deklinacji, z ktora masz powazne problemy!
 • ~Kasia M. (11 Kwietnia 2019, godz. 8:10)

  Snilo mi sie, ze moj starszy syn przy kolezankach zaczal plakac I byl smutny, I opowiadac ze bardzo zostal skrzywdzony przez zycie, najpierw powiedzialam mu "przestan" bo te kolezanki to plotkary, ale za chwile bardzo go przytulilam I pocieszalam. Co to moze oznaczac???
  (w naszym realnym zyciu odeszlam od psychopaty, ktory uzywal przemocy psychicznej I fizycznej, walcze o sprawiedliwosc na policji, w prokraturze, moze cos znaczyc z ta sytuacja?)
 • ~ela (26 Lipca 2015, godz. 8:59)

  Sen o moich dwóch synach. Jechałam samochodem z jednym synem do domu. Wchodząc do domu drugi syn spał w domu.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Mucha Wchodząc do kuchni, weszłam w lepką podłogę. Muchy zaczęły się wzbijać i wydawać okropny o...
 • Księżyc Rzuciłam do nieba nitkę. Ściągnęłam księżyc prosto w moje ręce. To było piękne....
 • Mucha Smażyłam dużą ilość much na patelni, obrzydliwy sen.. ...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl