» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Sennik » B » Brat - znaczenie snu

Sennik Brat

BratPojawienie się brata przeważnie oznacza ważne wydarzenie w rodzinie. Ogólnie jest zwiastunem korzyści i radosnych nowin. Jeśli posiadamy brata i nasze stosunki nie są najlepsze, to być może nadszedł dobry moment, aby zażegnać konflikt.

Widzieć brata - radosne życie; ważne wydarzenie rodzinne.

Spotkać zmarłego brata - długie życie; zakończenie konfliktów rodzinnych.

Rozmawiać z bratem - konieczne będzie ci bardziej śmiałe postępowanie.

Śmierć brata - łączy cię silna więź rodzinna; troski i zmartwienia.

Żona brata - strzeż się fałszywych ludzi.

Syn brata - możesz być z czegoś niezadowolony.

Córka brata - straty w interesie.

Pijany brat - podejrzliwość; nieszczerość partnera.

Młodszy brat - spróbujesz zrobić coś po swojemu mimo porady od kogoś.

Starszy brat - spotkasz osobę, która udzieli ci cenne rady i wskazówki.

Brat chłopaka - niezadowolenie z obecnego związku.

fot. sxc.hu/photo/1125700 , AKphotos
Znaczenia popularnych senników:
Sennik egipski:
- porozumienie
Sennik staropolski:
- długie życie
Zobacz ostatnio zinterpretowane sny:
~Renata (17-03-2017r.) - Byłam w moim rodzinnym domu w którym mieszka mama i brat. W ogródku za domem zobaczyłam dozo nagrobków . to podobno brat założył zakład kamieniarski
~Ania (14-02-2017r.) - Śniło mi się że miał być pogrzeb mojego brata który JUŻ nie żyje. Byłam w kościele z rodziną i ze znajomymi. Mój brat leżał w trumnie odkrytej w białym garniturze. Nagle wstał jak żywy i powiedział że będzie uczestniczył w mszy. Ustal obok mnie. Nagle się okazało że na przeciwko tak jakby w innym kościele miał być chowany ktoś inny nasz znajomy z podwórka. Wszyscy poszliśmy tam na ten drugi pogrzeb razem z moim bratem. Usiedliśmy w ławkach i słuchaliśmy księdza.
~Ewi (10-01-2017r.) - Śniło mi się, że byłam w rodzinnym mieście i mój brat odprowadzał mnie na pociąg. W pewnej chwili zorientowałam się, że jest później niż nam się wydawało i zaczęłam pośpieszać mojego brata, ale on sobie nic z tego nie robił. Nakrzyczałam na niego i zaczęliśmy biec w kierunku dworca gdzie stał już mój pociąg. W ostatniej chwili udało mi się wskoczyć do pociągu.
~Klaudia (18-08-2016r.) - Na początku mojego snu poszłam na spacer z dwiema koleżankami. Byłyśmy na jakimś odludziu. Nagle podjechał samochód (zielone audi). Był w nim brat mojej jednej z koleżanek i jej tata. Nagle jej brat wyszedł z samochodu a one weszły i odjechały. Zostałam sama z nim. Potem znikąd zaczęła lecieć muzyka. Zaczęliśmy tańczyć. Tańczyliśmy tak, jakbyśmy byli parą. Co może oznaczać ten sen? :)
~Maria (6-08-2016r.) - Śniło mi się, że moja mama która jest obecnie po 50 roku życia, urodziła braciszka. Ale tak jakby tylko ja interesowałam się tym dzieckiem.
~Agata (14-07-2016r.) - Sen był o ty jak kupiłam nowe auto i chciałam się nim pochwalić. Jadąc nim spotkałam 2 kolegów i brata. W jednym z kolegów jestem zakochana spotykamy się ale nikt o tym nie wie. Po pewnym czasie wszyscy w czwórkę poszliśmy się przejść. Aż zostałam z kolegą w którym jestem zakochana sama, zaczęliśmy się całować po czym przyłapał nas mój brat i kolega. Na początku byli zaszokowani tym co widzieli, ale później zaakceptowali sytuację i chcieli naszego szczęścia, a my już nie musieliśmy się ukrywać.
~fgjyfj (11-07-2016r.) - Śniło mi się, że miałam o jakieś dwa lata starszego brata i zakochaliśmy się w sobie bardzo i się kochaliśmy. Chodziliśmy po mieście za rękę. Później się obudziłam i to był taki krótki sen.
~Maria (10-02-2016r.) - Śniło mi się że mój zmarły brat szef w rzędzie z jakimiś ludźmi. W śnie myślała że przyjdzie do mnie a on skręcił i podszedł do stolika za którym ktoś siedział.
Najciekawsze i rozszerzone interpretacje snów:

Letnia kuchnia: Siedzieliśmy w letniej kuchni, w której był straszny bałagan. Byli tam zmarli członkowie mojej rodziny. Wyłączono elektryczność. Mój nieżyjący brat wyszed...
~Basia | 6 Marca 2022, godz. 7:00r. | Letnia kuchnia »

Nie żyjący brat: Śniło mi się, że czekałam w jakimś budynku, czy to był jakiś szpital nie wiem, w którym zobaczę swojego świętej pamięci brata. Tak jakbym wiedziała, ż...
~Agnieszka | 3 Maja 2020, godz. 11:19r. | Nie żyjący brat »

Sen o zmarłej mamie i spotkanie z bratem: Szedłem z mamą która zmarła 5 lat temu nie pamiętam dokładnie gdzie. Z daleka zobaczyłem mojego brata z którym nie mam kontaktu. Szedł ze swoim kolegą. ...
~Robert | 25 Listopad 2019, godz. 20:13r. | Sen o zmarłej mamie i spotkanie z bratem »

Ocena: 3.43 6 (głosów: 6)

Najnowsze komentarze (12):
 • ~Gość (2 Stycznia 2022, godz. 0:18)

  Rozmawiałam z nieżyjącą mamą i nieżyjącym bratem. Powiedzieli mi oboje, że już nie długo zabiorą mnie do siebie i będę z mini. A dzieci i rodzina poradzą sobie beze mnie.
 • ~Gość (6 Stycznia 2021, godz. 11:37)

  Śnił mi się mój młodszy brat, który już nie żyje, wszedł na korytarz, na którym siedziałam z nieznajomym dziewczynami i zawołał mnie ,weszliśmy po schodach, rzuciłam mu się na szyję i zaczęłam płakać, wysiedliśmy na tych schodach, a on ocierał mi łzy ręką z policzka i mówił do mnie żebym nie płakała i jeszcze powiedział, że obiecał odwiedzić młodego (mojego syna).
 • ~Gość (29 Września 2020, godz. 8:02)

  Śnił mi się mój starszy Brat który zmarł 3 miesiące temu. Miał 39 lat bardzo go kocham, miał dziwną fryzurę .....ale był uśmiechnięty i poszliśmy na cmentarz bo postawiłam mu pomnik i pytam go co teraz z tym zrobimy skoro żyje ? Był szczęśliwy i ja też bardzo za nim tęsknię.
 • ~Gość (15 Kwietnia 2020, godz. 10:10)

  Snił mi się moj brat, który zmarł pół roku temu. Dzisiaj miałam sen, jak on leżał w domu naszym starym i ubrany w ten niebieski garnitur, nie żył i raptownie wstał i mówił, że nic mu nie jest i dalej nie pamiętam. Co to oznacza?
 • ~Gość (9 Kwietnia 2020, godz. 15:30)

  Śniło mi się że poszłam do Domu Dziecka i tam spotkałam mojego nieżyjącego od 8 lat brata. Był wychowawcą. Wyglądał bardzo dobrze, lepiej niż za życia i był elegancko ubrany. Rzuciłam się mu na szyję, aby się przywitać i się obudziłam.
 • ~Iwona (16 Stycznia 2019, godz. 8:13)

  Widziałam zmarłego brata. Dał mi 3 bukiety białych lekko nieświeżych róż. Był w roboczym ubraniu
 • ~Karola (30 Grudnia 2017, godz. 11:03)

  śniło mi się że młodszy brat mnie woła że mam pomoc bratowej obudziłam się ale za chwilę usunęłam znowu i znowu to samo mi się śniło tylko że już teraz krzyczał na mnie ze mam wstać z łóżka i mnie ciągnął za ręce że mam pomóc Agacie (bratowa) obudziłam się a ja na samym brzegu łóżka i już nie mogłam zasnąć bo ten drugi raz był taki bardzo realny.
 • ~Kama (11 Października 2017, godz. 7:07)

  Śnił mi się moj młodszy brat który już nie żyje. Brał ślub z dziewczyna przez która odebrał sobie życie. Pamietam uczucie w tym śnie ze wszyscy wiedzieliśmy ze już go nie ma ale przyszedł tylko po to by wziasc ten ślub i moc spokojnie odejść. Widziałam ich oboje w kościele z daleka, on miał czarny garnitur a ona biała suknie.
 • ~Kleo (27 Stycznia 2017, godz. 17:13)

  Śniło mi się ze wracałam do domu. Po drodze spotkałam grupę ludzi którzy szeptali między sobą ze to jest mój brat. Okazało się, że on nie żyje. Ale nie mogłam go zobaczyć. Bardzo płakałam i krzyczałam.
 • ~Justyna2424 (21 Stycznia 2017, godz. 7:52)

  Śniło mi się, ze mój starszy brat, który nie mieszka z nami był u mnie w pokoju i pisał kartkę dla swojej żony i mojej siostry i mówił ze już się więcej z nimi nie zobaczy dlatego to robi. Dowiedziałam się od niego ze umiera, a jego żona mimo tego ze wcześniej miała problemy z zajściem w ciąże jest w ciąży a on nawet nie dożyje do narodzin swojego dziecka. Powiedział mi ze jest chory i zostało mu niewiele czasu. Ostatecznie znaleźliśmy się w samochodzie ja, mój brat i jego żona i nie mam pojęcia gdzie jechaliśmy.
 • ~Bogda (6 Listopad 2016, godz. 10:37)

  Śnił mi się niedawno zmarły starszy brat, stał przede mną z długimi włosami. Był zaniedbany i jak zwykle potrzebował ode mnie
  pieniędzy bo nie miał na życie. Co to może znaczyć?
 • ~GibSon (1 Grudnia 2015, godz. 6:56)

  Bardzo mnie zdziwił ten sen.
  Śniło mi się, że byłem z młodszym bratem i mamą gdzieś na jakieś trawiastej wysokości, gdzieś 7-8 m nad ziemia. Mój brat blisko tej upaści był.
  Złapałem go za rękę i powiedziałem żeby tu był. Jakoś się stało, że nasze ręce się puściły, on złapał się krawędzi a po 3 sekundach upadł.
  Zeszłem z mamą z krzykiem i płaczem nada i zobaczyłem, że jego nogi są połamane a on lekko w krwi oraz, że jest nieprzytomny. Proszę odpiszcie mi bo gdy o tym sie mowie płakac mi sie chce jestem jego starszym bratem i nie wiem co ten sen oznacza.
Opisz swój sen lub dodaj komentarz »


Znajdź symbol w senniku

System interpretacji snów

Ostatnie komentarze

 • Włosy Sen. Moja żona z nieuczesanymi włosami wchodziła na salę konferencyjną....
 • Pszczoła Śniło mi się, że byłam w starym budynku i były tam gniazda pszczół. Nie były agresywne po p...
 • Przyjaciel Spotkałem się z najlepszym przyjacielem, zabiłem go w grze, a on mi wyrzucił kota przez okno. Ja...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl