» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Paranormalne historie » Duchy » Znaki od zmarłych

Znaki od zmarłych

Znaki od zmarłychWitam was!

Obie historie miały miejsce wiele lat temu po śmierci bliskich mi osób.

1. Po śmierci mojej babci (może 2-3 tygodnie po jej śmierci), odwiedziłem jej mieszkanie wraz z moimi dwoma znajomymi. Miałem może wtedy z 13 lat. Pokazywałem im stare zdjęcia, które babcia trzymała w kredensie. W pewnym momencie usłyszałem jak ktoś przekręca klamkę i próbuje otworzyć drzwi wejściowe. Pierwszą moją myślą było to, że ktoś szedł za nami i teraz próbuje zrobić sobie z nas żarty. Kiedy podeszliśmy do drzwi, ktoś znowu nacisnął na klamkę i lekko zaczął ruszać drzwiami do przodu i do tyłu. Wyczekaliśmy ten moment i gwałtownie otworzyliśmy drzwi. Nikogo nie było widać. Nadal sądziłem, że ktoś w dalszym ciągu robi sobie z nas żarty. Mimo wszystko zignorowaliśmy to i zaczęliśmy dalej oglądać zdjęcia. Po chwili klamka znowu zaczęła drżeć, a kiedy podbiegliśmy do niej, aby ją szybko otworzyć, usłyszeliśmy ogromny huk na pierwszym piętrze (mimo, że oprócz nas nikogo nie było w domu). Wystraszyliśmy się i uciekliśmy z domu myśląc, że to jakiś złodziej. Okazało się później, że na górze nic się nie stłukło a i nie udało nam się przyłapać tego żartownisia na gorącym uczynku.

2. Po śmierci mojego dziadka (może z tydzień po jego pogrzebie) przez dwa dni słyszałem w nocy pukanie do mojego okna. Mieszkam na drugim piętrze a przed oknem nie znajduje się nic, co mogłoby wskazywać, że jakiś przedmiot puka mi do okna. W dodatku kiedy to miało miejsce, śnił mi się w tamte noce mój dziadek. Pomyślałem może, że jest to jakiś znak od niego i pomodliłem się za spokój jego duszy. Później już nie miałem okazji słyszeć tego pukania.

Ocena: 3.23 6 (głosów: 9)
Autor: Marcin | Dodano: 1 Września 2013, godz. 12:45 | Odsłon (26638)
Najnowsze komentarze (2):
 • ~Gość (28 Września 2019, godz. 18:57)

  Dzisiaj o godzinie punkt 3:00 nad ranem, ktoś 4 razy zapukał do drzwi wejściowych. Myślałam, że zawału dostanę i potem cisza jak makiem siał. Boje się bardzo, mieszkam sama w bloku. Co lub kto to może być i czego chce?
 • ~Pukany (13 Sierpnia 2019, godz. 22:33)

  Mam to samo. Pukanie do okna, na początku do jednego, potem do drugiego, ale zawsze tam, gdzie spałem. Nie za mocne, ale wyraźne, pojedyncze puknięcia, tylko w nocy, jak jest ciemno. Trwa to od około roku, może więcej. Wszystko już sprawdzałem, szarpałem skrzydła okien, zamykałem parę razy, otwierałem, zamykałem, szarpałem nawet całe okna, czy aby się nie poluzowały w obmurowaniach. Nic z tych rzeczy. Nie mam przy tym zjawisku złych wrażeń, jakiegoś strachu, czy lęku. Jakieś dwa lata temu z hakiem umarła mi siostra,bliźniaczka, a przed jej śmiercią nie byliśmy w dobrych relacjach, ale nie z mojej winy. Podejrzewam, że jest to od niej znak, albo, co już wyczytałem, tak zwiastuje się zejście, czyli chyba muszę szykować na zakończenie swego żywota. (?)
   
Dodaj komentarz »


Dodaj opowiadanie

Ostatnie komentarze

 • Krzyż na ścianie Sen jak sen, im bardziej się nakręcimy, tym więcej negatywnych rzeczy przyciągamy....
 • Dużo gości w domu. Może żyjesz jeszcze w innym wymiarze i przeniosłeś się bezwiednie....
 • Światło Nie rób tego, bo może się zdarzyć się, że jak opuścisz swoje ciało, to zajmie je inny "...
O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl