» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Tajemnice » Wydarzenia » Pełnia Księżyca - co robić, a czego nie robić podczas pełni?

Pełnia Księżyca - co robić, a czego nie robić podczas pełni?

Pełnia Księżyca - co robić, a czego nie robić podczas pełni?Pełnia Księżyca to dla wielu z nas bardzo emocjonalny czas, łatwo wpadamy w gniew i jesteśmy rozdrażnieni. Często również trudniej nam zasnąć, a jeśli już się uda, to zazwyczaj sen ten jest niespokojny. Przyczyną takiego stanu rzeczy, może być również to, że jesteśmy w czasie pełni bardziej pobudzeni i trudniej nam się wyciszyć.

Pełnia Księżyca wydobywa z nas negatywne emocje. Jeśli mamy skłonności do depresji i negatywnych myśli, to mogą się one w tym okresie znacznie nasilić. Lepiej nie zaczynać w tym czasie poważnych rozmów, czy też próbować rozwiązać kwestie sporne, gdyż mogą one nie pójść po naszej myśli.
 
Pełnia Księżyca nie sprzyja wszelkim operacjom, zabiegom. Nie zaleca się również nadmiernej aktywności fizycznej oraz zabiegów upiększających ciało.
 
Co warto zrobić podczas pełni?
Choć pełnia Księżyca nie jest dobrym czasem na wiele aktywności, to jednak niektóre czynności wręcz nabierają większej mocy, jeśli są robione w czasie pełni Księżyca i będzie to np. farbowanie włosów, czy podcinanie końcówek. Włosy po takich zabiegach będą szybciej rosły, a nałożony na nie kolor będzie się dłużej utrzymywał. Pełnia Księżyca to również odpowiedni czas na medytacje, prace z intuicją, emocjami oraz odpuszczanie starych schematów i ograniczeń. Zwróć uwagę również na swoje sny, gdyż w czasie pełni Księżyca mogą być one bardziej wyraźne oraz nieść za sobą jakieś przesłanie, ważną wskazówkę dla Ciebie. Zadbaj również o oczyszczenie swojej przestrzeni, porządki i pozbycie się tego, czego już nie potrzebujesz, na pewno pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.
 
Najbliższa pełnia już 7 marca, tuż przed Dniem Kobiet:)
Źródła:
fot. https://pixabay.com/pl/users/bru-no-1161770/
Ocena: 0 (głosów: 0)
Autor: | Dodano: 5 Marca 2023, godz. 12:06 | Odsłon (415)
Dodaj komentarz »


Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2024 - DobrySennik.pl