» Przejdź do Menu «
DobrySennik.pl » Tajemnice » Ciekawostki » Żywioł, a znaki zodiaku

Żywioł, a znaki zodiaku

Żywioł, a znaki zodiakuNiektóre znaki zodiaku mają podobne cechy osobowości oraz temperament i dlatego wyróżniono 4 grupy (po 3 znaki w każdej grupie), które przypisano poszczególnym żywiołom. Sprawdź, do jakiego żywiołu należy Twój znak zodiaku i co go wyróżnia na tle innych żywiołów.


Żywioł ognia – baran, lew, strzelec

To tzw. znaki ogniste, które mają dosyć porywczy temperament. Cechuje je również szybkość w działaniu i ruchliwość, a także często brak cierpliwości. Zazwyczaj mają cechy przywódcze i są odważne. Choć na pierwszy rzut oka może to do nich nie pasować, to jednak często mają romantyczne usposobienie. Osoby spod żywiołu ognia są pełne pasji i kreatywności. Lubią być w centrum uwagi.

Żywioł powietrza – bliźnięta, waga, wodnik

To ludzie o zdolnościach do abstrakcyjnego myślenia. W ich działaniach jest dużo logiki. Zazwyczaj są obiektywni i niezależni. Czasami jednak brak im praktycznego podejścia do życia. Ciężko im wyrażać swoją opinię, gdyż często przyjmują punkt widzenia innych. Bywają niezdecydowani oraz zmienni w poglądach i zainteresowaniach. Żywioł powietrza to tzw. Wolny Duch, który nie lubi być w żaden sposób ograniczany, czy kontrolowany.

Żywioł ziemi – byk, panna, koziorożec

To osoby o skłonnościach melancholijnych. Często są uparte i konserwatywne w swoich poglądach. Osoby spod żywiołu ziemi są pracowite, praktyczne, zorganizowane i cierpliwe. Zazwyczaj są domatorami. Można na nich polegać. Wykazują się ostrożnością w stosunku do ludzi. Czasami bywają zbyt uparci i mało elastyczni.

Żywioł wody – rak, skorpion, ryby

To osoby bardzo wrażliwe, kierujące się emocjami. Są również często flegmatyczne i skryte. Innych stawiają na pierwszym miejscu i często poświęcają się dla najbliższych, zapominając o sobie.
Osoby spod tego żywiołu z zewnątrz mogą wydawać się powściągliwe w okazywaniu swoich uczuć, natomiast wewnątrz nich często rozgrywają się ogromne emocje. Muszą uważać na towarzyszące im zmienne nastroje, gdyż trwając za długo w negatywnych emocjach, mogą popaść w depresję.

 

Film o żywiołach na naszym kanale youtube 

https://www.youtube.com/watch?v=1BXffLklqCU

Ocena: 0 (głosów: 0)
Autor: | Dodano: 20 Kwietnia 2022, godz. 10:20 | Odsłon (251)
Dodaj komentarz »


Ostatnie komentarze

O nas | Mapa strony | RSS | Kontakt | Regulamin | Polityka prywatności | Informacja o cookies
Copyright © 2022 - DobrySennik.pl